Tajemství

Tajemství

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 21. kvě 2014 10:06:51

Před rokem se mi zhroutil život. Pracovala jsme do vyčerpání. Náhle mi zemřel otec a mé vztahy k ostatním lidem byly bouřlivé. Tenkrát jsme věděla málo, ale z největšího zoufalství se stal největší dárek v mém životě.. Mami to ti pomůže
Uviděla jsme záblesk velkého Tajemství. Začala jsem studovat tajemství zpátky v historii. Tajemství bylo pohřbeno. Tajemství bylo dychtivě hledáno. Tajemství bylo zatajeno. Nemohla jsme uvěřit, kolik lidí ho znalo. Byli to největší lidé v historii. Proč to nikdo neví? Chtěla jsme světu sdělit Tajemství. Začala jsem hledat lidi, kteří žijí a znají Tajemství. Jeden za druhým se začali objevovat.
* Toto tajemství vám dá všechno co chcete: štěstí, zdraví a hojnost.
* Můžeme mít cokoliv, co si vybereme. Nezáleží, jak je to velké.
* V jakém domě chcete žít?
* Jaké chcete mít povolání?
* Chcete mít větší úspěch?
* Co skutečně chcete?
* Viděl jsem mnoho zázraků, které se lidem v životě staly. Finanční zázraky, zázraky fyzického vyléčení, mentální vyléčení, léčení vztahů.
* Všechno se to stalo, protože věděli jak použít Tajemství.
To je velké Tajemství života.

Tajemství je odpovědí na vše, co bylo, je a bude. R.W Emerson

* Asi se teď ptáte, co je tím Tajemstvím? Řeknu Vám, jak jsme tomu porozuměl. Všichni pracujeme s nekonečnou silou. Všichni se řídíme úplně stejnými zákony. Přirozené zákony vesmíru jsou tak přesné, že pro nás není těžké sestrojit kosmickou loď, umíme poslat lidi na Měsíc a umíme načasovat přistání s přesností na zlomek vteřiny.
Nezáleží jestli jste v Indii, V Austrálii, na Novém Zélandu, ve Stockholmu, v Torontu, v Montrealu nebo v New Yorku. Všichni pracujeme s jedinou silou. Jeden zákon. Je to přitažlivost. Tajemství je zákon přitažlivosti. Všechno co přichází do vašeho života přitahujete. Přitahujete to působením obrazů, které držíte ve své mysli. Je to to nad čím přemýšlíte. Cokoliv se odehrává ve vaším mysli k sobě přitahujete.
Moudří lidé to vždy věděli, když se podíváme do historie – starověcí Babyloňané to věděli. Byla to malá skupina lidí. Proč myslíte, že 1% populace vydělávalo asi 96% ze všech peněz? Myslíte si, že je to náhoda?. Není to náhoda. Je to tak vytvořeno. Něco chápali. Chápali Tajemství. A vy jste seznamováni s Tajemstvím.
* Nejjednodušší způsob, jak se dívat na zákon přitažlivosti, je když myslím na sebe jako na magnet a vím, že magnet to přitáhne.
* Zákon přitažlivosti říká, že stejné přitahuje stejné. A my skutečně mluvíme o úrovni myšlenky.
* Našim úkolem je držet se myšlenek, co chceme, mít úplně jasno ve své mysli, co chceme, a tím začínáme uplatňovat jeden z největších zákonů vesmíru – zákon přitažlivosti. Stanete se tím, o čem nejvíce přemýšlíte a taky přitáhnete k sobě to, o čem nejvíce přemýšlíte.
* Jestli to tedy uvidíte, budete to mít.
* Můžeme to shrnout do tří jednoduchých slov:

Myšlenky se stávají věcí.
Většina lidí nechápe, že myšlenka má frekvenci. Každá myšlenka má frekvenci, můžeme ji změřit.
* A když přemýšlíte nad něčím znovu a znovu, když si představujete, že máte nové auto, peníze, které potřebujete, že vybudujete firmu, najdete svého partnera duše, když si to představujete, vysíláte frekvenci.
* Myšlenky vysílají magnetický signál, který k vám přitahuje stejnou věc. Když se vidíte žít v blahobytu, přitahujete to k sobě. Vždy to funguje u každého člověka.
* A tu je problém. Většiny lidí přemýšlí nad tím, co nechce a diví se, proč se to děje znovu a znovu.
* Zákon přitažlivosti nerozlišuje jestli něco vnímáte jako špatné nebo dobré nebo jestli to chcete nebo ne. Odpovídá na vaše myšlenky. Když se díváte na horu dluhů a cítíte se hrozně, je to signál, který vysíláte do vesmíru.
* „Cítím se skutečně mizerně, protože mám spoustu dluhů“. Jenom se o tom ujišťujete, cítíte to na každé úrovni svého bytí a budete toho mít ještě víc.
* Když se díváte na věc, kterou chcete a říkáte já „Ano“, a aktivujete myšlenku, zákon přitažlivosti odpovídá na tuto myšlenku a přinese vám věci, které tomu odpovídají.
Když se díváte na věc, kterou nechcete a křičíte na ní „Ne“ neodstraňujete ji. Místo toho aktivujete myšlenku co nechcete a zákon přitažlivosti vám to dá.
Tento vesmír je založený na přitažlivosti, všechno je o přitažlivosti.
* Zákon přitažlivosti funguje vždy, ať tomu věříte, rozumíte nebo ne. Vždy funguje. Možná přemýšlíte nad minulostí, přítomností nebo budoucnost, ale ať vzpomínáte, pozorujete nebo si představujete, stále v tomto procesu aktivujete myšlenku a zákon přitažlivosti, který je nejmocnějším zákonem vesmíru. Reaguje na vaší myšlenku. Tvoření je neustálý proces.
* Vždy, když má jednotlivec myšlenku nebo dlouhotrvající chronický způsob myšlení, je to proces tvoření. Něco se manifestuje z těchto myšlenek.
* Zákon přitažlivosti říká: dáme ti cokoliv řekneš a zaměříš se na to. A jestli si stěžuješ na to, jak špatné to je, vytváříte ještě víc toho, jak je to špatné.
* Měl jsme studenta Roberta. Robert byl homosexuál a účastnil se mého online kurzu, kterého součástí byl e-mailový kontakt se mnou. Nastínil všechny ponuré reality svého života – „Nenávidím svou práci ...“ V práci byli všichni lidé proti němu spolčeni a bylo to stresující, ještě k němu byli sprostí.
Když šel po ulici všude ho obtěžovali homofiličtí lidé, kteří ho napadali. Chtěl se stát komikem, ale když vystoupil na podium, každý ho popíchl, že je homosexuál. Celý jeho život byl velké neštěstí a mizérie a všechno se to točilo kolem jeho zaměření na to, že je napadán, protože je homosexuál. Začal jsme ho učit, že byl zaměřen na to co nechce. Ukázal jsem mu e-mail, který mi poslal a řekl jsme mu „Znova si to přečti. Podívej se na vše, co nechceš: „Nenávidím svoji práci...“. Když se na něco zaměřuji, velice vášnivě stane se to dokonce ještě rychleji. Vzal si to k srdci a začal se zaměřovat na to co chce. Začal to zkoušet. V příštích 6 - 8 týdnech se stal úplný zázrak. Všichni v jeho kanceláři, kteří ho obtěžovali, se buď přemístili do jiného oddělení, dali výpověď nebo ho začali nechávat na pokoji. A on začal milovat svoji práci. Když procházel po ulici, nikdo ho nikdo neobtěžoval. Prostě tam nikdo nebyl. Když byl na podiu, měl úspěch a nikdo ho nenapadal. Celý jeho život se změnil, protože se přestal zaměřovat na to, co nechce, čeho se bál, čemu se chtěl vyhnout a začal se zaměřovat na to co chce.
* A tak bychom měli být velice pozitivní a měli bychom přitahovat pozitivní lidi, události a situace. Když jsme velice negativní nebo velice nahněvaní, v takovém případě přitahujeme negativní nahněvané lidi a negativní události plné hněvu. Přestaňte k sobě přitahovat převládající myšlenky, které držíte ve svém vědomí, ať jsou vědomé nebo nevědomé. V tom je ten háček.
* Když se podíváte velice opatrně na Tajemství a sílá mysli a sílu našeho záměru v našem denním životě, vše je kolem nás. Vše co musíme dělat je otevřít oči a dívat se.
Důkazy existence zákona přitažlivosti jsou všude ve společnosti –ten kdo hodně mluví o nemoci, tak jí má, ten kdo hodně mluví o blahobytu tak ho má. Zákon přitažlivosti je patrný všude kolem nás, jestli chápete, co to je.
Vy jste magnet, který přitahuje myšlení, lidi, události, životní styl. Všechno, co prožíváte vyplývá ze zákona přitažlivosti.
*Nemluvím k vám z pohledu zbožného přání nebo imaginativního poblouznění, mluvím k vám z hlubšího základního porozumění.
Kvantová fyzika začíná poukazovat na tento objev. Říká, že vesmír nemůže existovat bez toho, aby do něj nevstupovala mysl. Mysl formuje právě tu věc, která je vnímána.
*Jestli tomu teď nerozumíte, nezavrhujte to. Elektřině taky nerozumíte, nikdo dokonce neví, co je elektřina a přesto z ní máte užitek. Víte jak funguje? Já to nevím. Ale vím, že můžete pomocí elektřiny uvařit večeři a můžete uvařit taky člověka.
Když lidé rozumějí Tajemství, často se začnou obávat všech negativních myšlenek, které mají.
*Musí si uvědomit dvě věci;
za prvé: Bylo vědecky dokázáno, že pozitivní myšlenka je stokrát silnější než negativní myšlenka, takže právě tohle eliminuje stupeň znepokojení.
za druhé: žijete v realitě, kde je tlumič času.

* A to vám opravdu slouží. Nechcete žít v prostředí, kde se vaše myšlenky okamžitě manifestují. Důkaz přichází za dlouho a to je skutečně dobře. Uvědomujte si své myšlenky, vybírejte si je opatrně a bavte se při tom, protože vy jste mistrovské dílo svého života, vy jste Michalangelo svého života, socha Davida, kterou tesáte, jste vy. A děláte to svými myšlenkami. V minulosti si vůdci, kteří znali Tajemství, chtěli udržet moc a nesdílet jí. A tak nechávali lidi v nevědomosti Tajemství.
Lidi chodili do práce, pracovali a šli domů. Šlapali mlýn bez elektřiny, protože Tajemství si ponechávala menšina.
* Žijeme ve vesmíru, kde platí zákony. Platí zákon gravitace. Když vypadneš z budovy, jsi-li dobrý nebo špatný člověk, spadneš na zem.
* Všechno, co vás obklopuje právě teď ve vašem životě, včetně věcí, na které si stěžujete, jste si přitáhli. Vím, že jste teď možná proti, že to neradi slyšíte. Okamžitě řeknete, že jste si nepřitáhli autonehodu, nepřitáhl jsem si určitého klienta. Nepřitáhl jsem si zadlužení. Nepřitáhl jsem si ...cokoliv to má být a mně si nestěžujte. Říkám vám: ano přitáhli jste si to. Je těžké to přijmout, pokud to jednou přijmete, změní vám to život. Je to součástí obrovského Tajemství.
* Většina z nás věci přitahuje náhodně. Myslíte si, že nemáte žádnou kontrolu. Naše myšlenky a pocity jsou automaticky řízené, takže všechno k nám přichází náhodně.
* Slyšíte to poprvé, můžete to cítit např. musím monitorovat své myšlenky? To bude hodně práce. Zpočátku se to tak může zdát. Ale tady začíná legrace.
* Nechceme, abyste se snažili monitorovat své myšlenky, Z toho byste se zbláznili. Je tu tolik myšlenek, které k vám přicházejí z různých směrů o různých věcech. Tady vstupuje váš emocionální řídící systém. Vaše emoce – váš emocionální řídící systém vám pomáhá pochopit o čem přemýšlíte.
* Vaše myšlenky způsobují vaše emoce.
* Emoce jsou neuvěřitelný dar, který máme. Ukazují nám, co přitahujeme. Z našeho pohledu jsou pak dvě emoce. Příjemné a nepříjemné. Můžete je nazývat různými jmény, ale v podstatě všechny negativní emoce – ať je to vina, hněv nebo frustrace – všechny cítíme stejně. Jsou nepříjemné. Všechny z nich jsou vedením, které nám říká, že to nad čím právě přemýšlíme není v souladu s tím, co skutečně chce Na jiné úrovni se to nazývá špatná frekvence, špatné vibrace nebo jakkoliv to chcete nazývat. Ten kdo se cítí dobře, cítí naději, štěstí nebo lásku, tento dobrý pocit, pozitivní emoce je vedením, které říká: to nad čím přemýšlíte právě teď je v souladu s tím, co chcete. Je to skutečně tak jednoduché.
Odpověď je tady. Co k sobě přitahuji právě teď?
* Jak se cítíte? Cítím se dobře. Dobře, pokračujte v tom.
* Naše pocity jsou pro nás zpětnou vazbou jestli jdeme správným směrem nebo ne. Čím lépe se cítíme, tím více jste v rovnováze. Čím hůře se cítíte, tím méně jste v rovnováze. Když procházíte rozmanitostí každodenních zážitků nacházíte myšlenky, které vytvářejí vaši příští zkušenost. Můžete cítit, jestli vás věci , ke kterým směřujete potěší, když se k nim dostanete. Cokoliv cítíte je dokonalým odrazem toho, co vzniká.
* Dostáváte přesně to, jak se cítíte, ne až tolik, co si myslíte. Když si lidé ráno narazí prst, všechno se od toho odvíjí. Celý den je špatný. Nevědí, že změna nálady jim může změnit celý den a život. Když začnete mít dobrý den a cítíte určitý dobrý pocit, pokud nedovolíte, aby něco změnilo vaši náladu, budete přitahovat zákonem přitažlivosti více situací, lidí, kteří budou udržovat tento šťastný pocit.
Dobré dny, špatné dny, bohatý se stane bohatší a chudý chudším, vše je o tom, co tito lidé převážně a opakovaně cítí. Můžete se právě teď začít cítit zdravý. Můžete začít cítit lásku, která vás obklopuje; dokonce i když tady není. Vesmír odpoví na váš vnitřní pocit a zhmotní to, jak se cítíte.
* Na co se zaměříte myšlenkou to přitáhnete do své zkušenosti, ať je to něco co chcete nebo ne.

Co myslíte a cítíte a co se manifestuje pokaždé se stane.

* Po každé. Bez výjimky.
* Těžko se to přijímá. Ale když se tomu začnete otevírat, výsledky jsou velkolepé. Cokoliv uděláte myšlením ve vašem životě, může být zrušeno posunem ve vašem vědomí.

Tvoříte svůj svět W. Churchill

*Je skutečně důležité, abyste se cítili dobře, protože tento dobrý pocit vysílá signál do vesmíru a začíná k vám přitahovat ještě více toho dobrého čím lépe se cítíte, přitahujete víc věcí, které vám pomohou se cítit ještě lépe a které jsou schopny vynést vás výš a výš.
Když jste nešťastní, věděli jste, že to můžete takhle změnit? Pusťte si nádhernou hudbu. Začněte zpívat. To vše může změnit vaše rozpoložení. Nebo myslete na něco nádherného. Myslete na dítě. Možná na to, které milujete,. A věnujte se tomu. Věnujte pozornost jen té myšlence. Zaručuji vám, že se začnete cítit lépe.
* Tuto zásadu používejte např. na svém domácím mazlíčkovi, přivede vás do nádherného citového stavu. Když cítíte lásku ke svému zvířátku je to veliká láska, která přinese laskavost do vašeho života.
* Je to velký dar.
* Když se budete soustředit na to, jak se cítíte, uvědomíte si spojitost mezi pocity, myšlenkami a tím, co k vám přichází. Před tím než to uvidíte budete vědět, že jste tvůrci své reality.
* A ti, kdo se budou dívat z povzdálí budou ohromeni, jak dokonalý život žijete.
* Od doby, co jsem začal aplikovat Tajemství ve svém životě, je můj život skutečným zázrakem. Je to život, o kterém sní každý a živí ho každodenně. Žiji v sídle za 4,5 milionů dolarů. Mám ženu, za kterou bych položil život. Jezdím na dovolené, lezl jsem na hory, byl jsem na safari..... Všechno to se stalo a stále se děje, protože vím, jak používat Tajemství.
* Život může být absolutně fenomenální a měl by být a bude, když začnete používat Tajemství.
* Mnoho lidí se mě ptá, jaká je jejich role v tvořivém procesu, a jaká je role Vesmíru. Tak se na to podívejme.
* Když si představíte Aladina a jeho lampu, asi jste o tom již slyšeli. Aladin vzal lampu, oprášil ji a z ní se vynořil Džin. Džin vždy říkal jednu větu: „Tvé přání je mým rozkazem“.
* Myslíte si, že jsou tři přání, ale když sledujete původní příběh, není žádné omezení, můžete si přát kolikrát chcete. Zamyslete se nad tím. Vezměme tuto metaforu a použijme ji na váš život. Aladin vždy žádal to, co chtěl. Pak máme nesmírný Vesmír, který je tímto obrovským Džinem a tradice to nazývají různými jmény : Strážný anděl, Vyšší Já. Můžete to nazvat jakkoliv chcete, sami si vyberete to, co je pro vás nejlepší. A každá tradice nám říká, že je to něco většího než my. A džin vždy říkal jednu věc: „Tvé přání je mým rozkazem“.

Tvůrčí proces má tři kroky
1. krok : musíte požádat. Co chcete. V skutečnosti nemusíte při žádání použít slova , vesmír neslyší vaše slova. Vesmír odpovídá na vaši myšlenku.
* Co skutečně chcete? Sedněte a napitě to na kousek papíru. Napište to v přítomném čase. Možná byste měli začít psaní:“ Jsem teď tak šťastný a vděčný za..... A pak popište život, jak ho chcete. V každé oblasti.
* A to je skutečně legrace. Je to jako mít Vesmír jako katalog, prolistujte jím: Rád bych měl tuto zkušenost, tento výrobek, chci mít takového člověka“. Je to jako udělit Vesmíru zakázku. Je to skutečně tak jednoduché.
2. krok: je odpověď.
Odpověď na to co žádáte. To není práce ve fyzické rovině. Vesmír udělá tento krok za vás. Všechny vesmírné síly odpovídají na vaše myšlenky, které jste uvedli do pohybu.Džin: “ Tvé přání je mým rozkazem“. A Vesmír to sám začne přerovnávat, aby se vám to stalo.
* Většina z nás si nikdy nedovolila žádat to, co skutečně chceme, protože nevidíme, jak se to manifestuje.
* Jestli uděláte malý průzkum, začne vám být zřejmé, že všichni, kteří něco dosáhli, nikdy nevěděli jak to udělají. Jenom věděli, že to udělají. Nepotřebujete vědět jak se to přihodí. Nepotřebujete vědět jak to Vesmír přeuspořádá.
* Nevít „jak“ se vám to ukáže. Přitáhnete si cestu. Náš přítel říká „Něco je špatné, protože žádám, ale kde je ta věc?“
3. krok A my říkáme, ano žádáš. Dokončil jsi krok č. 1: zažádat si. A Vesmír odpovídá pokaždé bez výjimky. Ale je tady další krok, který musíme pochopit a je to krok č. 3 přijímání.
To znamená, že musíte být v souladu s tím, oč žádáte. Když jste v souladu s tím co chcete, cítíte se báječně. Je to nadšení, radost, vděčnost, pocit vášně.
* Ale když cítíte zoufalství, strach nebo hněv, ukazuje to, že nejste v souladu s tím, oč žádáte. Když si začnete uvědomovat, že to jak se cítíte je vším, budete vést své myšlenky podle toho jak se cítíte, postupně můžete najít ten správný pocit a sjednotit se s tím a pak se to manifestuje ve vaší zkušenosti.
* Podívejte se na fantazii jako na skutečnost, jste v pozici vybudovat větší a lepší fantazie, tvořivý proces je váš přítel.* Praktikovat zákon přitažlivosti znamená jenom pochopit, co vám pomůže vyvolat pocity, že to již máte a pamatujte si je. Cokoliv můžete dělat, dělejte to a pomůže vám to tu věc přitáhnout. Může se to stát tak, že ráno vstanete a je to tady.
* Nebo možná dostanete nějakou inspirující myšlenku něco podniknout. Určitě byste to neměli dělat když: „Mohl bych to udělat takhle, ale to se mi nebude líbit“. Protože nejste na správné cestě. Někdy se vyžaduje akce, ale když to děláte v souladu s tím, co vám chce Vesmír doručit, cítíte se radostně, jste tak živí, čas se zastaví, mohli byste to dělat celý den.
* Vesmír miluje rychlost, neotálejte, žádné dohady, nepochybujte. Když je tu příležitost, inspirace, intuitivní vnitřní popud, jednejte. To je vaše práce. To je vše co musíte dělat.
* Přitáhnete všechno oč požádáte. Jestli jsou to peníze, které potřebujete přitáhnete si je. Jestli je to určitá kniha, kterou potřebujete, přitáhnete si ji. Věnujte pozornost tomu, co potřebujete. Když si představujete to, co chcete, budete přitahováni k věcem a ty budou přitahovány k vám. Doslova se to přenese do fyzické reality skrze vás.
* Děje se to podle zákona přitažlivosti.
* Nemusíte mít nic a z ničeho a odnikud se cesta vytvoří.
* Přemýšlejte nad tím. Řídíte v noci auto, přední světla svítí jen 100 až 200 stop dopředu a tak jedete celou cestu z Kalifornie do New Yorku, řídíte ve tmě, potřebujete vidět jen příštích 200 stop. Takhle se život před vámi objevuje.Když věříte, že příštích 200 stop se znovu objeví, váš život se před vámi bude neustále odhalovat. A to vás nakonec nasměruje k tomu, co skutečně chcete.

Udělejte první krok,nemusíte vidět celé schodiště,jen udělejte první krok. Dr. M.L.King Jr.

Co dál lidi zajímá je: jak dlouho to trvá, než dostanu auto, vztah, peníze nebo cokoliv to má být.
Nemám žádnou knihu pravidel, která říká: bude to trvat 30 minut, 3 dny nebo 30 dnů. Je to spíše záležitost toho, jak být v souladu s vesmírem.
* Velikost pro vesmír neznamená nic. Na vědecké úrovni je mnohem těžší přitáhnout něco obrovského k něčemu neuvěřitelně malému. Vesmír to dělá s nulovým úsilím. Tráva se nesnaží růst, je to bez námahy. Je to tak navržené. Vše je o tom, co se děje tady nahoře. Je to o tom, co řekne „Je to velké, bude to trvat nějaký čas“. „To je malé, dám ti to za hodinu“. Takto stanovujeme naše pravidla. Podle vesmíru pravidla neexistují.: Pocítíte-li, že to teď máte, odpoví to. Někteří lidé to mají jednodušší s malými věcmi a tak někdy říkáme.“Začněte v něčím malým jako je šálek kávy. Zaměřte se na přitáhnutí šálku kávy“.
* Představte si, jak mluvíte se starým přítelem, kterého jste dlouho neviděli. Tak či onak začne někdo o vašem příteli mluvit.Tento přítel vám zavolá nebo dostanete od něj dopis.
* Lidé jsou ohromeni, jak parkuji auto. Když jsme poprvé pochopil Tajemství, začal jsem si vizualizovat místo, kde jsem chtěl parkovat a v 95 % to místo bylo volné a já jsem hned zaparkoval. V 5 % jsem musel čekat minutu nebo dvě než člověk přede mnou odjel s já mohl zaparkovat. Takže to dělám pořád.
* Mnoho lidí cítí, že uvízli, jsou uvězněni nebo spoutáni jejich současnými okolnostmi. Cokoliv teď prožíváte je jen vaše současná realita, která se začne měnit po tomto filmu, tím, že začnete používat Tajemství.Někdy se cítíte uvězněni, protože neustále přemýšlíte nad stejnými věcmi znovu a znovu. Dostáváte stejné výsledky znovu a znovu.
* Důvodem je, že většina lidí věnuje většinu svých myšlenek tomu, co pozorují. Když přemýšlíte nad tím, na co se díváte, zákon přitažlivosti vám toho dá ještě více. Pokud to jen pozorujete, tak to skončí. Musíte najít způsob, jak se přiblížit k tomu, co chcete.
* Většina lidí se dívá na svůj současný život a říká: to jsem já. Ale to není kdo jste, ale kdo jste byli. Když se podíváte na svůj současný život, například nemáte dost peněz na účtu, vztah, který chcete nebo zdraví a tělesnou kondici. To není to, kdo jste, je to výsledek vašich minulých vzpomínek a činů. Neustále tak žijeme, na základě myšlenek a činů, které jsme dělali v minulosti: Jestli se díváte na svůj současný svět a odvozujete z toho, kdo jste, pak budete mít přesně to samé v budoucnosti.

Vše co jsme, je výsledkem našich myšlenek. Buddha

Co můžete dělat, abyste zlepšili svůj život? Něco vám poradím.

VDĚČNOST
Udělejte si seznam věcí za které jste vděčni.Změní to vaší energii a myšlení. Dříve jste se zaměřovali na to, co nemáte, na své stížnosti, na jakékoliv problémy. Začněte se seznamem, pojďte jiným směrem. Budete vděčni, za všechny věci, u kterých cítíte dobrý pocit.
* Vděčnost vám přinese víc do vašeho života.
* Každý muž ví, že když ho jeho žena ocení za malé věci, které dělá, co chce dělat? Chce toho dělat víc. Je to vždy o ocenění. Přitahuje to věci a podporu.
* Nad čímkoliv přemýšlíme a nebo jsme za to vděčni, si přivoláme.
* Tento pocit byste měli mít a pro mě je to silné cvičení. Každé ráno vstát z postele a říci děkuji. Když se má noha dotkne země děkuji. Pak začnu se vším, za co jsem vděčný. Jak si čistím zuby a dělám další věci, pouze o tom nepřemýšlím, nedělám nějakou rutinu, ale cítím pocit vděčnosti.
* Když se budete cítit jinak za to, co již máte, začnete přitahovat více dobrých věcí, za které můžete cítit vděčnost.
Když se podíváte kolem a řeknete: „Nemám auto, dům, který chci, nemám zdraví, partnera, kterého chci. Zadržte. To všechno jsou věci, které nechcete. Zaměřte se na to, co již máte a za co jste vděční. Máte oči abyste sledovali. Možná je to oblečení, které máte. Mohli byste si vybrat něco jiného a dostat to již brzy, pokud začnete cítit vděčnost za to,co máte.
* Každý někdy říká:“ všechno je špatně nebo všechno je dobře, ale něco se děje v mé rodině...“ Našel jsem kámen. Sedím tu a držím kámen. Našel jsme kámen, strčil jsem si ho do kapsy a řekl jsem „ Pokaždé, když se dotknu toho kamene, začnu myslet na něco, za co jsem vděčný.“ Každé ráno, když vstanu, vezmu ho ze stolku a dám si ho do kapsy a procházím věcmi, za které jsem vděčný. Co děláte v noci? Vyprázdníte kapsy a je to tu znovu. Chlápek z Jižní Afriky mě viděl jak jsem ho upustil. Zeptal se: „ Co to je?“ Vysvětlil jsem mu to a on to začal nazývat „kámen vděčnosti“ za dva týdny jsem od něho dostal mail z Jižní Afriky. „Můj syn umírá na vzácný druh hepatitidy. Mohl bys mi poslat tři kameny vděčnosti?“ Ty kameny jsem našel na ulici, řekl jsem „Ovšem“. Chtěl jsem si být jist, že budou velice speciální a tak jsem vešel do říčky, vybral jsem ty správné a poslal mu je. Za čtyři nebo pět měsíců jsem od něj dostal mail. „Mému synovi je lépe, má se ohromně“.“Prodali jsme více než tisíc kamenů, po 10 dolarech za kus jako kameny vděčnosti a všechny peníze jsme dali charitě. Velice Ti děkuji“. Je velmi důležité být vděčný.
* Pávě teď můžete změnit svůj život a je to tak úžasné, že nemám slov, jak velice silné to pro vás může být

VIZUALIZACE.
Vzal jsme metodu vizualizace z programu Apollo a použil jsme ji v 80. a 90. letech do Olympijského programu. A nazval jsme ho vizuální pohybový nácvik. Když si vizualizujete,pak to zhmotňujete.
Mysl je velice zajímavá. Když atlety připojíte na „bio-feedback“ zařízení a necháte je, aby si přehrávali závod ve své mysli, zapojí se ty samé svaly ve stejném pořadí, jako kdyby běželi skutečně na dráze. Jak je to možné? Mysl nerozezná jestli to děláte skutečně nebo je to jen cvičení v mysli. Když na něco myslíte, reaguje na to i vaše tělo.
* Když si to představujete, přehráváte si to v mysli, stále věnujete pozornost jen konečnému výsledku.
Podívejte se nyní na hřbet svých rukou. Skutečně se podívejte na barvu pokožky, na skvrny,žíly, na nehty na rukou... Vnímejte všechny detaily, zavřete oči a pak uvidíte vaše ruce držící se volantu vašeho nového auta.
* Je to holografická zkušenost, nyní tak skutečná, že ani necítíte, že potřebujete auto, protože cítíte, že ho již máte. Ve skutečnosti je to pocit, který vytváří přitažlivost, ne jen obraz nebo myšlenka.
* Mnoho lidí si myslí:“ Budu myslet pozitivně nebo si vizualizovat, že mám něco, co chci a bude to stačit“. Jestli to tak budete dělat a nebudete cítit hojnost, radostný nebo milující pocit, pak to nevytváří sílu přitažlivosti.
* Tímto se Tajemství dostává do pohybu.
* Procítíte, že jste skutečně v autě NE:“ Přál bych si auto“ nebo „Jednou to auto budu mít“, protože to je konkrétní pocit, který je s tím spojený. Není to teď, je to v budoucnosti. Pokud to tak budete cítit, vždy to bude v budoucnosti
* Pociťujete radost, štěstí. Nezáleží na tom, jak hloupě to vypadá, když děláte : „Ohoo!“
* Dělejte to: Mnoho lidí řekne: Musím to dělat“ To je špatné, změňte to. Ten pocit a to vnitřní vidění začne být otevřenou branou.
* Ten pocit a to vnitřní vidění začne být otevřenou branou, kterou se projeví síla Vesmíru.

„Co ta síla je, nevím, vím jen to,že existuje.“ A. Fraham Bell

Naše práce není určit „jak“ - to se nám ukáže, když budeme věřit v to, co chceme.
* Jak“ je doménou Vesmíru. Vždy zná tu nejkratší, nejrychlejší, nejharmoničtější cestu mezi vámi a vašim snem.
* Když to předáte Vesmíru, budete překvapeni a oslněni tím, co vám přinese. Takhle se dějí kouzla a zázraky. Měli byste to dělat denně, ale nemělo by vás to zatěžovat. U Tajemství je skutečně důležitý: dobrý pocit. Chcete se cítit radostně během celého procesu. Chcete být šťastni v souladu jak je to jen možné.
* Jediný rozdíl mezi lidmi, kteří žijí tímto způsobem a těmi, co tak nežijí je : že lidé, kteří žijí v kouzlu života si navykli na tento způsob bytí. Navykli si na proces a kouzla se jim děje kdykoliv, protože si ho pamatují a dělají ho neustále, ne jenom někdy.
* Lidi to chvíli drží a cítí se jak vítězi a říkají: „ Jsem radostný, viděl jsem ten film, změním svůj život“, avšak výsledky se nedostavují a od povrchem je to připraveno prolomit. Podívá se na výsledek a řekne: „Tahle věc nefunguje“ Víte co řekne Vesmír ? „Tvé přání je mým rozkazem“ A jde to pryč.
* Chtěl jsem použít zákon přitažlivosti, abych viděl co se stane. V roce 1995 jsem začal vytvářet tabuli představ, kam jsem dával vše, co chci získat nebo přitáhnout. Auto, hodinky, partnera duše svých snů a dal jsem obrázky toho, co bych chtěl na tuto tabuli. Každý den jsem se ve své kanceláři díval na tuto tabuli a představoval si, že to již mám. Byl jsem připravený se stěhovat. Nábytek, všechny krabice jsme dali do skladiště. V průběhu pěti let jsem se třikrát přestěhoval. Teď jsem v Kalifornii, koupil jsem tento dům, který jsem rok renovoval. Přivezl jsem všechny věci z předešlého domu, pět let zpátky. Jednoho rána asi v 7,30 přišel do mé kanceláře můj syn. Jedna z krabic, která byla zalepená pět let, byla přímo u dveří. Můj syn si sedl a bouchal do ní. Řekl jsem mu: „Přestaň, dělám nějakou práci“. „Tati, co je v té krabici?“ „Moje tabule představ“, “Co je tabule představ?“ Řekl jsem : „Jsou tam všechny mé cíle, vystřihl jsem je a dal na tabuli, jako něco, čeho chci dosáhnout“. Samozřejmě tomu nerozuměl. Řekl jsem:“ Miláčku, ukážu ti to, to bude nejjednodušší.“ Otevřel jsem krabici. Když jsem vytáhl tabuli představ, byl tam obrázek domu, který jsem si představoval před pěti lety, a byl jsem šokován, že jsme žili přesně v tom domě. Ne jenom v podobném domě. Koupil jsem dům svých snů a zrenovoval ho ani jsem o tom nevěděl.Podíval jsem se na ten dům a začal jsem brečet. „Proč pláčeš?“ „Miláčku, konečně rozumím, jak funguje zákon přitažlivosti: konečně chápu sílu vizualizace. Konečně chápu vše co jsem četl, s čím jsem pracoval. Můj celý život, způsob jak jsem vybudoval společnosti: fungovalo to rovněž na můj dům, koupil jsem náš vysněný domov a ani jsem o tom nevěděl.

„Představivost je vším. Je to předobraz přicházejících životních kouzel“. Albert Einstein

* Rozhodni se co chceš, věř tomu, že to můžeš mít, že si to zasloužíš, že je to pro tebe možné. A pak každý den zavři oči na několik minut a představuj si, že již máš to, co chceš pociťuj že to již máš. Vycházej z toho a zaměř se na to, za co si již vděčný. Skutečně buď v tom, vychutnej to. Pak žij svůj den a odevzdej to Vesmíru. Věř, že zařídí, aby se to zhmotnilo.
* Tajemství znamená pro mě skutečnou transformaci, protože jsem vyrůstal v rodině s velmi negativním otce, který si myslel, že bohatí lidé každého okrádají, že každý kdo má peníze musel někoho podvést. Vyrůstal jsem v předsudcích o penězích. Jestli je máte, zkazí vás. Jen špatní lidé mají peníze. Peníze nerostou na stromech. Tohle bylo opravdu něco „kdo si myslíš, že jsem, Rockefeller?“ To byla jedna z jeho nejoblíbenějších frází. Vyrostl jsem a věřil, že život je obtížný, tvrdý, že se jím musíte probíjet. Když jsem potkal W. Clement Stonea, doslova jsem začal měnit svůj život.

„Cokoliv může lidská mysl vymyslet, můžeš to dosáhnout.“ W.Clement Stone

* Když jsem s ním pracoval řekl:“ Stanov si cíl tak velký, že když ho dosáhneš, ohromí tě to, věděl bys, že je to jen díky tomu, že jsem tě učil, že bys to měl dosáhnout“. V té době jsem vydělával 8 tisíc dolarů ročně. Chtěl jsem něco změřitelného. „Chci vydělat 100 tisíc dolarů za rok“ Nevěděl jsme jak to udělat. Neměl jsme strategii, jen jsme řekl: „ Vyslovím to, bude věřit a konat, jako by to byla pravda a odevzdám to „. Naučil mě každý den zavřít oči a vizualizovat si cíl, jako kdybych ho už dosáhl. Vyrobil jsem 100 tisícovou bankovku a dal ji na strop. První věc, co jsem viděl, když jsem vstal, bankovka mi připomínala můj záměr. Pak jsem zavřel oči a představil si, že mám 100 tisíc dolarový životní styl. Asi 30 dnů se nic většího nestalo. Neměl jsem žádné průlomové myšlenky, nikdo mi nenabízel více peněz. Byl jsem ve sprše, přešly čtyři týdny, měl jsem nápad za 100 tisíc. Měl jsem napsanou knihu, když prodám 400 tisíc kopií, každou za ¼ dolaru, bude to 100 tisíc. Kniha byla na světě, ale nikdy mě to nenapadlo.

Když vás napadne inspirativní myšlenka, musíte jí věřit a jednat podle ní.

Nevěděl jsem jak to udělám, jak prodám 400 tisíc kopií. Uviděl jsem v supermarketu časopis „National Enquirer“. Viděl jsme ho milionkrát. Najednou jsem to uviděl. Kdyby čtenáři věděli o mé knize, 400 tisíc lidí by si ji koupilo.
Po šesti týdnech jsem mluvil na Hunter College v New Yorku k 600 učitelům a na konci ke mně přišla paní:“ To byla skvělá řeč, ráda bych s vámi udělala rozhovor. Dám Vám vizitku.“ Zeptal jsem se : „ Pro koho píšete?“ „Jsem nezávislá, ale většinu věcí prodávám časopisu „ National Enquirer.“ Viděl jsem jak smíšené signály odešli z mé hlavy. Takhle ta věc skutečně funguje. Článek vyšel a prodej knihy začal stoupat.
Přitáhl jsem do svého života všechny ty události, včetně té hlavní. Abych to zkrátil, nevydělal jsem 100 tisíc, ale 92 327. Myslíte, že jsme byli deprimován: „Nefunguje to“? NE: „To je úžasné!“ Má žena řekla: „ Jestli to funguje u 100 tisíc bude to fungovat i u milionů Řekl jsem: „Nevím. Myslím, že ano. Zkusím to!“ Můj vydavatel mi skutečně vypsal královský šek pro naší knihu „Slepičí polévka pro duši“. Při podpisu nakreslil smějící se obličej, protože to byl první milionový šek, který kdy vystavil. Chtěl jsem vyzkoušet, zda Tajemství funguje. Rozhodně funguje. Žiji tak každý den.
* Dokáži si představit mnoho lidí, kteří si teď myslí: „Takto mohu přitáhnout více peněz do mého života? Jak mohu mít více peněz? Jak mohu mít více hojnosti a prosperity? Jak mohu řešit svůj dluh, když miluji svou u práci, když je tady strop peněz, které se ke mě mohou dostat, skrze moji práci?“ Jak mohu více vydělat? Zaměřit se na to! O tom jsme mluvili v průběhu celého Tajemství. Vaší prácí je říci, co byste chtěli ve vesmírném katalogu. Je-li hotovost jednou z nich, řekněte kolik bysta rádi měli. Rád bych dostal nečekaně 25 tisíc v průběhu příštích 30 dnů nebo cokoliv se má stát. Mělo by to pro vás být něco, čemu uvěříte.
* Většina lidí má cíl dostat se z dluhů. To vás navždy udrží v dluzích. O čemkoli přemýšlíte, přitáhnete to. Říkáte, dostat se z dluhů. Nerozhodujete jestli se dostat z dluhů nebo do dluhů. Pokud přemýšlíte nad dluhy přitahujete dluhy. Nastavte si automatické splácení dluhů a začněte se soustředit na prosperitu.
* Často mě lidi říkají: „ Rád bych v příštím roce zdvojnásobil svůj příjem“. Ale když se podíváte na jejich činy, nedělají nic, co by jim k tomu pomohlo, obrací se tomu zády. „ Nemohu si to dovolit“. „Tvá přáním je mým rozkazem“.
Když se soustředíte na to, že nemáte dost peněz, nemluvte o tom se svým přítelem, cítíte se nešťastní, že nemáte dost peněz, ve svém nitru aktivujete nebo neustále oživujete myšlenku, která je v rozporu s touhou, kterou jste vydali. Nemůžete chtít více peněz a soustředit se na to, že jich nemáte dost.
* Každý den jsem dostával mailem spoustu účtů, tehdy jsem prvně pochopil Tajemství a přemýšlel jsem, jak to změním? Zákon přitažlivosti říká: “na co se zaměřujete, to dostanete“. Na výpisu z banky jsem změnil velkou částku a napsal jsem tam novou. Přesně tolik kolik jsem chtěl. Představoval jsem si šeky přicházející na můj účet a skutečně spousta šeků přicházela. Během jednoho měsíce se věci začaly měnit. Je to úžasné. Dnes dostávám šeky na svůj e-mail. Dostávám pár účtů, ale šeků dostávám více.
* Vyrostla jsem na tom, že musíte pracovat tvrdě, aby jste vydělali peníze. Změnila jsem to: peníze přicházejí snadno a často. Na začátku to cítíte jako lež. Část mozku říká:“ Ty lháři, je to těžké“. Je to jako malé tenisové utkání, které bude chvíli pokračovat.
* Co se týče vytvoření hojnosti, vše je o tom, jak přemýšlíte.
* 80% mého tréninku, který dělám s lidmi je o jejich psychologii a způsobu jejich myšlení. Když lidi poslouchají, říkají: „Ty to můžeš udělat, ale já ne“. Každý člověk má schopnost změnit způsob svého vnitřního vztahu a rozhovoru s penězi.
* Našel jsem mnoho lidí,kteří možná vydělali spoustu peněz, ale jejich vztahy zapáchají. Mimochodem to je technický termín. A to skutečně není hojnost. Můžete jít po penězích a možná zbohatnete, ale nezaručí vám to, že budete bohatí. Netvrdím, že peníze nejsou součástí hojnosti. Peníze jsou částí hojnosti, ale jenom její částí. A pak jsem potkal mnoho lidí – „ spirituální lidi“, kteří jsou neustále nemocni a zlomení. To taky není hojnost. Život by měl být překypující. Ve všech oblastech.
* Mnoho lidí na Západě usiluje o úspěch. Chtějí mít dům, zaměstnání, všechny tyto věci. Ale mít tyto věci, jim zaručuje to, co skutečně chtějí. Štěstí. A to se stane, když získají všechny ty vnější věci. Když půjdete nejdřív po penězích, nepřinese vám to štěstí. Je to obráceně. Nejdříve hledejte vnitřní radost, vnitřní mír, vnitřní vizi a pak se všechny ostatní věci z vnějšku objeví.
* Tajemství znamená : jsme tvůrci našeho Vesmíru a každé naše přání se manifestuje v našem životě. Je velmi důležité, co si přejete, jaké jsou vaše myšlenky a pocity, protože to se manifestuje. Jednoho dne jsem byla v domě uměleckého režiséra, slavného filmového producenta. V každém, roku měl nádherný obraz ženy, nahé ženy, zahalené látkou a dělala jako kdyby říkala: „ Nedívám se na tebe, nevidím tě“. Řekla jsem mu : „Myslím si, že máte problémy ve svém milostném životě“. „ Jste jasnovidka nebo něco takového?“ „Ne, ale podívejte se. Na sedmi místech máte přesně tu samou ženu“. „ Ale já tyto malby miluji. Maloval jsem je sám“.“ To je ještě horší“ řekla jsem. Protože do toho dáváte celé své tvoření a tvořivost. Byl to pohledný muž, měl kolem sebe herečky, protože to byla jeho práce a neměl žádný milostný vztah. Zeptala jsem se : „Co chcete?“. „ Chci mít rande se třemi ženami týdně.“ „Dobrá nakreslete se se třemi ženami a zavěste to do každého rohu.“
O šest měsíců později jsem ho viděla v Evropě a zeptala jsem se: „ Jaký je váš milostný život?“ „Úžasný. Volají mi a chtějí se se mnou sejít“. „ Protože je to vaše přání.“ „ Mám tři schůzky týdně . „ Rvou se o mě“. „ Dobře pro vás“. „Ale chci se trochu usadit, chci svatbu, chci romantiku“. „Nakreslete to“. Nakreslil krásný romantický vztah a o rok později se oženil a je velice šťastný. Protože vyslal do prostoru jiné přání, už to sice chtěl celá léta, ale jeho přání se nemohlo realizovat, neboť jeho okolí, ty malby byly v rozporu s jeho přáním. Takže nyní máte tuto znalost, a měli byste si s ní pohrát.
* Je důležité pochopit, s kým přicházíte do vašeho vnitřního vztahu. Nemyslím tím vašeho partnera. Myslím tím vás.
* Jak můžete od někoho očekávat,aby s vámi byl šťastný, když nejste šťastní ani sami se sebou? Opět, "zákon přitažlivosti", to „tajemství", „přitáhne" tento vztah do vašeho života. Pouvažujte nad tím, zdali zacházíte se sebou tak, jak byste chtěli, aby ostatní zacházeli s vámi.Vy se stáváte řešením pro sebe. Ne, že: "Ty jsi můj partner a ty mi musíš dávat více lásky". Místo toho dejte více sobě. Najděte si čas na sebe. Takto sebe zcela naplníte, a až to přeteče, můžete rozdávat jiným.
* Měla jsem hodně vztahů, ve kterých jsem po partnerovi požadovala, aby mi říkal, jak jsem krásná,aby mi on ukázal mou krásu, protože jsem se sama necítila krásná. Když jsem vyrůstala, mými idoly krásy byly Charlie's Angels, Wonder Woman,a ačkoliv to byly skvělé ženy, žádná z nich nevypadala jako já. Až když jsem začala milovat sebe, plné rty, kulatý zadeček, kávová kůže, pak teprve zbytek světa mne začal mít rád.
* Něco na vás je určitě skvělého. Já už sebe studuji 44 let. A chci se políbit! Protože se mám ráda. Nehovořím o domýšlivosti. Hovořím o zdravé sebeúctě. A pokud budete mít rádi sebe, budete mít rádi i druhé.Lidé říkají: "Moji spolupracovníci jsou negativní", nebo: "Můj manžel je stále rozzlobený", nebo: "Mám těžkou hlavu z mých dětí". Orientujte se ale na lepší stránku lidí, kteří vás obklopují. Udělejte si do vašeho zápisníku seznam pozitivních aspektů lidí, se kterými trávíte hodně času.
* Může to být někdo, s kým máte hroznou zkušenost, s kým máte hrozný vztah. S troškou úsilí určitě rozpoznáte, že pokud se zaměříte na věci, které u nich máte rádi, pozitivně se to projeví. Sice nemůžete tvořit jejich realitu, nicméně pokud jejich nálada nebo postoj není v souladu s tím, jakou náladu a postoj si u nich přejete, nepotkáte se.
"Zákon přitažlivosti" vás neumístí do stejného prostoru, pokud se vaše frekvence neshodují.
*Pokud se vědomě dokážete cítit dobře, nebudete chtít po nikom, aby se změnil jen proto, abyste se vy cítili dobře. Osvobodíte se od lpění na nemožném, že byste měli ovládat svět, nebo ovládat svého bližního, nebo ovládat své děti.
Jste to pouze vy, kdo vytváří svou realitu. Nikdo jiný nemůže myslet za vás, nikdo jiný to neudělá. Jen vy. Pouze vy.
*Je důležité uznat, že naše tělo je produktem našich myšlenek. Začínáme pomalu chápat,do jakého stupně naše myšlenky a emoce determinují strukturu a funkci našeho těla.
*Už se ví o účincích "placeba". "Placebo" je něco, co údajně nemá vliv na naše tělo. Třeba pilulka tvořená cukrem, nebo tak něco. Řeknete pacientovi, že je to skutečný lék, a stane se, že "placebo" má stejný, ne-li větší účinek, než lék, který byl pro tento účel vyvinut. Takže se zjistilo, že lidská mysl je nejvýznamnější faktor při uzdravování. Často větší, než medikamenty. Pokud jste v situaci, kdy jste nemocní a chcete zkoumat, co ve vaší mysli tuto nemoc tvoří, abyste nebyli závislí na medikamentech, pak v akutní situaci, kdy vám hrozí smrt, je moudré si nabízený lék vzít, než dumat, co je ve vaší mysli a přitom umřít. Nejsme proti klasickým lékům, každá forma uzdravování má své místo. Existuje pouze proud pocitu štěstí, bohatství. Je to proud pozitivní energie. A vesmír je jí plný. Toto je svět, založený na
principu pocitu štěstí, oplývající tímto pocitem. Pokud dovolíte tomuto proudu přitékat, budete se cítit dobře. A pokud jej trochu "odkloníte", nebudete se cítit dobře.
* Existuje pouze proud pocitu štěstí, kterému umožníte či neumožníte přitéct. Vaše emoce vám řeknou, jaký je poměr akceptování tohoto proudu a resistence vůči němu.
* Znáte kolem sebe lidi, kteří trpí smrtelnou nemocí. Zamyslete se nad slovem "ne-moc". Rozdělte si toto slovo. Nemoc je tělo, které nemá moc.
* Kolem nás existuje spousta nemocí a diagnóz. Všechny jsou však výsledkem stresu, neboli přetížení. Pokud přetížíte řetěz, jeden článek se ulomí.
* Naše fyziologie vytváří nemoc, abychom si uvědomili, že máme nevyváženou perspektivu, nevyjadřujeme vděčnost.Takže symptomy nemoci nejsou něčím špatným.
* Ptáte se často, jestli vaše nemoc, váš neklid, nepohoda, může být odstraněna pomocí správného myšlení. Odpověď zní "100% ano".
* 23. listopadu mi řekli, že mám rakovinu prsu. Já však věřila celým svým srdcem, že jsem již uzdravena. Během dne jsem děkovala za své uzdravení. Neustále jsem opakovala: "Díky za své uzdravení." Ve svém srdci jsem věřila, že jsem uzdravena. Představovala jsem si, jako by rakovina v mém těle nikdy nebyla. Jedním z ozdravných procesů bylo sledování humorných filmů. To bychom měli dělat všichni. Stále se smát. Nemohla jsem si dovolit žádný stres, neb jsem věděla, že stres z rakoviny je to nejhorší, co by mne mohlo potkat,od 23. listopadu, kdy mi zjistili rakovinu, do data kompletního uzdravení uplynuly pouhé 3 měsíce. Bez ozařování, bez chemoterapie.
* Přicházíme na svět se základním programem. Nazývá se "sebeuzdravování". Poraníte se, zase se to zahojí. Máte bakteriální infekci, váš imunitní systém si s bakteriemi poradí.Náš imunitní systém je k tomu určen.
* Nemoc nemůže pobývat v těle, které je ve zdravém emocionálním stavu. Naše tělo se každou vteřinu zbavuje miliónů buněk,a zároveň tvoří milióny nových. Část našeho těla je každý den kompletně obnovena. Jiným částem těla to trvá měsíce, jiným pár lét,nicméně během několika let žijeme v naprosto novém fyzickém těle. Pokud máme nemoc a soustřeďujeme se na ni, a hovoříme o ní lidem kolem nás,budete vytvářet více nemocných buněk. Dívejte se na sebe tak, že žijete v perfektně zdravém těle. Nechte doktory, ať se starají o nemoci. Cítíte ten rozdíl, pokud máte bolestivou artritidu a máte z ní strach, nebo máte bolestivou artritidu a cítíte naději? Rozdíl mezi strachem a nadějí je rozdíl mezi uzdravením se nebo neuzdravením se. Šťastnější myšlenky vedou k "šťastnější" biochemii těla, a k šťastnějšímu, zdravějšímu tělu. Negativní myšlenky a stres zase vážně degradují tělo, a funkci mozku. Neboť jsou to naše myšlenky a emoce, které průběžně sestavují, reorganizují a opětovně vytvářejí naše tělo.
* Odstraňte stres z vašeho těla, které pak udělá to, k čemu bylo navrženo. Bylo navrženo k uzdravování sebe samého.
* Viděl jsem obnovené ledviny,"rozpuštěnou" rakovinu, obnovení zraku.
* Pořád říkám, že "nevyléčitelné" znamená "vyléčitelné zevnitř".
* Můžete změnit svůj život a uzdravit se zcela sám. Můj příběh začíná 10. března 1981. Tento den naprosto změnil můj život. Havaroval jsem s letadlem. Skončil jsem v nemocnici, naprosto paralyzován. Rozdrtil jsem si míchu. Měl jsem zlomené krční obratle. Nemohl jsem polykat. Dokonce ani pít. Měl jsem zničenou bránici. Nemohl jsem dýchat. Mohl jsem pouze mrkat očima. Lékař řekl, že budu celý život paralyzován. Celý život budu jen mrkat očima. Takto si mne představoval on, ale já na to nedbal. Důležité bylo, co jsem si o sobě myslel já. Do vánoc odsud odejdu, po svých. Představoval jsem si, že jsem opět zdravý,vycházeje z nemocnice po vlastních nohách. Má mysl bylo to jediné, co jsem mohl použít. Pokud máte mysl, můžete věci zase dát do pořádku. Byl jsem připojen k dýchacímu přístroji. Řekli mi, že už nebudu sám dýchat, neb jsem měl poškozenou bránici. Ale slabý hlas uvnitř mi říkal:"Dýchej zhluboka." Nakonec jsem se bez něj obešel. Lékaři zírali s otevřenou pusou. Já si nemohl dovolit, aby se do mé mysli vpravilo něco, co by mne odvedlo od mého cíle. Dal jsem si za cíl do vánoc odejít po vlastních nohách. A také se to stalo, i když mi řekli, že je to nemožné. Na ten den nikdy nezapomenu. Pro všechny, kteří sledují tento film, a mají zdravotní problém, to mohu sumarizovat takto, několika slovy: "Člověk se stává tím, na co myslí."
* Všimli jsme si, že existuje mnoho lidí, kteří život něčím podmiňují. Když vidí věci, které jsou báječné, řeknou: "Toho chci více, pro toto jsem, tomu budu věnovat čas, energii, peníze." Ale když uvidí něco, co nechtějí, strašné věci, které nechtějí prožívat, nebo nechtějí, aby ostatní takto žili, říkají: "Musíme něco udělat, abychom se toho špatného zbavili." Ale neuvědomují si, že pokud chtějí nechtěné vytlačit, dodávají tomu nechtěnému ještě více síly. V dnešním světě existuje boj proti chudobě, boj proti rakovině, boj proti předčasnému těhotenství, boj proti terorismu, boj proti násilí, boj proti terorismu, to už jsem asi zmiňovala, ten boj proti terorismu. Veškerý tlak "proti" pouze problém posiluje, protože pokud říkáme "Ne!", problém nevyprchá. Pokud křičíme "Ne!", "zákon přitažlivosti" nás dá do souladu s tímto nechtěným.

Proti čemu se stavíte na odpor to přetrvává. Carl Gustav Jung

Důvod, proč to, čemu odporujete, přetrvává, je ten, že říkáte: "Ne, já nechci toto, protože se kvůli tomu cítím tak, jak se cítím." Tím vydáváte velice silný emoční signál: "Opravdu se nechci takto cítit." Ale to nechtěné tam je a žene se k vám.
* Protiválečné hnutí má za následek více válek. Boj proti drogám má za následek více drogově závislých. Protože se soustřeďujeme na to, co nechceme – drogy.
* Lidé říkají: "Proč si toho nemám všímat, vždyť je to pravda." To je ale stejné, jako kdyby jste řekli: "Protože někdo soustředil pozornost na něco nechtěného, dlouho předtím, než se to nechtěné realizovalo, měli bychom se na to špatné soustředit také."
* My ale tyto argumenty nechápeme.
* Matka Tereza byla v tomto skvělá. "Já se nezúčastním protiválečné demonstrace, ale až budete pořádat demonstraci za mír, pozvěte mne." Ona znala "tajemství". Podívejte se, co realizovala ve světě.
* Takže pokud jste proti válkám, buďte pro mír. Pokud bojujete proti hladu, buďte pro to, aby lidé měli dostatek jídla. Pokud jste proti určitému politikovi, buďte pro jeho oponenta. Volby často vyhraje ten, kdo má nejvíce protivníků, protože získává veškerou energii a pozornost.
* Zaměřte se na to, co chcete, ne na to, co nechcete.Je v pořádku všimnout si toho, co nechcete, aby vám to poskytlo srovnání a mohli jste říct: "Já chci tamto." Ale čím více o tom nechtěném budete hovořit, jaké je to špatné, stále o tom číst, pak toho nechtěného tvoříte stále více.
* Mnoho lidí mi říká: "Jamesi, já musím být informován." Možná musíte být informováni, ale ne do toho "ponořeni". Naučte se být vyrovnaní, a směřovat pozornost od toho, co nechcete, od celého emocionálního náboje kolem toho,k tomu, co si přejete prožít.
* Pokud hlasy a vize z vašeho nitra se stanou hlubšími, jasnějšími a hlasitějšími, než názory a "pravdy" vně vás, dokázali jste převzít řízení svého života. Nejste tady od toho, abyste se „pokoušeli změnit“ svět kolem vás dle vašeho přání, jste tady proto, abyste „vytvořili“ svět kolem vás dle vašeho přání, zatímco dovolíte jiným, aby si sami vytvořili svět dle svých přání.
* Každému vrtá hlavou, zřejmě i vám, že: "Pokud každý bude používat "tajemství", a zacházet se světem jako s katalogem, nedojdou suroviny, energie?" "Nepožene se každý za penězi a nezhroutí se finanční systém světa?"
* Na "tajemství" je úžasné to, že pro každého je na světě více než dost. Existuje lež, chovající se v mysli lidstva jako virus, a ta lež říká, že: "Není dost pro každého, je nedostatek, prostě není všeho dost." Tato lež udržuje lidi ve strachu, chtíči, lakomosti, a tyto myšlenky strachu, chtíče a nedostatku se staly lidskou zkušeností, noční můrou pro lidstvo.
Pravda je taková, že kolem nás je více, než dost dobra, více než dost kreativních myšlenek, více než dost energie, více než dost lásky, více než dost radosti. Vše má počátek v mysli, která si je vědoma své nekonečnosti. Každý velikán, co kdy kráčel po této planetě, říkal, že máme prožívat život v hojnosti.
* Vždy, když si myslíme, že mizí nějaký zdroj, nalézáme nové zdroje, abychom dosáhli toho samého.
* Pokud tedy říkáme, že máme nedostatek, proto, že se nedíváme, co je kolem nás. Pokud každý začne žít svým srdcem a půjde za tím, co chce, nepůjdeme všichni za těmi samými věcmi. V tom je ta krása "tajemství".Všichni nechceme BMW, nechceme toho samého člověka, ty samé zkušenosti, to samé oblečení, nechceme to samé.doplňte si sami.
* Pro každého je dost. Pokud tomu uvěříte, pokud budete na základě toho jednat, ukáže se vám to. Taková je pravda.
* Takže dovolte rozmanitosti vaší reality, aby vás nadchla, když si vybíráte to, co chcete. A pokud chcete prožít nějakou zkušenost, myslete na to, vžijte se do ní, hovořte o tom, zapište si to, učiňte své přání realitou tím, že s ním budete v souladu.
* A pokud vidíte věci, které nechcete prožívat, nehovořte o nich, nepište o nich, nepřipojujte se ke skupinám, které to znepokojuje. dělejte, co se dá, abyste tyto věci ignorovali, přestaňte se zaměřovat na věci, které nechcete, místo toho věnujte plnou pozornost tomu, co chcete. Vůdčí osobností minulosti opomenuli tu největší část "tajemství", což je sdílení „tajemství" s ostatními. Právě teď je ta nejlepší doba v historii lidstva. Je to poprvé, co máme možnost získávat příslušné znalosti.
* Pokud se podíváme kolem sebe, dokonce na vlastní tělo, vše, co vidíme, je jen špičkou ledovce.
* Podívejte se na chvíli na vaši ruku. Vypadá docela celistvě, ve skutečnosti ale není. Pokud ji dáte pod mikroskop, uvidíte vibrovat energii.
* Vše je uděláno z energie, ať už je to vaše ruka, nebo oceán, či třeba hvězdy.
* Všechno je energie. Pomohu vám to pochopit. Samozřejmě, že existuje vesmír, existují galaxie, naše planeta, existují lidé, a uvnitř nás, existují naše vnitřní orgány, a pak existují buňky, a pak molekuly, pak atomy, a pak existuje energie.
* Takže můžeme hovořit o různých úrovních.

Ale nakonec vše ve vesmíru je energie.

Je jedno, v jakém městě zrovna žijete, máte v těle dost energie na to, aby jste osvětlovali své město skoro celý týden.
* Většina lidí se omezuje na základě své "konečné" tělesné schránky. Ale vy nejste "konečnou" tělesnou schránkou. Dokonce i pod mikroskopem naleznete energetická pole. Co vlastně víme o energii? Zeptejme se kvantového fyzika: "Co tvoří svět?" "Energie", zní odpověď. Dobrá, popište energii. "Energie nemůže být vytvořena nebo zničena, pořád byla, je a bude, má různé formy, podoby."
Skvěle.
Nyní se zeptejme teologa: "Co vytvořilo vesmír?" "Bůh", zní odpověď. Dobrá, popište Boha. "Bůh nemůže být vytvořen nebo zničen, pořád byl, je a bude, má různé formy, podoby. Vidíte, stále stejný popis, jen odlišná terminologie. Takže pokud si myslíte, že jste ten tlusťoch, zamyslete se. Jste spirituální bytost, vaše energetické pole je součástí většího energetického pole. Všichni jsme propojeni. Jen to nevidíme.
* Neexistuje žádné "tam venku" a "tady uvnitř". Vše ve vesmíru je propojeno, vše je jedno energetické pole.
* Vy jste rozšířením této energie. Existujete v těch úžasných tělesných schránkách, které ale zároveň odvrací pozornost od toho, kdo ve skutečnosti jste. Vy jste zdrojem energie. Vy jste věčnými bytostmi, vy jste božskou sílou. Vy sami jste tím, co nazýváte "Bůh".
* Biblicky řečeno, jsme obrazem a světlem Boha. Jsme dalším způsobem, jakým si vesmír uvědomuje sama sebe. Jsme nekonečným polem rozprostírajících se možností. Toto vše je pravda. Každá velká tradice říká, že jsme vytvořeni k obrazu svého tvůrce.
*To znamená, že máte schopnost tvořit váš svět. Máte, opravdu máte. Možná jste už vytvořili báječné věci, a možná ještě ne.
*Měli byste pouvažovat nad tímto: Jsou výsledky, které jste ve svém životě dosáhli, tím, co opravdu chcete? Odpovídají vašim schopnostem? Pokud ne, pak není teď pravý čas toto změnit? Protože máte schopnost toto změnit.

„ Všechna síla vychází zevnitř a proto je pod naší kontrolou R. Lollier

* Spousta lidí se cítí jako oběti,a často poukazují na minulé události, třeba že vyrůstali v nefunkčních rodinách. Většina psychologů si ale myslí, že 85% rodin je nefunkčních. Takže nejste tak jedinečné oběti.
Říkáte:
* "Rodiče byli alkoholici, otec surový, matka se rozvedla, když mi bylo 6."
* „Od 13 do 18 let jsem byl členem pouličních gangů.
* „Měl jsem vážnou nehodu na motocyklu.“
* „Byl jsem jeden čas bezdomovcem v Dallasu, 15 let jsem žil v chudobě v Houstonu.“
* „Jako dítě jsem trpěl specifickými poruchami učení, řekli mi, že nikdy nebudu číst, psát ani komunikovat, že ničeho v životě nedosáhnu.“
* Skoro každý má takový příběh. No, a co. Důležité je to, co chcete dělat teď, co si vybíráte teď. Můžete se koncentrovat na potíže, nebo na to, co chcete. Pokud se zaměříte na to, co chcete, to, co nechcete, odpadne. Tato část bude expandovat, tamta část zmizí.
*Chceme, abyste se dostali tam, kde začnete cíleně myslet, kde budete řídit své myšlenky, kde budete tvořit vlastní zkušenost, protože vy jste manažerem svých myšlenek.
*Na "zákoně přitažlivosti" je skvělé to, že můžete začít tam, kde zrovna jste. Můžete začít opravdově myslet. Můžete začít v sobě generovat pocit harmonie a štěstí. "Zákon přitažlivosti" na to bude reagovat.
* Takže nyní máte jinou víru, třeba: "Ve vesmíru je dost pro každého", nebo: "Vše se mi daří", nebo: "Nestárnu, nýbrž jsem stále mladší". Můžeme vytvářet to, co chceme, pomocí "zákona přitažlivosti".
* Můžete se osvobodit od zděděných vzorů chování, kulturních kodexů, společenských představ, a dokázat si jednou provždy, že síla uvnitř vás, je větší, než síla okolního světa.
* Někteří z vás si myslí: "No, to je hezké, ale já na to nemám", nebo: "On mne to nenechá dělat", nebo: "Na to nemám dost peněz", nebo "Nejsem tak silná, abych to dělala", nebo: "Nejsem dost bohatý, abych to dělal", nebo "Nejsem...nemám..."Každé jednotlivé "Ne" je tvořivý proces.
Ať už si myslíte, že můžete či ne, v obou případech máte pravdu. Henry Ford

* Existují nějaká omezení? V žádném případě ne. Jsme bytosti, které nemají žádná omezení. Nad námi není žádný "strop". Schopnosti, talent, energie, které jsou uvnitř každého z nás, jsou neomezené.
* V nebi neexistuje tabule, na kterou by Bůh předepsal smysl vašeho života, vaše životní poslání. V nebi neexistuje tabule, která by říkala: "Neale Donald Walsch, hezký chlap, který žil v první polovině 21. století, který ...." Zavolejte ho.A pak následuje prázdno a vše, co je třeba, je pochopit, proč tady jste, najít to na té tabuli,a zjistit, k čemu vás Bůh předurčil. Ale taková tabule neexistuje. Jste předurčeni k tomu, abyste si osud stanovili sami. Vaše poslání je to, které si sami určíte. Váš život bude takový, jaký jej sami vytvoříte a nikdo vás nebude soudit, ani teď, ani na věčnosti.
* Trvalo mi mnoho let, než jsem to pochopil, protože jsem vyrůstal s tím, že je něco, co je mi souzeno dělat, a pokud to nebudu dělat, "Bůh nebude se mnou spokojen". Když jsem pochopil, že mým cílem je prožívat radost, začal jsem dělat to, co mi radost přináší. Mám rčení, které zní: "Pokud to není legrace, nedělej to".
* Radost, láska, volnost, štěstí, smích, to vše přináší radost. Pokud cítíte radost, když hodinu meditujete, tak to dělejte. Pokud prožijete radost, když sníte sendvič, snězte jej. Pokud hladím svého kocoura, prožívám radost, stejně tak, když se procházím přírodou. Chci mít pořád radost.
* Musím jen mít záměr, a vědět, co chci realizovat. Vnitřní štěstí je "pohonem" úspěchu.
* Vše, co vás přiměje cítit se dobře, vám toho bude "přitahovat" více.
* Nyní jste obdrželi toto poznání. Je to proto, že jste si jej "přitáhli" do svého života. Záleží na vás, zdali jej použijete - pokud z toho máte dobrý pocit, proč ne? Pokud z toho nemáte dobrý pocit, nechte jej být. Nalezněte něco, co vám pomůže cítit se dobře.

Joseph Campbell řekl:"Jděte za svým blahem".

Myslím si, že toto jsou nejlepší slova, které kdy člověk pronesl. Pokud jdete za svým blahem, budete kráčet po cestě hojnosti a blahobytu.
* Užívejte si života, protože život je fenomenální, je to velkolepá cesta. Budete žít v jiné realitě, jiným životem, kdy se na vás ostatní podívají a řeknou si: "Co děláš jiného, než já?". Víte, "jiné" je pouze to, že vy pracujete s "tajemstvím". Pak můžete dělat, mít a být tím, o čem jiní říkají, že je to nemožné.
* Opravdu se nyní dostáváme do nové éry. Je to éra, kde konečnou hranicí není prostor, jako v seriálu "Star Trek", ale kde konečnou hranicí je mysl. Vidím budoucnost s neomezenými možnostmi. Nyní používáme nanejvýš 5% potenciálu lidské mysli. Stoprocentní potenciál je výsledkem patřičného vzdělání, takže si představte svět, kde lidé používají plný mentální a emocionální potenciál. Mohli bychom jít kamkoliv, dělat cokoliv, dosáhnout čehokoliv.
* Vizualizujte si sebe spolu s dobrem, po kterém toužíte. Říkají to starověké knihy. Každá velká filosofická kniha, každý velký vůdce, všichni proroci. Prostudujte si to, co říkali moudří před vámi. Mnoho z nich vám bylo představeno v tomto filmu. Oni všichni chápali "tajemství". Nyní jste jej pochopili i vy. A čím více jej budete používat, tím více jej budete chápat. Asi cítíte, že by bylo lepší, kdybyste slyšeli tato slova, první den vašeho fyzického bytí v tomto světě. Kdybychom s vámi tento den hovořili, Řekli bychom vám: Vítejte na planetě Zemi! Neexistuje nic, čím byste nemohli být, co byste nemohli dělat, nebo co byste nemohli mít. Vy jste tím velkolepým tvůrcem. Vy jste zde kvůli vašemu mocnému chtění být tady. Jděte kupředu, myslete na to, co chcete. "Přitahujte" různé zkušenosti, aby vám pomohly rozhodnout se, co chcete.A pokud jste se už rozhodli, myslete pouze na to. Většinu času budete sbírat údaje, které vám pomohou rozhodnout se, co chcete. Ale vaším úkolem je rozhodnout se, co opravdu chcete, a pak se na to soustředit, neboť tím "přitáhnete", co chcete. Toto je tvořivý proces.
Věřím tomu, že jste skvělí, že je na vás něco úžasného. Bez ohledu na to, co se vám doposud přihodilo, bez ohledu na to, jak si myslíte, že jste mladí či staří, v okamžiku, kdy začnete patřičně myslet, to uvnitř vás, ta energie uvnitř vás, která je větší, než energie celého světa, se vynoří, ovládne váš život, bude vás živit, šatit, bude vás chránit, bude vás řídit, podpoří vaši existenci, pokud ji to dovolíte. A je to, co vím s naprostou jistotou.

"Mami, to pomůže."Mějte dobrý pocit.

Translation of subtitles: -abm-bleep@seznam.cz, http://sweb.cz/bleep/bleep.html

Kromě "The Secret" doporučuji také film "What the Bleep Do We Know?"www.whatthebleep.com

Berte to vše v pohodě, užívejte si to,mějte z toho radost.

Nemusíte dělat nic, co od vás okolí očekává, musíte dělat jen to, co opravdu chcete dělat.
Návštěvník
 

Re: Tajemství

Nový příspěvekod Saruman » pon 07. kvě 2018 8:10:45

Uživatelský avatar
Saruman
 
Příspěvky: 76
Registrován: sob 10. říj 2015 13:59:32


Zpět na Inspirativní knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků