Setkání v Praze

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 19. čer 2015 22:17:40

Tak to není ten pravý = zdravý soucit, promítáš si tam sama sebe, jak by ses cítila vyhozena, odmítnuta...
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod nop » pát 19. čer 2015 23:24:19

Jana píše:Nope, .....Trochu změna, přijedu zítra do Prahy - Holešovice v 15:16.

Mezi 16 .00- 17.00 se k nám pak přidá Vostálpetr.

Ideální by pro mě bylo, kdybyste si mě mohli vyzvednout na nádraží v Holešovicích.

Ozval se i PánBů, tak to setkání bude Boží. :)

Jistě je možné jak libo začít,
ale kdy skončíme?
nenapadlo mne zapsat si zavírací hodiny, jen se pamatuji, že někde je to do 21 h a někde do 22 h.

A pak v sobotu večer pojedete domů? Nebo se chcete ubytovat? To není řešeno. V setkání je možné být i v neděli.

Jednou to bylo řešeno v Praze na Smíchově v zimě a vyřešeno to bylo také v Hranicích, kde nikdo z účastníků nemá bydliště, ale je tam hotel Cementář, a jen tři odejeli jinam.
V Praze je hotelů hodně, ale neví se kolik lidí by přespalo, a kde.

Na nádraží v Holešovicích mohu přijít v 15 hodin k vlaku Jan Jesenius a ovečku dovést k ostatním do stáda spasených duší.
Vlak dále pokračuje z Holešovic až do stanice Praha, hlavní nádraží, kam přijede v 15:25.
Pokud se skupina usadí v sadech blízko u hl. nádraží, bylo by možná pokračovat dále a dojet vlakem i tam, a dát se potkat tam na hlavním nádraží.
Ale nekomplikujme to. Skupina se může také usadit jinde, jednou to bylo v Týnské ulici.

Kdo vystoupí v Holešovicích, dostane se i tak snadno metrem na hlavní nádraží. Shánět se po někom na peroně a mávat z okénka vlaku tomu, kdo stojí na peroně je náročné. Vlak tam stojí jen jednu minutu.

Kdo vystoupí po 15 hodině v Holešovicích a přijde do haly k tabuli, bude mnou potkán, nalezen a doprovoděn kamkoliv.
Mobil Nopa je 608 528 157
Přílohy
lotus03.cz.jpg
lotus03.cz.jpg (2.3 KiB) Zobrazeno 4549 krát
kuan-jin-kl.jpg
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod nop » sob 20. čer 2015 13:41:05

Jana píše:
nop píše:
Jana píše:Nope, .....Trochu změna, přijedu zítra do Prahy - Holešovice v 15:16.

Mezi 16 .00- 17.00 se k nám pak přidá Vostálpetr.
Ideální by pro mě bylo, kdybyste si mě mohli vyzvednout na nádraží v Holešovicích.

Ozval se i PánBů, tak to setkání bude Boží. :)
....
Na nádraží v Holešovicích mohu přijít v 15 hodin k vlaku Jan Jesenius a ovečku dovést k ostatním do stáda spasených duší.
Vlak dále pokračuje z Holešovic až do stanice Praha, hlavní nádraží, kam přijede v 15:25.
Pokud se skupina usadí v sadech blízko u hl. nádraží, bylo by možná pokračovat dále a dojet vlakem i tam, a dát se potkat tam na hlavním nádraží.
Ale nekomplikujme to. ...
Kdo vystoupí v Holešovicích, dostane se i tak snadno metrem na hlavní nádraží. Shánět se po někom na peroně a mávat z okénka vlaku tomu, kdo stojí na peroně je náročné. Vlak tam stojí jen jednu minutu.

Kdo vystoupí po 15 hodině v Holešovicích a přijde do haly k tabuli, bude mnou potkán, nalezen a doprovoděn kamkoliv.
Mobil Nopa je 608 528 157


Nope, pokud bys nepřistoupil v Holešovicích, sejdeme se tedy na Hlavním nádraží i Potrefené husy po 15.25.

Jano, myslím, že měníš strategii, to je možné. Ale co když někdo ze Severu se spolehne na moje prohlášení, že počkám v Holešovicích a já tam přesto nebudu?
Upravuji proto mou strategii:
a/ po 15 hod. budu ve stanici Holešovice u tabule odjezdu vlaků vítat příchozí.
b/ potom se odeberu s nimi nebo sám přes Metro rovnou na hl. nádraží, cesta metrem trvá tam asi 11 minut. A přijdu k Potrefené huse.

a propos: byl jsem u Husy v 11:30, sám. Není divu, odřekli předem Rafael, Tára, Honzam.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod PánBů » sob 20. čer 2015 21:25:35

jak se spolehlivě určí, je-li někdo probuzený, která spolehlivě nebyla vyřešena

Jo kéž by. Mě stačilo vědět jak rozeznat osvícence od blázna. Jsou to Opačné extrémy. Osvícenec žije tady a teď kdežto blázen je úplně mimo a přeci se lidé neshodnou a osvícence nazývají blázny a asi i naopak akorát těch bláznů je víc.

poutač je moc hezký a při srazu více jak 5ti lidi kteři se už stejně znaj bude i praktický.

Děkuji všem za hezký pokec. Nyní však jž musím v práci dělat že dělám aby stát mohl dělat že mě platí a pak mi půlku sebrat a dělat jako že se nic neděje :crazy:
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 17:40:42

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod nop » sob 20. čer 2015 23:27:52

Jana píše:
Návštěvník píše:Tak to není ten pravý = zdravý soucit, promítáš si tam sama sebe, jak by ses cítila vyhozena, odmítnuta...


Ne, promítám si do toho spoluhráče, kterému tu figurku vyhazuju. Sobě bych si figurku nevyhodila, proč bych ji měla vyhazovat někomu jinému.

Nemáš tak zvanou zdravou agresivitu. U kolektivních sportů je to ceněné, když trenér prohlásí o hráči, že je agresivní, je to pochvala, že umí jít silně dopředu. Ve sportu se na štěstí hráči nevyhazují ven přes mantinel, ale málo nechybí....
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. čer 2015 13:19:05

přeji všem boží setkání :) :yes: :)
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. čer 2015 13:22:08

Jana píše:
Návštěvník píše:přeji všem boží setkání :) :yes: :)


Díky, totéž přeji Tobě.

:)


dneska na jedno takové setkání zrovna jdu :)
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. čer 2015 13:29:47

Jana píše:Tak si to tam užijte.

:)


o tom nejsou žádné pochyby :)

minulou sobotu jsme byli s přáteli na transvestity šou a taky jsme si to skvěle užili :yes:
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. čer 2015 13:56:26

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod malpan » pon 22. čer 2015 15:35:10

minulou sobotu jsme byli s přáteli na transvestity šou a taky jsme si to skvěle užili :yes:

co tě (vás) tam táhlo? - nějak si zatím neumím představit, proč bych tam šel - možná je to nedostatek mé fantazie nebo čeho....
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. čer 2015 15:48:01

malpan píše:
minulou sobotu jsme byli s přáteli na transvestity šou a taky jsme si to skvěle užili :yes:

co tě (vás) tam táhlo? - nějak si zatím neumím představit, proč bych tam šel - možná je to nedostatek mé fantazie nebo čeho....


mohla za to oslava našich společných narozenin (mých, mužových a kamarádky co tam byla také se svým mužem), kdy jsme se domluvili na návštěvě jednoho našeho místního podniku s terasou a grilováním, krom toho chodíme hrát šipky a tam mají solidní základnu, tak jsme v původně měli v plánu manželský dvojboj.

místo toho jsme zjistili, že sobotní večer je zasvěcený transvestistickému šou :) vstup volný a jelikož jsme pro všechnu srandu, tak jsem tam zůstali a užili si to :) v jednom z vystupujících jsme poznali prodavače z Alberta, kam chodíme nakupovat :)

pokud to někoho nezajímá nebo má k tomu nějaké výhrady, tak pochopitelně se na takové představení nepožene ... my to vzali jako příležitost podívat se na něco co jsme ještě neviděli a nelitovali jsme, bavili jsme se skutečně super :)
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. čer 2015 15:56:11

malpan píše:
minulou sobotu jsme byli s přáteli na transvestity šou a taky jsme si to skvěle užili :yes:

co tě (vás) tam táhlo? - nějak si zatím neumím představit, proč bych tam šel - možná je to nedostatek mé fantazie nebo čeho....


já ti upřímně odpověděla a teď mi odpověz ty, proč jsi se na to ptal ???

máš to za šokující nebo neduchovní nebo nějak závadné nebo nevhodné - takové kabaretní vystoupení ???
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod malpan » pon 22. čer 2015 16:41:34

Návštěvník píše:
malpan píše:
minulou sobotu jsme byli s přáteli na transvestity šou a taky jsme si to skvěle užili :yes:

co tě (vás) tam táhlo? - nějak si zatím neumím představit, proč bych tam šel - možná je to nedostatek mé fantazie nebo čeho....


já ti upřímně odpověděla a teď mi odpověz ty, proč jsi se na to ptal ???

máš to za šokující nebo neduchovní nebo nějak závadné nebo nevhodné - takové kabaretní vystoupení ???

ne, není to nic neduchovního nebo nějak závadného - nemám nic proti, jen jsem si nedokázal představit, že bych na to šel. Pokud by se situace u mě vyvinula stejně jako u tebe (vás), taky bych se nebránil této zábavě. Kdybych však sám měl jít na takové představení cíleně, nešel bych, protože mě to nijak neoslovuje - proto mě zajímalo, jak ses k tomu dostala ;)
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod nop » úte 23. čer 2015 0:31:51

malpan píše:
minulou sobotu jsme byli s přáteli na transvestity šou a taky jsme si to skvěle užili :yes:

co tě (vás) tam táhlo? - nějak si zatím neumím představit, proč bych tam šel - možná je to nedostatek mé fantazie nebo čeho....

Zájem závisí také na kulturních zvyklostech krajiny.
Jednou jsem četl upoutávku na australský film o dlouhé cestě autobusem na vzdálené místo s ujištěním, že je v tom filmu spoustu zábavy i s travestiemi. Tehdy jsem si uvědomil, že někde mají jiný pojem zábavy a priority.
A četl jsem vzpomínku našeho novináře na cestu po Rakousku. Někde viděl za výkladní skříní vycpaná lesní zvířata oblečená do lidských šatů a Rakušáci když to viděli se smáli do popuku, zatímco on nevěděl, co je na tom tak směšné, když veverka nebo sysel má šaty hajného aj. Uzavřel to zjištění tak, že všude je jiná mentalita.
=
Ale líbí se mi film "Někdo to rád horké", tam prchají dva hudebníci před mafiány, protože nedopatřením vyslechli co neměli a mafiáni je chtějí zlikvidovat.
Záchranou v té chvíli je vstoupit v přestrojení do ryze ženské kapely a cestovat s nimi.
Přestrojení přijali z nezbytnosti, není v tom žádný slaďák ani touha vypadat žensky. Umožnilo to vložit humorné scény i momentky, na př. balancování mužských nevycvičených nohou na jehlových podpatcích u vlaku.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 23. čer 2015 9:47:48

malpan píše:máš to za šokující nebo neduchovní nebo nějak závadné nebo nevhodné - takové kabaretní vystoupení ???

ne, není to nic neduchovního nebo nějak závadného - nemám nic proti, jen jsem si nedokázal představit, že bych na to šel. Pokud by se situace u mě vyvinula stejně jako u tebe (vás), taky bych se nebránil této zábavě. Kdybych však sám měl jít na takové představení cíleně, nešel bych, protože mě to nijak neoslovuje - proto mě zajímalo, jak ses k tomu dostala ;)[/quote]

jj to je normální, že každého něco baví a něco ho neoslovuje, tak to nevyhledává

já bych zase nešla například na koridu nebo box a to ani kdyby to bylo v rámci nečekané příležitosti, ale nijak mne nepřekvapuje, že na to chodí hodně lidí a užívají si to, proto mne trochu překvapila tvoje reakce :)

nám se to líbilo, kluci byli vtipní, výborní tanečníci i zpěváci, bylo to plné humoru a parodie na kabaretní vystoupení a pop

takže půjdeme v září znovu, bude výměna repertoáru i kostýmů, tak jsme zvědaví co zase vymyslí

transvestity šou je specifický druh kabaretního umění, věnují tomu hodiny a hodiny tréninku, vymýšlejí si sami repertoár a stojí je to spousty energie i peněz

líbilo se nám, že to bylo takové neformální vystoupení v přímém kontaktu s hosty podniku, ne něco co probíhá na pódiu v záplavě světel a ohňostrojů ...
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 23. čer 2015 9:50:25

k tomu setkání poradny v Praze

byla jsem včera na svém soukromém setkání, že už vaše hromadné proběhlo :D takže jsem jaksi s přáním boží zábavy přišla s křížkem po funuse ... :confused:

tak se chci zeptat, jak jste se měli a jak jste si to užili vy ?
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod malpan » úte 23. čer 2015 11:17:05

Návštěvník píše:...já bych zase nešla například na koridu nebo box a to ani kdyby to bylo v rámci nečekané příležitosti, ale nijak mne nepřekvapuje, že na to chodí hodně lidí a užívají si to, proto mne trochu překvapila tvoje reakce :) ...

jj, "násilnosti" - teda činnosti, při nichž je minimálně na jedné straně bolest, mě taky neoslovují a vlastně ani nikdy (co si pamatuju) nepřitahovaly ...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 23. čer 2015 12:30:36

malpan píše:
Návštěvník píše:...já bych zase nešla například na koridu nebo box a to ani kdyby to bylo v rámci nečekané příležitosti, ale nijak mne nepřekvapuje, že na to chodí hodně lidí a užívají si to, proto mne trochu překvapila tvoje reakce :) ...

jj, "násilnosti" - teda činnosti, při nichž je minimálně na jedné straně bolest, mě taky neoslovují a vlastně ani nikdy (co si pamatuju) nepřitahovaly ...


ano, tohle zcela koresponduje s mým OSOBNÍM nastavením, násilnosti mi nejsou blízké, zvláště dochází-li k nim k pobavení obecenstva na zvířatech ....

to už bych raději volila návštěvu boxu, kdy si spolu měří síly dva chlapi, i když ani tam bych se nebavila ... upřímně řečeno, to bych šla raději na pánský striptíz :D :D :D i když ani tam mne to nijak netáhne :D :D :D já jsem totiž nijak zvlášť nepřišla na chuť soutěživosti :what: takže sporty mne baví jako tělesná aktivita, ale ne jako kdo z koho ... my i ty šipky hrajeme pro zábavu, jak přátelská utkání a nejvíce hrajeme holky proti klukům i když jsem výrazně slabší :D :D :D

na dámském striptízu už jsem byla, opět nečekaně v rámci soukromé diskotéky a bylo to velmi zajímavé vystoupení dívky s hadem, líbilo se mi to provedení :) dívka byla nahá a celá namočená ve zlaté barvě, had se jmenoval Pepa a byl to hroznýš, byli spolu úžasně sladěni, po tom na chvíli seděli u našeho stolu (pochopitelně už v civilu), tak jsme měli možnost s ní promluvit.

je to ovšem zcela můj osobní program, tak jako mi zcela osobně sedí všechny druhy humoru, včetně satyry, parodie a černého ... vyjmu kanadských žertíků, které jsou vedené ve stylu šikany
Návštěvník
 

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod malpan » úte 23. čer 2015 14:53:13

tak to mám podobně - i ty kanadské žertíky už vůbec nemusím
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Setkání v Praze

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 23. čer 2015 15:24:14

když už jsme u setkání v Praze

tak jsem právě před chvílí objednala pro dceru a její spolužačku Victorii, která za ní přijede z Berlína rezervaci na středeční večer do středověké krčmy Krále Brabantského včetně středověkého programu :)

když dcera poprvé odjížděla na studia do ciziny, tak jsem tam společně strávili večer, aby v cizině nezapomněla s jakými kořeny je také spjatá :)

jsou to skutečně autentické prostory a kdo tam vejde, octne se rovnou na dvoře Karla IV. a to včetně mluvy, způsobů, tehdejší zábavy a také menu připravovaného podle dobových receptůr

http://www.krcmabrabant.cz/
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků