Kladení otázek v diskusích

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod vostálník » úte 15. črc 2014 6:29:10

Tak psychoanalytici a volové (od slova volit)

jedu do Pr...

takže vám ted nebudu věnovat pozornost,

což mně a zřejmě i vás asi mrzí,

ale až se vrátím, tak to napravíme... :D
vostálník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 8:45:16

vostálník píše:Tak psychoanalytici a volové (od slova volit)

jedu do Pr...

takže vám ted nebudu věnovat pozornost,

což mně a zřejmě i vás asi mrzí,

ale až se vrátím, tak to napravíme... :D


kurňa ... to mi nedělej :( jsem se těšila, jako malý dítě, jak si to tu dneska zase užiju ... a jak se za pomocí bránice pořádně promasíruju :D

je to od tebe naprosto nezodpovědné, protože mne to přivádí k poznání, že každý těšení je na houby, protože když není naplněno, tak přijde zklamání :confused:
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 8:55:31

jj tak velkým N to nebude :D protože i u mně se to ukazuje jako velké N :what:

tak je to šikovný Návštěvník, že to tak zařídil :yes: zavání to starým známým :)
Návštěvník
 

Re: Kladení otázek v diskusích

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 11:32:01

Jana píše:
Návštěvník píše:
vostálník píše:Tak psychoanalytici a volové (od slova volit)

jedu do Pr...

takže vám ted nebudu věnovat pozornost,

což mně a zřejmě i vás asi mrzí,

ale až se vrátím, tak to napravíme... :D


kurňa ... to mi nedělej :( jsem se těšila, jako malý dítě, jak si to tu dneska zase užiju ... a jak se za pomocí bránice pořádně promasíruju :D

je to od tebe naprosto nezodpovědné, protože mne to přivádí k poznání, že každý těšení je na houby, protože když není naplněno, tak přijde zklamání :confused:

No, taky mi to přišlo skoro líto, že zmizí zrovna ve chvíli, kdy ten projev začínám trochu chápat.

:)


ten projev je naprosto jasný, škoda je to pro něj, mohlo se to extrémním vyventilováním uvolnit :) ale jak je vidět, kdyby to tak mělo být, tak tu zůstal, být to tak nemá, tak odjel ... :what:
Návštěvník
 

Byl ňáký animák kde na konci letěli kluci s vrtulovýma čepič

Nový příspěvekod Aleš02 » sob 02. čer 2018 11:31:42

Vzpomínám si, že jsem viděl animák, kde při závěrečných titulkách letěli dva kluci s těma kšiltovkama s vrtulí. Nevíte, jak se to jmenovalo?
Aleš02
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02. čer 2018 11:22:41

Re: Byl ňáký animák kde na konci letěli kluci s vrtulovýma č

Nový příspěvekod nop » sob 02. čer 2018 15:07:23

Aleš02 píše:Vzpomínám si, že jsem viděl animák, kde při závěrečných titulkách letěli dva kluci s těma kšiltovkama s vrtulí. Nevíte, jak se to jmenovalo?

Vím jen, že souviseli s jedním mužem, asi to byl oběma jejich strýc, souviseli dějem.
Tím je vysvětleno na příkladu různé pamatování: podle subjektu nebo objektu, podle děje a vztahu, nikoliv jen podle názvu nebo písmen.
Někdy se pomocí písmen potom vynoří jiná hlediska.
Nejtěžší je vyvolávání rozšíření paměťové stopy když se počne od dojmu nebo pojmu.

Počna od pojmu na příklad: "bylo v tom něco milého, jako od dávna známého...."
nebo počna od dojmu, na př. v povídce od Nataši Tánské to vnoučatům na návštěvě u tety připomíná vánoce, ony ji vždy obejmou a v pase jí voní zástěra vanilkou.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Byl ňáký animák kde na konci letěli kluci s vrtulovýma č

Nový příspěvekod nop » sob 02. čer 2018 16:16:30

Aleš02 píše:Vzpomínám si, že jsem viděl animák, kde při závěrečných titulkách letěli dva kluci s těma kšiltovkama s vrtulí. Nevíte, jak se to jmenovalo?

Možná to byli psí bratři, na konci vrtěli převislýma ušima jako vrtulkami, jejich strýc byl také s převislýma ušima.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků