Blaho Já, rozhovor s Ramanou Maharišim

Re: Blaho Já, rozhovor s Ramanou Maharišim

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 20. kvě 2014 15:32:57

Jana píše:
Návštěvník píše:no kdybych tu potřebu měla, tak už jsem té možnosti dávno využila, nabízíš mí jí už po xté :) mně moderování, mazání a pod. žádnou radost nepřináší :what: využívám možnosti psát bez registrace, to je dneska na netu vzácnost :)

No, nabízet Ti to můžu klidně i dál, ne ? Mně přináší radost snad všechno, dokonce i to mazání, takže abys nebyla o to ošizená, kdyby sis to chtěla taky zkusit.

:D


snad všechno ti přináší radost ? hmmm ...

a co třeba kopat do psa, někoho stahovat zaživa z kůže apod. ? to ti taky přináší radost, třeba když jsi u toho přítomná ?

to mně třeba toto přináší bolest a mazat příspěvky mně naprosto nebaví ... taky mne nebaví například třeba žehlení, ale to dělám protože je to třeba a nijak neřeším jestli baví nebaví

baví mne naopak třeba psát básně, milovat se pod hvězdnou oblohou a posedět a posdílet s blízkým lidmi ...

tak bych řekla, že proto je ten svět takový ohromující a rozmanitý, že jsme každý naprostým originálem a tak nám přináší radost různé věci :crazy: krom tebe, protože tobě přináší radost snad všechno ... ale promiň, nevěřím ti to ;)
Návštěvník
 

Re: Blaho Já, rozhovor s Ramanou Maharišim

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 20. kvě 2014 16:29:25

Návštěvník-Jana píše:
Jako kdyby hlava vůbec nebyla


Richard Lang (šiřitel bezhlavé cesty)

"Samozřejmě potřebujeme hlavu pro život v okolním světě." ;)
Návštěvník
 

Re: Blaho Já, rozhovor s Ramanou Maharišim

Nový příspěvekod malpan » úte 20. kvě 2014 16:36:10

Návštěvník píše:
Návštěvník-Jana píše:
Jako kdyby hlava vůbec nebyla


Richard Lang (šiřitel bezhlavé cesty)

"Samozřejmě potřebujeme hlavu pro život v okolním světě." ;)

jasně - minimálně k tomu, aby nám nepršelo do krku :D

(tato věta byla napsána pro odlehčení, nikoliv jako žádost o vysvětlení či poučení kohokoliv...)
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: Blaho Já, rozhovor s Ramanou Maharišim

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 20. kvě 2014 21:07:51

Návštěvník píše:to je dobrý jestli se ztrácíš kdo píše (to je celkem nepodstatný jestli to píše 1 nebo 2 nebo 3) hlavně že se neztrácíš v tom co je sdělováno :yes:

a můžeš tak zareagovat na téma, ne na osobu, která to napsala.
Návštěvník
 

Re: Blaho Já, rozhovor s Ramanou Maharišim

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 21. kvě 2014 8:31:10

nevidím Jano na poradně nikoho kopat do psa (tady se akorát lidem občas nadává nebo posílají do prdele), to byl je takový příměr k tomu co jsi psala, že všechno ti dělá radost, tak tomu opravdu nemůžu věřit, že by tě to rozradostňovalo, protože většině lidí když se ubližuje druhým to radost nedělá

on i Drtikol řekl, že jak na tom člověk je se nejlíp pozná na tom jak se chová například ke zvířatům
Návštěvník
 

Re: Blaho Já, rozhovor s Ramanou Maharišim

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 21. kvě 2014 8:32:54

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:to je dobrý jestli se ztrácíš kdo píše (to je celkem nepodstatný jestli to píše 1 nebo 2 nebo 3) hlavně že se neztrácíš v tom co je sdělováno :yes:

a můžeš tak zareagovat na téma, ne na osobu, která to napsala.


jj to je bezesporu velkou výhodou diskuzí, kde se dá psát anonymně, člověk si tak aspoň vyzkouší jak na tom sám je a jak moc ta sdělení v diskuzích bere z filtru toho kdo to píše
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Srí Ramana Mahariši

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků