DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Andrew » úte 19. úno 2013 0:35:10

Obrázek

KNÍŽKA UŽ JE NA CESTĚ K NOVÉMU MAJITELI : )
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 19. úno 2013 22:09:25

Pokud je knížka ještě volná , je možné ji zaslat na dobírku na adresu Láník Zdeněk ,U Rybníčků 534/4 Jihlava PSČ 58601.
Velice rád si ji přečtu.
Zdeněk Láník
Návštěvník
 

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Andrew » úte 19. úno 2013 22:15:33

Guest píše:Pokud je knížka ještě volná , je možné ji zaslat na dobírku na adresu Láník Zdeněk ,U Rybníčků 534/4 Jihlava PSČ 58601.
Velice rád si ji přečtu.
Zdeněk Láník

Pane Láník, pokud bych to posílal na dobírku počítám že by poštovné bylo kolem 70korun...
raději bych vám knížku poslal a pak poslal kolik stálo poštové a obálka a to by jste mi poslal na účet, šlo by to takhle? Ta dobírka by to zbytečně prodražovala a také se tam musí vyplňovat složitě ta velká složenka na dobírku...
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 20. úno 2013 0:35:38

Děkuji za za kladnou odpověď.Na E mail (LanikZ@seznam.cz)mi zašete Vaše číslo účtu/číslo banky/cekovou částku.Obratem Vám poukáži obnos na Váš účet a poté ,až se Vám to bude hodit , mě můžete knížku zaslat.
S pozdravem Zdeněk Láník
Návštěvník
 

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod rafael » čtv 21. úno 2013 19:13:53

Andrew píše:Obrázek

KNÍŽKA UŽ JE NA CESTĚ K NOVÉMU MAJITELI : )


proč si rozvíjel intuici..?? k čemu jsi to měl?? k čemu jsi to četl??
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Andrew » čtv 21. úno 2013 19:22:25

rafael píše:proč si rozvíjel intuici..?? k čemu jsi to měl?? k čemu jsi to četl??

To byla otázka na mne?

Já už jsem inzerát smazal, knížka má nového majitele...

Anyway - knížku jsem dostal před pár dny darem, prolistoval jsem si ji a sem tam pročet... jestli je tam něco nového... ale nic jsem nenašel, intuici či vedení se u mě probudilo v nedávné minulosti samo. A samo se i rozvinulo.
Takže jsem chtěl knížku poslat dále někomu kdo z ní bude mít užitek : )
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod rafael » čtv 21. úno 2013 19:34:57

Andrew píše:
rafael píše:proč si rozvíjel intuici..?? k čemu jsi to měl?? k čemu jsi to četl??

To byla otázka na mne?

Já už jsem inzerát smazal, knížka má nového majitele...

Anyway - knížku jsem dostal před pár dny darem, prolistoval jsem si ji a sem tam pročet... jestli je tam něco nového... ale nic jsem nenašel, intuici či vedení se u mě probudilo v nedávné minulosti samo. A samo se i rozvinulo.
Takže jsem chtěl knížku poslat dále někomu kdo z ní bude mít užitek : )

ano to bylo pro tebe.. popiš mi jak samo :D
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Andrew » čtv 21. úno 2013 19:57:03

rafael píše:ano to bylo pro tebe.. popiš mi jak samo :D

nevím vždycky to bylo přítomné, dřív jsem jen přidával váhu vnějším věcem, penězům, hmotným statkům apod. Ty jsem považoval jako za primární cennou věc.

Teprve až jsem to vzdal a pak se začal vracet k sobě, začal jsem tomu postupně víc a víc věřit. Prohlubuje se to co chvíli. Zrovna v úterý bylo další znatelné prohloubení.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 22. úno 2013 8:03:58

Pomohla ti nejvíc návštěva Matky Mary, nebo v tom bylo ještě něco jiného? Co bylo tím nejdůležitějším? Co bys doporučil ostatním?
Návštěvník
 

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 22. úno 2013 8:08:07

Andrew, byla ti k něčemu dobrá duchovní fóra? Jaký význam mělo pro tebe působení vostálpetra?
Návštěvník
 

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Andrew » pát 22. úno 2013 12:43:31

Za pár hodin jedu na seminář, poodpovídám v na otázky v úterý to budu zpět.


Reference od vostálpetra je zadaná v podpisu automaticky, zobrazuje se u všech mých příspěvků.

Proč ji tam mám? hmmm položil jsem sám sobě tu otázku, sám jsem si nebyl jist.

Odpověď byla něco ve smyslu, že s touhle známkou mne snad nikdo nebude brát moc vážně. O to fakt nestojím. Když o mě lidi nemají žádné seriózní představy - nemůžou si mě nikam zaškatulkovat. Zůstává mi volnost... taková svobodná jako mají děti. Žádné informace neberou příliš vážně. Jeden den se zaměstvnávají něčím... druhý den úplně něčím jiným.

Děti jsou vlastně takoví cvoci : ) často se tak chovají : ) Přestou jsou nesčetněkrát šťastnější než průměrný "neomylný" dospělý.
Lepší být tedy svobodným cvokem než vážným "všechno ví, všude byl"...
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Andrew » sob 23. úno 2013 14:21:47

Guest píše:Andrew, byla ti k něčemu dobrá duchovní fóra? Jaký význam mělo pro tebe působení vostálpetra?


Ahoj : )))
Tak jsem ze semináře nazpátek předčasně, nebylo to nic pro mě : )

K čemu mi byla dobrá duchovní fóra? Poznal ním několik lidí, kteří mě obohatili... a se dvěma z nich jsem ve stálém kontaktu a moc mi to pomáhá.


Vostálpetrovi jsem nikdy moc neporozuměl. Já chápu na určité úrovni, která je velmi jednoduchá. A pokud se tam pletou nějaké moc složité věci, já to prostě nezpracuji.

Jana mi pomáhá od samotného začátku... a jejímu "jazyku" rozumím. Ikdyž se často dozvídám nové věci, kterým ještě nerozumím... protože nemám zkušenost... a teprve až zkušenost je to pravé... tak se to pořád u mě nějak otevírá.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: DARUJI KNÍŽKU - ROZVÍJENÍ INTUICE od Shakti Gawain

Nový příspěvekod Andrew » sob 23. úno 2013 15:01:28

Guest píše:Pomohla ti nejvíc návštěva Matky Mary, nebo v tom bylo ještě něco jiného? Co bylo tím nejdůležitějším? Co bys doporučil ostatním?


Věřím že návštěva u Matky Meery měco ve mě změnila, ikdyž se asi nikdy nedozvím co přesně. Hlavně poprvé to byl zážitek. Doslova se ve mě tehdá hnul všechen ten žal způsobený vší tou bolestí z minulosti i očekávání od budoucnosti.

Co bylo pro mě nejdůležitějším? Co bych doporučil ostatním?

Kdybych poslouchal dodneška rady ostatních... co všechno dělat a nedělat... asi bych stále ještě poslouchal ostatní... četl prázné knížky s názvy jako "Jak být šťastný" "Tajemství štěstí" apod.

Já věřím že těch cest jsou tisíce a tisíce.

Já jsem se prvně začal vracet k mé přirozenosti.
K vnitřnímu dítěti.
Postupně jsem mu začal dávat víc a víc prostoru
léčit staré rány
používat hodně soucitu, bezpodmínečné lásky, ujišťování
započetí převýchovy z dysfunkčních vzorců na funkční vzorce
bezpodmínečnou lásku, hojnost, klid, prostor
znova bezpodmínečnou lásku a láskyplnost

všechno tohle se mi začalo vracet, začal jsem dostávat to co jsem začal dávat
je to zvláštní... jako přikládat do kotle... a ten kotel navíc mimo toho že to v něm pěkně hoří a dává teplo... začně dávat spoustu báječných věcí... dárků které jste ani nečekali

začal jsem se cítit dobře, některé velké překážky v mysli byli něčím transformovány
začala mi stále více jasněji fungovat intuice... prostě z ničeho nic příjde pocit nebo informace co mám udělat... a udělám to

dnes 95% vedení pochází z mé intucice. Věřím že ti co dělají nějakou činnost kterou milují... ji dělají protože to mají v sobě.

Nicméně tohle bylo u mě umožněno díky vedení Jany, se kterou se často radím a jí rozumím. Vedení od zkušenějšího je klíčové.


Tak či onak láska vychází ze mě. A stejné to bude určitě i u druhých lidí.
Sám se ale stále učím s tím pracovat a zlepšovat se.
Je to teď ještě ve vývojovém stádiu pokusů/omylů.
Zkouším to.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^


Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků