Společenská situace

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 01. úno 2024 9:34:55

miroslav píše:Nebo si se chytil jen na ksicht případně barvu hlasu?

:D
4. a 5. čakra odpovídá 4. a 5. planetární hustotě, to je jemnohmotná sféra, která je ve skutečnosti ale mnohem reálnější než naše realita. Jenomže to ty nevidíš, ty vidíš jenom tělesnými smysly (protože to je podstata vnímání zde na Zemi) a ostatní považuješ za fantazírování. Protože jsi negativní entita. Nebo málo vyvinutá entita, a tak prostě klopotně postupuješ ve vývoji a tak se znovu a znovu a znovu sem inkarnuješ abys získávala zkušenosti a postoupila nakonec eventuálně do vyšší (tj. 4.) planetární hustoty.

A pak jsou zde taky Poutníci. Kteří se sem z různých důvodů z inkarnují z vyšších planetárních sfér. A to jsem já. A to je Christýnka. Já když se koukám do těch jejích očí (zejm. v té chvíli když pozornost obrátí na chvíli jakoby do sebe a pak obrátí pozornost ven, aby to sdělila), tak jsem z toho úplně hotovej. Ona je anděl. Který se sem inkarnoval. Aby mě zachránil.
Ty vole.

A nejen já jsem z ní úplně hotovej. I ta bába co ji provází je z ní úplně hotová. Spousta lidí je z ní úplně hotovejch. Protože ona nám připomněla, že nejsme odsud. Ona nás probudila. Jenom pro to, že je.
A všechno, co říká třeba na tomhle videu, je moudré. Je to prostě z vyšší dimenze. A ve spojení s její krásou je to prostě :shock: :


Já už se nemůžu dočkat, až se s ní setkám v realitě, u nás doma (nevím sice kde to je, ale tam někde). A tak udělám všechno možné, abych zvýšil vibrace, svoje. Aby mi to neuteklo nějak, zase, blbě. Abych se s ní konečně mohl u nás doma setkat. A pak... tedy jestli bude chtít... tak... sblížit se :oops:
(ty tvoje "zralé vášně" si strč někam, je to primitivní, zvířecí, ubohé).
A žárlivostí netrpím, chci aby měla to nejlepší, nejkrásnější, co je vůbec možné. :yeah:
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » čtv 01. úno 2024 10:44:47

Mudrc píše:
miroslav píše:Kněze fanatika

Jakýho fanatika? On jenom odmítnul nějakýho magora nazývat oni. A dál chtěl dělat svoji práci. A oni ho za to zavřeli.


Zavřeli ho za nedodržení soudního rozhodnutí. Soud měl nejspíš ke svému rozhodnutí všechny podklady - na rozdíl od tebe, kterej si k jedné nebo dvěma větám na netu dobásňuješ celou historii.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » čtv 01. úno 2024 11:00:51

Mudrc píše:A žárlivostí netrpím, chci aby měla to nejlepší, nejkrásnější, co je vůbec možné. :yeah:


No mlátí to s tebou pěkně. Na stará kolena ses nám zamiloval aý po uši (štyrka4. Alespoň můžeš konečně okusit jaké to je.
A to je na tom pozitivní.
Tak hodně zdaru, nebudu ti to kazit. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 01. úno 2024 11:08:53

miroslav píše:
Mudrc píše:
miroslav píše:Kněze fanatika

Jakýho fanatika? On jenom odmítnul nějakýho magora nazývat oni. A dál chtěl dělat svoji práci. A oni ho za to zavřeli.


Zavřeli ho za nedodržení soudního rozhodnutí. Soud měl nejspíš ke svému rozhodnutí všechny podklady - na rozdíl od tebe, kterej si k jedné nebo dvěma větám na netu dobásňuješ celou historii.

No jasně, zavřeli ho za nedodržení soudního rozhodnutí. A soud měl nejspíš ke svému rozhodnutí všechny podklady, to je právě ten průser.

Hele, není pravděpodobné, že kněz a zároveň učitel dětí bude nějakej blbec. Protože na tý jeho cestě ho prostě spousta lidí měla možnost zastavit, kdyby tomu tak bylo. On se klidně mohl stáhnout do ústraní, a v tom ústraní se jako Jana onanisticky ukájet citáty z Bible.

Ale protože je to ona biblická pravá sůl země, no tak nemlčel, upozornil na tu alarmující situaci, abychom se probudili. Jenom tím, že dělal co je správné, oslovoval děti přirozeně. I když ho zavřou do vězení. Abychom tu o tom teď mohli diskutovat, například. Aby nám tu zmrdi nenápadně nenainstalovali jejich zmrdí vyučovací systém. A tak zkurvili mladé lidi. To je pravej kněz.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 01. úno 2024 11:22:06

Mudrc píše:To je pravej kněz.

Já si myslím, že by ho Christýnka pochválila. :)
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 01. úno 2024 13:42:54

miroslav píše:No mlátí to s tebou pěkně. Na stará kolena ses nám zamiloval aý po uši

Jo kdyby jenom po uši... :D
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara » čtv 01. úno 2024 17:28:51

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2792
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 02. úno 2024 10:42:25

Mudrc píše:
miroslav píše:No mlátí to s tebou pěkně. Na stará kolena ses nám zamiloval aý po uši

Jo kdyby jenom po uši... :D

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara » pát 02. úno 2024 13:44:58

Máme oblíbenou stejnou skupinu, Miroslave :-)

Jj, stále si myslím to, co jsem nedáno psala směrem k mudrci, že ho vnitřně přitahuj čistota, nevinnost (dívek).

No tož každý to máme nějak.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2792
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » sob 03. úno 2024 11:16:06

Zemědělci v Evropě protestují proti levnějším potravinám :(
No a kdyby si Babiš založil vedle zpracovatelského potravinářského průmyslu ještě vlastní prodejní řetězec s mravnými zisky - třeba "Babinec", tak by pro nás důchodce i ostatní tady byl už opravdu ráj na zemi.
Přece se nebudeme rýpat v hnoji, když to za nás rádi dělají jinde po světě a my tady můžeme mít více luhů a hájů místo drancovaní orné půdy.
No né?

Místo toho bychom měli vyrábět v dostatečném množství zbraně, jako v Rusku, abychom si ten náš ráj uhájili a aby případnému agresorovi přešla chuť na nás zaútočit a zavést tu jeho "pořádky".
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Karel » sob 03. úno 2024 13:26:29

Tara píše:


Když doba přinese neco nového, tak jsou na tom vždycky někteří biti a nekteří jedou na vlně.

Když začínali autobobily. Jak to byla hrozba pro formany. Dnešní formani jsou řidiči tiráků. Koní zbylo daleko míň. A ti, co zbyli se už tak nenadřou jako frmanští koně.
Když potřebujeme být někde rychle zvolíme automobil. Ale možnost projížďky v kočáře taženými koňmi taky zůstala.

AI zahýbe světem. Ve videu jsou zmiňované podprůměrné seríály. Ale scénáře k nim píšu dnes lidé. Budoucnu třeba podprůměrné seriály, bude psát AI. A konzumenti podprůměrných seriálů to nepoznají. Ale vyjímečnou věc podle mě zase bude muset napsat človek. Třeba takový, který umně využije AI a přesto do toho dá svou invenci. A náročnější diváci si to najdou. Nebo znudění sreamovacími službami, začnou víc chodit do divadel.

Bude změna.
Život je změna.
Karel
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara » čtv 08. úno 2024 23:51:18

„Když se otočí jedna malá země, byť by to bylo Estonsko, Slovensko, nebo Česká republika, tak my sami to nedáme. Svět je tak propojen, že je potřeba se bavit o změně celé Evropy, o jednotě Evropy, ale na úplně jiných základech, než jsou nám teď podsouvány,“ říká moderátor a provozovatel kanálu Inovace republiky, Robin Čumpelík.

https://www.radiouniversum.cz/cumpelik- ... Eagida1LXM
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2792
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 09. úno 2024 0:42:24

Zajímavé je, že nám stále někdo něco podsouvá. Třeba to, že nám stále někdo něco podsouvá. :hm:

Podsouvá ti Taro taky někdo něco?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara. » pát 09. úno 2024 13:30:22

miroslav píše:Zajímavé je, že nám stále někdo něco podsouvá. Třeba to, že nám stále někdo něco podsouvá. :hm:

Podsouvá ti Taro taky někdo něco?

Dej mi pokoj :-)

Aspoň to příštího týdne.
Jsem nervozní jako prvorodička a hlavně, ať to zítra vše ve zdraví zvládnu.

Takže, sím, doba hájení, pár dnů.
Dík.
Tara.
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » stř 14. úno 2024 13:47:09

Jak ČNB snížila úroky, hodnota české měny začala klesat, takže brzy budou pro nás v Německu a Polsku potraviny stát stejně jako u nás a bude po starostech. I dovozy potravin už nebudou tolik konkurovat našim zemědělcům, takže budou moci s klidem v srdci zase vyrazit s traktory na jarní práce. Ono všechno zlé je obvykle i k něčemu dobré. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 12:01:58

Jaký je rozdíl mezi dezinformací a pravdou?

Dva roky. Tvrdí Petr Žantovský.

Na tvrdo, dodávám. A to můžeš být ještě i rád.

Díky Miroslavům.

"A co je ti do toho"? začně štěkat Pedrito.

I když vlastně ne, ten už je zalezlej v boudě (a opakuje si ruštinu).

Neboť má rád Kryla. A cítí ten poetický chlapec, že vítr se obrací.

V městě je řád, a pro každého práce,
buď ještě rád, když huba oněmí,
může tě hřát, že nejsi na oprátce,
nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 13:06:22

Myslím, že si to ten Žantovský moc komplikuje a tahá do toho všechno možné i nemožné.
Prostě se mu nelíbí, když některé pro něj líbivé dezinformace se označují jako dezinformace.
Na druhou stranu nemusí být vše, co někdo označí za dezinformaci dezinformací - třeba to, co produkuje tzv. mainstream.

Dezinformace je nepravdivá informace. Většinou záměrně vyprodukovaná. Takzvaná alternativní "informace"

Tudíž se ani za dva roky nestává pravdou.

Můžeš uvést příklad dezinformace, která se za dva roky stala pravdou?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 13:40:07

Příklad dezinformace, která se ukázala nepravdivou, tedy skutečnou a záměrnou dezinformací je například tvrzení Ruských představitelů a propagandistů před dvěma lety, že Rusko se nechystá zaútočit na Ukrajinu. A pravdivá informace tajných služeb byla, že se chystá a zaútočí - spletli se jen o několik dní.

Další příklad záměrně produkované dezinformace (tentokrát cílené jen na hlupáky) - že ve vakcínách proti Covidu jsou čipy, kterými chce USA ovládat očkované. Ani po dvou letech se tato dezinformace nestala pravdou.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 13:45:27

miroslav píše:Myslím, že si to ten Žantovský moc komplikuje a tahá do toho všechno možné i nemožné.
Prostě se mu nelíbí, když některé pro něj líbivé dezinformace se označují jako dezinformace.
Na druhou stranu nemusí být vše, co někdo označí za dezinformaci dezinformací - třeba to, co produkuje tzv. mainstream.

Dezinformace je nepravdivá informace. Většinou záměrně vyprodukovaná. Takzvaná alternativní "informace"

Tudíž se ani za dva roky nestává pravdou.

Můžeš uvést příklad dezinformace, která se za dva roky stala pravdou?

Legrační, tyhle otázky zacykleného robota (jak by Ra řekl, ale já mám přesto za to, že jsi zombie, neschopna protivit se do mozku vloženému kódu).

Ale tak dobře, co bychom to tedy zkusili..., hlavně aby to bylo nejpolopatičtější... nevim... no... co třeba tohle:

Podle MZČR bylo ohledně kovidu šířeno toto dezinfo: "Očkování nebude mít význam pro ty, co nemoc prodělali".
(Zmrdi mazají stopy a je nutno dohledávat v zahraničním archivu, kam zmrdí pracka dosud nedosáhla.)

Což prodejné děvky odůvodňují tím, že "Očkovací látka vytvoří daleko vyšší hladiny protilátek a buněčnou imunitu. Taková imunita je robustnější, a proto také dlouhodobější."

K čemuž pochopitelně pro nevyzkoušenost vakcíny nemohou mít žádnou evidenci, a že melou kraviny se prokázalo jednoznačně: Izraelská studie na více než 6 milionech lidí také ukázala, že ti, kteří nemoc prodělali, jsou chráněni před další infekcí lépe než ti, kteří jsou očkovaní [10], totéž potvrdila i česká studie [7].

Atd. atpod. atd. atpod. atd. atpod. atd. atpod.

(Hihi, usmívám se při představě, jakou připitomělou odpověď zombie vymyslí.)
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 14:03:20

No, a ukázalo se, že tato dezinformace se stala po dvou letech pravdou?

Spíše se ukázalo, že tato informace - tvrzení byla opravdu dezinformace - i když nejspíš ne záměrná, vyvrácená pozdějším sledováním.

Mně by spíš zajímal příklad opačný, kdy dezinformace se za dva roky ukázala být pravdou, jak píše ten Žantovsky.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3705
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků