MUDr. Soňa Peková

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 04. led 2024 11:34:09

Jana píše: :D :D :D

Ještě, že je s vámi tady legrace, jinak k čemu by ta Poradna byla?

Dodo je šťastný, že je.
Veil je šťastný, že není.
Péťa Atmanka Trini by byla šťastná, kdyby se už nenarodila.


Ale, Jani, nikdy jsem štěstí neřešila. Neštastná jsem se nikdy necítila, takže jsem netoužila po opaku - být štastná. Nechybělo mi to. Akceptovala jsem všechny mé stavy a pocity a neměla jsem pocit, že by to mělo být jinak.

Tak nák mi bylo jasné, že jsem na tutu planetu přišla vědomě - na tuto krví zbrocenou planetu, kterou jsem dlouho pozorovala z mé "domácí planety" a nemohla pochopit, proč si lidé navzájem tak ubližují - válkami, násilím, bídou, vykořistováním a jinými hrůzami. Zřejmě jsem si myslela, že to budu moct pochopit, když se tady narodím a poznám to na vlastní kůži. Pak jsem si často myslela, že to byl hodně blbý nápad. Mnoho bytostí sem přichází s tím samým nápadem a pak tady nadlouho uváznou. Chýtí se do těch bažin (vytvořených ze silných tužeb), které většinu lidí spoutávájí, a musí zde znovu a znovu inkarnovat - jako většina ostatních lidí.

Podle Joganandy by si lidé měli vzpomenout, že jsou hvězdní cestovatelé, a neulpívat na této planetě. Ale tady jsou lákadla, kterým je velmí těžké odolat - peníze, moc, sex. Touha být bohatý, se může naplnit, jen když je hodně chudých. Touha být mocný se může naplnit, jen když je hodně bezmocných, které je možné ovládat. A sex na této planetě je hodně jiný než jinde, a proto na něm tolik lidí ulpívá.

Co jsem pochopila: Naprostá většina chudých si přeje být jednou bohatá, a proto systém této planety vědomě/nevědomě podporují. Inkarnují se znovu a znovu, až jednou dostanou zkušenost být bohatí, zatímco ti bývalí bohatí jsou zase v rolích těch chudých. Stejně tak je to s tím být mocný.

Prostě lidé to tak chtějí mít, aby se jim aspon jednou mohla naplnit ta obrovská touha být bohatý nebo mocný. A to dává vznikat všem těm s tím spojeným hrůzám - válkám, násilí, bídě, vykořistování atd.

Asi tak: Když to tak lidé chtějí mít, tak at to tak mají. Ale pro mne to není to pravé, a tak se těším domů, na mou "planetu". Ale že bych potom měla být štastná, o to fakt nejde. Přinesu si s sebou poznání, proč to na této planetě je takové, jaké to je. A o to šlo.

.........

No, není to krásná pohádka? ;)

:)
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 04. led 2024 11:39:19

Vostálník píše:Nu na rozdíl vod Jany je inteligentní,

páč ti to zpět přepapoušku vcelku správně,



Ale to jeho "je důležíté si uvědomit" píše opravdu moc často. Na tom by se ještě mělo pracovat a nějak to zlepšit.
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Vostálník » čtv 04. led 2024 11:58:20

Návštěvník píše:
Vostálník píše:Nu na rozdíl vod Jany je inteligentní,

páč ti to zpět přepapoušku vcelku správně,



Ale to jeho "je důležíté si uvědomit" píše opravdu moc často. Na tom by se ještě mělo pracovat a nějak to zlepšit.



To je vcelku v pořádku,

protože pro ego je opravdu důležité to uvědomění, již jen proto, že ego je vlastně také jen uvědomění...

Je opravdu důležité si uvědomit jak věci fungují a na závěr je pak nadmíru důležité je si uvědomit,

že je třeba pustit i to uvědomění na kterém ego funguje a kterým také je....


Ale to až na samotný závěr,

ale někdo s tím puštěním uvědomění může začít hned, to není pro nikoho nedostupný stav,

protože relaxaci v podstatě dělá každý jaksi spontánně,

pouze nejde do nějakého hlubšího uvolnění,

takže se pak na Šakti připouje nedokonale,

ale každej v relaxaci či i ve spánku načerpá sil...
Vostálník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Tara » úte 13. úno 2024 15:22:42

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod miroslav » úte 13. úno 2024 19:00:57

Má ta Soňa Peková nějakého manžela?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 13. úno 2024 19:04:00

manžel Miroslav Pek
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Tara » úte 13. úno 2024 19:21:27

miroslav píše:Má ta Soňa Peková nějakého manžela?

Má i jednoho syna.

Ty, Miroslave, máš i nějakou manželku?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod miroslav » úte 13. úno 2024 19:29:17

Tara píše:
miroslav píše:Má ta Soňa Peková nějakého manžela?

Má i jednoho syna.

Ty, Miroslave, máš i nějakou manželku?


Já mám manželek, na každém prstu deset.

Ten manžel Soňi Pekové, to musí být světec, že to s ní vydrží.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 13. úno 2024 19:35:36

miroslav píše:
Tara píše:
miroslav píše:Má ta Soňa Peková nějakého manžela?

Má i jednoho syna.

Ty, Miroslave, máš i nějakou manželku?


Já mám manželek, na každém prstu deset.


Máš všechny prsty? Počítáš jen prsty na rukou nebo i na nohou? Dvě stě, nebo sto, nebo míň?
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod miroslav » úte 13. úno 2024 19:46:34

Návštěvník píše:
miroslav píše:
Tara píše:Má i jednoho syna.

Ty, Miroslave, máš i nějakou manželku?


Já mám manželek, na každém prstu deset.


Máš všechny prsty? Počítáš jen prsty na rukou nebo i na nohou? Dvě stě, nebo sto, nebo míň?

Jenom na rukou.
Na ukazováčcích jich mám po jedenácti, takže jestli dobře počítám tak celkem 102. A k tomu dětí, jako smetí.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 13. úno 2024 21:25:10

miroslav píše:
Návštěvník píše:Máš všechny prsty?

Jenom na rukou.
Na ukazováčcích jich mám po jedenácti, takže jestli dobře počítám tak celkem 102. A k tomu dětí, jako smetí.

Počítáš dobře. Na nohou prsty nemáš? Manželkám a dětem to nevadí?
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod miroslav » úte 13. úno 2024 21:30:23

Návštěvník píše:
miroslav píše:
Návštěvník píše:Máš všechny prsty?

Jenom na rukou.
Na ukazováčcích jich mám po jedenácti, takže jestli dobře počítám tak celkem 102. A k tomu dětí, jako smetí.

Počítáš dobře. Na nohou prsty nemáš? Manželkám a dětem to nevadí?

Na nohou prsty mám, ale těmi nepočítám.

Normálně by to asi nešlo, mít tolik manželek, ale já je mám všechny v té páté dimenzi. Tam je to normálka.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Tara » sob 09. bře 2024 22:30:18

Soňa Peková: Sme ako v tlakovom hrnci. Zmena je už blízko a nesmieme sa báť. Ďakujme a dôverujme.


Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Pedro. » sob 09. bře 2024 22:42:24

Navrhuju umělecký jméno Rudá Sonja.
Pedro.
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod miroslav » ned 10. bře 2024 1:42:59

Ano společnost se mění, změny probíhají i se další změny blíží.
Bojí se změn tady snad někdo?
Přijdou společenské změny, které přijdou, nezávisle na tom, kdo si jaké změny představuje nebo by rád aby byly.
Nám nejbližší změny jsou, že stárneme, zhloupneme a nakonec zemřeme. Takový je zkrátka život, změna. Vznik rozvoj, trvání a zánik.
Naši prarodiče, rodiče - to je kam spějeme i my, ať se nám to líbí, nebo nelíbí. Ti jsou naše budoucnost.
Kdo se změny bojí, tak nerozumí životu. A třeba se proto utíká k něčemu nesmrtelnému, věčnému, co nemá chybu atd. jako třeba Jana.
Nebo se upneme k dětem - "naší budoucností". Chudáci děti :(

A co Tara, kam ta to vede? Ten svůj dohořívající život?
Soňa Peková je trochu potrhlá, zřejmě krize středního věku. A vypadá to, že ti Taro rezonuje. A to bohužel není nic moc, žádné zmoudření, kýžený to plod života....
.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Pedriito » ned 10. bře 2024 8:09:47

Myslím, že by jí ani Mudrc nesnes...
Pedriito
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Pedriito » ned 10. bře 2024 8:23:46

Páč kecá, paní co se chytla slávy.
Pedriito
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Tara » ned 10. bře 2024 11:02:38

A co Tara, kam ta to vede? Ten svůj dohořívající život?
Soňa Peková je trochu potrhlá, zřejmě krize středního věku. A vypadá to, že ti Taro rezonuje. A to bohužel není nic moc, žádné zmoudření, kýžený to plod života....

I rezonuje, rezonuje :-) Od počátku, jako jedna z mála dokázala - podloženo jejími znalostmi, fakty - říct, co si opravdu o viru myslí a že ji to muselo stát nemálo sil... a zůstává stále svá... :-), je to silná žena a takových "silných" a teď nemyslím jen z řad žen, je poskrovnu.. :-)

Nevím, kam můj dohořívající život vede, nebo povede :-), ale jedno vím jistě, nikdy bych nešla proti tomu, co skutečně cítím, vnímám, v těch pro mě zásadních věcech. Kompromisů i tak musíme volit všichni i tak, v práci, ve vztazích dost, protože hlavou zeď neprorazíš, ale co se týká jen mé osoby (viz. nedávé očkování, rouškování atd., když to považuji za účelový výmysl k ovládnutí mas), bych proti sobě nikdy nešla, protože jednoduše nemohu.

A to je ten čistý štít", či čisté svědomí, s kterým by měl odsud odcházet (ahoj Petro) každý z nás....

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod miroslav » ned 10. bře 2024 13:03:33

Tara píše:I rezonuje, rezonuje :-) Od počátku, jako jedna z mála dokázala - podloženo jejími znalostmi, fakty - říct, co si opravdu o viru myslí a že ji to muselo stát nemálo sil... a zůstává stále svá... :-), je to silná žena a takových "silných" a teď nemyslím jen z řad žen, je poskrovnu.. :-)


No, já také zůstávám stále svůj a od počátku jsem "dokázal" podloženo mými znalostmi a fakty říkat pravdu o viru a nestálo mne to žádné síly.

Ji to zřejmě stálo hodně sil, protože se nejspíš snažila prosazovat nepravdivá chybně vyhodnocená zjištění, která neodpovídala zjištěním ostatních, renomovanějších vědců v oboru po celém světě. Každopádně si tím vynikla, udělala si tak jméno u antivaxerů, kteří věci moc nerozumí.
Prostě my tomu sice nerozumíme, ale my jí věříme, protože by se nám líbilo, kdyby to tak bylo. Byli i tací, kteří na základě svých "znalostí a faktů" odvážně tvrdili že ve vakcínách jsou čipy na ovládání lidí. I ta Petra, kterou zdravíš tomu věřila, respektive reagovala tak, že pokud někdo nedokáže, že to tak není, tak to nevylučuje, že tomu tak je.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Tara » ned 10. bře 2024 15:19:50

miroslav píše:
Tara píše:I rezonuje, rezonuje :-) Od počátku, jako jedna z mála dokázala - podloženo jejími znalostmi, fakty - říct, co si opravdu o viru myslí a že ji to muselo stát nemálo sil... a zůstává stále svá... :-), je to silná žena a takových "silných" a teď nemyslím jen z řad žen, je poskrovnu.. :-)


No, já také zůstávám stále svůj a od počátku jsem "dokázal" podloženo mými znalostmi a fakty říkat pravdu o viru a nestálo mne to žádné síly.

Ji to zřejmě stálo hodně sil, protože se nejspíš snažila prosazovat nepravdivá chybně vyhodnocená zjištění, která neodpovídala zjištěním ostatních, renomovanějších vědců v oboru po celém světě. Každopádně si tím vynikla, udělala si tak jméno u antivaxerů, kteří věci moc nerozumí.
Prostě my tomu sice nerozumíme, ale my jí věříme, protože by se nám líbilo, kdyby to tak bylo. Byli i tací, kteří na základě svých "znalostí a faktů" odvážně tvrdili že ve vakcínách jsou čipy na ovládání lidí. I ta Petra, kterou zdravíš tomu věřila, respektive reagovala tak, že pokud někdo nedokáže, že to tak není, tak to nevylučuje, že tomu tak je.

Mno.
Miroslave, diskuze mezi námi skutečně nemá smysl.
Takže s tebou nehodlám dál diskutovat, ale tohle mi nedá.

od počátku jsem "dokázal" podloženo mými znalostmi a fakty říkat pravdu o viru

Jestli ty máš vystudováno to, co Soňa Peková, mimochodem i virologii, publikoval jsi, cituji: Do roku 2021 je autorkou nebo spoluautorkou 46 odborných publikací, které byly celkem 555krát citovány v jiných vědeckých pracích, pracoval v různých ústavech, laboratořích, dokonce i ve vedoucích funkcích, souvisejících s jejím oborem https://cs.wikipedia.org/wiki/Soňa_Peková
.... podobně jako Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. https://cs.wikipedia.org/wiki/Jiří_Beran_(epidemiolog), potom ach.

Tady ale ani tam moc nejde o to, co kdo vystudoval, i když samozřejmě taky, ale v době, kdy vypukla tahle skorosvětová hysterie podporovaná hlavně médii, protože hyeny se přiživí nejlépe na senzacích a katastrofických zprávách, vedena politiky, úředníky, řízena kdoví od kud a proč, jsem vůbec o Soni Pekové nevěděla, co je to za kapacitu...., a od počátku jsem prostě věděla, že má pravdu...

Jde o vnitřní intuici a tu máme každý jinak silnou a naladěnou, poplatnou tomu, kam naše duše směřuje....

Vždyť i v jedné rodině to každý vnímal a vnímá jinak a je to tak ok. První očkování dcery jsem obrečela. O dalších nic nevím a ani nechci. Je dospělá a odpovědná sama za svá rozhodnutí..., jako každý....

Co se týká tvých nevynaložených sil, no, moc si tě v její situaci tehdy nedovedu představit, čemu byla vystavena, jakému tlaku.... a mimochodem, později ji dali za pravdu i další světoví odborníci, kteří se nebáli prezentovat své poznatky a názory.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

PředchozíDalší

Zpět na Inspirativní videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků