MUDr. Soňa Peková

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod miroslav » ned 10. bře 2024 18:00:30

Moje intuice a nejen intuice mně zase říká, že Soňa Peková je potrhlá ženská, která si ráda upravuje výsledky, jak se jí to hodí.
Podobnou zažila moje manželka ve výzkumu - profesorka z přírodověděcké fakulty, která s nimi spolupracovala na výzkumu diagnostiky Alzeimera po nich chtěla aby upravily výsledky měření tak, aby se potvrdila její teorie. Mimo to byla také cáklá tou ezoterikou přividělávala si jako léčitelka a údajně léčila i po telefonu.

V tom tvém odkazu se o Pekové píše také toto:
Odborníci jako Václav Hořejší (ÚMG AV ČR), Jan Pačes (ÚMG AV ČR) nebo Jan Konvalinka (ÚOCHB AV ČR a PřF UK) kritizovali její vystupování na veřejnosti, ve kterém podle nich šířila neověřená tvrzení týkající se pandemie covidu-19 a některé její výroky byly manipulativní.[11][12][13] Jan Žabka ze serveru HlídacíPes.org oslovil virologa Ivana Hirsche (PřF UK), evolučního virologa Jiřího Černého (FTZ ČZU) a strukturního virologa Pavla Plevku (CEITEC), aby jako odborníci vyhodnotili některá tvrzení Soni Pekové. Ti její vyjádření ostře kritizovali.[14] Práce norsko-anglického výzkumného týmu, která tvrdila, že virus SARS-CoV-2 má ve své RNA sekvenci charakteristiky genové manipulace a na kterou se Soňa Peková odvolávala, ve skutečnosti tato tvrzení neobsahovala.[15]
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Předchozí

Zpět na Inspirativní videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků