O tajemství

Re: O tajemství

Nový příspěvekod vostal petr » úte 27. úno 2018 8:01:07

Jana píše:A osvobozující je vědomí, že toho Bytí, kterým JSI, JSEM, JSME, se psaní vulgarit, mazání, banování a ani žádné představy, jak by to mělo nebo nemělo správně být, nedotýkají.

A ačkoliv se toho nic nedotýká, tak tu je to, co je.


Jasně, to je hodně vosvobozující pro sebestřednýho narcisistu či nacistu...
vostal petr
 

Re: O tajemství

Nový příspěvekod Jana » úte 27. úno 2018 8:05:36

A ten, kdo by chtěl někoho takovýmto způsobem kopat by byl narcista, nebo spíš nacista?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6880
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: O tajemství

Nový příspěvekod Jana » úte 27. úno 2018 8:07:04

Když si uvědomuješ, že Bůh je láska a Bůh je tím vším. Co můžeš mít proti někomu druhému? Co můžeš mít proti sobě?

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6880
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: O tajemství

Nový příspěvekod vostal petr » úte 27. úno 2018 8:21:55

Jana píše:A „ani se nenadáš", přijde poznání, to veliké Poznání, že jsi byl stále v Nirváně, že jsi nikdy z ní nevyšel, že jsi nikdy z ní ani nemohl vyjít, protože jsi sám Nirvána.

František Drtikol


To je jasná věc Franto, to ví každý taoista stačí se podívat na znak Taa,

a každýmu je jasný, že v jakémkoliv meziobdobí kdy je stav vyvážený je situace vždy spontánně přiznivá k poznání,

proto je zde také hranice mezi černou a bílou vyjádřena sinusoidou

http://all-style.blog.cz/1203/jin-jang
vostal petr
 

Re: O tajemství

Nový příspěvekod vostal petr » úte 27. úno 2018 8:23:55

Jana píše:A ten, kdo by chtěl někoho takovýmto způsobem kopat by byl narcista, nebo spíš nacista?


To víš, to je to zrcadlo....
vostal petr
 

Re: O tajemství

Nový příspěvekod vostal petr » úte 27. úno 2018 8:26:41

Jana píše:Když si uvědomuješ, že Bůh je láska a Bůh je tím vším. Co můžeš mít proti někomu druhému? Co můžeš mít proti sobě?

:)


Předtím jsi to popsala správně to svý uvědomění,

egocentrický narcisistky,

ted už se jen snažíš ten svůj egoismus maskovat duchovníma pindama
vostal petr
 

Re: O tajemství

Nový příspěvekod vostal petr » úte 27. úno 2018 8:31:10

Jana píše:S poznáním, že to, kým ve skutečnosti JSI, nemá chybu, se objeví poznání, že neexistuje nic, co by ve skutečnosti mělo chybu.

A možná jeden z nejsnazších způsobů, jak k tomu dospět, je nehledat na druhých chyby a uvědomovat si jen to, že onen Bůh - JSEM, který JSEM , který je láskou, Ti není nijak vzdálen.

Je tím JSEM, tím Bytím, tou existencí, tím vším, co je.


Obzvláště to tvý banování a mazaní a psaní debilit nemá chybu,

avšak neštěstí a vulgarity a ego

pak tu chybu maj...

Blábolíš hovna, tedy své oblíbené sebevoblbovací vizualizace...

Ještě párkráte ty svý hovna zvopakuj a budeš poslána do prdele....
vostal petr
 

Re: O tajemství

Nový příspěvekod vostal petr » úte 27. úno 2018 8:33:14

A možná jeden z nejsnazších způsobů, jak k tomu dospět, je nehledat na druhých chyby


Já k tomu nemám potřebu dospět,

takže já klidně mohu hledat chyby na čemkoliv...
vostal petr
 

Re: O tajemství

Nový příspěvekod Jana » úte 27. úno 2018 13:41:57

vostal petr píše:
Jana píše:A ten, kdo by chtěl někoho takovýmto způsobem kopat by byl narcista, nebo spíš nacista?


To víš, to je to zrcadlo....


A co na to to zrcadlo, když do něj budeš kopat?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6880
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: O tajemství

Nový příspěvekod vostal petr » úte 27. úno 2018 13:59:34

Já se zrcadlem nemám problém,

to sis ještě nevšimla ?
vostal petr
 

Re: O tajemství

Nový příspěvekod Jana » úte 27. úno 2018 14:02:58

vostal petr píše:
Jana píše:S poznáním, že to, kým ve skutečnosti JSI, nemá chybu, se objeví poznání, že neexistuje nic, co by ve skutečnosti mělo chybu.

A možná jeden z nejsnazších způsobů, jak k tomu dospět, je nehledat na druhých chyby a uvědomovat si jen to, že onen Bůh - JSEM, který JSEM , který je láskou, Ti není nijak vzdálen.

Je tím JSEM, tím Bytím, tou existencí, tím vším, co je.


Obzvláště to tvý banování a mazaní a psaní debilit nemá chybu,

avšak neštěstí a vulgarity a ego

pak tu chybu maj...

....


Záleží na úhlu pohledu. Můžeš mejt okno a být v meditativním stavu, může Tě to bavit, může být to mytí okna radostí. Mohou tam být šmouhy, ale nebudeš je vnímat jako chybu. Kdyby tam nebyly, tak to okno nemyješ.

Stejně tak to může být s jakoukoliv činností, třeba i s provozováním stránek.

Ale je to možné brát i osobně. Například tak, že adresu někoho takového, jako jsi Ty, nemohu zabanovat, nemůžu Tě omezovat, zraňovat.

Pak mi může dojít, že těmi vulgaritami jsou zraňovány bytosti, kterých si vážím, které mám ráda, tak tu IP adresu zabanuji po nějakém upozornění.

Pak tady taky může nastat docela problematická situace, kdy se mi Tvou IP adresu nechce zabanovat a nechce se mi nechat zraňovat bytosti, na kterých mi záleží.

To si pak ego neví rady. :what:

Pak může dojít k tomu, že si uvědomím, že jsi ve své podstatě stejným nedotknutelným Bytím, jako já a že se Tě ve skutečnosti nějaké banování Tvé IP adresy nemůže dotknout.

Pak může dojít i k tomu, že si uvědomím, že i ostatní jsou ve skutečnosti stejně jako Ty Božským bytím, tak ani ´toho kým skutečně jsou, se nějaká slova, byť vulgární, nemohou dotýkat.

Nicméně se jich přes to dotýkají a nepřejí si, aby někdo urážel někoho, koho si váží a koho mají rádi.

A tak se skrz tohle všechno může dospět k tomu, že odevzdáno Pánu Bohu. Jak to říkal E. Tomáš: Vpusťte Boha na své místo a vy buďte na jeho místě.

Nevím, jestli máš s něčím takovým zkušenost, ale nejspíš ano.

To okno je myté s takovou radostí a láskou, že to mytí je hotová nirvána, šmouhy jako by mizely samy.

Výhodou je, že tu je pořád SČA, relax, pohoda. Neřešíš, co chudinky šmouhy a že to je Tvá vina, že na tom okně nebudou.

Stejně tak neřeším, jestli má´někdo potřebu vulgárně nadávat, OK, v pořádku, stejně tak v pořádku je pak i to mazání a banování.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6880
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Předchozí

Zpět na Inspirativní videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků