Společenská situace

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Jana » pát 26. led 2024 19:02:04

Pedriito píše: A co přesně mezi vámi, to musíš vědět nejlíp ty.


To vím naprosto přesně, byl na žádost mnohých z vás zabanovaný za vulgaritu.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7623
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriiito » pát 26. led 2024 19:04:39

Pedriito píše:
Jana píše:
Pedriito píše:No já neříkám že "druhý", říkám že to ráda děláš ty. I když si na to byla mnohokrát upozorňovaná, že se to nedělá. Zvláště když ani jeden z těch Mistrů, nebyl a není tvůj osobní Učitel. A ani jsem neřek "jen". Děláš to, když si nevíš rady, jak druhého přesvědčit o své "dokonalosti" a o jeho "omylu", tak většinou použiješ jeho Mistra, s kterým dotyčný strávil v osobním kontaktu mnoho krásnýho času. A ten mu ten jeho "omyl", má vyvrátit. :D Protože ty tomu přece dokonale rozumíš, co říká, a pravda je na tvé straně... Nevěřím, že každého z těch desítek Učitelů, kterými tu za sebe necháváš prezentovat svý "poznání", jsi alespoň jednoho studovala kompletně, když už bez setkávání se s nimi...
Já tu mám přátele. Proto mě to sem vždy vtáhne. A budu psát, co vidím. Jako "dokonalá" si z toho nemusíš dělat hlavu, a Dodo tě chodit ochraňovat. Místo toho aby tě raděj ochránil samu před sebou.


Pedrito, buď tak laskav a založ si svůj web a tam si diktuj, co se tam dělá a nedělá.

To, že vůbec netušíš, o čem ti Probuzení mluví, neznamená, že jejich promluvy nemohou být přínosem pro někoho, koho zajímají, jsou mu jasné a prohlubují jeho poznání.

Nemám nejmenší zájem Tě tady o ničem přesvědčovat a jako důkaz můžeš vzít fakt, že sem chodíš dobrovolně a nikdo Tě nenutí tady cokoliv číst a brát si to osobně.

Polip si.


Ta potvora mě zabanovala domácí IP :D :D :D

Ádios ty čistá blaženosti, lásko, Ráji, dokonalosti, a jak se ti to hodí....

To je ale borka, pravdu nesnese ani dvěstě kilometrů. :)
Pedriiito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Jana » pát 26. led 2024 19:07:49

Pedriiito píše:
Pedriito píše:Polip si.


Ta potvora mě zabanovala domácí IP :D :D :D


Zatím na jednu hodinu.

Ádios ty čistá blaženosti, lásko, Ráji, dokonalosti, a jak se ti to hodí....

To je ale borka, pravdu nesnese ani dvěstě kilometrů. :)




Příště Ti doporučuji, chovat se tady slušně jako host. Tedy jako zvaný host. Nikoliv jako host nezvaný.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7623
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriiiito » pát 26. led 2024 19:14:45

Jana píše:
Pedriiito píše:
Pedriito píše:Polip si.


Ta potvora mě zabanovala domácí IP :D :D :D


Zatím na jednu hodinu.

Ádios ty čistá blaženosti, lásko, Ráji, dokonalosti, a jak se ti to hodí....

To je ale borka, pravdu nesnese ani dvěstě kilometrů. :)




Příště Ti doporučuji, chovat se tady slušně jako host. Tedy jako zvaný host. Nikoliv jako host nezvaný.


Na to ti házím bobek, slušnost je látka pro tvou výuku, jak se chovat k lidem.
Pedriiiito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 26. led 2024 19:24:07

Jana píše:
Pedriiito píše:
Pedriito píše:Polip si.


Ta potvora mě zabanovala domácí IP :D :D :D


Zatím na jednu hodinu.

Ádios ty čistá blaženosti, lásko, Ráji, dokonalosti, a jak se ti to hodí....

To je ale borka, pravdu nesnese ani dvěstě kilometrů. :)




Příště Ti doporučuji, chovat se tady slušně jako host. Tedy jako zvaný host. Nikoliv jako host nezvaný.

Další ban :D Máš smůlu. Pravdu nezabanuješ.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Jana » pát 26. led 2024 19:32:36

Dity, pravdo jedna.

Sliboval jsi všem nespokojeným, že jim vytvoříš web, na kterém budou spokojení nejen oni, ale i Ty. Tak šup šup do toho.

Miluju to, když jsou lidi spokojení.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7623
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 26. led 2024 19:40:11

Jana píše:Dity, pravdo jedna.

Sliboval jsi všem nespokojeným, že jim vytvoříš web, na kterém budou spokojení nejen oni, ale i Ty. Tak šup šup do toho.

Miluju to, když jsou lidi spokojení.

Říkal jsem "až to bude, tak to bude", kdybys měla oči ke koukání, tak tos viděla.
Můj čas nebude řídit nabubřelá egocentristka.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Jana » pát 26. led 2024 21:54:07

Pedriito píše: Nevěřím, že každého z těch desítek Učitelů, kterými tu za sebe necháváš prezentovat svý "poznání", jsi alespoň jednoho studovala kompletně, když už bez setkávání se s nimi...
.


Pedrito, je to mnohem jednodušší, než si představuješ, protože Pravda je jen jedna. A všichni Probuzení mluví o tom samém. To znamená, že stačí jen pouhé poznání Pravdy a nepotřebuješ nic studovat, všichni Probuzení, i když používají různé výrazy, mluví stejnou řečí.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7623
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 26. led 2024 22:28:13

Jana píše:
Pedriito píše: Nevěřím, že každého z těch desítek Učitelů, kterými tu za sebe necháváš prezentovat svý "poznání", jsi alespoň jednoho studovala kompletně, když už bez setkávání se s nimi...
.


Pedrito, je to mnohem jednodušší, než si představuješ, protože Pravda je jen jedna. A všichni Probuzení mluví o tom samém. To znamená, že stačí jen pouhé poznání Pravdy a nepotřebuješ nic studovat, všichni Probuzení, i když používají různé výrazy, mluví stejnou řečí.

To je tvá představa. Vylízání medu nového úlu nečiní. Přestože med je jen jeden.
A svý pojetí probuzených si strč, ty víš kam. :P
Až na pošuky typu Newman, nemaj s tebou nic společnýho.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Jana » pát 26. led 2024 22:30:41

Pedriito píše:
Jana píše:
Pedriito píše: Nevěřím, že každého z těch desítek Učitelů, kterými tu za sebe necháváš prezentovat svý "poznání", jsi alespoň jednoho studovala kompletně, když už bez setkávání se s nimi...
.


Pedrito, je to mnohem jednodušší, než si představuješ, protože Pravda je jen jedna. A všichni Probuzení mluví o tom samém. To znamená, že stačí jen pouhé poznání Pravdy a nepotřebuješ nic studovat, všichni Probuzení, i když používají různé výrazy, mluví stejnou řečí.

To je tvá představa. Vylízání medu nového úlu nečiní. Přestože med je jen jeden.
A svý pojetí probuzených si strč, ty víš kam. :P
Až na pošuky typu Newman, nemaj s tebou nic společnýho.


Vůbec netušíš o čem je řeč, Petře. Bylo by fajn, kdyby ses do podobných úvah nezamotával. Ve vlastním zájmu.

Věnuj pozornost tomu, co Tě oslovuje, co Ti voní pravdou, ale nekopej do ničeho, co opravdu dobře neznáš.

Nekálej do vody, kterou budeš jednou potřebovat pít.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7623
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriiito » pát 26. led 2024 22:43:55

Vůbec netušíš o čem je řeč, Petře. Bylo by fajn, kdyby ses do podobných úvah nezamotával. Ve vlastním zájmu.

Věnuj pozornost tomu, co Tě oslovuje, co Ti voní pravdou, ale nekopej do ničeho, co opravdu dobře neznáš.

Nekálej do vody, kterou budeš jednou potřebovat pít.

Já se nezamotávám. Vím to velice čiře až třpytivě. Víš o Pravdě a Lásce úplný hovno. Stejně jako o probuzených. A zopakuju ti to až do konce věků, dokud ti to nedojde. To si piš. A banuj. Kdo banuje, ten panuje, a smrdí... :D Jsi k duchovnímu obecenstvu sobecká a nesoucitná fúrie!
Pedriiito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 26. led 2024 22:55:45

Uvidíme kolik tvý nerozlišený srdce všehomíra dá banů, tohle byl jestli dobře počítám pátej...
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Bumda » pát 26. led 2024 23:13:15

Bumda
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 26. led 2024 23:20:21

Ty nejsi ikona vyzařující úctu, spíš lítost, ale nepomůže ti ani jedno. Úcta se při dotyku tvých smyslů mění na pýchu a lítost na necitlivost. Ztráta sebereflexe a schopnosti introspekce. Natož meditace.
Když si někdo tvého zrna usmyslí, že už vše má, jeho duchovní život se zastaví jak seklé hodiny na věži. A zvon volá, kdy mám zvonit!!! Máš padla, říká potrhlá duše hodin... Ale zvon je od toho aby zvonil, a hodiny od toho, aby tikaly...
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod dodo » pát 26. led 2024 23:31:38

Pedriiito píše:
Vůbec netušíš o čem je řeč, Petře. Bylo by fajn, kdyby ses do podobných úvah nezamotával. Ve vlastním zájmu.

Věnuj pozornost tomu, co Tě oslovuje, co Ti voní pravdou, ale nekopej do ničeho, co opravdu dobře neznáš.

Nekálej do vody, kterou budeš jednou potřebovat pít.

Já se nezamotávám. Vím to velice čiře až třpytivě. Víš o Pravdě a Lásce úplný hovno. Stejně jako o probuzených. A zopakuju ti to až do konce věků, dokud ti to nedojde. To si piš. A banuj. Kdo banuje, ten panuje, a smrdí... :D Jsi k duchovnímu obecenstvu sobecká a nesoucitná fúrie!


Tak čo Pedro, si si zmyslel, že teraz budeš napodobňovať Vostála roky osvedčenú taktiku ?

To po tom čo sa u niekoho na návšteve vykadíš na podlahu a on ťa vyrazí, budeš okoloidúcim na ulici vyplakávať, že ťa namiesto láskavého pohostenia vyhodili ?

To už je okukané a hlavne prekuknuté. Skús byť trochu nápaditejší vo svojom zlomyseľnom blbnutí, ak už inak nedokážeš žiť. Len počítaj s tým, že tu nepohráš, môj zlatý.
dodo
 
Příspěvky: 757
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 26. led 2024 23:45:21

dodo píše:
Pedriiito píše:
Vůbec netušíš o čem je řeč, Petře. Bylo by fajn, kdyby ses do podobných úvah nezamotával. Ve vlastním zájmu.

Věnuj pozornost tomu, co Tě oslovuje, co Ti voní pravdou, ale nekopej do ničeho, co opravdu dobře neznáš.

Nekálej do vody, kterou budeš jednou potřebovat pít.

Já se nezamotávám. Vím to velice čiře až třpytivě. Víš o Pravdě a Lásce úplný hovno. Stejně jako o probuzených. A zopakuju ti to až do konce věků, dokud ti to nedojde. To si piš. A banuj. Kdo banuje, ten panuje, a smrdí... :D Jsi k duchovnímu obecenstvu sobecká a nesoucitná fúrie!


Tak čo Pedro, si si zmyslel, že teraz budeš napodobňovať Vostála roky osvedčenú taktiku ?

To po tom čo sa u niekoho na návšteve vykadíš na podlahu a on ťa vyrazí, budeš okoloidúcim na ulici vyplakávať, že ťa namiesto láskavého pohostenia vyhodili ?

To už je okukané a hlavne prekuknuté. Skús byť trochu nápaditejší vo svojom zlomyseľnom blbnutí, ak už inak nedokážeš žiť. Len počítaj s tým, že tu nepohráš, môj zlatý.


Se mnou si Dodo nedělej vrásky. A neplýtvej slovy. Čistě pro tebe, strávil jsem tolik dnů i nocí v lotosu, že bych to už nezpočítal... Je od tebe i Jany hezký, jo ahoj Mudrc! že mi radíte, co mám dělat. Tak co k tomu říct..? Asi nic.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Prdriito » sob 27. led 2024 0:03:31

Vaše duchovnem skřípnutý povahy, už ani nejsou schopny obyčejného rozhovoru. Furt tam držíte tu personu já, povýšeného na mahajá... jednoduchý test, buďte beze slov... Ok? Pak ještě není nic ztraceno.
Prdriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara. » sob 27. led 2024 0:12:37

Když to bude tady na chvíli mrtvé, přileze Jana na vp.inspiruj :-)

Jde o to: NEREAGOVAT, NEREAGOVAT, NEREAGOVAT!

Ale i k tomu se musí dospět.
Tara.
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » sob 27. led 2024 0:15:21

Tara. píše:Když to bude tady na chvíli mrtvé, přileze Jana na vp.inspiruj :-)

Jde o to: NEREAGOVAT, NEREAGOVAT, NEREAGOVAT!

Ale i k tomu se musí dospět.

Jde i reagovat a nereagovat ;-) ale ne pro druhý.. většinou
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » sob 27. led 2024 0:27:26

Tara. píše:Když to bude tady na chvíli mrtvé, přileze Jana na vp.inspiruj :-)

Jde o to: NEREAGOVAT, NEREAGOVAT, NEREAGOVAT!

Ale i k tomu se musí dospět.

PS. To být beze slov, je k intimní chvíli. Copak to lze říct jednodušeji, že při naslouchání se nemluví?
Říkám, tohle fórum je jen hra ambicí Jany. Která má do uvnitřnění asi jako šnek k maratonu...
Co to vlastně znamená "Dodo"? Není to ten vyhynulý pták? No to máš dobrej nick. :D
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků