Podzimní setkání

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod ros » čtv 11. zář 2014 8:00:55

Dabře,
takže setkání platí (ať nějak neplaším)
:)
ros
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod iru » čtv 11. zář 2014 11:21:34

Neplaš:-) minimálně my, co nás znáš, tě uvidíme moc moc rádi, Tara věřím že stojí za to a kluci Malpan a Rafael jsou fakt primový:-))
iru
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 11. zář 2014 11:23:43

Šmárja, co když za to nebudu stát????? :'-(

:)

Bojím bojím :-)
Návštěvník
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 11. zář 2014 12:10:06

To spíše bylo zrcadlo, jak není dobré něco očekávat....., jj, osobní profit :-)
Návštěvník
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Iru » čtv 11. zář 2014 16:54:39

Návštěvník píše:... jak není dobré něco očekávat.....

Jj, pohoda ;)
Iru
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » čtv 11. zář 2014 20:27:42

ahoj Jani

slíbil to i Papadev, jen není zcela jasné, jestli Papadev o to setkání stojí, nebo jestli o setkání nestojí a jde mu jen o nějaký osobní profit. V prvém případě se velice ráda setkám s člověkem, který je mi blízký a ve druhém případě je mi jedno, když nepřijde.


rozborka:

slíbil...ok,možná párkrát slíbil,ale také párkrát neslíbil...
tedy lepší formulace by zněla: papa je nerozhodný

takto,jak Jana větu použiva-je to dobrá minometná příprava pro pozdější vývoj..kdybych náhodou nepřijel--dalo by se říct:HLEDTE-SLÍBIL A NEPŘIJEL,O HRUZA TEN ČLOVĚK...

předcházeje tomu fiasku tady říkám,že zatím nevím neb ve hře je mnoho proměnných...bude den setkání bouřka v Hranicích..ani bouřka nemůže nc slíbit

na druhé straně chápu význam slova a notabene SLIBU

DANÉ SLOVO ,A ZVLÁŠT SLIB ZAVAZUJE DÁRCE..ABY,TŘEBA TVÁŘÍ V TVÁŘ SMRTI(A SOU JEŠTĚ HORŠÍ VĚCI)...SLOVU A SLIBU DOSTÁL DĚJ SE CO DĚJ...možná už tím máte nějaké zkušenosti..

když tedy připojím toto k tomu co sem řek,to že se párkrát slíbil,mě zavazuje přijet,byt asi má formulace nebyla:slibuji na svou čest..promis honor,jak kdysi slibovali rytíři králi či své dámě,běda,kde sou ty časy...nyní každý jen trochu mazanější podfukář mlží a ještě při tom vymámí z pořadatelů 0007..slovy sedm lahví šampusu..ten chlap musí mít hroši kůži,že ho ještě hanba nefackuje...

závěr: nic nemluv a zejména nic nelibuj--pouze to,zač bys dal život,i kdybys notabene vůbec nic nesliboval..
někdy ale sou do mě namontovány myšlenky,jejichž autorem se být necítím...taková jakoby návnada..
anebo nám prostě ujede pusa--a už vidím,jak cosi slibuji...

něco de zachytit a eliminovat,něco holt ne,anebo jo,ale s velkou námahou..to mi připomnělo,kdo chce začít pracovat ze sliby,tak po měsíci nebo dvou práce se sliby a Slovem je dobré udělat rituál na vyvázání ze starých slibů,nejen v této ale mnoa,neli všec minulých inka.

pokr zítra
...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 11. zář 2014 21:53:17

Panebože.
Návštěvník
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Jarda Malej » pát 12. zář 2014 7:37:44

Takže myšlenky,

ty vás tak trápit nemusej,

jsou vidět,

ale pocity ty tak vidět nejsou

Na tobě je sympatický, že jsi aspoň upřímnej.



:D
Jarda Malej
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Jarda Malej » ned 14. zář 2014 9:24:51

Díky za pochvalu,

Není zač.
Všimnout si co díky té upřímnosti na sebe vykecáváš, by bylo ještě lepší.




:)
Jarda Malej
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod rafael » ned 14. zář 2014 16:12:25

Jana píše:
ros píše:
Tara píše:Iru, ros, Jano, nope - vypadá to, že se na Moravu moc z Čech nechce :-), a že byste byli asi jediní, kdo byste na Moravu přijeli, tak zvažte, jestli se to setkání v Hranicích zrealizuje, nebo se odloží na jindy, nebo se setkání odloží na jaro někde blíže Čech, kde je, zdá se, základna větší... :-)

Ahoj Taro, pořád ještě platí, že dorazíš Ty, snad Malpan a Rafael.
Myslím, že to je silná sestava.

Taky je to pro mě silná sestava. A dorazí navíc i Vašík, možná Hanka a slíbil to i Papadev, jen není zcela jasné, jestli Papadev o to setkání stojí, nebo jestli o setkání nestojí a jde mu jen o nějaký osobní profit. V prvém případě se velice ráda setkám s člověkem, který je mi blízký a ve druhém případě je mi jedno, když nepřijde.


já plánuji že dorazím..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » pon 15. zář 2014 13:20:01

plánovat je ok,stejně jako flexibilně plán měnit,to je také ok


proti sobě stojí:
1--věrnost původnímu plánu x 2-flexibilní,kreativní a efektivitu zvyšující změna

zda už nelze říct,že 1 je vždy lepší než 2 či naopak,

někdy tak,jindy tak

obecně snad přece jen
hlavní cíl a smysl bytí či života či inkanace-je z ranku spíš 1...dílčí etapy a podcíle pak mohou být měněny...

proti té to úvaze ale stojí princip:
že jak dělám malé věci...tak pak se udělají i velké,tedy že by měl být synchron v takticemalých a velkých cílů

příklad
dostanu chut učit se jazyky..vyberu si angl..za 3 měsíce špan,bo má dcera bude bydlet ve špan...tedy sem flexi změnil plán...duchovně studujibudhismus...neodtrhnu se teda od něho také za třeba 3 rky,pro cosi zdánlivě výhodnějšího?...
...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » stř 17. zář 2014 15:53:52

plánování ani dělení nic nenaznačuje o tom,zda to bude duchovní...pouze POSTOJ plánovače a děliče,udělá z těchto procesů věc duchovní,či mín duchovní...

udělali jste?
...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Jarda Malej » ned 21. zář 2014 11:14:15

V Praze se setkáváme postupně, jak přijíždíme na Hlavní nádraží u Potrefené husy

Před objednáním polévky či jídla, mrkněte na ceny.
Káva je nejlevněji za čtyřicet, ale je dobrá.




:D
Jarda Malej
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod nop » ned 21. zář 2014 12:23:10

Jana píše:Drazí přátelé, o příštím víkendu by při setkání v Hranicích na Moravě mělo být podle Norů příjemné počasí.
.... kdo se nevejde, je možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích v ubytovně, na kterou jsou docela dobré recenze, cena za lůžko 150 Kč. Dobré je si to předběžně zamluvit. .....

To je cena za noc při odběru od 4 nocí výše. Jinak je 165,. za noc.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » úte 23. zář 2014 13:33:43

Jana píše:Drazí přátelé, o příštím víkendu by při setkání v Hranicích na Moravě mělo být podle Norů příjemné počasí.

V Praze se setkáváme postupně, jak přijíždíme na Hlavní nádraží u Potrefené husy. Zatím jsme předběžně domluveni, že jedeme Irulan, Rosada, Nop a já, může se k nám připojit i kdokoliv další, telefon na mě je 774718868.

Odjezd - Praha hl.n. 11:44
Příjezd - Hranice na Moravě v 14:39


Tam by nás měli vítat domorodci Tara, Rafael, Vakr, Papadev, doufejme, že i Malpan a možná i Hanka.

Kdo bude chtít, může jet dalším vlakem ve 14.51 ze stanice Hranice na Moravě hlavní nádraží (sever), které je kousek od aparmánu Zahrada , kde máme zamluvený byt 2+1 o 40 m2 v Teplické ulici, domorodci mohou dorazit rovnou tam. Od 14.00 je zde možné vyzvednout u správce klíče a počkat v apartmánu na nás. Bylo by dobré se předem domluvit, kdo klíče vyzvedne, aby znal správce jeho jméno.

Jsou tu 2 třílůžkové pokoje + jedna nafukovací karimatka, cena asi 220 Kč na osobu, jídlo si můžeme připravit v kuchyňce. Na popovídání se tam vejdeme všichni, na přespání, kdo se nevejde, je možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích v ubytovně, na kterou jsou docela dobré recenze, cena za lůžko 150 Kč. Dobré je si to předběžně zamluvit.

Je předpoklad, že od vlaku půjdeme asi pěšky, někde se najíme. Bylo by dobré vytypovat podnik, kde se dá v sobotu dobře najíst, kde mají otevřeno a není to daleko od trasy z nádraží do Zahradní ulice.

Cestou se můžeme stavit v Bille a nakoupit si večeři a snídani, protože v neděli ráno asi nikde poblíž otevřeno nebude.

Vítáni jsou úplně všichni. Takže pokud si to někdo ještě na poslední chvíli rozmyslí, tak ta možnost tady je.

Jani, na čí jméno je zamluvený ten apartmán? Já ještě nevím, jak pojedu (kdyby pro někoho nebyla moc velká zajížďka přes Studénku, byla bych ráda, kdyby mě přibral, pokud by někdo jel autem, jinak asi pojedu vlakem, pokud neznásilním manžela, aby mě tam hodil, na benzín přispěju :-) ) :-)
Možná by stačilo, kdyby někdo když bude v apartmánu první se odvolal na jméno toho, kdo apartmán zamlouval...

Telefon na mě je 723959807.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2792
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod malpan » úte 23. zář 2014 14:46:23

Tara píše: Já ještě nevím, jak pojedu (kdyby pro někoho nebyla moc velká zajížďka přes Studénku, byla bych ráda, kdyby mě přibral, pokud by někdo jel autem, jinak asi pojedu vlakem, pokud neznásilním manžela, aby mě tam hodil, na benzín přispěju :-) ) :-)
.

Já se nemůžu stavit...
S největší pravděpodobností přijedu, ale ještě nevím přesně kdy - jedu "zkratkou" přes Slovensko, tak přijedu z opačného směru
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » úte 23. zář 2014 16:42:09

Jani, muzu elektronicky zarezervovat jízdenky do vlaku, pokud by se chtělo.
Zpátky, abych jeste stihla autobus do Sokolova, tak musím z Hranic nejpozději 13.19 zas regiojetem nebo 13.47 ceskyma drahama (ale ten bude natriskany - studaci se budou vracet do školy).
Tak napište Jani, Ros, Nope...?..
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod ros » úte 23. zář 2014 17:40:22

Tam pojedu individuálně, v Hranicích se taky objevím z opačného směru :)
Zpátky bych ráda jela s vámi - jízdenku prosím zaregistrovat.
ros
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod nop » úte 23. zář 2014 18:00:12

irulan píše:.....Tak napište Jani, Ros, Nope...?..

Nop neví, jestli pojede.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod nop » úte 23. zář 2014 18:31:46

U Cementáře je poznámka: "Poplatek za psa, kočku: 100,- Kč / noc". Co zajíci?
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 26 návštevníků