OPUS MAGUS

OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 30. zář 2016 3:52:00

OVERTURA-PŘEDEHRA

hlavní Proud se přesunuje do VELKÉHO DÍLA..že si teda s dovolením vypůjčuji tento pojem

vlastně...v mém pojetí bych měl psát O trochu větší Dílo,než to minulé, abych zdůraznil ne dvoupolohový postoj..tj velké kontra malé.....ale analogový škálovatelný postoj..velké větší ještě větší..atd...
vlastně se mi zdá, že v této Hře na Lidský život studuji stále jedno jediné Velké Dílo...akorát, že pořád s větší a větší pečlivostí, lepším Přístupem..a také ono Dílo vypadá stále jinak...tu složitěji, tu jednodušeji...tu je to pro prvňáka...tu pro sedmáka...tu pro magistra...

zítra bude nov.....začne Den JEDNA...pojede to zhruba do velikonoc...do Zmrtvýchvstání....
kdo spočte, kolik je to dní?.

alchymický Příběh vypráví o cestě Alchymisty

který z hrubé primární Materie...co to je?...no já sám.... mnoha transmutačními procesy vyrobí Kámen Mudrců...a to je co...no ten lepší ze mně udělaný člověk, ne-li Čaroděj....který je pak použit pro Dobro světa....tzn Čaroděj jde a dělá dobré skutky...

kdo máš takový či podobný Cíl, už vlastně Velké Dílo konáš...s takovými či onakými úspěchy a pokroky

JE ČAS SE PODĚLIT, SPOLUPRACOVAT, SPOLUTVOŘIT...
toto za dávných dob nebývalo zvykem a toto bude nová vzpruha a pomoc....a možná i rozhodující dávka Ssíly....
dík
.
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUSS

Nový příspěvekod arikiran » pát 30. zář 2016 5:55:38

PRACOVIŠTĚ A JEJICH VAZBY

Během dne se většinou pohybuji po stálých a pravidlených Pracovištích...co tím myslím
Ranní Cvičení...
Procházka...
Net...
Nákup
Snídaně
Úklid
Net
Úkoly dne
atp

podivme se třeba na nákup...nakupuji podobné potraviny...ale dochází ke změnám..
potkávám skoro sejné lidi..ale dochází také ke změnám...
nakupuji mlčky...bavím se s ostatními...pomáhám...nebo překážím...

kolik utratím...co koupím...jak mi to chutnalo...a další...vše je zahrnuto v Procesu Nákup....

mohu dělat nákup ještě rozespalý nebo čilý vyhlížet kamarády či krásné ženy...mile zdravit prodavačky a žertovat s nimi...nebo nevrle koukat, jak u sýrů obejduje babka a překáží mi v nákupu...

podiv se na své nakupování z perspektivy pěti deseti let...jsou změny viditelné...a jaké

ale mi ani tak nejde o změny jako spíš o to, že celý nákup může být pojat jako Etida Hry....Dílo...Alchymický Pokus...Experiment...při kterém se s trochou Štěstí dá Cosi klidně napíšu VYROBIT.....z toho co je po ruce....

At už je to dobrá nálada, vhled intuitivní, anticipace dalších událostí dne atp...uzdravující stimul...nebo si koupím los a vyhraju....nové info...atp atp....

nejlíp zase bude praktikovat...tj jít do obchodu a nakupovat...

dnes mám v plánu koupit:...Magnezii...Mag-ne-zi-je....divný jméno: Mág Nežije!
málem bych ucuk, ale co já učen vím, zda Mág žije nebo nežije...tímhletím lidským jakoby životem asi fakt nežije ...

Rybí salát...to mám rád..kousek chleba...a achtlik bílého vína....to používá kamarád havíř...já to beru jako pullitra...docela rád bych ho potkal...

pak ten los, když už sem to nadhodil...ale setřu ho až o Úplnku...do té doby může na Oltáři nassávat Vyhrávající Ssílu

aha--a toaleťák....maj tam bílý, žlutý, růžový..dnes by se hodil k novu černý, inu nabídka ještě není úplně vymakaná....
hle...dnešní mladí maj černou rádi a černý toaleták by jim konvenoval...z ničeho nic...podnikatelský záměr...akorát kdo bude potom mýt ty černý prdele...holt nesměl by pouštět barvu....
6.43=13..čas vyrazit
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUSS

Nový příspěvekod arikiran » pát 30. zář 2016 8:04:33

vlastně jsem se v předchozím textu nedostal k těm vazbám:

kdysi jsem napsal:

čarodějka vaří lektvar...míchá....vhazuje byliny ...přilévá vodu a elixíry...ochutnává...mumlá zaklínadla...poskakuje kolem kotle....čichá...pozoruje....sleduje teplotu....

a nakonec....po vychlazení...nalévá do lahviček....

zdá se, jakoby vše řídila ona, ale není tomu tak...Čarodějka je v excitovaném stavu...pracuje intuitivně...zároven s ní vaří lektvat její božské vedení...spolupracují....

a tak je třeba se snažit pracovat na každém Pracovišti... i ten můj nákup by měl být takový

vazbou mezi činnostmi...můžu rozumět aspon to, že když čarodějka uvařila lektvar proti nachlazení....přijde odpo na návštěvu někdo, kdo ho právě potřebuje....
ale sou i širší vazby...všimne-li si čarodějka, že použila pět uschlých fialek...může to něco znamenat...pro ni..i pro návštěvu...
a stejně tak já ráno na nákupu, mohu sledovat čím dál víc info...kolik vážila mrkev, co jsem koupil....co mě upoutalo....koho jsem potkal...atd atd

a samosebou obzvlášt dobré je si všímat věcí, které se opakují na hodně pracovištích...to sou ty vazby

k čemu je to dobré?
k anticipaci...tj předvídání událostí

je to jakobys pozoroval pět třeba scének....jednu ti hráli na maňáskovém divadélku...druhou sledoval v tv....o třetí četl v knize.....čtvrtou slyšel z okna...a pátou na počítači....
a všechny ty scénky, každá sice trochu jiná a o něčem jiném...se točily kolem základní události toho kterého dne.. a každá byla v trochu jiné časové fázi...jedna na začátku...další na konci...další uprostřed....takto, když vidím všech pět scének skoro najednou, mohu odhadnout průběh akce, scénkami popisovaný...

např já dnes zmínil, že bych potřeboval potkat onoho havíře, co popíjí achtlíky...bohužel nepotkal
proč?
naplánoval jsem si...tj načaroval...jít do obchodu a koupit tam tři věci
místo toho jsem ale uviděl na náměstí jakýsi trh a šel si prohlížet stánky...a co?
tím pádem jsem havířa minul..bo ten stepoval zatím v obchodě

není to žádná zvláštní ztráta, potkáme se jindy

akorát bych chtěl tímto upozornit, že někdy je dobré dodržovat, co jsem si umanul
dík
.
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUSS

Nový příspěvekod arikiran » pát 30. zář 2016 11:23:47

v deset jsem vyrazil za havířem a šel k němu domů, jistota je jistota...obloukem jsem se vyhnul trhu..víme svoje, že...zazvonil u něj doma a manželka mi hlásí...není doma...šel na trh!!!

toto už není náhoda
ale zlomyslnost něčí

přiznávám, že úplně přesně to tak nebylo, manželka mi hlásila, že šel do hospody sázet, ale ta hospoda je přesně za těmi trhy

celá záležitost není pro mě novinkou
sem tam se setkávám se zkušeností, že když něco ventiluju na netu, taxe to potom pokazí či nefunguje
anebo prostě jen ony dobré ssíly osudu si ze mně dělají legraci

v knize o Fráňovi Drtikolovi se píše, že jakási jeho vzdálená teta ho ošetřovala, když byl na lůžku a stěžovala si, že je moc těžký....a najednou, jakoby jí andělé pomáhali, obracela ho hladce a obratce...super
akorát paxe s tím pochválila jiné sestře a běda, andělé byli fuč a musela se zase dřít

když jsem chodil k Rosekruciánům, jeden bratr povídal, jak psal jakési pozvánky a hledal adresy v tel seznamu...ještě v roce 1990....a aniž by to přímo zaregistroval, dařilose mu jméno adresáta nahmátnout jediným otevřením seznamu.....no a KDYŽ to zatregistroval...samosebou byl překvapen...příjemně překvapen...dostavil se pocit hrdosti...a BUUM..už mu to nešlo

no a podobné jsem zjistil u sebe mockrát, bo rád hned vše vykecám...a pochlubím se...a pak...kde nic tu nic

my tady ale nejsme od toho, abych psal, jakých úspěchů jsem v kouzlení dosáhl, ale od toho, abychom studovali mechanismy čarování

takže vidíš sám, čím víc o čárech povídám a machruji, tím víc se ony krabatí a neposlouchají....proto pro nováčka je dobré být zticha a víc se učit, než hlaholit...což bohužel bývá opačně

dík
.
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUSS

Nový příspěvekod arikiran » sob 01. říj 2016 7:15:06

DEN JEDNA - JEDNOTA...ZÁKLAD...ZDROJ...NEDĚLITELNÝ...NEPOZNATELNÝ

sobota 1.10.2016
nov---PROCES KALCINACE

no vzal jsem to přádnějc do ruky
koupil si kouzelnou hůlku
nyní mám celkem pět hůlavních
velkou, dvě střední, malou, a nůž

dokonce jsem zašel na kopec ke stromům, což po hospitalizaci nebývá zvykem
musel jsem jít přes pole, na kterém byla kdysi pšenice a ted tam zaseli asi zelí, trochu jsem ho pošlapal, ale omluvil se a dokonce se dosyta najedl mladého lupení...kolem půlnoci jsem byl doma...časový skluz asi tři hodiny

padla na to láhev becherovky
.... ...

ráno jsem seděl u zrcadla, a pak cvičil s hůlkama a šel na ranní procházku
.... ...

ted jdu nakoupit sousedce a na rybí salát

Zdá se , že Proces Kalcinace tedy znamená OŘEZAT VŠE, až na to Jedno---Základní---Zůstávající a Podstatné

nedávno jsem psal na skupině Magie na Fejsu...o obřadu čöd...který jsem kdysi chodil dělat na hřbitovy

trochu předběhnu události, když povím, že ten obřad...starý tibetský...jsem si právě v tomhle měsísíci..prvním z Velkého Díla..užil...a prodělala..a doma..ani na hřbitov jsem nemusel
.......

VELKÉ DÍLO ZAPOČATO!!!
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUSS

Nový příspěvekod arikiran » sob 01. říj 2016 10:55:59

technická:
tak do velikonočního pátku je to 196 dnů
já ty biblické příběhy moc přesně neznám a kdy se vlastně zmrtvýchvstání odehrálo nevím
ale máme před sebou asi 200 dnů na transmutační experimenty

zatím opět upravuji a obnovuji první statě Čarovné cesty, kdo má zájem nechťať se podívá...vlastně už to tak nějak šůruji k tisku, bo mám v úmyslu nabídnout to některým nakladatelstvím...
. .. ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 02. říj 2016 4:02:00

DEN DVA - - POLARITA--DVA

Včera večer a v noci krize
Ráno...tj ted...nálada dobrá
chvíli jsem poseděl, uvařil čaj a půjdu ven

zítra jdu na gastroskopii, takže od poledne nic nejíst
no, zdáse, že se vředy těma pilulkama trochu podléčily

doktor mi vysvětlil, že šamani na Sibiři v Rusku čekají na antibiotika a dezinfekci z Moskvy jak na smilování Boží
neříkám, že antibiotika a dezinfekce nefungují, asi fungují
a neříkám, že by je šamani neměli používat
ale říkám, že pri jisté úrovni dissponování ssilou se dá léčit i jinak, a že tak šamani neléčí, neznamená, že to nejde, pouze že ještě tuto úroven ssíly nedosahují...zatím

a bohužel..ani já

ALE ONA ÚROVEN ROSTE A ROSTE A ROSTE
AJ U MŇA AJ U TĚBA
NEJDE TO ZASTAVIT
KRIZE NEKRIZE

ROSTEME DO NĚBA
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 02. říj 2016 4:09:24

První tři měsíce jsou ve starém roce...to je příznačné...měli bychom se tedy zabývat starým
povyhazovat všechno?
no kdo ví

od děcka má každý v hlavě...tj přesněji v mysli...v paměti...SKLADIŠTĚ....
vyhodit to by byla škoda...zapomněl bych i jaxe jmenuju...třeba

ovšem POŘÁDEK V TOM SKLADIŠTI TŘEBA UDĚLAT JE
MÍT TO SROVNANÝ..to také není přesně to, jak bych to popsal
spíš....aby to bylo živé a schopné reakce na novou událost, na novou info....
a zase...ta reakce může být blbá...že staré zlikviduje nové
nebo dobrá...že staré nové přijme a obohatí se
kéž by to dnes a spon trochu vyšlo
trochu lépe než včera
A ZÍTRA TROCHU LÉPE NEŽ DNES
A POZÍTŘÍ MNOHEM LÉPE NEŽ ZÍTRA!!!
... ... ...
... ... ... ... O
... . ... . ... OO
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 02. říj 2016 4:13:24

je dobré mít Sílu nebo to není dobré?
a jak na to?

dýchej jak chceš a jak je libo....
symetricky či asymetricky, shora či zdola, v relaxaci či bez...vsjo ravno....
POKUD TO ÚČINKUJE
a klidně tak dýchej i pokud to neúčinkuje, když budeš cvičit s láskou a rád a věřit...jednou to účinkovat začne!!!
to bude překvapení pro nevěřící posměváčky a škarohlídy!

ALE ZAŽEHNI SSÍLU...ENERGII...KUNDALINÍ...TO JE OČ TU BĚŽÍ...
NE O ŘEČI ...

ZAŽEHNI...UDĚLEJ S BOHYNÍ SELFÍČKO A DEJ TO TADY!!!

A V TU RÁNU MÁŠ TISÍCE ŽÁKŮ

JAKO ŽE SU EXPERIMENTÁTOR A HRAVEJ...MŮŽEM SI DÁT ZASE SOUTĚŽ, KDO TO SEM DÁ DŘÍV...BO TADY STEJNĚ NESOUTĚŽÍ NIKDO, HEHE
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 02. říj 2016 11:15:41

TEORIE DOBRA A ZLA

Myslim, ze je cas se podivat a nektere veci aktualizovat

Beru to zatim subjektivne...Dobro a Zlo je me hodnoceni

Tj Zacina to mym Vjemem...veci, udalosti, myslenky...rozpoznanim, interpretaci tohoto vjemu a soucasti teto interpretace muze byt oznaceni teto veci jako Dobre...nebo Zle
Pricemz jako vse v mem modelu davam I zde prednost skalovani...tj zle...vice zle...dobre...vice dobre...

Opodstatneni tohoto sveho oznaceni napr toto je dobre...zatim neresim....mnohdy bych ani nemoh poradne vyargumentovat, proc jsem se k takovemu oznaceni rozhod...a take...za mesic ci driv...muzu tuto vec hodnotit jinak...

Zvlastni vyznam a více dulezitym se stava to...Co je...jaxe mi zda...Dobre PRO ME!...Co je Zle PRO ME!
To je pak treba prednostne resit

A jo, jsou I veci zdanlive postradajici tuto moznost oznacit je jako dobre ci zle
... . ...

Udelal jsem nekde ve sve uvaze chybu?

NO Z DRUHÉ STRANY JE MOŽNÁ TROCHU SOBECKÉ ŘEŠIT PŘEDNOSTNĚ SVÉ PROBLÉMY....
mám-li zrovinka zlé nebo dobré podmínky můžu považovat za nepodstatné a soustředit se na svou hlavní práci..a co je hlavní činností ČARODĚJE?...NO ČAROVÁNÍ PŘECE...tj dělání dobrých skutků...by kouzelných...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 02. říj 2016 15:41:56

V závěru ČAROVNÉ CESTY jsem napsal:
Delat vec Zle nebo delat vec Dobre...je skoro...skoro!...stejné...

Co tim myslim?
Najde se tu odvazlivec z te desítky ctenaru, ktery odpovi?
... . ...
A nepis zadne obecne teorie, prosim
Vysvetli to na osobnim prikladu
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Jana » ned 02. říj 2016 16:15:36

Jana píše:

Dělat věc zle nebo dělat věc dobře?

Dělat věc v souladu se svou přirozeností...je dobré
.......
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6881
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 03. říj 2016 5:52:06

DEN TŘETÍ- - - KREATIVITA---MOUDROST NAD POLARITAMI
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 03. říj 2016 6:44:46

rozhodujícím faktorem, který činí z našich skutků Zlé anebo Dobré skutky...jsou ony motivy, kterých je vždy více a mnohé šikovně skryté...

vlastně přesněji je to tak, že NE MOTIV ANI TAK...JAKO SPÍŠ MÁ OCHOTA TENTO MOTIV NÁSLEDOVAT....

např du a vidím pánovi spad jakýsi sáček....vyjeví se motivy pánovi sáček podat nebo sáček si nechat nebo sáčku si nevšímat...třeba...nebo jiné..a mnohdy dokupy a mnohdy se prolínají...

není hanba vidět a mít ten motiv sáček si nechat....kvůlivá tomu ještě nejsem zlý, horší je zaváhat...že bych si ho fakt nechal?......a ještě horší je si ho fakt nechat...

a to úplně nejhorší..co nejčastějc bohužel vidím...i u sebe....je udělat to takhle:....jdu...shýbám se prosáček (s úmyslem si ho nechat...tj ukrást), když tu někdo houkne: co to děláš?!...a já v té situaci s klidem řeknu již dopředu připravenou větu: no co, podávám tady pánovi sáček, který mu vypad...

pokrytectví a zastírání svých motivů VIDÍM JAKO HORŠÍ než upřímně a poctivě krást, jojo...

možnost projevení Svědomí je však kdykoli k dispozici
jesliže propásnu první příležitost a sáček si fakt nechám....mohu se otočit, pána vyhledat a sáček vrátit
a jesli mě výčitky svědomí popadnou až za dvacet let...mohu sáček znova naplnit a dát ho někomu jinému...

atd atd

... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 04. říj 2016 0:07:25

DEN CTVRTY- - - - ZÁKLADNÍ KŘÍŽ DVOU POLARIT
Pristupuji k slibenemu odmlceni
Coz bude predpokladam dobre pro me I pro tebe I pro Poradnu
Kdo chces, spoj se se mnou jak chces
Do velikonoc casu dost
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 05. říj 2016 4:19:16

DEN PÁTÝ

ROSEKRUCIÁNSKÝ KŘÍŽ-----DVĚ POLARITY A RŮŽE UPROSTŘED-----ENERGETICKÝ HYBAČ-----PENTAGRAM V AKCI
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 06. říj 2016 10:41:06

DEN ŠESTÝ HARMONIE...SOULAD...KRÁSA

fajně se to počítá, bo sem začal 1.10.
kdo ještě začal?
odmlčení se teda nekonalo
pudí mě to psát

zajímavý vjem:
v noci jako většinou...jsem moc nespal..a k ránu...ležel a koukal na stěnu..bílou...najednou světla dožlutava..ty už znám
ale potom skvrny..pohyblivé...krásné zářící barvy..nejvíc fialová a zlatá...a byly tam tváře a takové jako mozaiky barevné...různé..ale vždy to skončilo nějakým nápisem nebo symbolem nebo tak něco...aspon desetkrát za sebou, pozn: dnes den 53...od té doby se tak krásně světla už neukázala, škoda
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 07. říj 2016 5:47:42

DEN SEDMÝ-------BOHOVÉ POMÁHAJÍ

předvčírem jsem byl na pivu se sousedem...pozval mě...a ještě slíbil lampu
a včera s novou kamarádkou...taky mě pozvala...čímž se nechlubím, ale trochu dobře mi to dělá, kamarádů moc nemám...zatím

ráno mi praskla v ruce sklenka...až jsem se pořezal, čehož jsem využil k sepsání smlouvy...a podpisu vlastní krví

taky jsem byl včera u advokátky zahájit soudní řízení ohledně zařízení bytu, o který jsem přišel

pozoruješ na sobě, že se zlepšuješ?...viditelně...den ze dne?....
tuhleč vlastnost už mám leta a je paráda s tím počítat
pak je možno cokoli v poho začít i blbě...bo proč?
bo se to zlepší

akorát není paráda, že to bohužel není zas až tak úplně jisté
Mistři holt maj poslední slovo
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 08. říj 2016 3:08:04

DEN OSMÝ...ZKOUŠKY ZA ÚČELEM ZMOUDŘENÍ

málo děkuju
málo čaruju
málo se raduju
konám málo dobrých skutků
atd atd

škoda dál vypočítávat...musím přidat skoro ve všem...

co mohu ovlivnit?
zejména svůj Přístup...Postoj a své Rozhodování
o důležitosti Přístupu jsem psal už před asi rokem v Kurzu Experimntální Magie X

ještě se k tomu vrátím
... . ...

poznámka o zdraví

1--- zdraví se zbytečně glorifikuje
2--- společnost se na nemocného dívá nejčastěji s podezřením, že si svou nemoc přivodil sám

tyto dva nejčastější nesmysly otravují lidem život

samosebou čaroděj má čarovné tělo a je zdravý...
kdy je čaroděj nemocný?
když je to zkouška
nebo když to dělá pro druhé...kvůlivá jejich nějakému poučení a zlepšení

u šamanů je znám pojem šamanská nemoc...adept šamanismu je nemocný...a dost těžce...když přežije a uzdraví se...je na nejlepší cestě stát se šamanem
čaroděj je ještě o stupínek výš...proto má i těžší zkoušky

proč je na světě tzv normální člověk?
aby si vzpomněl a znovunabyl svých čarovných ssil
kdo to řekl: budete dělat ještě větší kouzla, než já?
a dělám?
nic moc, bo na to prdím...ZATÍM!....proto jsem napsal...Přidat!
a jo, den 53 s radostí píšu, že jsem fakt přidal...mín knourám a víc makám...a dle toho i výsledky se zlepšily, dík Mistři a Bohyně

ten či onen...ty...já
jsme někdy ve zkoušce

... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 08. říj 2016 19:43:06

odpo jsem koukal na film..americká komedie Centrální ..a už ani nevím co...aha...inteligence
stahoval jsem to, bo sem myslel, že to bude něco o rozšiřování vědomí
to je tsak, když se člověk nepodívá na čsfd
ale hle, já se nepodíval, bo kdybych se podíval a dozvěděl se, žeo to je komedie, ani bych to třeba nestahoval
a tato chyba se zůročila


byly tam pěkné akce
např pilot letadla předstíral, že došlo palivo a pasažér v rozrušení ze sebe vyrazil, že nejvíc chce mít děti...což v uhoněné americké rodině nějak odsunovali...

tváří v tvář smrti si ujasníme trochu víc své priority

a pak tam bylo, že každý je hercem..a nejen jen hercem, ALE HLAVNÍ POSTAVOU svého PŘÍBĚHU
a tak nějak na to zapomíná..či co...nehraje pořádně..s citem a vášní a sám cítí, že jeho Příběh netáhne diváky...nikoho nezajímá...ba ani jeho

a ještě tam byl vypíchnutý pěkný moment, jako stvořený pro mě

jdu a vidím, že je možná nějaké akce..přímo k tomu vybízí, abych šel a zahrál si...ALE CHCE TO ZARISKOVAT... a než se vzpamatuju..tzv zdravý rozum to zamítne...VELKÁ ŠKODA

VÍC RISKOVAT
VÍC RISKOVAT
VÍC RISKOVAT

... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Další

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník