Podzimní setkání

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » čtv 04. zář 2014 17:39:33

Jana píše:Ubytování v Hranici na Moravě:
http://ubytovani.stainerconsulting.cz/Kontakt.html
Měli bychom sami pro sebe dohromady byt 2+1 o 40 m2. Je to Teplická ulice, prý je tam klid.
2 třílůžkové pokoje + jedna nafukovací karimatka, cena asi 220 Kč na osobu, jídlo si můžeme připravit v kuchyňce. Je to prý asi 2,5 km od hlavního (severního) nádraží, odtud jede vlak směr Valašské meziříčí, první zastávku se vystoupí. Vlak nám jede buď hned v 14.51 a v 14.56 jsme na místě nebo nám jede další 16.51. Autobus prý jezdí také.
Tady nás může tady přespat maximálně 7 lidí , ale v klidu tu s námi mohou posedět i všichni Moraváci, kteří budou spát doma. Je to předběžně zamluvené.

Pokud by nás bylo víc, je možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích v ubytovně, na kterou jsou docela dobré recenze, je tam 72 lůžek. http://www.levneubytovani.net/ubytovani ... a-hranice/

To vypadá pěkně a píšou, že je to v centru Hranic...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » čtv 04. zář 2014 18:13:22

papadev píše:koho zajímá,co se se mnou děje-aktuální věci na fejsu,na mém profilu...je tam možnost debaty a komentu..zdarec
...o...3

nemám fejs :what: ..moje chyba
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod rosada » čtv 04. zář 2014 19:33:04

papadev píše:koho zajímá,co se se mnou děje-aktuální věci na fejsu,na mém profilu...je tam možnost debaty a komentu..zdarec
...o...3

koho zajímá, co se se mnou neděje, přijeďte do Hranic
:)
zdarec ... (a to bez debaty! ;) )
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod rafael » čtv 04. zář 2014 21:24:55

prosím vás nikde sem se nedozvěděl v kolik je sraz.. jelikož to mám na místo "činu" cca hodinu a kousek cesty tak mi napište kdy mám dojet..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » čtv 04. zář 2014 21:43:11

rafael píše:prosím vás nikde sem se nedozvěděl v kolik je sraz.. jelikož to mám na místo "činu" cca hodinu a kousek cesty tak mi napište kdy mám dojet..

Já bych řekla, že do toho 27.9. se to ještě vystříbří, a těsně před setkáním tu boudou dány přesnější informace .-)
Jak to vypadá, příjezd Čehůňů :-) do Hranic by měl být po 14. hodině na nádraží Hranice na Moravě, pak bude přesun do místa ubytování :-), kde to bude, se určitě dozvíme... :-), jsou na to ještě 3 týdny :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod nop » čtv 04. zář 2014 22:10:22

Tara píše:
rafael píše:prosím vás nikde sem se nedozvěděl v kolik je sraz.. jelikož to mám na místo "činu" cca hodinu a kousek cesty tak mi napište kdy mám dojet..

Já bych řekla, že do toho 27.9. se to ještě vystříbří, a těsně před setkáním tu boudou dány přesnější informace .-)
Jak to vypadá, příjezd Čehůňů :-) do Hranic by měl být po 14. hodině na nádraží Hranice na Moravě, pak bude přesun do místa ubytování :-), kde to bude, se určitě dozvíme... :-), jsou na to ještě 3 týdny :-)

Laškovná poznámka:
.... pak bude přesun do místa ubytování :-), kde to bude, se určitě dozvíme... :-), jsou na to ještě 3 týdny

máme na přesun tři týdny ... chceš pěší pochod v délce tří týdnů ?
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod rafael » čtv 04. zář 2014 22:55:21

nop píše:
Tara píše:
rafael píše:prosím vás nikde sem se nedozvěděl v kolik je sraz.. jelikož to mám na místo "činu" cca hodinu a kousek cesty tak mi napište kdy mám dojet..

Já bych řekla, že do toho 27.9. se to ještě vystříbří, a těsně před setkáním tu boudou dány přesnější informace .-)
Jak to vypadá, příjezd Čehůňů :-) do Hranic by měl být po 14. hodině na nádraží Hranice na Moravě, pak bude přesun do místa ubytování :-), kde to bude, se určitě dozvíme... :-), jsou na to ještě 3 týdny :-)

Laškovná poznámka:
.... pak bude přesun do místa ubytování :-), kde to bude, se určitě dozvíme... :-), jsou na to ještě 3 týdny

máme na přesun tři týdny ... chceš pěší pochod v délce tří týdnů ?


uděláme puťák na 3 týdny s průběžnými meditacemi v přírodě :)
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » pát 05. zář 2014 11:31:41

Hele Jani,
já bych to udělala tak, že bych jednoduše přijela do Hranic a udělala si tu 2-kilákovou procházku skrz město s tím, že se někde cestou najíme nebo něco koupíme. :what:
Moraváci nechť se ozvou, a sejdeme se kdekoliv, vždyť je doba mobilů...
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod nop » pát 05. zář 2014 12:21:17

irulan píše:Hele Jani,
já bych to udělala tak, že bych jednoduše přijela do Hranic a udělala si tu 2-kilákovou procházku skrz město s tím, že se někde cestou najíme nebo něco koupíme. :what:
Moraváci nechť se ozvou, a sejdeme se kdekoliv, vždyť je doba mobilů...

Ještě jiná mžnost je průzkum terénu dopředu osobou rozvědčíkem, který podá zprávu.
Je mír, nemusí se ani krýt, až se bude plazit terénem. Může být převlečený za lázeňského hosta.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 05. zář 2014 12:43:14

Návštěvník
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » sob 06. zář 2014 6:07:48

ahoj

tak kdo se zajímá o mou práci,sem se nedozvěděl,chápal sem to tak,že sem myslel,že uvidím-li zájem,je to pro mě vodítkem..abych přece jen přijel,nemá-li nikdo zájem o to,co dělám,proč bych jezdil?

zájem o to,co děláte vy,já nemám...a pokecat s dobrýma lidma mohu i před barákem či cestou do obchodu,což i dělám a je to super zábava..děláte to také?
...............

ahoj iru
napsala si--nemám fejs--moje chyba

taková zjištění udělám dobře 20x denně,jak k takovému zjištění přistupuješ ty?
no já,když zjistím,že dělám chybu,pokusim se ji okamžitě korigovat,když ne hned k jejímu úplnému odstranění,tak aspon k sanaci škod,vznikly-li nějaké,omluvě potrefených,sou-li tací a vymyslení optimální varianty,co s chybou,když už vznikla...a je to vůbec chyba??

u tebe se mi zdá,že poslední varianta ti konvenuje nejvíc,že teda nebýt na fejsu ani za nějakou zvláštní chybu nepovažuješ,zkrátka-být tam tě z nějkých důvodů moc neláká..

jesli sem se trefil,pak ale proč si napsala--moje chyba?..tak to nevím,nějaké preventivní odsouzení sebe sama,pro případ,že bych tě chtěl odsoudit já???..kdo ví

jedna možnost je chodit a mluvit neustále--mea culpa..mea..culpa..bez nejmenší snahy po nápravě..a druhá možnost je po zjištění se dát bez řečí do nápravy..anebo to sypání na hlavu aspon zkrátit...
.......

ahoj ros

toho,co se s tebou neděje...to mám rád ty hádanky z oblasti slovních hříček a paradoksů

Rozbor úlohy:
k dobré analýze výše uvedené věty,potřebuji vědět,kdy se něco DĚJE s ros----a kdy--naopak--se něco NEDĚJE s ros..a dobré by bylo i zjistit: kdy se něco děje BEZ ros..a také,kdy se něco NEDĚJE bez ROS...

Mě zajímá ros,jak to --tj tyhle možnosti--rozlišuješ?

např konkrétně
tahle má poznámka--se s tebou děje,nebo se s tebou neděje?
nebo hvězda Aldebaran v galaxii XB13HR2--se děje s tebou nebo se neděje s tebou??

čím víc to rozebírám-tím mín tomu rozumím,což pro vás tady na poradně není asi nic překvapivého,máte v tom nepřeberné zkušenosti---
JAK PLKAT
neb čeština je skvělé prostředí pro nekonečné rozebírání absurdit ad absurdum
....

takže,abych to shrnul,oboustranný nezájem o práci druhého je předznamenáním mého nepříjezdu(pro ros),toho,že nepřijedu(pro ostatní)

(a ještě poznámka pro nopa, kdyby se ti označení galaxie či sám Aldebaran nepozdávaly, pak ano, máš pravdu--vycucal sem si to z prstu...ale opravovat mě nemusíš, leda , že bys měl eminentní zájem, pak dík...


.....
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » sob 06. zář 2014 7:15:07

Mily papa, tož za sebe:
Uhodil jsi na hlavičku, nemam fejs, protože o nej nemam zájem. Zájem o to, co se s tebou děje by byl, ale zda se, ze vyzadujes nějakou ZVLÁŠTNÍ pozornost a ze ti nestačí zdejší (dá se říci rovnocenné) plkani mezi nami. Zajímáš me, ale stejne tak me zajímají i jiní zde, a nekladou si nejake podmínky k osobnímu přístupu. :what:
Kdo ma zájem, přijede....kdo ne, nemusí nic vysvětlovat ani omlouvat.. :) měj se hezky
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod roman » sob 06. zář 2014 9:27:38

tak kdo se zajímá o mou práci,sem se nedozvěděl,chápal sem to tak,že sem myslel,že uvidím-li zájem,je to pro mě vodítkem..abych přece jen přijel,nemá-li nikdo zájem o to,co dělám,proč bych jezdil?
    Zajímalo by mně jaký by byl vlastně rozdíl v setkání, kdy by byl projeven konkrétní zájem o "tvou práci" a setkáním, kde by si prostě jen v rámci konverzace o své práci prostě promluvil.
      roman
       
      Příspěvky: 265
      Registrován: pon 07. lis 2011 13:56:02

      Re: Podzimní setkání

      Nový příspěvekod Jarda Malej » sob 06. zář 2014 11:01:01

      Zajímalo by mně jaký by byl vlastně rozdíl v setkání, kdy by byl projeven konkrétní zájem o "tvou práci" a setkáním, kde by si prostě jen v rámci konverzace o své práci prostě promluvil.
      roman

      V uvedeném případě nejspíše žádný rozdíl.
      Obvykle ale bývá pochopení podmíněno zájmem.


      :)
      Jarda Malej
       

      Re: Podzimní setkání

      Nový příspěvekod roman » sob 06. zář 2014 11:25:58

      Obvykle ale bývá pochopení podmíněno zájmem.
        Obvykle ano
          roman
           
          Příspěvky: 265
          Registrován: pon 07. lis 2011 13:56:02

          Re: Podzimní setkání

          Nový příspěvekod rosada » sob 06. zář 2014 13:12:29

          Ahoj papa,
          vidím to stejně jako Iru.
          Přišlo mi, že místo, abys napsal, že přijedeš, odkázal jsi nás na fejs.
          V návaznosti na to jsem psala tu mírně sarkastickou poznámku.
          Ale pravda je, že jsi to mohl myslet i tak, že přijedeš, ale že se máme (můžeme) na Tebe teoreticky připravit na fejsu.
          Ten příklad s ne-děním můžeme proberem na jiném vlákně (večer, zítra, ...snad) a nebo v těch Hranicích. Stále platí, že bych Tě ráda poznala i osobně - nejen Tvou práci, ale hlavně tebe. A jak naznačil Roman, když už se setkáme, můžeš o své práci pohovořit.

          Když už jste se tu Romane a Jardo ukázali, nepřijedete také?
          Ráda se s Vámi setkám.
          Uživatelský avatar
          rosada
           
          Příspěvky: 1090
          Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

          Re: Podzimní setkání

          Nový příspěvekod Jarda Malej » sob 06. zář 2014 13:39:01

          Když už jste se tu Romane a Jardo ukázali, nepřijedete také?

          Díky za otázku Rosado,
          já mám svůj /nejenom cestovní/ program natolik pestrý, že odkládám i individuální návštěvy
          u svých starých přátel.
          A tady na "Poradně" se cítím být externistou se statutem pouze občasného člena korespondenta.
          Z tohohle postu tedy vašemu setkání přeji pěkné počasí, mírné ceny v pohostinských zařízeních
          a příjemné společné popovídání si.


          :)
          Jarda Malej
           

          Re: Podzimní setkání

          Nový příspěvekod roman » sob 06. zář 2014 14:10:53

          Když už jste se tu Romane a Jardo ukázali, nepřijedete také?
            Ne
              roman
               
              Příspěvky: 265
              Registrován: pon 07. lis 2011 13:56:02

              Re: Podzimní setkání

              Nový příspěvekod rosada » sob 06. zář 2014 15:31:45

              Jardo, dík. :-)
              Uživatelský avatar
              rosada
               
              Příspěvky: 1090
              Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

              Re: Podzimní setkání

              Nový příspěvekod papadev » sob 06. zář 2014 15:38:43

              AHOJ IRU
              NO VIDA,TVÉ NOVÉ VYJÁDŘENÍ SE ZDÁ PRAVDIVĚJŠÍ,ALE BYLO BY LEPŠÍ,KDYBYCH TO Z TEBE NEMUSEL DOBÝVAT...

              JO?

              KOUKNI: NEMÁM FEJS--JE TO CHYBA

              NEMÁM FEJS--BO HO NECHCI..no není to lepší,je,bo to je pravdivější a proč máme mluvit pravdu?..no to píšu na fejsu,hehe...

              zvláštní práce,kerou po tobě vyžaduji,vlastně ani nevyžaduji--je to tvá volba,je registrovat se na fejs..tj natukat pár údajů-- A TVŮJ ZÁJEM BY MOH BÝT UKOJEN

              ALE JAK TO VYPADÁ--JE TO MOC NAMÁHAVÉ A NEBEZPEČNÉ..

              ALE MÁ TO JEŠTĚ TU VÝHODU--ŽE KDYBY SES EVENTUELNĚ SPLETLA A UKÁZALO SE,ŽE PÍŠU BLBOSTI,CO TĚ NEZAJÍMAJÍ..STAČÍ TO NEČÍT..A JE VYSTARÁNO
              OK?

              na druhé straně--já bych musel cestovat asi 2 hodky do Hranic a tam ptřeba za 5 min slyšet,že sem pakůn kerý vyžaduje zvláštní péči a nic zvláštního nepřináší,což na fejsu napsané by mě nechalo chladným,neb každý má-jo-právo na svůj názor..ale tak na úrovni ještě nesu,abych si tento ortel jel kamsi vyslechnout a pak zas mazal s brekem dom--ne nad tím ortelem,,ale nad zbytečně ztraceným časem a energií...což možná i by mi mohlo být také jedno,ale není,maje obého málo...

              ne druhé straně tě musím pochválit--za rčení--udeřil si hřebík na hlavičku=měl si pravdu

              tohle sem ještě mockrát neslyšel,a píšu to ne kvůli svému uspokojení,že sem měl pravdu,ale kvůli tvé odvaze tohle přiznat..ne každý je toho schopen--rozvíjej to,prosím...

              zatím mnohé hřebíky dělají,že se jich mé pravdivé údery netýkají,hehe,že..?

              co se týče ostatních--nemám připomínek--co si uvaříte--to si sníte..a jak vám to bude chutnat..se uvidí...

              hodně štěstí iru,a kdykoli na fejsu...anebo..zdá-li se ti registrace obtížná či obtěžující,i tady na poradně..akorát na té h r a n i c i...in limit point---si--budeš--muset--pomoct--sama..přeji zdar... ... . ... ...

              thanks Master
              ...
              EXIMALULUFE
              ŠTAVISSIKRAŠTA
              POSOGRAMA
              HAHOAD
              Díky Mistři
              ...
              (2-5-3-3)
              ...
              papadev
               
              Příspěvky: 447
              Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

              PředchozíDalší

              Zpět na Cokoliv je libo

              Kdo je online

              Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 návštevníků