Kladení otázek v diskusích

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 15:33:19

Návštěvník píše:
Alaja píše:
Návštěvník píše: a oni ti nějaký anonymové lezli do meditací ? nějak tomu nerozumim :what:


:D Kazili mi mé meditace plné světla prázdnoty svými pohledy na to, co je obklopovalo - na zemi, ve vodě, mimo planetu..


a jak ti to kazili ? že se na to jinak dívali ?

Cpali se tam, kde bylo Prázdno...to máš tak, když si lebedíš svou myslí v onom zářivém jasu prázdnoty, tak ty cizí vjemy, co vidí někdo někde jinde, jsou trochu rušivé. To pak jeden místo čekání v savikalpě na nirvikalpu, začne přemýšlet o tom, zda někdo někde nemá nějaké starosti, nebo z čeho je ten anonym tak unešený, nebo co to za podivnou neobvyklost kdo kde vidí .... :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 15:35:40

Návštěvník píše:Zdařbůh Návštěvníci, jak jde život?


Zdařbůh.
Odkud jsi vyfáral? :)
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 15:36:35

Alaja píše:Cpali se tam, kde bylo Prázdno...to máš tak, když si lebedíš svou myslí v onom zářivém jasu prázdnoty, tak ty cizí vjemy, co vidí někdo někde jinde, jsou trochu rušivé. To pak jeden místo čekání v savikalpa na nirvikalpu, začne přemýšlet o tom, zda někdo někde nemá nějaké starosti, nebo z čeho je ten anonym tak unešený, nebo co to za podivnou neobvyklost kdo kde vidí .... :D


aha tak začím chápat, proč vostál nechce návštěvníky ve svým OTEVŘENÝM PROSTORU :)

ps. ale vždyť se všechno stejně objevuje v tvý pozornosti tak by to tak rušit nemuselo ... mně tedy tak přijde ... ale asi je to možný, stejně jako můžou někoho rušit zvuky, které vnímá v meditaci :what:
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 15:41:50

Návštěvník píše:proto jsem se tě ptala proč klikáš na otazníky zrovna ty :what:


Že by proto, že nepíšu dotazové sms těm, co mají dobrou intuici na to, kdo co kde jaký anonym napsal?
Já měla dlouhý čas telefon s moc malinkými písmenky a ještě k tomu jsem si zaboha nemohla zapamatovat kde který písmenko či interpunkce je, tak jsem sms raději nepsala a dosud psát odmítám. Přihlásit se a rozkliknout otazníček je lacinější. :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 15:47:02

Návštěvník píše:
Alaja píše:Cpali se tam, kde bylo Prázdno...to máš tak, když si lebedíš svou myslí v onom zářivém jasu prázdnoty, tak ty cizí vjemy, co vidí někdo někde jinde, jsou trochu rušivé. To pak jeden místo čekání v savikalpa na nirvikalpu, začne přemýšlet o tom, zda někdo někde nemá nějaké starosti, nebo z čeho je ten anonym tak unešený, nebo co to za podivnou neobvyklost kdo kde vidí .... :D


aha tak začím chápat, proč vostál nechce návštěvníky ve svým OTEVŘENÝM PROSTORU :)

ps. ale vždyť se všechno stejně objevuje v tvý pozornosti tak by to tak rušit nemuselo ... mně tedy tak přijde ... ale asi je to možný, stejně jako můžou někoho rušit zvuky, které vnímá v meditaci :what:

Vize zakryje stříbrný třpyt prázdnoty...asi jako když v kině promítaný film překryje pohled bílé plátno ...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » pon 14. črc 2014 15:47:23

Dobrej nápad,

konečně budeš anonymní...
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » pon 14. črc 2014 15:48:27

...Z noční šichty, snažim se unavit a usnout...


Dobrej nápad,

konečně budeš anonymní...
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 15:48:42

Alaja píše:
Návštěvník píše:
Alaja píše:Cpali se tam, kde bylo Prázdno...to máš tak, když si lebedíš svou myslí v onom zářivém jasu prázdnoty, tak ty cizí vjemy, co vidí někdo někde jinde, jsou trochu rušivé. To pak jeden místo čekání v savikalpa na nirvikalpu, začne přemýšlet o tom, zda někdo někde nemá nějaké starosti, nebo z čeho je ten anonym tak unešený, nebo co to za podivnou neobvyklost kdo kde vidí .... :D


aha tak začím chápat, proč vostál nechce návštěvníky ve svým OTEVŘENÝM PROSTORU :)

ps. ale vždyť se všechno stejně objevuje v tvý pozornosti tak by to tak rušit nemuselo ... mně tedy tak přijde ... ale asi je to možný, stejně jako můžou někoho rušit zvuky, které vnímá v meditaci :what:

Vize zakryje stříbrný třpyt prázdnoty...asi jako když v kině promítaný film překryje pohled bílé plátno ...


a to vadí ? a proč ?
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » pon 14. črc 2014 15:50:10

Neplet si prst s prdelí,


ale můžeš si ho tam strčit,
aby jsi se lépe trefil...
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Alaja » pon 14. črc 2014 15:58:43

Návštěvník píše:a to vadí ? a proč ?

Asi to vadí, protože někteří mistři radí začátečníkům vyhýbat se vizím, jako čert kříži, protože jinak ten svit prázdna nikdy nenajdou.
Světlo prázdnoty jsem našla, ale vize se mi tam cpaly klidně dál. Tak jsem si pak v čase, mimo meditací, hledala, odkud ty vize mohou pocházet, až jsem jich pár bezpečně identifikovala.
Víš, že velmi málo lidí přijme s klidem sdělení, že někdo jeho očima viděl to, na to právě hleděl ? Zbytek to vyděsí....
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. črc 2014 16:02:39

Alaja píše:
Návštěvník píše:a to vadí ? a proč ?

Asi to vadí, protože někteří mistři radí začátečníkům vyhýbat se vizím, jako čert kříži, protože jinak ten svit prázdna nikdy nenajdou.
Světlo prázdnoty jsem našla, ale vize se mi tam cpaly klidně dál. tak jsem si pak v čase mimo meditací, hledala, odkud ty vize mohou pocházet, až jsem jich pár bezpečně identifikovala.
Víš, že velmi málo lidí přijme s klidem sdělení, že někdo jeho očima viděl to, na to právě hleděl ? Zbytek to vyděsí....


jj klidně se to cpe všude možně, protože vědomí je to celkem fuk jestli jsou to vize tvoje nebo moje :what:
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod malpan » pon 14. črc 2014 18:56:55

Jana píše:Je legrace, že to dosud nikoho nenapadlo.

napadlo, ale nepoužil...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » pon 14. črc 2014 19:24:34

Pro mě je to anonymní prudič,

tak že nějak nerozlišuju, jsem hloupej a nepoznám to

Jeho smůla,

vybral si prostě blbej nick s blbou karmou...



Ale pruzení se netýká je anonymů,
každej kdo bude prudit, bude vypruzen,
tot zákon akce a reakce
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » pon 14. črc 2014 19:26:24

Možná si ještě pamatujete na mý pruzení na JZ

a tam nebyl žádnej návštěvník, že ne...
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » pon 14. črc 2014 19:36:20

ale nechce se mi věřit že bys byl tak blbej, že to bude takhle fungovat,


tak to už jsme dva ty chytrá hlavo,

ale hlavně to nikomu neříkej...
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » pon 14. črc 2014 20:54:20

Arbeit macht fei
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » pon 14. črc 2014 20:55:17

Tady je to R co mně tam chybí :

"r"
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » úte 15. črc 2014 5:58:25

Takže mám pravdu.


Podle výsledků posledních voleb bych řekl, že pravdu má každej blbec,
i když jeden říká Ano, a druhej Ne
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » úte 15. črc 2014 6:08:26

Takový volby,

to je fakt dobrá věc,

vcelku spolehlivě ukážou, po čem kdo touží a kam tudíž směřuje pozornost
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » úte 15. črc 2014 6:11:02

Nevím...
vostálník
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků