Ftípek

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Ftípek

Nový příspěvekod rosada » stř 23. led 2013 12:23:12

Obrázek
:)
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 04. úno 2013 18:19:54

Obrázek

Recese byla vytvořena lidmi, kteří utráceli peníze, co neměli…
a může být spravena pouze vládou utrácející peníze, co nemá.
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod nop » sob 04. led 2014 10:50:30

Prvňáčci jsou poprvé ve škole a paní učitelka se ptá: Děti, a kdopak ví, kolik je 1+2?" Nikdo nic neříká. "Nemusíte se stydět přihlásit."... "Opravdu nikdo neví?"
Přihlásí se malá holčička: "Ja nevím kolik je 1+2, ale vím, že je to určitě stejně jako 2+1, jelikož sčítání jest v oboru reálných čísel komutativní."
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 14. led 2014 16:03:33

.
Přílohy
1526405_392328277568035_1138146198_n.jpg
1526405_392328277568035_1138146198_n.jpg (30.57 KiB) Zobrazeno 4621 krát
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 15. led 2014 9:27:27

486567_455588391140903_803739551_n.jpg
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 15. led 2014 12:04:25

Jeden manželský pár se přestěhoval do nového bytu.

Brzy ráno, ihned po probuzení, žena vykoukla z okna a zahlédla sousedku, která věšela čerstvě vyprané prádlo.

— Koukni, jak špinavé prádlo má, — řekla svému muži.

...Ten ale četl noviny a nepřidával její slovům žádnou váhu.

— Asi má špatný prací prášek, nebo vůbec neumí prát. Musím ji to říct.

A tak pokaždé, když sousedka vyprala prádlo, žena chodila k oknu a divila se, proč pořád má tak špinavé prádlo?

Jednoho krásného dne ale vykoukla z okna a vykřikla:

— О! Dnes je její prádlo naprosto čisté! Konečně se naučila prát!

— Ale ne, řekl její manžel, – jednoduše jsem si dnes přivstal a umyl okno .
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 16. led 2014 9:58:12

Najdete na obrázku koně ?

facebook_1069911795.jpg
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 16. led 2014 15:08:27

.
Přílohy
285515_266239800057304_1524966_n.jpg
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 01. úno 2014 9:29:19

.
Přílohy
1625711_10151941712803295_844715870_n.jpg
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 02. úno 2014 11:32:28

- Zadejte uživatelské jméno !
- logik2
- Zadejte heslo !
- jablko
- Lituji, heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků !
- červenéjablko
- Lituji, heslo musí obsahovat min. 1 číslici !
- 1červenéjablko
- Lituji, heslo musí obsahovat min. jedno velké písmeno !
- 1VYJEBANÉčervené jablko
- Lituji, heslo nesmí obsahovat za sebou následující velká písmena !
- 1VyjebanéČervenéJablkoAnastrčSiHo !
- Lituji, heslo nesmí obsahovat znaky s diakritikou !
-1VyjebaneSchnileCerveneJablkoAchcipniTyHajzleJestliAniTohleHesloNeprijmes
- Lituji, toto heslo je již obsazeno !

:) :) :)
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 05. úno 2014 12:11:15

Do Ruska pošlou Švédi zásilku motorových pil.
Za měsíc se jim zásilka ale vrátí zpátky, že nenařežou tolik, kolik píší
Tak jim pošlou druhou zásilku. A zase se vrátí zpátky.
S třetí zásilkou Švédi pošlou i svého chlapa.
Švéd se ptá:"Kolik nařežete za hodinu?"
Rus odpovídá: "4 kubíky."
Švéd:"To není možné, u nás nařežou za hodinu 6 kubíků a to jdou ješte i na oběd"
Tak Švéd nastartuje pilu a Rus se zeptá: "Što eto za ráchot?"
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod nop » pát 14. úno 2014 1:36:43

Nový mnich přijde do kláštera, kde mniši tráví čas opisováním kopií dávných knih.
Nováček vstoupí do archivu kláštera s odůvodněním, že chce pořizovat kopie z originálů raději než opisovat kopie jiných, aby tak zabránil opakování chyb, které mohli ostatní opisovači v průběhu let udělat.
O několik hodin později ho mniši najdou v archívu plakat.

"Co se stalo?" ptají se ho.

"Našel jsem chybu, to původní slovo je CELEBROVAT ne CELIBÁT!" odpovídá mnich.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Honzam » čtv 27. úno 2014 20:53:19

Raggedy-Amm.jpg
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 21:39:51

Re: Ftípek

Nový příspěvekod šelma » sob 08. bře 2014 20:23:15

angry-birds.jpg

Rozzlobení ptáci ("Angry Birds" http://www.angrybirds.com/)

nejsou takovou legrací ve skutečném životě
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 28. bře 2014 0:21:54

---
Přílohy
1234298_834933739855311_962539637_n.jpg
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 01. dub 2014 6:22:14

Jednoho rána po proflámované noci se ptá lord svého sluhy:
"Jamesi, má náš záchod dvojkřídlové dveře?"
"Ne, pane."
"Tak potom jsem včera seděl ve skříni."

...

"Maminko, já bych chtěla bratříčka."
"Nemůžeme ho mít, musíme počkat, až se vrátí tatínek domů z Ameriky," říká matka.
"Nečekejme na něho," prosí dcerka, "překvapme ho!"

...

"Jak jsi přišel k té modřině pod okem?"
"To je důkaz mé čisté lásky. Včera jsem tahal dívku z vody, přišla manželka a uhodila mě."
"To je ale nelidské! A odkud jsi tahal tu dívku, z řeky nebo bazénu?"
"Z vany."

...
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 11. dub 2014 17:34:09

V kupé vlaku nás sedělo pět a na další zastávce k nám přistoupila mladistvě vypadající dáma s chlapcem, který jak se později ukázalo - nebyl syn, ale vnouček. Spořádaně jsme oba dva pustili na místa, která i navzdory špinavým oknům umožňovala hezký výhled na ubíhající, takřka jarní krajinu. Chlapec chvíli pozoroval okolní svět. Ten ho ale omrzel, a tak začal očima těkat po kupé, až ho na stěně zaujala sprejem vyvedená kresba, které jsme si my dospělí ani nevšimli. Na umakartovém podkladu se skvěl červený kosočtverec s čárkou uprostřed. K dokonalému provedení měl daleko, ale malba svůj účel splnila, protože každý bezpečně poznal, o co se jedná. Až na malého chlapce.
,, Babí, co je to tam namalovaný?'' Pro něj neznámý druh ,,smailíka'' ho zřejmě zaujal.
"Kde myslíš Kubíku?"
"No přece naproti nám, na stěně." Ukázal chlapec na nestydatou malůvku. Na čele jí vyskočila ustaraná vráska. I my ostatní zpozorněli a se špatně skrývanou škodolibostí vyčkávali, jak se ta dobrá žena se zapeklitou situací popere. Prala se statečně.
"To je... to je..." přemýšlela usilovně, čím ukojit vnoučkovu zvědavost, až ji osvítil duch svatý. "To je přece dráček!'' zašvitořila s líbezným úsměvem a nás, škodolibce, obdařila vítězoslavným pohledem. Zdálo se, že trapas je zažehnán, atmosféra v kupé se opět uvolnila a všichni přítomní se vrátili ke svým myšlenkám. Ne však chlapec.
"Jakej dráček, babi? Myslíš jako ten na pouštění?" Babička, čelíc další zvídavé otázce,nešťastně vzdychla a očima k nám vyslala signál SOS. Nikdo jí však záchranné lano nehodil.
,,No ano, Kubíku, takovej co ti udělal táta na podzim, pamatuješ?" Improvizovala statečně. Chlapec se zamyslel. Tak dráček, hmmm.
"Hele babi a nepotřebuje ten dráček vocas?" Dvěma spolucestujícím už cukaly koutky úst a paní začala rudnout.
"Tenhle dráček asi ne", hlesla babička.
"To je divný, každej správnej dráček by si vocas zasloužil," mudroval vnouček.
"Tak tenhle ho nemá!" odsekla mu babička. Očividně jí docházela trpělivost i fantazie. Mladý se ale nedal a bezděčně utahoval šrouby.
"Babi a ty máš dráčka?" Babi polil pot a polovina kupé se odebrala na chodbu, odkud se ozývaly salvy dosud zadržovaného smíchu.
"Já už dráčky nepouštím," odpověděla ta dobrá žena žalostně.
"Protože už dráčka nepotřebuješ!" triumfoval chlapeček a zbylé osazenstvo propuklo v řehot. Babička se blížila infarktu a vnouček dál bezelstně rozvíjel svou ďábelskou teorii:
"Ale když jsi ještě dráčka mívala, tak jsi vocas chtěla, ne?" To už smíchy slzelo celé kupé i chodba před ním. Na nebohou ženu to ale bylo příliš a bouchly saze.
"Chováte se jako primitivové!" rozječela se na nás. "Čemu se smějete? Jak asi vypadám před tím klukem?!" Nenápadná studentka v brýlích, která seděla naproti, poprvé zvedla hlavu od své učebnice, a do nastalého ticha ke všeobecnému zděšení pravila: "Jako dráček?"
Žena sklapla čelist a chvíli na dívku konsternovaně hleděla. Pak ale pochopila význam sdělení i trapnost svého výstupu a začala se smát. Postupně se k ní přidali i ostatní cestující i s kloučkem, který sice nevěděl, čemu se směje, ale smál se o to upřímněji.
"Máte pravdu, chovala jsem se jako dráček," soukala ze sebe ta žena, co jí bránice dovolila. Vlak zabrzdil v konečné stanici a lidé začali vystupovat. Loučili se slovy, tak se mějte paní a ty taky draku....

:-)
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. dub 2014 8:08:34

Psychiatr vede skupinovou terapii čtyř matek s dětmi.
Povídá té první: "Jste naprosto závislá na sladkostech.
Proto jste taky svou dceru pojmenovala Candy."

...Druhé matce říká: "Jste naprosto závislá na penězích.
Proto jste taky svou dceru pojmenovala Penny."

Třetí matce říká: "Jste závislá na alkoholu.
Proto jste své dítě pojmenovala Brandy."

A čtvrtá matka na nic nečeká, vezme svého syna za ruku a
rázně zavelí: "Robertku, jdeme domů!"
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 23. dub 2014 10:05:33

Manželé Smithovi nemohli mít spolu děťátko, a tak se rozhodli využít služeb náhradního otce, s nímž by počali potomka. Toho dne, kdy měl zastupujícíotec dorazit, políbil pan Smith svou ženu a pravil: "Odcházím. Ten člověk by tu měl být každou chvíli."
Po půlhodině náhodou zazvonil u dveří podomní dětský fotograf, který doufal, že se mu podaří udělat nějaký obchod. "Dobrý den, paní, já jsem přišel, abych..."
"Ne, ne, nic nevysvětlujte. Už jsem vás očekávala," přerušila ho paní Smithová.
"Opravdu?" podivil se fotograf. "Výborně! Dělám překrásné dětičky."
"To je přesně to, v co s manželem doufáme. Pojďte prosím dál posaďte se." Po chvíli se s uzarděním zeptala: "Tak čím začneme?"
..."Všechno nechejte na mně. Obvykle to zkusím dvakrát ve vaně, třikrát napohovce a párkrát v posteli. Někdy je to docela zábavné i na podlaze v obýváku... můžete se tam více roztáhnout!"
"Vana? Podlaha v obýváku? Není divu, že nám to s Harrym nefungovalo."
"No,víte, paninko, nikdo vám nemůže zaručit, že se to povede pokaždé. Ale pokud vyzkoušíme několik různých poloh a já to vezmu ze šesti nebo sedmiúhlů, jsem si jist, že budete s výsledkem spokojena."
"To, to, to je snad trochu moc..." zalapala paní Smithová po dechu.
"Paninko,při takovéhle práci je třeba si dát na čas. To víte, že bych to nejraději sfouknul za pět minut, ale jsem si jist, že byste s tím nebylaspokojena."
"To tedy asi ne," zamumlala paní Smithová. Fotograf otevřel kufřík a vytáhl album s obrázky dětiček.
"Tohle se dělalo na střeše autobusu."
"Prokristapána!" vykřikla paní Smithová, mačkajíc v ruce kapesníček.
"A tahle dvojčata vyšla výborně, ale s jejich matkou byla potíž."
"Byla s ní potíž?" otázala se paní Smithová.
"Hrozná.Nakonec jsem ji musel vzít do parku, abych mohl odvést svou práci pořádně. Lidé se tam kolem nás shlukli ve čtyřech nebo pěti řadách, jen aby pořádně viděli."
"Ve čtyřech nebo pěti řadách?" zeptala se paní Smithová, oči doširoka otevřené v údivu.
"Ano,"řekl fotograf, "však to také trvalo více než tři hodiny. Matka pořád ječela a vřískala - vůbec jsem se nemohl soustředit! Pak se začalo stmívat a já jsem s tím začal pospíchat. A když mi pak veverky začaly ohryzávat to moje nádobíčko, tak jsem to všechno zabalil."
"Vaše...ehm... nádobíčko?"
"No ano. Tak, paninko, pokud jste připravena, tak já si postavím trojnožku, abychom se mohli dát do díla."
"Trojnožku?"
"Nojistě, musím používat trojnožku a položit si na ni ten svůj Canon. Je příliš velký na to, abych ho udržel dlouho v ruce. Paní? Paní! Proboha, ona omdlela!"
Návštěvník
 

Re: Ftípek

Nový příspěvekod nop » stř 23. dub 2014 11:03:35

Občas z Kocourkova byl na trhu v sousedním městě. Tam se ho zeptali: "na kterém břehu řeky je vlastně vaše Kocourkovo?"
Občan se zamyslel a řekl: " když jdete od nás, tak je na levém břehu a když jdete k nám, je na pravém".
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků