Kladení otázek v diskusích

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 15:50:35

Návštěvník píše:
Alaja píše:
Návštěvník píše:ani nemám tu potřebu zjišťovat si to 8)

To já zase, když je to nutné, tak si to raději ověřím, jestli mne ta intuice přece jenom nešálí.


a už tě intuice někdy ošálila ? :)

Jo.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 15:52:27

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:ani nemám tu potřebu zjišťovat si to 8)


Překryla ji potřeba troubit to do světa.:D

Až do Ameriky.
:yeah:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 15:53:40

Alaja píše:Jo.


intiuci neošálí nikdy :)

a proč si ověřuješ kdo to píše ?
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 15:54:22

Alaja píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše:ani nemám tu potřebu zjišťovat si to 8)


Překryla ji potřeba troubit to do světa.:D

Až do Ameriky.
:yeah:


to úplně stačí na poradně :yeah:
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 15:58:46

Alaja píše:Jo.


na diskuzním foru mozaiky, kde se taky dalo psát bez registrace, jsem si často pletla nikde-nikoho se zopotkou :) psávali ve stejném duchu ...
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 16:09:04

Návštěvník píše:
Alaja píše:Jo.


intiuci neošálí nikdy :)

a proč si ověřuješ kdo to píše ?


To je špatná otázka, protože by jsi měla dávno vědět, že si anonymní data občas prověřuji, zda zdroj je opravdu ten, o kterém si myslím že je.
Dělala jsem to už před prvním vlezem na JZ, dokonce i před prvním vlezem na internet.
S anonymy mám totiž bohaté zkušenosti z meditací a v nich se objevujícími anonymními vizemi.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 16:12:41

Návštěvník píše:
Alaja píše:Jo.


na diskuzním foru mozaiky, kde se taky dalo psát bez registrace, jsem si často pletla nikde-nikoho se zopotkou :) psávali ve stejném duchu ...

Tomu se ani nedivím. :)
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 16:13:34

Alaja píše:
Návštěvník píše:
Alaja píše:Jo.


na diskuzním foru mozaiky, kde se taky dalo psát bez registrace, jsem si často pletla nikde-nikoho se zopotkou :) psávali ve stejném duchu ...

Tomu se ani nedivím. :)


já taky ne :) :) :)
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 16:15:44

Alaja píše:
Návštěvník píše:
Alaja píše:Jo.


intiuci neošálí nikdy :)

a proč si ověřuješ kdo to píše ?


To je špatná otázka, protože by jsi měla dávno vědět, že si anonymní data občas prověřuji, zda zdroj je opravdu ten, o kterém si myslím že je.
Dělala jsem to už před prvním vlezem na JZ, dokonce i před prvním vlezem na internet.
S anonymy mám totiž bohaté zkušenosti z meditování a v nich se objevujícími anonymními vizemi.


to jsi si ověřoval jejich IP adresu ? nebo jsi se jich šla osobně zeptat, jestli to psali ti co si myslíš, že to psali ? a oni ti nějaký anonymové lezli do meditací ? nějak tomu nerozumim :what:
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 16:22:51

Návštěvník píše: a oni ti nějaký anonymové lezli do meditací ? nějak tomu nerozumim :what:


:D Kazili mi mé meditace plné světla prázdnoty svými pohledy na to, co je obklopovalo - na zemi, ve vodě, mimo planetu..
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 16:23:44

vzpomínám si kolik jsem dostala sms, jestli to někdo napsal psal ten nebo onen ??? :D :D :D a jestli ten nick je ten nebo onen ??? :D :D :D
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 16:24:04

Alaja píše:
Návštěvník píše: a oni ti nějaký anonymové lezli do meditací ? nějak tomu nerozumim :what:


:D Kazili mi mé meditace plné světla prázdnoty svými pohledy na to, co je obklopovalo - na zemi, ve vodě, mimo planetu..


a jak ti to kazili ? že se na to jinak dívali ?
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 16:26:54

Návštěvník píše:vzpomínám si kolik jsem dostala sms, jestli to někdo napsal psal ten nebo onen ??? :D :D :D a jestli ten nick je ten nebo onen ??? :D :D :D

Ode mne jsi nedostala žádnou, protože já sms nepíšu.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 16:29:48

Alaja píše:
Návštěvník píše:vzpomínám si kolik jsem dostala sms, jestli to někdo napsal psal ten nebo onen ??? :D :D :D a jestli ten nick je ten nebo onen ??? :D :D :D

Ode mne jsi nedostala žádnou, protože já sms nepíšu.


od tebe ne :) to jsem taky nenapsala, že od tebe ... ale od jiných co jim to vrtalo hlavou a chtěli si to ověřit

proto jsem se tě ptala proč klikáš na otazníky zrovna ty :what:
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 16:31:52

Návštěvník píše:Zdařbůh Návštěvníci, jak jde život?


jéééé ahoj registrovaný Návštěvníku :)

život jde svými vlastními cestičkami, tak jako vždycky ...
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 16:33:19

Návštěvník píše:
Alaja píše:
Návštěvník píše: a oni ti nějaký anonymové lezli do meditací ? nějak tomu nerozumim :what:


:D Kazili mi mé meditace plné světla prázdnoty svými pohledy na to, co je obklopovalo - na zemi, ve vodě, mimo planetu..


a jak ti to kazili ? že se na to jinak dívali ?

Cpali se tam, kde bylo Prázdno...to máš tak, když si lebedíš svou myslí v onom zářivém jasu prázdnoty, tak ty cizí vjemy, co vidí někdo někde jinde, jsou trochu rušivé. To pak jeden místo čekání v savikalpě na nirvikalpu, začne přemýšlet o tom, zda někdo někde nemá nějaké starosti, nebo z čeho je ten anonym tak unešený, nebo co to za podivnou neobvyklost kdo kde vidí .... :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 16:35:40

Návštěvník píše:Zdařbůh Návštěvníci, jak jde život?


Zdařbůh.
Odkud jsi vyfáral? :)
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 16:36:35

Alaja píše:Cpali se tam, kde bylo Prázdno...to máš tak, když si lebedíš svou myslí v onom zářivém jasu prázdnoty, tak ty cizí vjemy, co vidí někdo někde jinde, jsou trochu rušivé. To pak jeden místo čekání v savikalpa na nirvikalpu, začne přemýšlet o tom, zda někdo někde nemá nějaké starosti, nebo z čeho je ten anonym tak unešený, nebo co to za podivnou neobvyklost kdo kde vidí .... :D


aha tak začím chápat, proč vostál nechce návštěvníky ve svým OTEVŘENÝM PROSTORU :)

ps. ale vždyť se všechno stejně objevuje v tvý pozornosti tak by to tak rušit nemuselo ... mně tedy tak přijde ... ale asi je to možný, stejně jako můžou někoho rušit zvuky, které vnímá v meditaci :what:
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 16:41:50

Návštěvník píše:proto jsem se tě ptala proč klikáš na otazníky zrovna ty :what:


Že by proto, že nepíšu dotazové sms těm, co mají dobrou intuici na to, kdo co kde jaký anonym napsal?
Já měla dlouhý čas telefon s moc malinkými písmenky a ještě k tomu jsem si zaboha nemohla zapamatovat kde který písmenko či interpunkce je, tak jsem sms raději nepsala a dosud psát odmítám. Přihlásit se a rozkliknout otazníček je lacinější. :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 16:47:02

Návštěvník píše:
Alaja píše:Cpali se tam, kde bylo Prázdno...to máš tak, když si lebedíš svou myslí v onom zářivém jasu prázdnoty, tak ty cizí vjemy, co vidí někdo někde jinde, jsou trochu rušivé. To pak jeden místo čekání v savikalpa na nirvikalpu, začne přemýšlet o tom, zda někdo někde nemá nějaké starosti, nebo z čeho je ten anonym tak unešený, nebo co to za podivnou neobvyklost kdo kde vidí .... :D


aha tak začím chápat, proč vostál nechce návštěvníky ve svým OTEVŘENÝM PROSTORU :)

ps. ale vždyť se všechno stejně objevuje v tvý pozornosti tak by to tak rušit nemuselo ... mně tedy tak přijde ... ale asi je to možný, stejně jako můžou někoho rušit zvuky, které vnímá v meditaci :what:

Vize zakryje stříbrný třpyt prázdnoty...asi jako když v kině promítaný film překryje pohled bílé plátno ...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron