OPUS MAGUS

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 19. lis 2016 7:52:26

DEN 50 PRVNÍ KVARTÁL U KONČEN

no vida jak to utíká...ze asi sedmi měsíců mám za sebou jeden a půl...50 dní z tuším 217dní

tento měsíc měl být o emocích a vskutku ve mně to bouřilo i soucitnělo

v noci se mi zdál jakýsi strašidelný sen....mohl jsem si ověřit, že nemám strach z toho, co je, co se děje..ale mám strach z toho, co by mohlo být...neb představivost to vykresluje v příšerných barvách....

protože to ale většinou nenastane, ani ve snu mě nikdo nesežral, ačkoli jsem se bál že jo, popírá to zákon přitažlivosti?

věřím, že zákon přitažlivosti existuje...ovšem v takové podobě...že jo, všechny událocti ke mně přitahuje můj Mistr, po pečlivém výběru a zvážení, co přesně právě teď potřebuju ke svému vývoji a zlepšení...jakož i celého okolí mého.......

ranní hod:
záměr orly..........PPPPP PPPPP.....A PRVNÍ DESÍTKA JE TADY....KDO BY TO ŘEK, PO MÝCH VÝHRADÁCH A PRSKÁNÍ...DÍK...AKORÁT, ŽE KDYBYCH BYL V KASINU A SÁZEL NA ORLY, TAXEM V PRDELI...ALE I TAK DÍK....UŽ JSEM ZTRÁCEL VÍRU VE VĚROHODNOST MÉ TEORIE...NECHT DALŠÍ DESÍTKY JI POTVRDÍ A SLAVNĚ ZVÍTĚZÍME

odpoledne...žádné gratulace, ok...to sem si moh myslet, možná ani mnozí nevěří, že fakt házím...fakt jú...mi je toto impotentní prostředí přínosem...jak dlouho to vydržím, a čím déle, tím lépe, a tím hůře pro vás a vaše zastydlé cítění, milí čtenáři

odpo hod:..........záměr panny..........POPOP OPPPP...3:7 ....NO VIDA, DRUHÁ EXTREMNÍ PĚTKA PODPOŘILA JAK PRVNÍ PĚTKU, TAK ZÁMĚR...HEHE, VÝBORNĚ,DÍKY MISTŘI.......

pulnoční hod:..........ZÁMĚR PANNY.........OOOPO POPPO..........6:4...NO JO, O PŮLNOCI SE MÁ ASI SPÁT.....
.............

Situaci bych tedy vyložil jako ZLOMOVÝ MOMENT!!!...poté, co pravidelně vcházela jistá kombinace...kdy obě pětky byly odlišné a takříkajíc šly proti sobě...nyní se pětky synchronizovaly....ovšem pozor!...naopak, než bylo moje přání...možná tedy, když si budu přát klid...rozeběhne se akce....a naopak...když budu chtít být odvážný, poseru se strachem?....možná bych s tím vykvedlal, kdybych si jakoby přál, co nechci...a tím navodil příchod opačného, tedy chtěného?....no takhle komplikovat to nechci

přeju si tedy dnešní den rozvinout a zlepšit HOJNOST, ZDRAVÍ A HLAVNĚ POTKAT SE A SEZNÁMIT S ČARODĚJKOU...ČI ASPON LÉPE KOMUNIKOVAT S MISTRY...koncipoval jsem to blbě...oprava:MŮJ ZÁMĚR::: 1- V PRVÉ ŘADĚ!!! ZLEPŠIT KOMUNIKACI S MISTRY..2- PAK JE NA ŘADĚ ČARODĚJKA!! A 3- VŠE OSTATNÍ NECHŤAŤ JE PŘIDÁNO PODLE ZÁSLUH...DSDBD!...DÍK MISTŘI...konám tak s plným vědomím, že se může splnit i úplný opak.......

DNEŠNÍ DEN BYL V MNOHA OHLEDECH VSKUTKU VYJÍMEČNÝ A ZLOMOVÝ, DÍKY, MISTŘI...ČERVENÍ, MODŘÍ, ZLATÍ, PLATINOVÍ, I TOBĚ DÍK, ČERNÁ...ZELENÍ, ORANŽOVÍ, HNĚDÍ A MĚ SAMOTNÉMU- FIALOVÉMU TÉŽ..!!!
UTUŽME PŘÁTELSTVÍ, VZBUZUJME VÁŠEŃ, OBNOVME A ZLEPŠEME SVĚT, TĚLA, MYSLI I NAŠE SPOJENÍ...
NECHŤAŤ VZKVÉTÁ FENIXŮV ŘÁD, CO BYLO POPELEM, HOŘÍ ZNOVA!
DTPBAM

.............
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 19. lis 2016 8:11:07

technická poznámka:
budu to zase promazávat a připravovat k publikování
proto prosím, uschovejte si, co byste si chtěli ponechat či dejte na jiná vlákna
START V ÚTERÝ

Honzame, všechny texty týkající se HÁZENÍ TJ TEORIE A VÝPOČTŮ...se pokusím převést na to naše druhé vlákno..moje denníhody ponechám v textu OPUSU, uvidíme, zda se to uschopní k další práci...do silvestra vydržím doufám...desítka mě povzbudila, ale jedna desítka jaro nedělá...

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A ZDAREC
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Honzam » sob 19. lis 2016 13:31:47

arikiran píše:ranní hod:
záměr orly..........PPPPP PPPPP.....A PRVNÍ DESÍTKA JE TADY....KDO BY TO ŘEK, PO MÝCH VÝHRADÁCH A PRSKÁNÍ...DÍK...AKORÁT, ŽE KDYBYCH BYL V KASINU A SÁZEL NA ORLY, TAXEM V PRDELI...ALE I TAK DÍK....UŽ JSEM ZTRÁCEL VÍRU VE VĚROHODNOST MÉ TEORIE...NECHT DALŠÍ DESÍTKY JI POTVRDÍ A SLAVNĚ ZVÍTĚZÍME


Znám jeden příběh o kouzelnících. Každý z nich si tam vyvolá pomocníka, se kterým tvoří spolupracující pár. Je tam jeden, který vlastně kouzlit ani neumí, až se najednou do té hry také zapojí, když si neplánovaně vyvolá na ochranu pomocnici ...

Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 19. lis 2016 17:32:24

AHOJ HONZAME...z principu se o mém příběhu nemůže nic psát..a už vůbec ne v jakých si takových filmech...i když vyloučeno to není
našim nejbližším úkolem ted je vyhrát v kasinu...ostatní věci počkají...takže se dej do výpočtů a dej tomu hlavu a patu...já osobně nejsem schopen se orientovat co vlastně počítáš...koneckonců je mi to jedno..důležité je, abys výpočtem vystihl probíhající změny v hodech...měl sem desítku a hned na to sedmičku...to je viditelný zlom a ani není třeba výpočet....přesto matematicky podchycený text bude srozumitelnější čtenářům schopným analýzy..takže díky a do toho.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Honzam » sob 19. lis 2016 18:16:00

arikiran píše:AHOJ HONZAME...z principu se o mém příběhu nemůže nic psát..a už vůbec ne v jakých si takových filmech...i když vyloučeno to není
našim nejbližším úkolem ted je vyhrát v kasinu...ostatní věci počkají...takže se dej do výpočtů a dej tomu hlavu a patu...já osobně nejsem schopen se orientovat co vlastně počítáš...koneckonců je mi to jedno..důležité je, abys výpočtem vystihl probíhající změny v hodech...měl sem desítku a hned na to sedmičku...to je viditelný zlom a ani není třeba výpočet....přesto matematicky podchycený text bude srozumitelnější čtenářům schopným analýzy..takže díky a do toho.......


Ahoj,

http://shirai.cz/anime-zobraz/9089/fate-stay-night/

Jednou za deset let je vybráno sedm mágů, a právě tito "Páni" za použití pomocníků jednotlivých řádů nazývaných "Služebníci" se spolu střetnou v boji o Svatý Grál, který je schopen splnit vítěznému Pánovi i jeho Služebníkovi jakékoliv přání.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Fate/stay_night

Příběh Fate/stay night pokrývá dva týdny života hlavní postavy Širóa Emiji, amatérského mechanika, který chodí na střední školu Homurahara ve městě Fujuki. Emija se nechtěně ocitne ve válce o svatý grál, kde proti sobě za pomoci kouzel soupeří kouzelníci a jejich spolubojovníci, hrdinové napříč historií. Tomu, kdo z bitvy vzejde jako vítěz, se pak splní přání. O Širóa, který jako jediný přežil obrovský požár ve Fujuki, se stará Kiricugu Emija, mág ve výslužbě. Když jednoho večera zahlédne Širó souboj dvou mužů, stává se najednou štvanou zvěří jednoho z nich. V momentě, kdy je málem připraven o život, jej zachrání krásná dívka v zářivém brnění, která se dále představí jako Saber, služebnice Širóa. Náhodným vyvoláním Saber a objevením magických značek na ruce Širó formálně stvrdí účast v klání o svatý grál. Ze Saber se stane Širóova opatrovnice, přičemž její skutečné jméno zůstane utajeno. V tomto bodě se příběh hry dělí na tři různé cesty.

-----------------

dosavadní systém s desítkou nepočítá. Desítka a devítka je jen jako osm a více:

nová MS = 1 - 2.P7.P8 / (P7 + P8)

Můžeme výpočet upravit třeba takhle:

MSE (extrémní) = 1 - 4.P7.P8.P9.P10 / (P7.P8.P9 + P7.P8.P10 + P7.P9.P10 + P8.P9.P10)
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 19. lis 2016 20:50:32

ahoj Honzame
chápu, že tzv Příběh zkvalitňuje Hru

to je to, jaxem kdysi psal o španělské hře při šachách...zúčastnění hráči potom přemýšlejí v jejím duchu
mám přemýšlet v duchu Příběhu, který jsi naznačil?

mohl bych, ale nechci, není to MŮJ PŘÍBĚH...na druhé straně porvat se s ostatníma o cosi, může být zábavné a poučné, proč ne
já se zatím rvu s vlastní Nevědomostí a mám toho plné kecky, mě už jiný mág nepotřebuje ničit, ničím se sám...zatím

až vyrostu a zesílím, ok...nějaká ta Hra na Protivníky může být užitečná...
zatím ale jsem ve stadiu vyhledávání pomoci

tak jako medvídě na louce hledá přátele, za laskavého dohledu matky Medvědice

a moje první samostatné krůčky vedou do kasina, kde hodím desítku a rozbiju bank..hehe
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 20. lis 2016 5:08:27

DEN 51 DEN LI, TEDY ČERVENÝ, AKCE...SSÍLA

Je neděla, 20.11.2016...předposlední ...tj sedmý...den třetího týdne druhého měsíce sedmého období...tedy: 7237
do Zmrtvých vstání zbývá asi 145 dnů...+ dalších 21 tzv Dojížďáků do ukončení OPUSU...který ted prochází druhým měsícem...ROZPOUŠTĚNÍM---tj DISSOLUCÍ...tzn že v pohybu jsou EMOCE...a jo, zažívám jejich vzedmutí co chvíli, ať už se vztekám, soucítím nebo jen tak raduju...je to lepší v jejich jak monitorování, tak prožívání...jsem schopen využít Emocí v jednání s druhýma, ať už svých nebo jejich....i když nějaké velké zkoušky neprodělávám nyní..aspon se tak mi zdá

Luna se tedy dostává do třetího kvartálu..což je Couvání...tj tendence klesající..ale jak už jsem tu kdesi psal...já zrovna ve Tmě su nejvíc aktivní...jako semínko...které v přítmí své jamky pouští první klíček...the key....ključik...

místo: Havířov, garsoniera na Hlavní a okolí

pacient je tedy orientován v místě a čase...jak mi nějak tak psali lékaři do svých zpráv a pověstí

....................

ranní hod:..........záměr: když akce, tak ORLOVÉ..........OOPOP OPPOO..........6:4..........ZÁMĚR TEDY MÍRNĚ VYŠEL.óčka jsou v pětkách mírně symetrická...a všechno to sledovat...to bude v Kasinu to podstatné....ovšem do desítky to má ještě daleko......dík Mistři...pozn pro příště: zapojit kouzelnou hůlku

polední hod:..........záměr:ORLY..........OOOPO POPPP....no snaha byla, zapijil jsem i kouzelnou hůlku...orly nevyšly, ale hod se mi líbí...pěkný symetrický..a 5:5...to mám zřídka....co mi to chce naznačit?....
udělat výkladový slovník bude fuška
..........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 20. lis 2016 5:17:31

BERSEKER A SAMURAJ

aneb jaxe využívají Emoce v boji a komunikaci vůbec:

co má žák trénovat nejvíc?
1-shromažďování Ssíly
2-komunikaci
3-otevírání vědomí a mysli
4-studovat se celý, tj včetně negací a učit se a učit se učit,tj být Mistrem...že by takhle to myslel už Lenin?
5-nedělat to jednotlivě, ale magicky, nelineárně, bez logiky, spontánně...pět v jednom

no a učit se komunikovat zdá se se hodí do všech těchto sekcí, oborů....a kdo to dělá, nebo dokonce umí?

.i když chápu, že i komunikace má své meze...
zatím je ale ta věda v plenkách...podívej na tu esoterickou scénu na různých webech...
většinou se to po dvou větách hádá a nadává si...nebo jiné skopičiny...
zlepšování své komunikace vidím jako momentálně maximálně mi prospěšné...
vždyt i s bohem potřebuji komunikovat a protože mám mezery, myslím si, že to vázne, že mi neodpovídá...a zatím závada je na mé straně

komuniké= kom+uni+niké= společně přicházíme k jednotě a vítězíme= jinak jednoduše a zkrátka=domluvíme se

staří slované říkali Dogovorim...Dogovor...
proto není člověk na světě sám , proto má druhého, aby spolu jednali a eventuelně se domluvili....což je v dnešní době ojedinělé...
já řeknu svůj názor, ty řekneš svůj názor...zjistíme, že se liší a pošleme se do prdele...to je většinový scénář přes jakékoli společenské téma, esoteriku nevyjímaje

a snažit se o změnu je sisyfovská dřina...aspon pro mě, já se za poslední měsíc z padesáti rozhovorů asi domluvil jednou, dvakrát, třikrát....a to oprotivá předchozím měsícům je ještě znatelný pokrok
kupříkladu zde na Poradně jsem se ještě nedomluvil na ničem s nikým s vyjímkou Honzama, jemuž patří dík...

co je domluvou v dagavoru?
ani ne tak zaujmout společný pohled, jako spíš domluvit se na nějakém cíli..a pak na něm pracovat s max pílí a zodpovědností

ukažte mi, kde se tady pracuje či dokonce spolupracuje?
bohužel nikde a budte v klidu, stejný marasmus vidím i v jiných skupinách

tři čtyry se hádaj, někdo omílá jedno a to samé, další chrlí videjka dva tři si lebedí, jaxou realizovaní...a pár rebelů je v báni zabanovaných...z tisíců členů píše deset...to je děs...když se to nezmění, společnost...celá spoečnost, nejen weby, půjde do kytek....

a dobře nám tak...vše je jak to má být...tzn posrané...akorát my nejsme, jak máme být...tzn připraveni posrané zlepšit...bohužel

jo, pár sokolíků a opilých holubů, či jak to nop definoval, bije na poplach...ale hlasové halucinace přinášejí něco jiného...pochvalné výkřiky a volání vivat...

až se bude za tisíc let zkoumat pád naší civilizace, budem všichni na černé listině těch, co se nezmohli ani na spolupráci ani na dagavor
bohužel
...

pár šťastlivců pozbíralo tu odvahu, chcou to změnit, a pracují na tom...pracují...nejen klábosí

bohužel jsou vesměs posedlí myšlenkou, že vše se dá domluvit ztv po dobrém...myslím, že dá, ale na to zatím nemáme....nemáme ne to, zkrotit po dobrém psychopata, uchlácholit politika, aby nekrad, zamezit po dobrém agresorovi v jeho agresi...všichni takoví se nám vysmějou a berou nás jako slabochy a snadnou kořist...
výsledkem je naše porážka a naříkání, co je to za svět...sodoma gomora

tím se chci dostat k tvrzení, že nedílnou částí komunikace je BOJ...BOJ...za svou věc a záležitost...at už je to přežití nebo co bude na oběd...
většinou umíme bojovat ještě mnohem hůř než komunikovat po dobrém...stylizujeme se do mírumilovných bytostí, kterým je boj cizí..no a potom fakt nám cizí je...mně nevyjímaje...ovšem s tím rozdílem mezi námi, že vy o boji nechcete ani slyšet, kdežto já se ho chci učit...vždyt naposled ručně jsem se rval v šesté asi třídě ZŠ...a výsledek byl nevalný a zkončil mým brekem...
ale myslím, že od té doby jsem pokročil, jak teoreticky, tak prakticky..ne že bych se rval, ale růst vnitřní ssíly způsobí , že se na vás okolí už nedívá jako na snadnou ob ět, ale z větším respektem..čímž se opět nechci chlubit, ale spíš způsobit vám chutě jít také na věc

koneckonců věřím, že takové pochválení by jen vyvolalo zájem Mistrů, přesvědčit se, zda nekecám...přesto jsem to napsal, neb myslím, že v období testování vnitřní ssíly je každá zkouška dobrá...pokud je přiměřená a člověk při ní neskončí hned na ARU

TAK TO CHODÍ...VY něco řeknete, naznačíte, uděláte...a Mistři to vezmou v potaz a reagují na váš tah zase svým tahem...a vy zas na jejich..a taxe Hra posunuje....a můžeš, laskavá čtenářko hádat kam se posunuje....no samosebou tam, kam chcou Mistři, at se mrskáš jak chceš...a pozor, tam kde skončíš, je to přesně takové, jaké to právě potřebuješ....chápu to trochu, akorát se divím, proč nyní zrovna nepotřebuji milion na kontě, zdraví a báječné vztahy..a potřebuji, podle Mistrů, choroby a problémy o chudobě nemluvě...no aspon humor že mi nechali...dík Mistři a už se těším na slavné obrácení Hry k lepšímu...
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 21. lis 2016 4:52:51

DEN 52 PO ČERVENÉ MODRÁ DEN KA

Včera jsem našel na fejsu přítelkyni a chystám se za ní do Prahy , kdyby někdo věděl o levném ubytování, tak dík
................

celková tendence tedy vypadájako DROBNÉ ZLEPŠOVÁNÍ S POZOROVATELNÝM EFEKTEM...díky, Mistři

medvídě se přestává děsit stínů lesa a pokukuje po maliní...za laskavého dohledu Matky Medvědice


ranní hod:..........záměr: panny..........PPPPP OOPOO..........první pětka pěkný extrem a v rychtyku - panny jak vyšité....to už by v kasinu bylo poznat.....ovšem kdybych šel rozbíjet bank...tak po první pětce bych musel obrátit....vlastně jaxem psal o tom fotbalistovi...po první polovině se hřiště---tedy i karty a mince...OBRACÍ?

AHA, nemohu tedy dělat záměr na celou desítku...zatím, když při pětce už je změna....neboli...co vykývnu svou silou na jednu stranu...po chvíli se to vyrovná pohybem na druhou stranu....zajímavé...jak to udělat, aby výchylka byla delší a markantnější?....jak jinak...než se zlepšit, zesílit, zvášnivět a zmoudřet... nu a zatím pracovat s tím co je k dispozici s díky za to
dík Mistři a Bohyně

večerní hod:..........záměr: orly...........POOOO ...záměr: panny..........OOPPO...Zajímavé....trochu jsem to zašmodrchal, ale účel byl splněn...sedm orlů...přestože záměr druhé půlky nebyl splněn, ale mohla to být ode mně finta...zítra ještě jednou takto...dík Mistři
..........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 21. lis 2016 14:03:54

vidím to tak, že zatím jsme na začátku....pětice budu ovlivnovat záměrem....ono zřejmě je to stejně ovlivnováno vyššími centry....právě abych se to učil a nespoléhal na pravidla, které bych si moh eventuálně vytvořit...a paxe jimi příliš vázat....
však do silvestra času dost na zkoušení
paxe uvidí
tvé výpočty....je dobré je také upravovat, ale ne příliš zhurta....nech to zatím, tak jak to je
třeba ten graf byl inspirativní...něco, co se vymyká normálu, tady je....a to je pomoc pro pochybující mysl...za to dík ti patří

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Peťula » úte 22. lis 2016 6:09:00

DEN 53...ZLATÉ BOŽSTVO TE

RANNÍ HOD:..........ZÁMĚT: ORLY...DÍK..........OOPOO...JO, DOBRÝ..........DRUHÁ PĚTKA, ZÁMĚR: PANNY..........OPPPO...NO, FINTA SE NEZDAŘILA, OBELSTÍT MISTRY JE ASI NAIVNÍ PŘÁNÍ..........

POLEDNÍ HOD:...........ZÁMĚR: ORLY, DÍK..........OOPOO...DOCELA JSEM TUŠIL, ŽE TO BUDE STEJNÝ JAKO VÝŠE...TO JE POZITIVUM V KASINU SE HODÍCÍ, DÍKY MISTŘI...ALE CO TED?..........ZÁMĚR: DĚJ SE VŮLE MISTRŮ....OPPPO...TY BRDO...TĚSNE PO SOBĚ DVA IDENTICKÉ HODY...HONZAME, TO BYCH PROSIL PROPOČÍTAT....MYSLÍM, ŽE TO JE MIN PRAVDĚPODOBNÉ NEŽ DESÍTKA...DÍK MISTŘI...PAK ŽE SE NEDĚJOU VĚCI...KDYBYCH UMĚL ZOPAKOVAT HOD PAK BYCH V KASINU DESETKRÁT ZA SEBOU VYHRÁL....PŘI POČÁTEČNÍM VKLADU 300KČ...BY TO BYLO...UŽ VELMI PĚKNÉ ČÍSLO 300X 2 NA DESÁTOU=300 000KČ....

VEČERNÍ HOD:..........ZÁMĚR: JEŠTĚ JEDNOU TO SAMÝ PROSÍM..........PPPOO OOPOP....NO NENÍ TO TEDA TO SAMÝ, ZAČALO TO DOBŘE ASPON STEJNÝM POČTEM PPPOO...A POTOM SE ZDÁLO, ŽE BUDE I PĚTKA OOPOO...ALE POSLEDNÍ PANNA TO ZRUŠILA...5:5.......PROSTĚ OBLOMIT MISTRY, ABY MI ŠLI NA RUKU JE TĚŽKÉ...ALE PODOTÝKÁM, ŽE TOTO JE CVIČNÝ PROSTOR, KDE JE MOŽNO SI POHRÁVAT, DĚLAT ŽERTY,UTAHOVAT SI ZE MĚ...ATD
VĚŘÍM, ŽE V KASINU MĚ MISTŘI PODRŽÍ....COŽ BRZY VYZKOUŠÍM...A ROZHOD SEM SE T VYZKOUŠET PŘED KAMEROU, ABY BYL DŮKAZ, BO ŘÍCT, JÁ HODIL DESÍTKU, MŮŽE KAŽDÝ...A PRO BUDOUCÍ POKOLENÍ BUDE ZÁHODNO PONECHAT SVĚDECTVÍ, ABY KAŽDÝ VIDĚL ONOHO LEGENDÁRNÍHO PRŮKOPNÍKA....JEHOŽ UČENÍ KDYSI SLEDOVAL MÁLOKDO, JAK ŘÍKÁ NOP...A DNES HO SLEDUJÍ VŠICI....JO, BO ČASY SE MĚNÍ...A KDO BY TAKÉ NECHTĚL VYHRÁT V KASINU, ŽE?.......

KDO VĚŘÍ, ŽE SE MI TO POVEDE?....CHÁPU VÁS, GEMBLEROVI NEVĚŘÍ NIKDO, A PROČ BYCH SE MĚL NA VÁS HNĚVAT, ANI JÁ TOMU NEVĚŘÍM...ZATÍM...JENŽE CVIK DĚLÁ MISTRA!!!..A JÁ CVIČÍM, NA ROZDÍL OD VÁS, JOJO
Peťula
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Honzam » úte 22. lis 2016 16:06:29

Peťula píše:DEN 53...ZLATÉ BOŽSTVO TE

RANNÍ HOD:..........ZÁMĚT: ORLY...DÍK..........OOPOO...JO, DOBRÝ..........DRUHÁ PĚTKA, ZÁMĚR: PANNY..........OPPPO...NO, FINTA SE NEZDAŘILA, OBELSTÍT MISTRY JE ASI NAIVNÍ PŘÁNÍ..........
POLEDNÍ HOD:...........ZÁMĚR: ORLY, DÍK..........OOPOO...DOCELA JSEM TUŠIL, ŽE TO BUDE STEJNÝ JAKO VÝŠE...TO JE POZITIVUM V KASINU SE HODÍCÍ, DÍKY MISTŘI...ALE CO TED?..........ZÁMĚR: DĚJ SE VŮLE MISTRŮ....OPPPO...TY BRDO...TĚSNE PO SOBĚ DVA IDENTICKÉ HODY...HONZAME, TO BYCH PROSIL PROPOČÍTAT....MYSLÍM, ŽE TO JE MIN PRAVDĚPODOBNÉ NEŽ DESÍTKA...DÍK MISTŘI...PAK ŽE SE NEDĚJOU VĚCI...KDYBYCH UMĚL ZOPAKOVAT HOD PAK BYCH V KASINU DESETKRÁT ZA SEBOU VYHRÁL....PŘI POČÁTEČNÍM VKLADU 300KČ...BY TO BYLO...UŽ VELMI PĚKNÉ ČÍSLO 300X 2 NA DESÁTOU=300 000KČ....KDO VĚŘÍ, ŽE SE MI TO POVEDE?....CHÁPU VÁS, GEMBLEROVI NEVĚŘÍ NIKDO, A PROČ BYCH SE MĚL NA VÁS HNĚVAT, ANI JÁ TOMU NEVĚŘÍM...ZATÍM...CVIK DĚLÁ MISTRA!!!


Že hodíš za sebou dvě identické série o 10-ti hodech je stejně pravděpodobné jako desítka tj 0,1%. Koukám že jsi sám se sebou sladěný jako skutečný strážný anděl. :)
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 23. lis 2016 5:45:57

DEN 54 ČERNÉ BOŽSTVO PO PROPAST

prosím o pomoc, kamarádka byla patrně postižena prokletím...které se projevilo jako onemocnění únavovým syndromem..dÍk za případné rady, co s tím...

ranní hod: ..........záměr: povede se pomoct kamarádce k uzdravení?....O--jo, P--ne....prosím o pomoc, Mistři a Bohyně.....OOPOP PPPOO...ŠANCE PADESÁT NA PADESÁT...HRA JE OTEVŘENÁ...DÍK

polední hod: ..........záměr: O...jít vpravo...P...jít vlevo..........OPPOP POOPP...4:6...VÍCKRÁT SE JDE VLEVO....SKONČÍ SE TEDA VLEVO

VEČERNÍ HOD:..........BŮH NÁS PROVÁZEJ..........POPOO OOPPP..........ZASE 5:5.......... hody jsou složité...deset Orlů by naznačilo úspěch akce...možná...takhle nevím ...risk je zisk
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 23. lis 2016 14:26:20

ahoj Honzame, dík za spolupráci a držím palce, at se to s tebou obrátí lepšímu...i tato možnost tady je....a sám vidíš, že se stávají i velmi nepravděpodobné věci
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 24. lis 2016 9:44:38

DEN 55 ZELENÝ STŘED

DNESKA MI PERE SOUSEDKA PRÁDLO, MUSÍM JÍT
ASPON JEDEN HOD:..........ZÁMĚR...ORLY....PPOOO PPOOO...IDENTICKÉ PĚTKY, TAKY ZAJÍMAVÉ..DÍK
.........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Honzam » čtv 24. lis 2016 19:42:28

arikiran píše:DEN 55 ZELENÝ STŘED

DNESKA MI PERE SOUSEDKA PRÁDLO, MUSÍM JÍT
ASPON JEDEN HOD:..........ZÁMĚR...ORLY....PPOOO PPOOO...IDENTICKÉ PĚTKY, TAKY ZAJÍMAVÉ..DÍK
.........


38: POPPO POPPP OOPOP POPPO POOPO POPOP
39: POPOO OPOPO PPOPO PPOOP OPOPO OPPOO
40: PPOPP OPOPO POOPP OPPOP OPPOP PPPOP
41: OPPOP POPPO POPOP OOOPO PPOPP OOPPP
42: OPOPO OPOOO OPPPP POOOO OOPOO PPPOO
43: PPPOO PPOPO OPOOP OPPPP PPPPP OOOPO
44: POOPP POOOP PPPPO POPOO ----- -----

45: OPOPO OOOPP POPOO OPOPO OPOOO OOPOO
46: PPPOO POOOO POOOO POPPO OPPOO PPPPP
47: PPPPO POOPO OPPOO OPPOO OPPOO OOPOP
48: OOOPO POPOP ----- ----- ----- -----
49: POPOP POOOO ----- ----- POPPP OOOOO
50: PPPPP PPPPP POPOP OPPPP OOOPO POPPO
51: OOPOP OPPOO OOOPO POPPP ----- -----

52: PPPPP OOPOO ----- ----- POOOO OOPPO
53: OOPOO OPPPO OOPOO OPPPO PPPOO OOPOP
54: OOPOP PPPOO OPPOP POOPP POPOO OOPPP
55: PPOOO PPOOO

46 sérií

Pravděpodobnost, že ve 46 sériích o 10-ti hodech hodíš 3 a vícekrát dvě stejné pětice mi vyšla 17,34%.

Honzam píše:Že hodíš za sebou dvě identické série o 10-ti hodech je stejně pravděpodobné jako desítka tj 0,1%.


Není to správně, protože pravděpodobnost, že padne desítka 10x O nebo 10x P, je dvojnásobná 0,2%. Pravděpodobnost, že padne právě jen 10x P je 0,1%.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 25. lis 2016 12:03:35

DEN 56

POZDNÍ RANNÍ HOD: .............ZÁMĚR OBNOVENÍ SSÍLY PRO MŮJ SVĚT, MOU MYSL, MÉ TĚLO, ZLEPŠENÍ SPOJENÍ...DÍK MISTŘI......CHYBA--ZNOVA...PPOPP OOOPO...jakoby první pětka a druhá pětka byly různé--opačně orientovanéale obě extremní..výsledek je ovšem díky tomu že obě pětky tahají na opačnou stranu nulový 5:5

dnes jsme ukončili komunikaci s kamarádkou...přestože jsme oba esoterici a rozumněli jsme si...naše nastavení bylo zřejmě opačné...a proto se chut k akci vytratila...škoda

ráno v parku jsem cvičil s tyčí...a provlékl si ji rozpaženýma rukama, tak že vznikl vlastně kříž...anebo jako bych nesl okov s vodou...už mě křižujou, už mě nasazují okovy....pozdrav od Ježíše...dík
....................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 26. lis 2016 6:34:34

DEN 57

dobré ráno, nope, dobré ráno všem

ranní hod:..........OOOPO OOPPO.......SEDMIČKA PO DLOUHÉ DOBĚ....asi se začíná opakovat nějaký cyklus....koneckonců blížíme se k novu..děkuji Bohyně.......

......

k nopově příspěvku:

je tam pěkné poukázání na to, že průběh cvičení ásán koreluje s průběhem dne...

takže vlastně cvičenec, když si ráno zacvičí ásány a monitoruje jejich průběh...může získat přehled o podobném průběhu dme...tedy anticipovat události...tj předvídat je...

ba dokonce v pokročilejší fázi může své cvičení ovlivňovat a a ásány modifikovat a tak modelovat a měnit události dne...tedy čarovat

je to něco podobného, co jsem popisoval na začátku Opusu, myslím v odstavečku Cvičiště nebo ak nějak

to poslední bych viděl tak, že když cvičenec zařadí do sestavy NOVOU ásánu....potom se v jeho sekvenci denních událostí objeví nějaká nová událost...něco, co ještě nedělal

a funguje to i obráceně....když v rutinách dne použiji něco nového, neotřelého....v mém cvičení ásán se to také projeví něčím novým...
.....................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 26. lis 2016 19:15:26

Z debaty na chatu:
Jak se vede <
výborně, sem v poho
včera jsem dostal kopačky od nové přítelkyně

a přišel jsem na to, že já nemohu nic zařídit
vůbec nic
mohu mluvit, dělat dobré skutky, rozkrájet se
a odezva je na tom úplně nezávislá

a stejně tak je to s našim cvičením
můžeš cvičit až do alelelujá...umeditovat se... a hovno hovno
proto jsem získal pocit naprosté svobody!

budu si dělat co chci
stejně je to jedno
paráda
člověk něco dělá...obětuje se..a nic..pak je nasranej, že to dělal zbytečně...nebo si zoufá, kde jsem udělal chybu?

a když si budu dělat co mě baví..a nic nezískám, tak co, aspon mě to bavilo
Konec chatu
........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 28. lis 2016 7:46:22

DEN 59

Dobré áno všem
den 58 vypad, bylo mi doporučeno se odmlčet
měsíc se chýlí ke konci a tak není divu, že to dobíhá tak tak...
ZÍTRA JE NOV
tak ukončete teoretickou přípravu a Už konečně něco udělejte!...vlastně pardon, vy možná děláte, jen to není vidět...no to je ok, nemusí být každý taký psavec, jako já...

dneska mi bylo doporučeno, abych pil víc alkoholu, tak mám v plánu si koupit tři piva, možná že si myslíte, že tři piva není nic moc, ale to jsou náchodské speciály...Primátoři...navíc je to černé pivo, což se k novu a Tmě hodí

navíc jsem se dnes domluvil na akci RULETA

ranní hod...z mince přecházím na tužku..........OPOPP PPOOO.....5:5...To není zrovna povzbudivé..ale uvidíme pozděj
........................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník