Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Andrew » pon 26. zář 2011 19:50:16

Udělal jsem plán jak jsem sám porozuměl jak funguje vnímání (podle Tolleho).

V horním grafu je klasické ztotožnění s egem/myslí/identitou/názory/osobním příběhem.
V dolním grafu je ojetí a vnímání situace samotné (? bez emocí, reakce a názoru?! ?).

Obrázek

Okay když zkusím chvíli vnímat skrze ten model bez mysli a ega. Já nevím, cítím se zvlášntně. Ano je tam ten prostor a žádné myšlenky. Ale... JUe to divné. Nemůžu říct že se cítím lépe nebo hůře. V tu chvíli necítím nic. A to mě docela znervózňuje.

Cítím se jako zaseklý. Dá se v tom stavu něco dělat? (mě příjde že ne). Přijde mi to jako ten stav kdy člověk "zarmrzne" (kouká do blba/stronzo) a v tu chvíli je prostě zamrzlý. Rozumíte mi?

Tady bych potřeboval něco poradit co dál dělat.


A v návaznosti - pověztě mi tuto věc:

Například: řekněmě že v podvědomí (součást mysli/ega) je zapsané pravidlo reakce na určitou situaci. Příklad - nemám rád lidi s určitou vlastností a jakmile zjistím že disponují touto vlastností spustí se řetězec obranných mechanizmů a tento člověk (i jeho práce a věcí s ním spojeným) zakázány.

Když to změním a nebudu toho člověka vnímat skrze podvědomí (součást mysli/ega), ano na základní úrovni kde v něm budu vidět základ - lidskou bytost. Není se čeho bát, a alarm se nerození.

Teď prosím - je možné takto vnímat všechno? Bez mysli/ega? Ale myslím to jako v praxi ne jenom jako nedosažitelnou TEORII... ?
Totiž na tohle navazuje na - "odblokování" nejrůznějších předsudků a limitujících vzorců chování.

Žijete VY SAMI (ptám se těch probuzených) TAKTO KDE EGU/MYSLI ZŮSTALI MINDRÁKY, LIMITY A DYSFUKČNOST... Ale vy to neřešítě protože žijete svbodně na bázi BYTÍ, s vnímáním které neprochází egem/myslí. ?
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 05. zář 2011 0:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Honzam » pon 26. zář 2011 20:22:21

U mě je to asi takhle:

Ego/mind = situace (už nejde rozlišit vnitřní-mysl a vnější-situaci)

Téměř si neuvědomuji myšlenkový proces za konáním osoby, o něco více vizuální vjemy a ještě o něco více sluchové. Když tohle teď píšu, jsem ve stavu pozorování sebe sama, ve kterém matně vystupuje vjem psaní na klávesnici a celá situace.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Linda » úte 27. zář 2011 20:29:41

Když se člověk pokouší nebýt ovládaný egem, a proto se snaží ho nějak obejít (jako na tom grafickém modelu), potlačí ho, aby konečně mohl přestat prožívat život skrze ego a prožíval ho mimo ego. Ego se pak přestane objevovat ve vědomí: ovládá nás ale z podvědomí v podobě bezděčných pocitů a motivací, t.j. důvodů, proč co děláme, které si ale vůbec neuvědomujeme, protože jsme ego odmítli. Prošla jsem tím, stejně jako řada jiných žáků dlouhé cesty sebezdokonalování, a nikomu bych nedoporučovala, aby se snažil ego prostě jen ignorovat.

Co skutečně v praxi funguje?

Mahariši říká: z Já vzniklo malé "já" - a v Já zase zanikne.

Jak k tomu dochází, ukazuje tohle podobenství:

Slunce ze sebe vyzařuje bezpočet paprsků, které dopadají na zem, každý z nich ozařuje jiné místečko. Paprsek - tzv. velké Já - je v podstatě totéž co Slunce, nelze ho od Slunce oddělit. Když sluneční paprsek dopadne na zem, třeba na kamínek, zčásti jakoby zapomene, čím skutečně je, a ztotožní se s ozařovaným kamínkem. Začne se považovat za kamínek a vzniká tak malé "já", které samo sebe vnímá jako něco skutečného a odlišného od sousedních slunečních paprsků, ozařujících jiné tvary.

Začátek cesty k Sebeuvědomění by se dal přirovnat k okamžiku, kdy sluneční paprsek Já si dostatečně užil radostí i trápení, které byly důsledkem jeho sebeztotožňování s "něčím", obrací svou pozornost zpětněběžně - jak říká Mahariši - k Sobě samému, t.j.zpět ke Slunci, které v tomhle podobenství představuje čistou nekonečnou Existenci-Vědomí, a přestává se postupně ztotožňovat s pozorovaným "něčím" (tj. s obsahy vědomí). Když k obrácení pozornosti k Sobě dojde naplno, paprsek si jasně uvědomí a rozpozná svou skutečnou podstatu: že není a nikdy nebyl něčím odlišným od Slunce; a chápe, že nikdy tu nebyla žádná oddělenost od čistého Vědomí Bytí, že jeho domněle oddělená samostatná existence byla odjakživa iluzí. K navyklému bezděčnému sebeztotožňování s pocity dochází ale dál, i když už není sebemenší pochybnost o iluzornosti "já": neuvědomované sebeztotožňování se objevuje tak dlouho, dokud vědomí v sobě postupně nerozpozná nenápadné pravohemisférové pocity jako svoje vlastní tvary, vytvořené z vědomí.

Mně je blízké i vysvětlení Raméše Balsekara: malé "já" běžného člověka, t.j před Probuzením, je tzv. přemítající mysl, která neustále na něčem ulpívá, neustále něco chce nebo naopak nechce, protože je orientovaná na minulost nebo na budoucnost a nevnímá přítomný okamžik; od přemítající mysli se liší operující mysl, t.j. malé "já", které je stále v současném okamžiku a na ničem neulpívá. Operující mysl je občas funkční i u běžného člověka, kdykoliv je plně zaujatý nějakou činností, natolik, že na sebe úplně zapomene a je tu jen dělání (floating). Při trvalém Probuzení zanikne přemítající mysl zcela a zůstává jen operující mysl, která po Probuzení dál normálně funguje ve světě. Obsahy vědomí - pocity a myšlenky - vyvstávají i pak, není tu ale přemítající mysl, která by se s nimi ztotožňovala coby "já"; jen se pozorují, a tak se postupně rozpouštějí. Vznikly jako tvary čisté Energie Bytí-Vědomí a jejich rozpoznáváním a přijímáním coby tvarů Energie + neztotožňováním se s nimi se jejich tvary rozpouštějí zpátky v čistou všetvořící Energii (viz např. dzogčhen, nebo Wolinskyho postupy, uvedené v jeho knize Kvantové vědomí.)

Mahariši přirovnává očištěné a neškodné malé "já" Probuzeného ke kusu spáleného provazu: vypadá to jako provaz, ale nejde s ním už nic svázat a coby skutečný provaz (tj. coby "já," které se vnímá jako skutečné a oddělené od ostatních "já") už neexistuje.

Tohle "já" Probuzeného, zbavené iluzí o své oddělenosti od Zdroje, funguje ve světě dál až do zániku fyzického těla: zareaguje, když ho někdo osloví jménem, a jedná věcně s tím, s čím se setkává, ale neulpívá na ničem, ani na pochopení "jak to doopravdy je". Proto s přirozenou ochotou a samozřejmostí reaguje na podněty a dotazy hledajících, jak nejlépe umí, nevzniká v něm ale potřeba aktivně se snažit a kohokoliv podněcovat, aby se probudil. Není tu "já", které by mělo potřebu se o to snažit. Dělat cokoliv, aby = orientace na budoucnost = ztráta vnímání a žití TADY a TEĎ.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Sjednocení s tím, co Je

Nový příspěvekod Linda » úte 27. zář 2011 23:10:34

Tady je jedna moje zkušenost.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Andrew » stř 28. zář 2011 12:17:28

Honzam píše:U mě je to asi takhle:

Ego/mind = situace (už nejde rozlišit vnitřní-mysl a vnější-situaci)

Téměř si neuvědomuji myšlenkový proces za konáním osoby, o něco více vizuální vjemy a ještě o něco více sluchové. Když tohle teď píšu, jsem ve stavu pozorování sebe sama, ve kterém matně vystupuje vjem psaní na klávesnici a celá situace.

Honzame prosímtě za jak dlouho jsi dospěl k tomuto stavu? (praktikování přítomnosti...) Dle profilu máš jen 33... ?
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 05. zář 2011 0:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 28. zář 2011 12:31:19

Honzame prosímtě za jak dlouho jsi dospěl k tomuto stavu? (praktikování přítomnosti...) Dle profilu máš jen 33... ?

Otázka naznačuje jistou netrpělivost a odpověď na ni ať jakákoliv, je pro tazatele tak trochu bezcenná.
Protože dispozice (karma) jsou různé, co je pro někoho otázkou roku, může jiný počítat na životy.

Na Honzamův profil jsem se nedíval, ale o své zajímavé zkušenosti píše na vlastním subfóru:
"Prázdnota podobná prostoru a světlo vědomí"
:sos:
Jarda Malej
 

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Andrew » stř 28. zář 2011 12:53:21

Zkuste mi ještě poradit co s tímto:

Dalo by se říct že mé srdce je uzamčeno lidem. :what: no je to tak. Jsem k lidem kritický, neuznávám moc lidí, na lidech mi moc nezáleží/nechávám je tak jak jsou - přece o mě se také nikdo nestará, no naprostý egoista... ale v hloubi s dobrým srdcem.
Teď je otázka, jak to mám prohlubovat, co mám začít dělat aby se mé srdce otevřelo. :what:
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 05. zář 2011 0:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Luck » stř 28. zář 2011 13:06:35

Především je nezbytné, plnit svoje povinnosti.
Už samotná snaha všimnout si které to jsou, zabere jistý čas.
Další se dozvíš pak.

:-)
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 15:56:36

Když je srdce zavřené

Nový příspěvekod Linda » stř 28. zář 2011 13:19:22

Andrew píše:Zkuste mi ještě poradit ...
...co mám začít dělat aby se mé srdce otevřelo. :what:

"Všichni se skrýváme pod vrstvou ochrany a nevíme, jak z toho ven. Snažíme se vyřešit problémy, ale často je potřeba si jenom přiznat, v jakém stavu vědomí se nacházíme. Dokud se snažíme něco změnit na druhém člověku nebo ho nějak ovlivnit, setrváváme ve své ochraně. Sem mohou patřit chvíle, kdy máme nějaká očekávání, kdy chceme druhému ublížit, kdy se ho snažíme ovládat, soudit, manipulovat nebo jakkoliv změnit. Kdykoli přistupujeme k někomu s touto energií, napadáme ho. A útok může vyvolat jedině protiútok, nebo že se druhý stáhne.

Rozpoznat své obranné strategie není vůbec snadné. Máme sklon je hájit. Pokud na sobě nepracujeme, věříme tomu, že chceme-li přežít, musíme se chránit, a jinou realitu si neumíme představit. Ovšem cena, kterou platíme za to, že žijeme takto chráněni, aniž bychom si to uvědomovali, je vysoká. Náš život a energie jsou omezené. Naše srdce zůstává zavřené a my se cítíme izolovaně, protože tato ochrana ostatní odrazuje. Očekáváme, že se lidé a svět budou chovat tak, abychom se cítili v bezpečí, a pokud se to neděje, upadáme do stavu rezignace nebo zlosti. Jsme-li konfrontováni s imaginární nebo skutečnou hrozbou, tlakem, kritikou nebo posuzováním, reagujeme automaticky, ze zvyku a nevědomě. Když jsme neprozkoumali svou vrstvu zraněné citlivosti, zůstáváme v ochranné vrstvě. Obvykle jsme pak odpojeni a jsme jen těžko schopni sebe sama vnímat... Bojíme se otevřít, protože nechceme cítit bolest nebo strach."


Ukázka je z knihy Amany Trobe a Krishnanandy Trobe: Probouzení zranitelnosti

Podrobnější vysvětlení, proč reagujeme se zavřeným srdcem a co s tím, je v další ukázce tady.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Když je srdce zavřené

Nový příspěvekod rosada » stř 28. zář 2011 16:23:42

Andrew píše:...co mám začít dělat aby se mé srdce otevřelo. :what:


Pokud vnímáš něco, co tě přesahuje a vnímáš to pozitivně a s důvěrou (mám na mysli Boha, ale pojmenuj to, jak chceš), tak zkus modlitbu.
Něco na způsob:
Otvírám tvé srdce tobě, pane můj milovaný

S každým nádech boží lásku příjmám, s každým výdechem dál ji rozdávám




obě a více manter s lepší audio nahrávkou najdeš na http://www.gajatri.net/seznampisni.html
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Honzam » stř 28. zář 2011 22:13:10

Andrew píše:
Honzam píše:U mě je to asi takhle:

Ego/mind = situace (už nejde rozlišit vnitřní-mysl a vnější-situaci)

Téměř si neuvědomuji myšlenkový proces za konáním osoby, o něco více vizuální vjemy a ještě o něco více sluchové. Když tohle teď píšu, jsem ve stavu pozorování sebe sama, ve kterém matně vystupuje vjem psaní na klávesnici a celá situace.

Honzame prosímtě za jak dlouho jsi dospěl k tomuto stavu? (praktikování přítomnosti...) Dle profilu máš jen 33... ?


Když vezmu za začátek první projevy vzestupu kundalini, tak 12 let. Když vědomou praxi, tak 5 let. Rozhodně bych ale svou cestu nikomu nepřál. Když začne stoupat do nepřipraveného těla, je to strašlivé fyzické a emocionální utrpení. Mou největší "chybou" bylo, že jsem v době dospívání začal mít druhé víc rád než sám sebe. Tohle to asi odstartovalo a naplno rozjelo :)

Nepraktikoval jsem klasickým způsobem (meditace na přítomný okamžik, práce s dechem, ani přímo s čakrami), ale silovým působením koncentrované pozornosti na bloky v těle. Tohle se v žádném případě nedoporučuje a dokonce je před tím varováno. Mně to ale přišlo velmi efektivní. Nechtěl jsem dosahovat nějakých vysokých duchovních stavů, ale dostat tělo do funkčního stavu. Až později, když jsem znovu začal existovat, jsem praktikoval Atmavičaru, abych to sebeuvědomění ustálil.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Andrew » čtv 29. zář 2011 12:19:30

Děkuji vám za vaše příspěvky, stáhnul jsem si je do pc a pročtu si je všchny. (jsem těď mimo přístup k internetu...)

Ikdyž jsem za ten poslední rok a půl získal Ruizovu, Tolleho, Dyarovu... filozofii, jak žít svobodný, authentický život, s otevřeným srdcem etc... Přestup z destruktivního/dysfunkčního modelu chování je jen částečný. Teď se dostávám do budu ve kterém sám nemohu už postoupit dál.

Nevím z kama berete tu energii co vás posouvá dál. Rozhodně nejsem jeden z těch lidí co kapitulují a smíří se s ne-šťastným životem.
Ještě pořád hledám alespoň malý pramen energie, kterého bych se chytil a dal mi energii udělat další změny.

Někteří lidé se modlí, jiní meditují, další používájí affirmace/mantry, autosugesci.
Za celý ten rok a půl jsem nenašel dostatek energie a vytvrvalosti abych se dokopal tohle dělat víc než pár dní. Upřímně obdivuji ty z vás co to dovedou. Nevím co mě v tom blokuje, jen vím že je to velmi silné a tak to sám nedokáži.

Víte ale je to náherné, že pod tím vším dysfunkčním haraburdím mé mysli/ega je tolik krásy a báječných věcí, pro které stojí za to žít. Život může být ta nejlepší věc co se vám může v životě stát : ))))

Těším se tam i já nějakým způsobem dostanu. : )
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 05. zář 2011 0:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Luck » čtv 29. zář 2011 13:25:08

Někteří lidé se modlí, jiní meditují, další používájí affirmace/mantry, autosugesci.

Nezapomeňme také na lidi z našeho okolí, kteří nic z toho nedělají a "jenom" se učí žít svůj život
co nejpoctivěji, mají rádi pohyb, žijí skromě, dělí se s ostatními o všechno pěkné co zažívají..

Naši skuteční učitelé jsou vždy v bezprostředním okolí.
Ať už v pozitivním, nebo jakoby negativním smyslu. Učiteli jsou všichni.
Proto nás pánbůh prsknul tam, kde právě jsme.
Nikde není místo ani pro miligram náhody.
Všechno potřebné nám napoví náš vlastní život
a lidé, jsou jen jedni z mnoha prostředníků té nápovědy.
Také zvířata, příroda, šutry, nebe, noc, flaška vodky,
to všechno obsahuje nějakou informaci.
A ta skutečná informace vždycky přijde zevnitř.
Od jinud přijít nemůže. Svět kolem včetně lidí, to jsou jen odrazy toho nitra.


Měj se Andrewsi.

:-)
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 15:56:36

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Andrew » čtv 29. zář 2011 15:06:24

Luck píše:příspěvek výše

Luku prosímtě můžeš mi napsat třeba dva konkrétní případy kdy jsi analyzoval něco co je ve tvém okolí a vyšlo ti z toho nějaké uvědomění.

Víš ikdyž tady co píšeš ty slýchám nebo čtu docela často, upřímně nechápu proč bych to měl dělat. Příjde mi že "vysvětlení" které vydedukuji je jen negarantovaná možnost jak to ve skutečnosti je... Jak si takovou úvahou můžu být jist? Pokaždé když jsem šel k volbám byl jsem si jist svou příslušností... A pokaždé byla jiná a dnes už volby neřeším. Rozumíš co tím chci říct? Člověk se mění... každý den. :what:
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 05. zář 2011 0:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod rosada » čtv 29. zář 2011 15:24:12

Andrew píše:Někteří lidé se modlí, jiní meditují, další používájí affirmace/mantry, autosugesci.

Ty zase denně kladeš otázky, vytrvale a otevřeně. To taky není málo.
Víte ale je to náherné, že pod tím vším dysfunkčním haraburdím mé mysli/ega je tolik krásy a báječných věcí, pro které stojí za to žít. Život může být ta nejlepší věc co se vám může v životě stát : ))))

:yes:
Těším se tam i já nějakým způsobem dostanu. : )

To si piš
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Luck » čtv 29. zář 2011 15:41:20

Víš ikdyž tady co píšeš ty slýchám nebo čtu docela často, upřímně nechápu proč bych to měl dělat.

Klidně můžeš být konkrétnější Andrewsi.
Tedy: Co upřímnmě nechápeš,..že bys měl dělat?

Luku prosímtě můžeš mi napsat třeba dva konkrétní případy kdy jsi analyzoval něco co je ve tvém okolí a vyšlo ti z toho nějaké uvědomění.

Netřeba věru nic analyzovat, abych udělal co je právě třeba.
Jestli hledáš uvědomění, tak se uč uvědomování si,
co že se kolem tebe právě v téhle chvíli děje.
Kolem tebe a v tobě. Umíš to?
Nebo jsi spíš častěji duchem u nějakého duchovna,
místo abys byl tam, kde máš právě svoje tělo?

(Až budeš sedět mezi lidmi u Matky Meery, tak si všimni, kolikrát jsi duchem jinde.)

P.S.
Ale není třeba kvůli tomuhle jezdit za Matkou.
Stačilo by zkusit spočítat, kolikrát bude člověk "duchem jinde"
(tedy myšlenkami),
například už jen ve zbytku dnešního dne, od teď do ulehnutí.

:-)
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 15:56:36

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Andrew » čtv 29. zář 2011 16:13:18

Luku vůbec nevím a nechápu ani kam směřuješ, mluvíš zřejmě asi o tom přítomném okamžiku. achjo věř že mě nebaví tomu pořád nerozumět či to nezažít. Nevím co se ještě bude muset stát abych to pochopil.

Ikdyž vím co vše život a vše co vystupuje z toho přožívání bytí...
Je to pro mě stále jako když stojíš před obchodem kde za výkladem stojí všechny tvé sny, přání a zážitky... pro které tvé srdce hoří. Venku je už skoro tma, v tom uvnitř je to vše vypucované, nasvícené... je to perfektní. Ale ten obchod je zamčený, a není tam ani napsáno kdy bude otevřený. A tak jen stojíš na chladné ulici a můžeš jen koukat do vnitř.

Já už si s tím fakt nevím rady. Nezbývá teď čekat že potkám někoho kdo mi předvede jak se vstupuje dovnitř.
Třeba ta Matka ve mě něco odemkne.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 05. zář 2011 0:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Luck » čtv 29. zář 2011 16:36:53

Nezbývá teď čekat že potkám někoho kdo mi předvede jak se vstupuje dovnitř.

Andrewe, několikrát různými slovy jsem ti tu řekl, že budeš-li utíkat od každodenních úkolů tvého života,
kamsi "dovnitř", mohou následovat jen komplikace.

Jednobodové pozornosti, soustředivosti se naučíš především v tom "běžném" životě.
Teprve pak lze s ní dále pracovat duchovní praxí. "Jinak tě to dál nepustí" jak jsem ti
pověděl již dříve.
Pokud se ti momentálně nevede, pak hledej, kde děláš chybu.
Až jí odstraníš, věci se pohnou, na to můžeš vzít jed.

Pokud budeš vyhledávat místo toho nějaké vysoké duchovní bytosti či zážitky,
komplikace se mohou zhušťovat.

Třeba ta Matka ve mě něco odemkne.

..a při té příležitosti ještě přituhne Andrewe.

Matky dávají světlo a s čím čistší nádobou si pro něj přijdeš, tím spíše tebou může prostoupit.
Jde o velmi čistou energii, tak pozor na ni. Ona umí spustit takovou čistku, že mnozí
z toho mívají plný kecky.

Přirovnává se to někdy k situaci, jako když pustíš třeba patnáct tisíc voltů, do 80 -ti watový žárovky.

No tak to je celkem všechno, co jsem se ti tady Andrewe v těch pár vstupech pokoušel sdělit.

Ať se ti vede.
:-)
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 15:56:36

Re: Když je srdce zavřené

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 27. říj 2011 22:21:29

Andrew píše:...co mám začít dělat aby se mé srdce otevřelo. :what:

Prošel jsi Duelem, můžeš se podělit o svou zkušenost, v čem se tím otevřelo Tvoje srdce - tedy pokud se otevřelo?
Návštěvník
 

Re: Prožívání skrze ego a prožívání mimo ego

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 27. říj 2011 22:33:20

tobě chlape tohle :yes: :)
Návštěvník
 

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků