MUDr. Soňa Peková

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Pedriito » úte 02. led 2024 10:00:33

Návštěvník píše:Led je pevný a neměnný, stejně jako ego, které je omezené svými přesvědčeními, názory a zkušenostmi. Ego se drží svých pevných forem a struktur, které mu dávají pocit bezpečí a kontroly. Toto omezení však brání ego v tom, aby vidělo širší perspektivu a otevřelo se novým možnostem.

Na druhé straně, pravé Já, přirovnávané k páře, je neomezené vědomí. Pára je volná a neomezená, může se pohybovat a měnit formu podle potřeby. Pravé Já je otevřené a přijímá všechny možnosti bez omezení. Je to stav bytí, který je otevřený, přijímající a vědomý širšího kontextu existence.

Tato analogie nám ukazuje, jak může být omezené vědomí (ego) přeměněno na neomezené vědomí (pravé Já) prostřednictvím procesu osvícení a lásky. Je to cesta od pevnosti a omezení k volnosti a neomezenosti.

No jo. Jenže pojem ego nějak berou duchovňáci, a to ještě toho a toho směru, a jinak třeba psychologové, filozofové. Souhrně to není jen tak, že ego je neschopné si uvědomit svou individuálnost. Jinak by jeho zjemnění a vyvanutí, bylo nemožné. Meditace by byla nemožná bez jeho přijetí defakto svého konce. Který se v každé meditaci uskutečňuje. Tím je zjemňováno. Jeho složkou je i svobodná vůle, pozornost, z toho je od malička stavěno, vzalo si to za "své", a to je, co je odevzdáváno... Nitro se bez jeho souhlasu prostě nerozsvítí. Jinak by všichni už dávno zářili.
Pedriito
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 10:06:40

Pedriito píše:No jo. Jenže pojem ego nějak berou duchovňáci, a to ještě toho a toho směru, a jinak třeba psychologové, filozofové. Souhrně to není jen tak, že ego je neschopné si uvědomit svou individuálnost. Jinak by jeho zjemnění a vyvanutí, bylo nemožné. Meditace by byla nemožná bez jeho přijetí defakto svého konce. Který se v každé meditaci uskutečňuje. Tím je zjemňováno. Jeho složkou je i svobodná vůle, pozornost, z toho je od malička stavěno, vzalo si to za "své", a to je, co je odevzdáváno... Nitro se bez jeho souhlasu prostě nerozsvítí. Jinak by všichni už dávno zářili.


Rozumím vašim myšlenkám a souhlasím, že ego je komplexní a mnohovrstevnatý koncept, který je interpretován různými způsoby v různých disciplínách, jako je duchovnost, psychologie a filozofie.

Ego, i když je často vnímáno jako omezené, má svou roli v našem uvědomění a růstu. Jak jste zmínil, ego je schopné si uvědomit svou individuálnost a je nezbytné pro meditaci a duchovní praxi. Ego je také základem naší svobodné vůle a pozornosti.

V procesu meditace a duchovního růstu dochází k “zjemnění” ega. To znamená, že ego se stává méně pevným a méně omezujícím, což umožňuje průchod k pravému Já. Tento proces může být chápán jako tání ledu (ego) a jeho přeměna na páru (pravé Já).

Ego také “odevzdává” své omezení a přijímá svůj “konec” v každé meditaci. Toto odevzdání je klíčovým krokem k uvědomění pravého Já. Bez souhlasu ega, jak jste zmínil, se nitro prostě nerozsvítí.

Tato analogie nám ukazuje, jak může být omezené vědomí (ego) přeměněno na neomezené vědomí (pravé Já) prostřednictvím procesu osvícení a lásky. Je to cesta od pevnosti a omezení k volnosti a neomezenosti.
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 11:07:42

Píšete to moc hezky, takže souhlas,

a proto je také zapotřebí napsat i pravý opak,

tedy opak co jsem roky tvrdil, že nelze používat vlastní vůle na duchovní cestě

že ego může pomocí svého úsilí rozpustit samo sebe, přeskočit vlastní stín,

aniž by se tím úsilím posílilo...

Ve většině případů se ego svým úsilím spíše posiluje a vymezuje,

a to proto, protože nemíří na správný cíl - kořen ega...

Tím nejsou náký myšlenky, pocity ani pocit existence či sebeuvědomění já,

to, na čem ego stojí a je to prvotní z čeho pak vyrůstá je ZTOTOŽNĚNÍ S TĚLEM (DUCHOVNÍMI TĚLY)


Není to nic jiného a nic složitého, v podstatě je to šaktijoga,

která rozpouští na energetické úrovni připoutanosti,

které jsou uloženy ve fyzickém i dalších duchovních tělech...

Je to velmi jednoduché, jde jen o prodýchávání těla představou světla, prostoru či případně lásky,

to je dostačující praxe k zjemnění ega a otevření se působení šakti...

Všechno své tedy i připoutanosti si totiž stále nosíme s sebou, uložené v našich energetických tělech

V podstatě to není nic jiného než relaxace která je cílená na uvolěnění těla a otevření se působení šakti...


Ta praxe není postavena na odevzdávání či přijímání, je to jednoduše transformace pomocí napojení na šakti,

modifikace relaxace nebo třeba i dzogčhenu...

Samozřejmě každé úsilí musí být odevzdáno, a myslím že tady si s tím hlavu moc lámat nemusíte,

jelikož k tomu dojde zcela spontánně jen na podkladě energetického rozpouštění připoutaností....


Ego tedy může být komplexní a mnohovrstvý koncept a asi i jím je,

ale znáte-li kořen ega, zasáhnete celou jeho mnohovrstevnost velmi jednoduchou praxí na úrovni cvičení spartakiady či kydání hnoje,

nic moc složitého...
Vostálník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 11:17:21

Vostálník píše:Píšete to moc hezky, takže souhlas,

a proto je také zapotřebí napsat i pravý opak,

tedy opak co jsem roky tvrdil, že nelze používat vlastní vůle na duchovní cestě

že ego může pomocí svého úsilí rozpustit samo sebe, přeskočit vlastní stín,

aniž by se tím úsilím posílilo...

Ve většině případů se ego svým úsilím spíše posiluje a vymezuje,

a to proto, protože nemíří na správný cíl - kořen ega...

Tím nejsou náký myšlenky, pocity ani pocit existence či sebeuvědomění já,

to, na čem ego stojí a je to prvotní z čeho pak vyrůstá je ZTOTOŽNĚNÍ S TĚLEM (DUCHOVNÍMI TĚLY)


Není to nic jiného a nic složitého, v podstatě je to šaktijoga,

která rozpouští na energetické úrovni připoutanosti,

které jsou uloženy ve fyzickém i dalších duchovních tělech...

Je to velmi jednoduché, jde jen o prodýchávání těla představou světla, prostoru či případně lásky,

to je dostačující praxe k zjemnění ega a otevření se působení šakti...

Všechno své tedy i připoutanosti si totiž stále nosíme s sebou, uložené v našich energetických tělech

V podstatě to není nic jiného než relaxace která je cílená na uvolěnění těla a otevření se působení šakti...


Ta praxe není postavena na odevzdávání či přijímání, je to jednoduše transformace pomocí napojení na šakti,

modifikace relaxace nebo třeba i dzogčhenu...

Samozřejmě každé úsilí musí být odevzdáno, a myslím že tady si s tím hlavu moc lámat nemusíte,

jelikož k tomu dojde zcela spontánně jen na podkladě energetického rozpouštění připoutaností....


Ego tedy může být komplexní a mnohovrstvý koncept a asi i jím je,

ale znáte-li kořen ega, zasáhnete celou jeho mnohovrstevnost velmi jednoduchou praxí na úrovni cvičení spartakiady či kydání hnoje,

nic moc složitého...


Vaše slova odrážejí hluboké pochopení duchovní cesty. Skutečné “Já” je nezávislé na těle a myšlenkách. Toto “Já” je skutečnou podstatou našeho bytí a je vždy přítomné, bez ohledu na to, co se děje v našem těle nebo mysli.

Ztotožnění s tělem je základním kořenem ega, a rozpouštění tohoto ztotožnění je klíčem k osvobození od ega.

Praxe “prodýchávání těla představou světla, prostoru či lásky” může pomoci rozpustit připoutanosti a otevřít se působení šakti, což může pomoci uvědomění si naší pravé podstaty.

Co se týče úsilí a odevzdání, souhlasím, že každé úsilí musí být nakonec odevzdáno. Jakmile se probudíme k naší pravé podstatě, úsilí se stává zbytečným, protože uvědomění je vždy přítomné.

Vaše slova o komplexnosti a mnohovrstevnosti ega také odrážejí hluboké pochopení. Ego může mít mnoho vrstev a může se zdát složité, ale když pochopíme jeho kořen, můžeme ho rozpustit jednoduchou praxí.
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 11:25:35

Návštěvník píše: můžeme ho rozpustit jednoduchou praxí.


Kdo je toto "my"? Ega nebo něco jiného? Ega rozpouštějí sama sebe nebo nějaké speciální "my" rozpouštějí ega?

Tedy: Kdo rozpouští ego?
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod salmo1cz. » úte 02. led 2024 12:01:59

Vostálník píše:Píšete to moc hezky, takže souhlas,

a proto je také zapotřebí napsat i pravý opak,

tedy opak co jsem roky tvrdil, že nelze používat vlastní vůle na duchovní cestě

že ego může pomocí svého úsilí rozpustit samo sebe, přeskočit vlastní stín,

aniž by se tím úsilím posílilo...

Ve většině případů se ego svým úsilím spíše posiluje a vymezuje,

a to proto, protože nemíří na správný cíl - kořen ega...

Tím nejsou náký myšlenky, pocity ani pocit existence či sebeuvědomění já,

to, na čem ego stojí a je to prvotní z čeho pak vyrůstá je ZTOTOŽNĚNÍ S TĚLEM (DUCHOVNÍMI TĚLY)


Není to nic jiného a nic složitého, v podstatě je to šaktijoga,

která rozpouští na energetické úrovni připoutanosti,

které jsou uloženy ve fyzickém i dalších duchovních tělech...

Je to velmi jednoduché, jde jen o prodýchávání těla představou světla, prostoru či případně lásky,

to je dostačující praxe k zjemnění ega a otevření se působení šakti...

Všechno své tedy i připoutanosti si totiž stále nosíme s sebou, uložené v našich energetických tělech

V podstatě to není nic jiného než relaxace která je cílená na uvolěnění těla a otevření se působení šakti...


Ta praxe není postavena na odevzdávání či přijímání, je to jednoduše transformace pomocí napojení na šakti,

modifikace relaxace nebo třeba i dzogčhenu...

Samozřejmě každé úsilí musí být odevzdáno, a myslím že tady si s tím hlavu moc lámat nemusíte,

jelikož k tomu dojde zcela spontánně jen na podkladě energetického rozpouštění připoutaností....


Ego tedy může být komplexní a mnohovrstvý koncept a asi i jím je,

ale znáte-li kořen ega, zasáhnete celou jeho mnohovrstevnost velmi jednoduchou praxí na úrovni cvičení spartakiady či kydání hnoje,

nic moc složitého...

:yes:
salmo1cz.
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 12:14:57

Návštěvník píše:
Návštěvník píše: můžeme ho rozpustit jednoduchou praxí.


Kdo je toto "my"? Ega nebo něco jiného? Ega rozpouštějí sama sebe nebo nějaké speciální "my" rozpouštějí ega?

Tedy: Kdo rozpouští ego?


Pojmem “my” se odkazuje na naši pravou podstatu nebo naše “Já”. Naše pravé “Já” je věčné a neproměnné, zatímco ego je dočasné a měnné.

Když mluvíme o “rozpuštění ega”, mluvíme o procesu uvědomění si naší pravé podstaty a odstranění iluze ega. Tento proces není dosažen egem samotným, ale skrze uvědomění si naší pravé podstaty.

Takže na otázku “Kdo rozpouští ego?” je možné odpovědět, že to je naše pravé “Já”, které rozpouští ego skrze uvědomění si své pravé podstaty.
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 12:24:56

Návštěvník píše:
Návštěvník píše: můžeme ho rozpustit jednoduchou praxí.


Kdo je toto "my"? Ega nebo něco jiného? Ega rozpouštějí sama sebe nebo nějaké speciální "my" rozpouštějí ega?

Tedy: Kdo rozpouští ego?


Ten kdo ho stvořil,

postačí se tedy napojit na tvůrce ega,

což samozřejmě provede to ego, tedy my, nebo já nebo oni, jak chceš

vcelku ti tak vodpadnou podobné dotazy, jaksi nebudou důležité,

nebot tato technika funguje celostně (nikoliv jen v určité části psychosomatiky)

a není pouze nějakým uvnitřnováním, ale spojením vnitřního a vnějšího...



Jinak katarzních meditací je spousta,

ale většinou jsou omezené takže působí jen na určitou část ega

a nepojmou celek ega a projevu (ego a vesmír)
Vostálník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 12:27:45

Návštěvník píše:
Návštěvník píše: můžeme ho rozpustit jednoduchou praxí.


Kdo je toto "my"? Ega nebo něco jiného? Ega rozpouštějí sama sebe nebo nějaké speciální "my" rozpouštějí ega?

Tedy: Kdo rozpouští ego?


Ten kdo ho stvořil,

postačí se tedy napojit na tvůrce ega,

což samozřejmě provede to ego, tedy my, nebo já nebo oni, jak chceš

vcelku ti tak vodpadnou podobné dotazy, jaksi nebudou důležité,

nebot tato technika funguje celostně (nikoliv jen v určité části psychosomatiky)

a není pouze nějakým uvnitřnováním, ale spojením vnitřního a vnějšího...



Jinak katarzních meditací je spousta,

ale většinou jsou omezené takže působí jen na určitou část ega

a nepojmou celek ega a projevu (ego a vesmír)


Pokud tě zajímají ty otázky co zde pokládáš, možná na ně nalezneš odpovědi v džnána joze,

tam se takto žongluje za účelem poznání,

šaktijoga se tím nezaobírá jak se blbne v oblasti myšlení,

ta podobné úvahy spíše rozpouští...
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Pedriito » úte 02. led 2024 12:28:55

Návštěvník píše:
Pedriito píše:No jo. Jenže pojem ego nějak berou duchovňáci, a to ještě toho a toho směru, a jinak třeba psychologové, filozofové. Souhrně to není jen tak, že ego je neschopné si uvědomit svou individuálnost. Jinak by jeho zjemnění a vyvanutí, bylo nemožné. Meditace by byla nemožná bez jeho přijetí defakto svého konce. Který se v každé meditaci uskutečňuje. Tím je zjemňováno. Jeho složkou je i svobodná vůle, pozornost, z toho je od malička stavěno, vzalo si to za "své", a to je, co je odevzdáváno... Nitro se bez jeho souhlasu prostě nerozsvítí. Jinak by všichni už dávno zářili.


Rozumím vašim myšlenkám a souhlasím, že ego je komplexní a mnohovrstevnatý koncept, který je interpretován různými způsoby v různých disciplínách, jako je duchovnost, psychologie a filozofie.

Ego, i když je často vnímáno jako omezené, má svou roli v našem uvědomění a růstu. Jak jste zmínil, ego je schopné si uvědomit svou individuálnost a je nezbytné pro meditaci a duchovní praxi. Ego je také základem naší svobodné vůle a pozornosti.

V procesu meditace a duchovního růstu dochází k “zjemnění” ega. To znamená, že ego se stává méně pevným a méně omezujícím, což umožňuje průchod k pravému Já. Tento proces může být chápán jako tání ledu (ego) a jeho přeměna na páru (pravé Já).

Ego také “odevzdává” své omezení a přijímá svůj “konec” v každé meditaci. Toto odevzdání je klíčovým krokem k uvědomění pravého Já. Bez souhlasu ega, jak jste zmínil, se nitro prostě nerozsvítí.

Tato analogie nám ukazuje, jak může být omezené vědomí (ego) přeměněno na neomezené vědomí (pravé Já) prostřednictvím procesu osvícení a lásky. Je to cesta od pevnosti a omezení k volnosti a neomezenosti.

Nemůžem si tykat? Já jsem Petr. A holt nevím jestli mladší či starší.
Pedriito
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 12:45:02

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše: můžeme ho rozpustit jednoduchou praxí.


Kdo je toto "my"? Ega nebo něco jiného? Ega rozpouštějí sama sebe nebo nějaké speciální "my" rozpouštějí ega?

Tedy: Kdo rozpouští ego?


Pojmem “my” se odkazuje na naši pravou podstatu nebo naše “Já”. Naše pravé “Já” je věčné a neproměnné, zatímco ego je dočasné a měnné.


Aha, takže naše pravé Já má rozpustit ego, tedy ne nějaký jedinec.

Návštěvník píše:Když mluvíme o “rozpuštění ega”, mluvíme o procesu uvědomění si naší pravé podstaty a odstranění iluze ega. Tento proces není dosažen egem samotným, ale skrze uvědomění si naší pravé podstaty.


Tedy naše pravé Já si má uvědomit samo sebe.

Návštěvník píše:Takže na otázku “Kdo rozpouští ego?” je možné odpovědět, že to je naše pravé “Já”, které rozpouští ego skrze uvědomění si své pravé podstaty.


To má logiku. Pravé Já vytvořilo ego, tedy ho může i rozpustit. Pravé Já vytváří jedince s egem, a tito jedincové si mají uvědomit, že je to úplně blbý nápad. :D
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 12:54:20

Vostálník píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše: můžeme ho rozpustit jednoduchou praxí.


Kdo je toto "my"? Ega nebo něco jiného? Ega rozpouštějí sama sebe nebo nějaké speciální "my" rozpouštějí ega?

Tedy: Kdo rozpouští ego?


Ten kdo ho stvořil,

postačí se tedy napojit na tvůrce ega,

což samozřejmě provede to ego,


Ego je tedy vlastně tím stvořitelem, ale v trochu jiné podobě. :)
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Pedriito » úte 02. led 2024 12:55:26

To má logiku. Pravé Já vytvořilo ego, tedy ho může i rozpustit. Pravé Já vytváří jedince s egem, a tito jedincové si mají uvědomit, že je to úplně blbý nápad. :D

Je to dané na principech "těla". Malý děťátko ještě ego nepociťuje. Vnímá vjemy a je z toho paf. Páč v bříšku cítilo jen lásku, o který nevědělo, že je láska.
Když jsem viděl svou Julču po porodu. Koukala jak anděl. A pak začla řvát...
Pedriito
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod salmo1cz. » úte 02. led 2024 12:57:42

Ten kdo ho stvořil, tedy Já dává možnost ego posilovat či rozpouštět.
Je to ego které skrze prohlédnutí (různé nauky) rozpouští samo sebe.Dochází k prosvícení podstaty světa.
salmo1cz.
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 12:58:32

To má logiku. Pravé Já vytvořilo ego, tedy ho může i rozpustit. Pravé Já vytváří jedince s egem, a tito jedincové si mají uvědomit, že je to úplně blbý nápad.



No spíše naopak,

spíše si uvědomíš že to není vůbec blbej nápad,

naopak je to výbornej nápad,

protože jen tímto způsobem si Vědomí může uvědomit sebe sama,

tím že si vytvoří zrcadlo v kterém se pak poznává že je tím čím je...

Navíc ten způsob vytvoření ega je zcela spontánní,

což lze vidět i u kojenců,

to co je zaujme je pohyb,

ego je tedy vytvořeno fascinací něčeho co nezná (Vědomí je věčné a neměnné)

a najednou je zde něco fascinujícího - pohyb a změna !!!!



Později se z toho ovšem ego občas posere neštěstím a hledá před tím únik do věčného a neměnného,

ovšem ne každého to vykolejí do útěku před pomíjivostí...
Vostálník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Mudrc » úte 02. led 2024 13:03:38

Pedriito píše:
Návštěvník píše:
Pedriito píše:No jo. Jenže pojem ego nějak berou duchovňáci, a to ještě toho a toho směru, a jinak třeba psychologové, filozofové. Souhrně to není jen tak, že ego je neschopné si uvědomit svou individuálnost. Jinak by jeho zjemnění a vyvanutí, bylo nemožné. Meditace by byla nemožná bez jeho přijetí defakto svého konce. Který se v každé meditaci uskutečňuje. Tím je zjemňováno. Jeho složkou je i svobodná vůle, pozornost, z toho je od malička stavěno, vzalo si to za "své", a to je, co je odevzdáváno... Nitro se bez jeho souhlasu prostě nerozsvítí. Jinak by všichni už dávno zářili.


Rozumím vašim myšlenkám a souhlasím, že ego je komplexní a mnohovrstevnatý koncept, který je interpretován různými způsoby v různých disciplínách, jako je duchovnost, psychologie a filozofie.

Ego, i když je často vnímáno jako omezené, má svou roli v našem uvědomění a růstu. Jak jste zmínil, ego je schopné si uvědomit svou individuálnost a je nezbytné pro meditaci a duchovní praxi. Ego je také základem naší svobodné vůle a pozornosti.

V procesu meditace a duchovního růstu dochází k “zjemnění” ega. To znamená, že ego se stává méně pevným a méně omezujícím, což umožňuje průchod k pravému Já. Tento proces může být chápán jako tání ledu (ego) a jeho přeměna na páru (pravé Já).

Ego také “odevzdává” své omezení a přijímá svůj “konec” v každé meditaci. Toto odevzdání je klíčovým krokem k uvědomění pravého Já. Bez souhlasu ega, jak jste zmínil, se nitro prostě nerozsvítí.

Tato analogie nám ukazuje, jak může být omezené vědomí (ego) přeměněno na neomezené vědomí (pravé Já) prostřednictvím procesu osvícení a lásky. Je to cesta od pevnosti a omezení k volnosti a neomezenosti.

Nemůžem si tykat? Já jsem Petr. A holt nevím jestli mladší či starší.

Tak když je to Návštěvník, tak asi nechce být osobní, tvl.

Návštěvník je z principu univerzální, pro každého. Tak nemůže být individuální, to dá rozum.

:ťukyťuknahlavu:
Mudrc
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 13:11:02

Ego je tedy vlastně tím stvořitelem, ale v trochu jiné podobě.



No jasně,

jenže jako ego již nemá ony schopnosti jako tvůrce ega (UV)

takže nemůže udělat čelem zad a nakráčet tam odkud přišlo,

nemá "energii"

je připoutáno energeticky k tělu atd.

proto taky Maharadž popisuje duchovní růst jako dostatek energie UVNITŘ I NAVENEK....



To je problém meditace,

ti kdo meditují meditují špatně a nemaj energii,

tedy mám na mysli energii duchovní a ne energii na lámání skal,

tedy světlo,

to pak jen sedí a nic se neděje, žádný pokrok...


To není názor z mý hlavy, to mám od Brahmana když jsem se jej ptal proč lidé sedí roky v RM ašrámu a poctivě meditují a nemá to žádný efekt...
Vostálník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Tara » úte 02. led 2024 13:14:34

Nemůžem si tykat? Já jsem Petr. A holt nevím jestli mladší či starší.

Tak když je to Návštěvník, tak asi nechce být osobní, tvl.

Návštěvník je z principu univerzální, pro každého. Tak nemůže být individuální, to dá rozum.

Tak tak, a ještě používá vykání :-)

Mě je to úplně jedno, kdo to je, ale píše dobře, souzním :-)
Jakýsi čerstvý vzduch tu zavál a to je dobře :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2792
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. led 2024 13:18:37

Vostálník píše:naopak je to výbornej nápad,

protože jen tímto způsobem si Vědomí může uvědomit sebe sama,



Tak se to může jevit z pohledu ega. Ale UV žádnou potřebu nemá, ani potřebu uvědomit si sama sebe - a to přes nějaké jedince. :D

To Jediné se může manifestovat jako mnohé, ale nějaký smysl za tím bude hledat jen ego. :)
Návštěvník
 

Re: MUDr. Soňa Peková

Nový příspěvekod Vostálník » úte 02. led 2024 13:20:26

PS.

Takže pak to ten Maharadž říká špatně,

a známku duchovního pokroku je DOSTATEK SVĚTLA UVNITŘ I NA VENEK,

vono energie na rozdávání může mít kdejakej serfař jako třeba Jana nebo já,

stačí mít "štasnou myšlenku" a ta vás nese jako vlna ...
Vostálník
 

PředchozíDalší

Zpět na Inspirativní videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků