Frank J. Kinslow

Frank J. Kinslow

Nový příspěvekod Linda » čtv 26. úno 2015 22:08:20

Tajemství okamžitého léčení

"Život, který nezkoumáme, nestojí za to žít."

Sokrates

Obrázek

Před mnoha lety nás Sokrates vyzýval, abychom poznali sami sebe. Ptali jste se někdy sami sebe, proč si myslel, že je to tak důležité? Jaký užitek můžeme mít z toho, když se seznámíme s vlastním Já? A co ksakru to vlastní Já vlastně je? Podívejme se na to blíže.

Zopakujte si Zkušenost první: Zastavení myšlenek a znovu objevte mezeru mezi myšlenkami. Procvičujte několik minut a pokládejte si jednu z přípravných otázek. Ptejte se každých 15 vteřin a nezapomeňte, že musíte dávat velmi dobrý pozor na to, co se děje bezprostředně potom, kdy si otázku položíte.

Z hlediska zkušenosti není o této mezeře mezi myšlenkami moc co psát. Je to prostě prostor vyplněný tichem, patrný pouze poté, co jedna myšlenka končí, a předtím, než druhá začíná. Protože v tomto intervalu mezi dvěma myšlenkami neprobíhá žádné myšlení, neuvědomíte si tento prostor dříve, než začnete opět myslet, a možná ani tehdy ne. Mysl následuje pohyb. Je fascinována pohybem a formou. Ona mezera nezná ani jedno z těch dvou. Nic neobsahuje. Nic neznamená, tedy nic z hlediska mysli. To je ovšem velká chyba. Řeknu vám proč. Všechny myšlenky v mysli pocházejí z onoho nic, které jsme identifikovali jako čisté uvědomění.

Zkuste si to sami. Zopakujte cvičení a pozorujte tu mezeru. Automaticky, bez jakéhokoliv úsilí z vaší strany, přichází další myšlenka zcela spontánně. Zcela nová myšlenka, jasná jako denní světlo. To je zázračné, pokud o tom přestanete přemýšlet. (Narážka je zde úmyslně.) Každá nová myšlenka je zázrakem stvoření a přichází z ničeho. Z toho vyplývá, že nicota není prázdná. V nicotě musí něco být, jinak by nemohla tvořit myšlenku. Zajímavé, viďte?

--------------------------------------------------------------------------------

PROTOŽE V TOMTO INTERVALU MEZI DVĚMA MYŠLENKAMI NEPROBÍHÁ ŽÁDNÉ MYŠLENÍ,
NEUVĚDOMÍTE SI TENTO PROSTOR DŘÍVE, NEŽ ZAČNETE OPĚT MYSLET…

Zopakujte si toto cvičení ještě několikrát. Hlavně nezapomeňte, že musíte být pozorní a čekat, co se stane.

Teď už byste měli docela dobře ovládat pozorování intervalu mezi myšlenkami. Nyní vám položím otázku: Kdo pozoruje tu mezeru? Nejsou zde žádné myšlenky, žádné emoce, žádný pohyb - ale vy jste tu stále, ne? Neupadli jste do kómatu. Vy jste se neztratili někde v neznámu. Byli jste pořád zde a čekali jste, až se myšlenky znovu objeví, nemám pravdu? Kdo to čekal? Kdo je to ten vy? Kdo pozoruje, když mysl zmizí?

Když se identifikujete se svými myšlenkami, které jsou úhledně poskládány do vašich vzpomínek a plánů do budoucna, obracíte se k "já". "Já" to je sbírka "věcí", jako je váš věk, pohlaví, vaše záliby a lásky, vaše naděje a vzpomínky, vše, čemu říkáte můj život. Nic z toho však neexistuje ve chvíli, kdy se vaše myšlenky zastaví. Abyste pozorovali, musíte si uvědomovat, je to tak? Takže ve chvíli, kdy se vaše mysl vypne, si uvědomujete nic. V té chvíli není nic než čisté uvědomění. A nyní jste vyřešili záhadu toho, kdo jste. Vy sami jste uvědomění!

KDO POZORUJE, KDYŽ MYSL ZMIZÍ?

Zní to nemožně? Tento fakt nelze popřít. Vaše přímé vnímání odhalilo, že vaše vlastní Já je uvědomění. Tak to je. Než se zrodilo "já" a vytvořilo obraz, který rozpoznáváte jako sebe sama, existovalo osamělé vlastní Já, čisté uvědomění. O tom všem byl ten povyk před 2 500 lety, když Sokrates kladl ony zvídavé otázky. Přiměl lidi, aby nezkoumali jen obsah svého myšlení, ale i myšlenky samotné. Samozřejmě, že vy i já teď víme, že toto vede velmi rychle k čistému uvědomění, k nedělitelnému vlastnímu Já.

Zamysleme se trochu déle nad tím, že jsme čistým uvědoměním. Podívejte se do své minulosti. Vraťte se do dětství a do nějaké etapy svého dospívání. Teď vzpomínejte na dobu, kdy vám bylo dvacet, třicet atd. let až do současnosti. Přemýšlejte o tom, co děláte právě teď. Během života se vaše zájmy i pocity měnily, tělo vyrostlo a zestárlo, rodina dospěla a přátelé přicházeli a odcházeli. Ale byla tu vaše část, která s vámi byla, jak daleko do minulosti si vzpomenete, a je s vámi neustále. Zůstala nezměněna po všechny etapy vašeho života.

"JÁ" TO JE SBÍRKA "VĚCÍ", JAKO JE VÁŠ VĚK, POHLAVÍ, VAŠE ZÁLIBY
A LÁSKY, VAŠE NADĚJE A VZPOMÍNKY, VŠE, ČEMU ŘÍKÁTE MŮJ ŽIVOT.

V každé etapě svého života - ne, v každé vteřině - zatímco vaše tělo - mysl se stávalo tím, čím je dnes, vaše uvědomění stálo nehybně a bdělo jako věčný svědek. Když jste řekli "Chci svou mámu", "Nenávidím tělocvik", "Budu tě milovat navždy" nebo "Nemám rád hlasitou hudbu", identifikovali jste věci a pocity, které se děly "vám", ne vašemu vlastnímu Já. Věci a pocity vašeho života, jako je stesk po mamince, nenávist k hodinám tělocviku atd., se změnily a sídlí nyní v té části vás, které říkáme paměť. Věci ve vašem životě se změnily a mění se dodnes. Ale vaše uvědomění zůstalo nehybným svědkem filmu, kterému říkáme život.

Lord Alfred Tennyson hovořil o této záhadě trvalé neměnnosti v básni Potok, když napsal: "Lidé mohou přicházet a lidé mohou odcházet, ale já běžím stále dál." Stejně tak můžeme i my říci, i když méně vybraným stylem, že naše bezpečí, pocity, myšlenky, tělo a okolí přichází a odchází, ale naše uvědomění pokračuje navždy.

Proč je tak absolutně nezbytné znát "vaše vlastní Já"? Když si začnete cenit svého vnitřního Já jakožto neměnného, nespoutaného, věčného uvědomění, vaše závislost na chřadnoucím těle a upadající mysli se bude pomalu zmenšovat. Uvědomíte si, že jste za sférou změny a smrti. Uvědomíte si, že za všemi věcmi a myšlenkami, kterými je "já", existujete navěky jako uvědomění.

VY JSTE UVĚDOMĚNÍ!
VAŠE UVĚDOMĚNÍ ZŮSTALO NEHYBNÝM SVĚDKEM FILMU,
KTERÉMU ŘÍKÁME VÁŠ ŽIVOT.

Pokud vám pouhých několik minut pozorování oné mezery mezi vašimi myšlenkami přineslo klid a uvolnění, představte si, jaká radostná dobrodružství vás čekají, až čisté uvědomění pronikne do vašeho myšlení, stravování, práce a milování. Objevit sám sebe jako čisté uvědomění na dně vaší mysli je prvním krokem k plnému a bohatému životu. Zapojení uvědomění do denní činnosti je dalším krokem. A konečně, až se naučíte hojit své rány a rány ostatních, objevíte vpravdě požehnání, o které jste se zasloužili sami.

Uvedený text je ukázkou z knihy: Frank J. Kinslow: Tajemství okamžitého léčení, s. 33-37.

Během několika posledních let naučily nové svépomocné metody mnohé lidi jinému pohledu na svět. Quantum Entrainment® (kvantové unášení) je v této oblasti nejnovější metodou.

Co znamená pojem Quantum Entrainment® (kvantové unášení)?

Je to proces, kterým se dopracujeme čistého uvědomění, a léčení je vlastně jeho vedlejším účinkem. To znamená, že léčitelem nejste vy, ale čisté uvědomění.
Quantum Entrainment® pracuje mj. na základě jemného dotyku, který tiše a nenápadně aktivuje autonomní nervový systém, jenž spontánně a bezprostředně navodí atmosféru, v níž může dojít k hlubokému léčivému procesu a hojení.

Tato úžasná svépomocná metoda je snadno použitelná a nevyžaduje žádné předchozí znalosti - může ji používat kdokoliv.

Druhé vydání této čtenářsky velmi úspěšné knihy Tajemství okamžitého léčení je aktualizováno Frankem Kinslowem s ohledem na nejnovější poznatky z oblasti kvantového unášení.

http://svetlojelaska.blog.cz/1209/tajem ... ka-z-knihy


Další knihy od téhož autora:

Tajemství kvantového života

Obrázek

http://www.online-poradna-zdarma.cz/taj ... ni-zdarma/
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: Frank J. Kinslow

Nový příspěvekod Linda » pát 27. úno 2015 11:51:56

Dr. Frank J. Kinslow:

When Nothing Works
Try Doing Nothing


(Když nic nefunguje - zkuste Nicnedělání)

Obrázek

Autor vysvětluje ve svých knihách prostým způsobem, srozumitelným každému, jak je možné naučit se neduálně vnímat v každodenním životě to, co se děje, včetně sebe sama, a stejně tak reagovat.


Z anonce:


Nic je ideálním učitelem.

Učí příkladem. Neohrožuje, je klidné a tolerantní. Neobsahuje žádnou zaujatost a nikdy se cítí provinile. Je tu pořád, nikdy se znepokojuje budoucností nebo minulostí. Nic je protiváhou ztřeštěného hektického života, který vedeme. Dělá vás spokojenějšími, zdravějšími a úspěšnějšími.

Dělat Nic je perfektní technika.

Tato kniha, která je založená na nejnovějších vědeckých poznatcích, vás seznámí s mimořádnými výhodami nicnedělání... Vyzkoušíte-li tento životní postoj, zjistíte, že odpovídá na řadu otázek, které vás osobně i lidstvo jako celek mohou znejišťovat. Když budete praktikovat tento přístup, zjistíte, že se vám zlepšuje zdraví, dochází k větší seberealizaci i k uplatňování vašeho nadání a schopností, a váš život bude naplněnější.

http://www.amazon.com/When-Nothing-Work ... 0984426426


Frank J. Kinslow: Eufeeling!

Obrázek

Na stránkach novej knihy dr. Franka J. Kinslowa sa naučíte ísť nad rámec okamžitej moci kvantového uzdravenia a na základe uvedeného postupu si uvedomíte aj vaše najvnútornejšie duchovné a materiálne ciele. Pochopíte, ako ľahko môžete nájsť vlastný Eufeeling, stredobod, okolo ktorého sa točia všetky tvorivé sily prírody, a tiež ako ho využívať na dosiahnutie silnej a okamžitej pozornosti.

Naučte sa využívať prirodzené harmonizačné zóny

Autor teraz ukazuje čitateľom, ako používať prirodzené harmonizačné zóny uložené v našich mysliach, a to prakticky, jednoducho a pochopiteľne. Dr. Kinslow je objaviteľom a tvorcom tzv. Kvantového unášania - prelomovej liečebnej metódy, ktorá tisíckam ľudí po celom svete pomohla odstrániť emocionálne a fyzickej rozpory vo vlastnom vnútri, ako aj rozpory vo vzťahoch s inými ľudmi. V knihe Eufeeling nájdete rovnaký jednoduchý postup, ktorý bol tak úspešný pri výuke a osvojovaní si Kvatnového unášania.

http://www.ezoshop.sk/eufeeling-kinslow-frank

Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: Frank J. Kinslow

Nový příspěvekod Linda » čtv 15. pro 2016 12:14:37

Letos zjara vyšlo i v českém překladu

Obrázek

https://knihy.heureka.cz/kdyz-se-vam-ni ... -kinslow/#
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47


Zpět na Inspirativní knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník