OPUS MAGUS

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 10. lis 2016 22:04:26

14.11. je ÚPLNĚK
kolem třetí odpoledne
tzn v pondělí
DEN 44...perfektní číslo
už měsíc a půl jsem nebyl na kopci, doufám, že tentokrát zase budu moct...

Obnova Zdrojů...Obnova Vášnivá...Čaroděj to říká, zpívá...a zažívá!
vášnivá obnova...a znova... A ZNOVA!!!
SLYŠ SLOVA ČAROVNÁ
SLYŠ TA ČAROVNÁ SLOVA!!!
ty, kdož jsi mrtvá
ZAS BUDEŠ ŽIVÁ!!!
......o
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 11. lis 2016 3:43:33

DEN ČTYRYCET DVA

pátek 11.11.2011
... ... ... ... o

dobré ráno, i když je ještě noc.....
všechny skoro mé myšlenky ještě spí....tak asi půjdu na procházku...mám nové boty...taxi jich užiju...ty doufám už nespí...budou to mé sedmimílové.......

ranní hod, představte si, že sem si ho vymazal, naštěstí si ho pamatuji:.......OPOPO OPOOO........7.3...SEDMIČKY SE VRÁTILY, DĚKUJI...myslím už tu byla kombinace s první pětkou vyrovnanou a druhou extremní, sedm orlů...to je akční...uvidíme co dá den...dík

polední hod:........OPPPP POOOO........5:5....NO TOTO JSOU ÚKAZY...škoda, že tomu ještě nerozumím...je to zajímavé...kdo propadl i-tingu...už ho chápu..........

večerní hod:.........OOPOO PPPOO.........6:4
.....................................

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 11. lis 2016 7:03:58

PŘÍSTUP A POSTOJ

POSTOJ..tím rozumím PARADIGMA
PŘÍSTUP...tím rozumím Nadšení a vůbec soupravu charakterových Vlastností včetně systému Motivů...např Odvaha, Poctivost, Upřímnost...Vytrvalost...Ušlechtilost a Soucit...se kterými Postoj a Každé mé Čarování a Konání Obhajuji a Naplňuji

POZOR!: Někdy může být v paradigmatu chyba...někdy může být Konání ne zrovna v pořádku...potom Přístup je schopen napravit mnohé, ne-li k lepšímu obrátit celou akci
to není jen z mé hlavy...znám je příběh o mnichovi, který dostal od Božstva mantru Rama, kterou měl opakovat...tj jméno Božstva..a on to poplet a říkal Mára..tj jméno Boha Smrti..a místo , aby umřel...PROZŘEL...neb jeho nadšení a poctivý Přístup obměkčily Božstvo...

postoj a přístup je dobré soustavně monitorovat a obnovovat k uzdravení, Obnovovat k Lepšímu

aktuálně se soustředím na
1- Ssíla...(Malíček)
2- Ušlechtilost...(Prsteníček)
3- Štěstí...(Prostředníček)
4- Krása...(Ukazováček)
5- Soucit a Vděčnost...(Palec)
6- Tolerance a Chápání=Moudrost...(Dlaň)

ruku jsem do toho zamontoval, abych ukázal, že do lidského Těla se dá vše promítat...bohužel slíbené obrázky ještě nemám...ale jednou budou..a v nich ukážu celý můj Pantheon na Mém Těle...pak stačí pohladit si ruku a invokuji Božstvo...políbit si Malíček..a Obnovuji Ssílu...atd
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 11. lis 2016 8:03:06

mohu se k tomu vyjádřit, Jani, spíš kvůli dalším čtenářům:

jo, pomoc pro mě přišla, ale patrně ne jen díky tvé přímluvě, ale i tak dík za ni...

pomoc pro mě je tady už od začátku Hry...stejně jako překážky pro mě...tak už to vidím namíchaný...Hráč má překážky..a má pomoc...a má sám sebe...
aby čehosi využil a něco překonal...
bohužel mnohdy je pomoc zaměněna za překážku a překážka chápána jako výborná pomoc

a to je asi náš problém, máme to v mnoha věcech úplně naopak...

zoufalý jsem skutečné byl, nikoli ovšem z toho, že nemám pomoc, nebo z nespokojenosti se svým paradigmatem,
jako spíš z děsného zdravotního stavu, jak už jsem zde párkrát popsal...
bohužel, zatím nemohu vyloučit úplně, že se propad nebude opakovat, ale věřím ted víc, že nebude..a v případě, že bude...
věřím, že obstojím lépe...
..........

rohaté božstvo mám skutečně ve svém Pantheonu, tos utrefila dobře!

tím ovšem jakési souvislosti s bídnou křestanskou teologií končí...

u nás..v mém Pantheonu všichni spolupracujeme, a nevypadá-li to tak, pak proto, že tomu nerozumím...jo, ještě nedávno jsem si také představoval, že rohatí po mně jdou, že dobro bojuje se zlem, atd atd..ano, ale to jsou jen cvičné Hry a Zkoušky...na Olympu..či v Království nebeském panuje vzájemná úcta, respekt a laskavost...což to nejsou i naše priority?
jsou?...jo!

Sportka je zajímavý institut a možná by stálo za to o tom více napsat, ale omezím se na odpověd na tvou otázku:

já testuji svou Ssílu desetkrát dvacetkrát denně v libovolných disciplínách a sportka je jednou..a ne tou nejlepší..z nich...

neplánuji svůj život založit na vyhrávání ve sportce..a ani by to nešlo...ne že by to Čaroděj nezvlád, ale způsobilo by to zbytečné komplikace a nežádoucí pozornost...

potřebuje-li Čaroděj peníze, vyčaruje si přímo je...což neznáte institut: OSLÍČKU OTŘES SE?.. nebo Váček s neomezeným množstvím peněz?..např padesátikorun?

a jo, kamarády nabádám k testování své ssíly, jak např probíhá právě při diagnostikování pomocí hodu mincí...
jen skutečně už kovaný začátečník toto začne dělat, neb se osvobodí a už nemá strach z pádu , který hrozí zdánlivě pokročilejšímu, který příliš nadsadil své hodnocení vlastního dosažení....a teď ho musí zoufale zuby nehty bránit...jojo
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 12. lis 2016 6:57:18

DEN ČTYŘICET TŘI

Ranní hod:..........PPPOO PPOPO.........poslední hod mohl rozhodnout o sedmičce, ale znaš to...
Polední hod:..........OPOOP OPPPP..........4:6...možná bychom měli počítat každou pětku zvlášt...některé jso v normálu, některé excentrické...
večer:..........PPPPP OOOPO..........tak pětka tu ještě nebyla...a druhý hod opět naopak....jako by se ve mně cosi bilo...jednou hot a potom čehý...a přitom ještě jsem si říkal: chci orly...a napadalo pět panen...jakoby naschvál naopak....paxe divím, že ani kouzla nejdou nebo jdou naopak....Mistři bud žertujou nebo chcou, at se mi nedaří, co chci aby se mi dařilo...proč asi?

......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 12. lis 2016 10:45:46

NESPRAVEDLNOST

S Vyšší Ssilou je to tak:
Ty se zavazuješ pracovat pečlivě a s největší laskavostí pro Sílu...
no a není Ona pak donucena ti to opětovat??...vrátit?..A VLASTNĚ, KDYŽ TY SE CHOVÁŠ POCTIVĚ A ČESTNĚ...NEMĚL BYS TO SKLÍZET I OD DRUHÝCH??...jaxe do lesa volá, taxe ozývá?

ještě nedávno jsem myslel, že JO, tak by to bylo spravedlivé...

ale není většího překvapení pro naivního poctivce, co věří ve Spravedlnost...než naběhnout si na lež a zradu...

proto Mistr, aby mě připravil, neváhá použít Lest, neváhá mi Vrazit Nůž do Srdce, když to nejmín čekám...
a ted ukaž, Hrdino, svůj soucit a toleranci k Hadovi zákeřnému....ukaž svůj klidný a mírumilovný Přístup..nastavuj druhou tvář...tak dlouho,

dokud Had nesvlékne kůži a neukáže se Princezna čarokrásná...Bohyně Zkoušky nejtěžší...

proč nejtěžší?
protože když něco provedu...a jsem potrestán, vnímám to jako spravedlivé, většinou

ale pokud neprovedu NIC! a jsem potrestán..vnímám to jako vysoce nespravedlivé...jako do nebe volající nehoráznost..a pro mnohé takto potrefené se to může stát celoživotním kolovrátkem, nejsou schopni ani zapomenout ani odpustit...

no a úplně v prdeli je, když jsem potrestán neprávem za své dobré konání,které jsem upřímně a obětavě položil příteli k nohám..a nedostalo se mi než nevděku...

nemusím chodit daleko pro příklad...moje přítelkyně si ponechala vše a já odešel s dvěma taškama a dluhy..z původně svého družstevního bytu za milión...jo, dost mě to vzalo,stresy způsobily vředy a další choroby, zuřil jsem a chtěl se soudit...vyzval přítelkyni k Božímu soudu (to mi poradil Jan Sladký)...

ted už to vnímám jinak
přítelkyně mi poskytla cennou lekci o Nespravedlnosti

je to, jako kdyby dva slavní herci...třeba Bred a Sophia..kteří jsou v reálu manželé velice do sebe zamilovaní....hráli kus..třeba Maryšu...a Sophie namíchala Bredovi tu dobrou kávu s utrejchem...
no a Bred by jako trochu pozapomněl, že je Bred a ne Vávra...a jak by tam v závěru kopal nohama..docela by se na Maryšu- Sophii hněval...stejně jako já na přítelkyni...

do té doby, než bychom si s oddechnutím vzpomněli:

KURNIK, VŽDYT TO JE JEN HRA, HEHE!!!
... ... o ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Jana » sob 12. lis 2016 10:55:41

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6970
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 13. lis 2016 5:20:31

DEN ČTYRYCET ČTYRY

Minulý týden jsem si poznačil 3191 čtenářů---v neděli a dnes to je 3736
tedy přírůstek asi za týden je 550, tj denně 55
když uvážím, se sám hodně zapisuji...pak tedy zbývá kolem třiceti čtyřiceti návštěv , co bych mohl mít...no řekněme i kdyby dvacet denně...
proč tu ještě ti čtenáři nenapsali, i když k tomu byli několikrát vyzváni?
tak to nevím
možná se ve výpočtech pletu a všechny návštěvy si dělám sám...plus dva tři další lidi...nebo návštěvnost generuje program, nastavený tak, aby mi udělal radost, že to vůbec někdo čte... kdo ví?

akorát vím, že tahle mlčící většina mi jde na nervy, kdybych už na Poradnu nebyl zvyklej, uvažoval bych o odchodu do komunikativnějších míst, jak už jsem párkrát vyhrožoval

já nutně potřebuji spolupracovníky a ne mrtvé duše
aspon Honzamovi dík..a pár dalším

no nic, taxem si zase postěžoval a huráá do práce

ranní hod:
POOPP POOOP..........5:5..........VYROVNANÉ SKÓRE..akce uzavřena v panách v obou pětkách..tedy jistý tlak na akceschopnost..anebo doporučení se neaktivovat....anebo konstatování, že pod tichou slupkou panenskou buší akční srdce ohnivé....
ÚPLŇKOVÝ HOD:..........PPPPO POPOO...jako obvykle, první extrémně našlápnutá a druhá to zkoriguje,...neumím věci dotáhnou do konce, bohužel........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 13. lis 2016 6:26:20

JAXE HRAJÍ HRY 1

HRA NA ČLOVĚKA --- HIT SEZONY V GALAXII ZLATÝCH RYBEK

(první verze , únor 2015)
POKUS O KOMENTÁŘ

V oceánu klidného nafialověléhoho Světla se vznášela Zlatá rybka…................ZLATÁ RYBKA JE TEDY BYTOST, KTERÁ HRAJE HRU NA LŽ.....MÁME TEDY 1-PROGRAM, 2-HRÁČE...RYBKA...A PROSTŘEDÍ HRY=TZV SVĚT, OKOLÍ A FIGURKU ..V MÉM PŘÍPADĚ PETULU
Její božská magicky mírná Mysl trylkovala vibracemi Laskavosti a Velkorysosti…INTELIGENCE RYBKY TEDY MŮŽE BÝT JINÁ NEŽ INTELIGENCE FIGURKY, KTERÁ ZŘEJMĚ..VIZ MÉ ZKUŠENOSTI..DISPONUJE JAKÝMSI MENŠÍM SOUBOREM..NAZÝVANÉM VĚTŠINOU LIDSKÁ MYSL, LIDSKÉ VĚDOMÍ
Její rodiče-také Zlaté rybičky- na ni byli právem pyšni
Není proto divu, že od nich dostala dárek-hit sezóny-HRU!....PSAL JSEM ČASTO O ANALOGII TÉTO HRY NA LŽ A POČÍTAČOVÝCH HER, HRA NA LŽ JE OVŠEM VYMAKANĚJŠÍ GENERACE, ZLATÉ RYBKY JSOU V TECHNOLOGIÍCH ASI DÁL...ZEJMÉNA FENOMÉN BOLESTI JE NĚCO, CO JEŠTĚ NEMÁME DO HER ZABUDOVANÉ, JAKOŽ I FUNGOVÁNÍ FIGURKY, V NAŠICH HRÁCH ZATÍM JE FIGURKA JEN NA DISPLEJI...VYJÍMEČNĚ JSEM JÁ SÁM FIGURKOU V DIVNÉM OBLEKU, KTERÝ SPROSTŘEDKOVÁVÁ VJEMY HRY A DIVNÝCH BRÝLÍCH, KTERÉ SPROSTŘEDKOVÁVAJÍ ZRAKOVÉ VJEMY ZE HRY

A tak milá rybka, sotva si vyšetřila hodku volna…nasadila kontaktní elektrody na své zlaté ploutve…očka zakryla páskou…TO JE LITERÁRNÍ ZLEHČENÍ, TAKTO TO ASI NEVYPADALO, JE-LI VYSOKÁ TECHNOLOGIE, ODPADNOU ELEKTRODY ATP

A BUUUM!!!

BYLA PRYČ….. ZDE VÁHÁM TROCHU....ZAPNE-LI SI HRU NÁŠ CHLAPEC...NEZMIZÍ ÚPLNĚ...MYSL, KTEROU PŘEMÝŠLÍ FIGURA NA DISPLEJI, VOJÁK, JE MYSL CHLAPCE...A DO PŘEMÝŠLENÍ O STŘÍLENÍ SE MU PLETOU MYŠLENKY NA DOMÁCÍ ÚKOL ČI NA SPOLUŽAČKU...MOJE MYSL PETULY JE ALE MYSLI ZLATÉ RYBKY DOCELA PROSTÁ...ŽÁDNÉ MYŠLENKY O NÍ, ŽÁDNÉ MYŠLENKY O DOMOVSKÉ GALAXII, NIC NERUŠÍ...LEDA JAKÁSI TOUHA SKRYTÁ HLUBOKO...JEDNAK PŘIJÍT TOMU NA KLOUB, KÝM TO JSEM...A JEDNAK STÁT SE MISTREM HRY...

Místo ní tu sedím já?...kdosi tajemný…a buším do klávesnice…v pozadí mysli se sice zaškobrtne cosi zlatavého…ale..už vím, jsem Petr a píšu povídku:

Z okna na mě kouká bříza před domem..pár lidí na chodníku..atd..však to znáte…
Jmenuji se Petr, má 58 let a prožil docela zajímavý život…

PROŽIL?

Trochu to se mnou cukne…jak prožil?

Hraju přece HRU a ta začala před chvilkou, ne!?!...DŮLEŽITÉ...ANI KOSMOS ANI ČAS NEMUSÍ TRVAT VĚČNĚ A VŠUDE...COPAK NAŠE HRY NA STŘÍLENÍ ČI JÍZDU NA AUTODROMU VYŽADUJÍ, ABY ŘIDIČ TAM BYL OD NAROZENÍ A KDYŽ JE TO LE MANS, ABY TAM BYLA CELÁ FRANCIE...KDEPAK...A STEJNĚ TAK V MÉ HŘE JE JEN TO, CO SE PRÁVĚ ODEHRÁVÁ NA SCÉNĚ....TZN JSEM -LI NA SCÉNĚ, NENÍ TAM ANI MOJE KREV A JÁTRA, TY SE OBJEVÍ TEPRV, KDYŽ MĚ NĚKDO KUCHNE, BO SE MU NELÍBÍ, CO PÍŠU

A co ta paměť na minulost?

No co…programový paměťový segment…
Každá dítě co si de zahrát Střílečku ví, že je kapitánem čety a útočí na kótu 144…sice asi neví, kde se kapitán narodil a co měl včera k obědu..ale nebyl by problém do hry to zakomponovat..
Kapitán asi také neví, jaxe jmenují jeho vojáci, kolik mají dětí,…zda padnou spolu s ním v boji či zvítězí na celé čáře…

A existuje ta kóta 144 vůbec??…zatím není vidět a vojáci..pěkně v rojnici utíkají kamsi lesem, snad má kapitán dobrou navigaci…
Kamkoli rota zahne…tam programový segment DODĚLÁ krajinu
No a není tomu tak i se mnou…Petrem?

Z okna vidím kus města..ale co je za protějším domem – nevidím…jo, můžu si tam dojít..ale co když programový segment této mé HRY..také jen dokreslí, doplní scenerii…UŽ BYLO POPISOVÁNO V KOMENTÁŘI

Buším do klávesnice a HRA PĚKNĚ ODSEJPÁ..ta má..na lidský život…na Petra…v paměti mám celý předešlý život..před sebou zajímavou HRU..vyhlídky jsou tedy dobré…i když zas tak moc toho nevím…jaká jsou pravidla HRY…kterou to kótu mám dobýt…či bránit..vlastně nevím nic…dyť sem taky sotva začal

Co já vím o Zlaté rybičce?
Co já vím o Hře?

Skoro nic…jen v noci…v polospánku..se u stropu ložnice cosi zlatě zatetelí v nafialovělé tmě….
A ráno vstávám do dalšího dílu..zatím jako dost jelito či hloupý Honza
....................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 13. lis 2016 9:50:28

ok, dík za vysvětlením, beru na vědomí, že se s mým pojetím, že tzv život je Hra neztotožňuješ....no to málokdo..a málokdo je ještě dost nadsazený pojem, ale nechtěl jsem psát nikdo...su pořád optimista

až mi přestane padat orel a panna...no řek sem že budu tenovat měsíc dva...tak do té doby nashle...
leda že by mi začla padat hrana, jako Hemingwejovi
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 13. lis 2016 17:53:48

ODMÍTNOUT ZISKY, KDYŽ JE MŮŽU ZÍSKAT...A VZDÁT SE JICH ..JO VÝBORNĚ...
ALE ODMÍTNOUT ZISKY, BO JE ZÍSKAT NEUMÍM..A DĚLAT, ŽE SU NAD VĚCÍ A ZISKY NEPOTŘEBUJU...JE SLABÁ ÚTĚCHA , KTERÁ SE PAK PROJEVI ZHRZENÝM PSANÍM...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 13. lis 2016 18:10:00

právě jsem se vrátil z úplnkové akce....byl jsem teoreticky dobře připraven
na webu prastarých mistrů jsem si přečet, že mág má ustanovit své podmínky
to se mi zalíbilo a šel jsem do parku ke kameni SI SVÉ PODMÍNKY USTANOVIT
ale nastojte..když jsem tam byl...vyměkl jsem a se slzami v očích řekl, že ustanovení podmínek přenechávám Mistrům...no a pak jsme si ještě o tom podebatili...něco ustanovit můžu...zlepšení svého Přístupu a Postoje...jo, bohužel je to jednostranné, ale můžu Mistry k něčemu nutit?...
můžu, právě tou mou snahou, které navíc ALE BOHUŽEL je pro Ně nesměrodatná...ALE PRO MĚ JO, ASPON TO
...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Honzam » ned 13. lis 2016 21:33:10

arikiran píše:ranní hod:
POOPP POOOP..........5:5..........VYROVNANÉ SKÓRE..akce uzavřena v panách v obou pětkách..tedy jistý tlak na akceschopnost..anebo doporučení se neaktivovat....anebo konstatování, že pod tichou slupkou panenskou buší akční srdce ohnivé....
ÚPLŇKOVÝ HOD:..........PPPPO POPOO...jako obvykle, první extrémně našlápnutá a druhá to zkoriguje,...neumím věci dotáhnou do konce, bohužel........


Pro zajímavost pravděpodobnost, že padne z 10-ti hodů 7 a více, je 34,4 % a pravděpodobnost, že padne z 5-ti hodů 4 a více, je 37,5 %.

p7 < p4
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 14. lis 2016 6:45:48

DEN ČTYŘICET PĚT

ranní hod:..........OPOPO OOOPP..........6:4...začátek symetrický...konec všelijaký
polední hod:..........POPOO OPOPO..........6:4...VÍCE ORLŮ= VĚTŠÍ AKTIVITA? kdo ví?
večer:............OPPOO OOPOO...BOHUŽEL TO NEPLATÍ, BO SEM TO POPLET...ZNOVA:..........OPOOO OOPOO...hehe...s poctivostí to jde líp...po dlouhé době osm...a že sem přiznal zmýlení se zúročilo, dík Mistři..........8:2...před hody jsem vyslovil přání mít deset orlů

DOBRÉ RÁNO VŠEM

i vlkům a hyenám
i andělům a dobrákům
co vlky a hyeny nemaj rádi
jo, svět je složitej

obnov se Vášni
a s Vášní vše obnov!
Vášeň je Ssíla,
netřeba slov!!!

AFIRMACE A VÁŠEŇ

Afirmace je věta, text, který nás, naší pozornost obrací někam...mnohdy říkám afirmaci a ani nevím, co znamená...om šankara hooram
mnohdy si afirmaci uzpůsobím dle svého či dle rad druhých, jak to má přesně být...

DNA je vybudována na jazyku...kód DNA je řeč...tedy jsme zvyklí na řeč...a řeč promlouvá k nám, našemu tělu, naší mysli, našemu světu...řeč nás spojuje s božstvím

ale za řečí je entuziasmus, nadšení, vášeň...bez toho je řeč holá, plochá, neúčinná

proto moje mantra neúčinkuje, když za ní není vášeň
a lidi, co chcou vášeň okleštit, dělají medvědí službu
jo, bez vášně je klid, ok.....ale nakonec zjistíš, že cosi chybí...jo, chybí vášeň!!!


AFIRMACE A VÁŠEŇ

v afirmacích se používají slova, věty toho kterého jazyka...
naše DNAsi píše také v tripletovém jazyku....a říká se, že její mluva je podobná těm jazykům našim...a že tedy cokoli řekneme, DNA slyší a reaguje

jsem zdravý, jsem zdravý, jsem zdravý...DNA reaguje..a jak?...no našteluje se do uzdravovací polohy a uzdraví tělo..ok...výborně

já ale myslím, že ne vždy se to podaří a na vině je nedostatek EMOCÍ!!!

chybí VÁŠEŇ!! jojo

afirmaci podle mě je třeba říkat aspon s patřičným entusiasmem, ještě lépe s nadšením a nejlépe s VÁŠNÍ... proto cirkev svatá proti ní tak brojí a rádobyjógy také...bo mají strach, že by nám naše slova se začaly plnit....kdybychom je s vášní říkali, upřímně a obětavě....ale my ne...posloucháme dřisty o nevhodnosti citů a naše slova pak jsou jen prázdné slupky, i kdybychom se uafirmovali, nebude se dít nic

máš ještě nějaký cit vůbec?
asi ne, bo máš jen strach a stres...jo, to sou taky city, ale působící v náš neprospěch, když je nevyužiji k něčemu lepšímu
a to ty ne, co?
ty máš strach i tady jen cosi napsat, že?
no to nevadí, za deset dvacet inkarnací možná už něco napíšeš, a to bude tvůj pokrok...spokojena?

mám červená božstva
modrá božstva
zlatá božstva
platinová božstva
černou bohyni propasti
zelená božstva Středu
pozdrav a poděkování Jim Všem!
a tobě taky, laskavá čtenářko
.......
...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 15. lis 2016 1:42:59

DEN ČTYRYCET ŠEST


na ranní hod je ještě brzo?
ale co, zkusím...jak noc ovlivnuje výsledek...tma..to je jin...to sou panny..vkládám tedy záměr...hodit deset panen..těch, co čekaly na příchod prince a měly dost oleje na světlo....

noční hod:..........PPPOO POOOO..........začalo to výborně...děkoval jsem..a pak začly orly...asi jsem orlový dnes...druhá pětka extremní.....6:4
polední hod:..........záměr: chci panny....POOOO POPPO...6:4..........SKORO TO SAMÝ CO V NOCI...když něco chci..schválně to nedostanu...ono to asi ani není SCHVÁLNĚ ...jako spíš VÝCHOVNĚ, CVIČNĚ, abych se poučil a netrucoval a nevztekal se a nebrečel...jo, chápu, ale sem tam v něčem by mi Mistři mohli vyjít vstříc...a Oni vycházejí...jsem na živu?...jsem..a nemusel bych být....mám kde hlavu složit..a mám na jídlo...dík
večerní hod:..........OPPOO PPPPP..........TO UŽ JE OBVYKLÉ, ŽE JEDENA PĚTKA JE EXTREMNÍ...3:7
...............................

přijít na to, jak daný aktuální hod je spojen s událostmi tohoto právě probíhajícího úseku dne ...je dost obtížné, ba pro mě zatím nemožné...hody jsou různé..tu extremní...tu ne..a dny jsou skoro su podobné..s drobnými zlepšeními či propady...i když hodím 8:2...neuvidím nic, co by odpovídalo extremitě hodu...ZATÍM....i to se doufám zlepší...je třeba trenovat
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 15. lis 2016 9:44:01

při fotbalovém zápase nastřílel jeden hráč tři góly v prvém poločase
ve druhém nastřílel 5 gólů
žádná jiná branka nepadla
jak skončilo utkání?
.........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. lis 2016 10:26:54

8:0 ?
Návštěvník
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 15. lis 2016 13:00:36

no moc práce sis zatím nedala...tento výsledek je nasnadě, ale zápas zkončil jinak
každopádně si ale zasloužíš pochvalu a dík, bo odpovědět tady na něco je pro ostatní asi nemožné...
....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 15. lis 2016 16:23:09

POSTOJ A PŘÍSTUP
(z příspěvku pro Pelvana)

ahoj Pelvane
podle mě je důležité ne CO DĚLÁŠ...TJ TA PRÁCE, AT UŽ JE TO PÉČE O ZDRAVÍ, STUDIUM DUCH NAUK NEBO HRA NA KYTARU...

ale

JAK TO DĚLÁŠ..TJ S JAKÝM NASAZENÍM, TJ S JAKÝM JAK TOMU ŘÍKÁM PŘÍSTUPEM

JESLI HRAJEŠ NA KYTARU, PROTOŽE TI TO NAŘÍDILI RODIČE...NEBO Z LÁSKY K HUDBĚ...

JESLI PEČUJEŠ O ZDRAVÍ, PROTOŽE MÁŠ STRACH ZE SMRTI...NEBO Z LÁSKY K TĚLU A ŽIVOTU

TYHLE MOTIVY A NADŠENÝ, S ENTUZIASMEM A VÁŠNÍ ŽITÝ ŽIVOT...JE TO, CO MÁ MOŽNOST TĚ ZACHRÁNIT
A MĚ
A VŠECHNY
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Pedrito » stř 16. lis 2016 2:31:45

No mohl dávat i vlastnáky, pravda... pak by se možnodti musely přepočítat, bylo by jich hodně...
Pedrito
 

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník