OPUS MAGUS

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 15. říj 2016 23:37:23

DEN ŠESTNÁCTÝ
neděle

narazil jsem na netu na léčbu astmatu podle Fjodora Šurimova...tak to zkusím...bo usmrtit se udušením mi dělá pupínky...to není podle mého gusta
.......

dnes je ÚPLNĚK!
kolem poledne
ted koukám ale Luna není vidět, je zataženo
........

studenti letectví mají trenažér...kabinu letadla...tam si zalezou a trenují START, LET, PŘISTÁNÍ
kolikrát asi havarují či spadnou?...no asi mnohokrát
a když docílí jistoty a zběhlosti, tak co?
no opustí trenažér a jdou lítat s opravdovým letadlem

a tak něco podobného je připraveno i pro mě...tuším

tento tzv svět je trenažér a já si tu cvičím jakési schopnosti
dělám kiksy, boty, padám...učím se, žiju, umírám...

no a až se to všechno naučím...tak co?
poděkuji a půjdu k dalším úkolům v jiných podmínkách a trenažérech, kdo ví jakých...ale asi opravdičtějších...

..........................

jdu po ulici a potkám kamaráda Tondu...pozdravíme se, znám ho i jeho ženu....právě zdědil chalupu a pojedou tam zítra....
slíbíme si, že zajdem na pivo a já pokračuji v chůzi..stejně jako Tonda si jde po svých...

jedna možnost je, že Tonda fakt pokračuje v chůzi, přemýšlí si o své chalupě...zkrátka je tady

druhá možnost...která vyplývá z toho pohledu, že můj svět je jen trenažér...že po setkání s Tondou já pokračuji v chůzi...a Tonda zkrátka zmizí...stejně jako celá scenerie kolem..a přede mnou se rozprostře zase jiné panorama...třeba market...

studentovi letectví hlásí přístroje v jeho trenažeru: přelétáváme Ural, výška 8..atd..dokonce si může ten Ural(jako já Tondu) prohlédnout na displeji či z okýnka....
a kde je Ural, kde Tonda???...

jojo

kdo vymyslí test, který se student přesvědčí...či já....že je v trenažéru a ne v skutečné situaci...
samozřejmě aniž by s trenažéru vylezl..to by bylo moc jednoduché

já se domnívám, že to zkrátka nejde


HRA NA LIDSKÝ ŽIVOT probíhá v takovém trenažéru.....to je můj příspěvek do světové pokladnice Moudrosti

... ... o ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 17. říj 2016 0:24:01

DEN SEDMNÁCTÝ

pondělí

národní umělec Karel Hegr hraje Othela....mysl toho člověka je vlastně schizoidní
částečně se uvědomuje jako Karel a že má po inscenaci koupit brambory....a částečně se uvědomuje jako dóže neapolské...
každý psychiatr by si smlsnul
tady ovšem je to moje humorná nadsázka...Hegr v ordinaci psychiatra by se ohradil...no dovolte, já jsem národní umělec a hrát role mám v popisu práce...ok, to by musel doktor uznat
jiná věc je, když schizofrenik opravdický domnívaje se, že je Othelo, honí doktora coby Desdemonu po ordinaci, chtěle ji uškrtit...zde je ošetření na místě
.......
spím a zdá se mi, že su nemocný...dost..chodím po doktorech a lékárnách...ten dá takou...jiný onakou radu...polykám léky hrstma....studuju tčm...psychosomatiku...šamanismus...kde co...ale nemoc neodchází...spíš se to horší.....celý čas snu sem vypotřeboval na kničemujsoucí léčení....místo abych se zlucidnil a pokusil se sen smysluplně využít...
a tak nezbývá než se probudit...po nemoci samosebou ani památka a pokusit se smysluplněji využít aspon tento den...dík
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 18. říj 2016 6:17:51

DEN OSMNÁCTÝ

Tady se ukazuje pevnost charakteru...když mi nic není--- jsem hrdina
když začne něco bolet--- hurá k doktorovi

do esoterického světa prosakují myšlemky na to, že farmaceutická lobby spíš škodí, člověka zabíjí a stará se především o kšeft
nemyslím, že to je tak paušálně
jsou i dobří doktoři, jakož jsou i o kšeft se starající léčitelé a esoterici...

jen zkrátka mít to štěstí a padnout do rukou tomu pravému!

a to zajistí kdo?
no přece naše Vedení
jsme v dobrých rukou krále Království nebeského

jo jsem....jen jak tomu uvěřit, když vše nasvědčuje opaku?
ach ta víra...hořčičné semínku je balvan proti ní
jak je fajn, je víra pevná ocele
jak je ouzko...víra se kamsi vytratí

v Kung-fu pandovi říká mistr Ug-wej:
STAČÍ JEN VĚŘIT!!!
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 19. říj 2016 6:04:22

DEN DEVATENACTY

Po dlouhe dobe jsem se vyspal
a su docista vygumovanej

Dekuji
...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 19. říj 2016 7:23:50

na vedlejším vlákně běží seriál JAXE SÁM UZDRAVIT ZA 15 DNŮ

gruzínský..nebo tak nějak...esoterik Georgij Gurdžijev se rozsekal v autě
a ted pozor...
ano, zavřel se do pokoje na 7 dnů a došlo k tomu!
k čemu?
uzdravil se sám a dokonce a jen za sedm dnů....SEDM DNŮ!!!..a bez nějakých návodů...

vyšel z pokoje zdravější, než byl před havárií

klobnouk dolů a to je můj vzor

... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 19. říj 2016 7:35:52

píšu: zdá se, že je mi líp

kamarádka se ptá: co tomu pomohlo?

odpovídám: zdá se, že úprava léků

a později:Věřím, že v mém životě všemu pomáhá mé Vedení
a právě, když jsem skálopevně přesvědčen, že to či to pomáhá....Vedení to zaonačí tak, že to či to NEPOMÁHÁ!
abych si opět uvědomil, že nepomáhá to či to...ALE ONO---VEDENÍ.. a to jakýmkoli způsobem!

no vida, už mi to zase myslí
dík a zdarec
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 19. říj 2016 11:42:07

V 199O roce jsem měl pěknou vizi čiročirého nekonečného Prostoru Vědomí, ve kterém jsem byl Bodíčkem Individualizovaného Já, tohoto Prostoru...a zároveň celým Oním Prostorem...dodnes tomu moc nerozumím, co to tam probíhalo.....
no a ted mě napadlo, že by sem mohl v té meditaci pokračovat ted...po 26-27 letech.....a dokončit onu Iniciaci....

bylo to někdy v lednu nebo únoru....tak uvidíme
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 19. říj 2016 17:13:56

dneska byl pohnutý den...inu 1 a 9...cyklus končí a začíná nový
a jo..v mém paradigmatu došlo ke změnám

nejprv...nadšený vzpomínkou na Gurdžijeve...jsem to chtěl dělat jako on....už jsem si nalinkoval sedm dní meditací...ale naštěstí jsem si přiznal, že nesu Gurdžijev...ZATÍM...a že moje dráha vede jinudy....kudy?

psaním zde této výpovědi..a čím upřímnější tím lepší

daleko zajímavější se jeví další postup v oné iniciační vizi z roku 1990

mám svoje cvičen, mantry, meditace...moc ovoce nenesou..anebo řekněme..moc ovoce zatím není vidět--- možná že nějaké někde je, kdo ví...
a čas od času jsem puzen vybrat si něco jiného...aktuálního, nadějného...na netu je toho plno...pak se těžko odolává....a člověk i jo...hrábne do jiného balíčku...
i já někdy podlehnu....ale vracím se k svému


začátečník nemusí být věrný..dyt ani nemá čemu....délesloužící naopak...
... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 20. říj 2016 2:59:13

DEN DVACET

dobré ráno, dobrý dzien

vstával jsem ve 3 a docela se vyspal a navíc měl lítací sen...to už si ani nepamatuji, kdy jsem měl lítací sen naposled...
nic zvláštního...pracoval jsem v továrně a byla pauza na rozcvičku...skákali jsme a zatímco ostatní padali k zemi...mě napadlo vyletět vzhůru a taky že jo...až kamsi ke stožárům...
pak to mělo pokračování...cosi o hýřivé baronce a její cudné neteři....
pilo se víno, bohužel si nevzpomínám, jakou mělo chuť

sen je signifikantní v tom, že ostatní lidé padají na zem...ale já ne
nechci se tím nějak zvlášt vyvyšovat, ale pro hledače, který je aspon trochu jako já, je to důležité v tom, že je -li hledač...nemůže dělat věci tak, jako ostatní lidé...MUSÍ JINAK..A MUSÍ OD TOHO, CO DĚLAJÍ OSTATNÍ ODHLÉDNOUT!!!

slyší-li a vidí-li hledač...že lidé stárnou a umírají....nikterak mu to nemá vadit v myšlence, že on mládne a neumírá...ok?
lidé padají na zem...ALE JÁ NE, JÁ SI LÍTÁM

je život jen iluze a sen?
je!
tak proč by to nešlo

proč?
bo bohužel mám mysl nadupanou tím, co dělaj ostatní...už od děcka...maminka, tatínek, kámoši vzory a ideály...vše podle ostatních

no pak má něco jít
... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 20. říj 2016 11:45:54

no jistě znáte moji vášen vysvětlovat to tady jako Hru....každý ani nemusí nic myslet...stejně je jen figurkou ve Hře..tj iluzí..v nějakém Příběhu..a stačí zmáčknout čudlík...KLIK...A MIZÍŠ z mé Hry...a bohužerl čudlík tam je i pro mě
... ... . ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 20. říj 2016 21:41:30

Zda se, ze rozeznavate pouze Bozi Pritomnost...jako pravou skutecnou...a osobu...jako iluzorni sen....figurku vymysleneho Pribehu---Role
Mezi tim neni nic?
Moje Bozi Pritomnost se do Role osoby dostava zvolna
Nejprve je to Role Bozstva...pak Boha...pak bozske Bytosti...predstav si treba Dusi ci Andela...a teprv az pak me....Pomocnika Carodeje
A vse je pekne spojeny...zcelistveny...kdyz si to nakreslim...a mam to I pojmenovany....zadni anonymove mnou nevladnou
A jo...je tam zapojena I Temna strana

Tento muj Pantheon je uz nejmin desaty z prubehu mnoha let....a jaxe menim ja...taxe vyviji I On
Zzitra zkusim dat sem fotku

vstup prosinec...furt žádné obrázky..Mistři prosím naučtemě to..jeden obrázek vydá za stránku popisu......díky.....

Tak dobrou noc
... ... . . ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 20. říj 2016 22:45:00

DEN 21
OKO BERE

půlnoční zpěvy:

věřím, že v mém životě všemu pomáhá mé Vedení
a právě, když jsem skálopevně přesvědčen, že to či to pomáhá....Vedení to zaonačí tak, že to či to NEPOMÁHÁ!
a proč?
abych si opět uvědomil, že nepomáhá to či to...ALE ONO---VEDENÍ.. a to jakýmkoli způsobem!

no vida, už mi to zase myslí
dík a zdarec
.......

otázka:
Vedení v Tobě je skutečným Mágem, Čarodějem.

Takže potřebuje vůbec tu představu osoby, která musí být něčím víc, než to Vedení?

.......

já:
Takže potřebuje vůbec tu představu osoby?
NO SAMOZŘEJMĚ...VŽDYT TO JE TA MÁ HRA:
CESTA OSOBY ZA VEDENÍM
to je ta krása...to je ta ALCHYMIE..CO TU DĚLÁME:
per aspera ad astra
jinak by tu nebylo co dělat
... . ...

debata trochu uhla od tematu, ale dokud se bavíme o figurkách je to ok

Ahoj
Klidne to tam nech(píšu Janě)
Slibil jsem,'ze k mozna odbocujicim debatam prihlednu
I kdyz momentalne nevim, jaky maji vyznam
Kdyz mazat ...tak az po case

No s tim bestselerem bych byl take tad
Dulezite je to...AZ ODHALIS...jo az odhalim, pak jo
jenom,'abych odhalil...
Deset hodin a ja su vyspanej
Mag nepotrebuje spat asi
Nepotrebuje jist
Nepotrebuje dychat
Samy veci,'co su zvyklej delat
Ba, co delam rad
Nedelam to, co sem delal jako clovek, uz to odchazi...
A nedelam to, co mam delat jako mag,bo jeste ani nevim poradne co
Odhaleni ....to je to, co ma prijit, jojo
Ja rikam INICIACE
Jsem Carodej pred druhou Iniciaci
... ... . . ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 22. říj 2016 5:44:39

DEN DVACET DVA

to já nevím...
kdysi tady kolovala taková říkanka jak máme v sobě dva vlky, bílého a černého....kteří se perou či co..a kdo vyhraje, byla otázka
a odpověd byla..ten kterého krmím
což asi mělo znamenat, že mám přikrmovat bílého vlka=bílou magii...

já to vidím jinak
mám v sobě smečku vlků i jiných hodnějších zvířátek, třeba veverek...a krmím je všechny....jakoukoliv mají barvu
samozřejmě ptáčci mi zobají z ruky..veverky hladím..a vlky musím opatrně, aby mi neukousli ruku....nebo ty tygry....a i toho lidojedovatýho...

protože když nechávám třeba toho černého vyhladovět....nekrmím ho....tak on mě začíná nenávidět....a když umře...tak první co ho napadne je, že se mi pomstí...a hle...už mám nepřítele...už je na světě démon, který po mně de

kdoví kolik takových sem si vyrobil

a kolik ty, který se ted svatosvatě dušuješ, že žádného...

syťte, krmte, pečujte....a na démony se nezlobte, každej dělá, co umí

a POZOR....moje mírumilovná řeč neznamená, že je třeba démonům ustupovat, to nikoli...neútočím jako první ani jako druhý, ale když opakovaně útočí na mě, taxi vyhrnu rukávy a jdu do boje...a rád..aspon provětrám zasejc ty svoje černé vlky....

málem jsem propás Lunární kvadrant....dnes je Ubývající Luna a 30.10 bude nov

tzn tedka někdy by mohl být viděn úkaz, že je vidět i Slunko i Luna...du se mrknout
.......
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 22. říj 2016 18:03:45

ahoj Honzame
pracovat se Zlem v sobě není práce logická a mnohdy je sebevražedná
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 22. říj 2016 19:45:44

můj návod je tento:

nejdřív se se Zlem setkáš
to snad už zažil každý
a každý asi to zkusil po dobrém:
pohladil...nabídl pomoc..dal najíst..ze svýho
a výsledek:
no byl sežrán

Zlo si pomyslelo:
další blbeček, co mě chtěl obalamutit, ale mě pohlazení spíš nasere než uklidní, hehe, dobře mu tak..svatouškovi

a dobrák si pomyslel:
jo to mám za to, za dobrotu na žebrotu, příště už si dám na takový prevíty pozor
vždyt já jsem hned věděl, že to je mizera mizerná

a tady se mohou ti dva rozejít..každý se svým názorem


můj..a není to jen můj..postup je :
správně
nechat se sežrat znova..tj..nastavit druhou tvář, nope, to je v bichli taky
jo, ne vždy sou na to podmínky a ne každý má na to náturu
protože druhým sežráním to nekončí
je třeba dalšího
a dalšího
rok dva pět deset let

a pak nastane chvíle, kdy si to Zlo řekne:
tak bud je to blbec z největších..nebo nějakej masoch...
ANEBO MÁ NĚJAKOU INFO CO JÁ NEMÁM
přece to není možný se furt nechat sežrávat

to Zlo znejistí
no a to je začátek ..dál už si to domysli

...............

návod vyžaduje úpravu

v tom smyslu, že nejprve člověk končí tam hned po tom prvém setkání a rozejdou se ve zlém....teprv mnohem později je člověk tak otrlý a připravený, že se nechá požírat..a přitom, a to sem taky nenapsal, si dělá svoje...tj působí na toho zlého...
a další věc je, že když to dotáhne do dobrého konce s jedním zlobrem....potom už to netrvá tak dlouho s dalším a dalším...práce se zúročuje...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 23. říj 2016 0:43:09

DEN DVACET TŘI

Venku pěkně svítí Luna
dneska budu prát....tedy nikoli se ze zlem...ale prádlo
protože nemám pračku...je to jak z dob krále Valchy

když jsem byl v Indii...zašel jsem tam do řekněme městských lázní....tj místa, kde ze země trčelo pár trubek s kohoutkem a vodou....a u takového zdroje seděl Ind...oblečený... a pral se a zároven se koupal....
uvažoval jsem, že tuto methodu převezmu

.......

ZNOVU K TEORII VJEMOVÉHO POLE

co mám k dispozici...jsou VJEMY....SOUHRN těchto nazývám VJEMOVÉ POLE

mohu je rozlišit na:
1---VJEMY Z MÉ MYSLI...tím myslím MYŠLENKY, POCITY, EMOCE..tohle všechno
2---VJEMY Z TĚLA.....bolesti, vlastně nejen vjemy z těla, ale i vjemy těla..tzn vidím RUKU např..jaxe hýbe...dle mých představ
3---VJEMY SVĚTA A ZE SVĚTA...dům...druhý člověk..zvíře...vjem druhého člověka je podobný vjemu ruky..akorát ruku ovládám mnohdy mnohem lépe než druhého člověka nebo strom

4---VJEMY ESOTERICKÉ A DUCHOVNÍ...VIZE...KONTAKTU S MÝM VEDENÍM..víceméně jsou sice také v mysli, ale není to ryzí má myšlenka..či aspon se tak nechová

o jiné oblasti nevím..tudíž je vidno, že zas až tak mnoho různých vjemů nemám

CO SE ŘÍKÁ O VJEMECH

od dob ryzího materialismu, kdy se tvrdilo, že vjemy máme z hmoty a hmota je základ a nezávisle existující věc...realita....jsme už trochu pokročili dál
řada esoteriků ale uvažuje o těch svých vjemech pořád v téhle linii
nejprv cosi existuje a já to cosi vnímám..mám vjem

nové pojetí to říká jinak
JÁ...SVÝM VNÍMÁNÍM...TVOŘÍM TO...CO VNÍMÁM

takže co je dřív..autobus anebo vjem autobusu?
kdo ví?

vnímání...tvoření....prožívání....introspekce.....přemýšlení a dumání...o vjemech

když mám vjem autobusu...musí notabene vůbec nějaký autobus existovat?
pro mě ne

vlastně k odvíjení se této Hry..Příběhu čaroděje Peťuly..jak to pracovně nazývám..stačí jedna malá mysl...moje...a v ní pár VJEMŮ A ČINNOSTÍ, které jsem vyznačil....a Hra může zdárně probíhat...až do slavnostního konce a potlesku diváků...

druhá možnost....že vše vnímané samostatně a nezávisle na mě existuje..A BACHA NEJEN VŠE VNÍMANÉ..ALE JOJO I VŠE NEVNÍMANÉ...je strašlivě neefektivní...na co udržovat pro Hru nepodstatné věci, když na ně zrovna není upřena pozornost?

už jste viděli Animátora...který, když kreslí figurku, třeba jak ráno vstává a cvičí kung-fu.....aby jí..tj mě....kreslil střeva a žaludek a srdce a všechny orgány a buňky?....no to by se ukreslil..a což všechny ostatní věci v kosmu kolem....JAKÝ KOSMOS KOLEM?
pro děj Hry..tj momentálně cvičení tento kosmos nemá žádný význam..pročež se nekreslí a tím pádem ani neexistuje

jo, když si cvičenec kung-fu omylem při svém záplení rozsekne mečem dlaň...hle..v tu ránu v té ráně se objeví krev, kterou zdatný Animátor nakreslí....ano, ted je jí třeba
a zdatný cvičenec sevře pěst..vyřkne mantru..a krev zase zmizí...rána je vyléčena..samozřejmě..pokud má cvičenec-čaroděj dobré kontakty na Animátora...pokud ne..musí holt pro lékárničku

TAKŽE ZÁVĚR:
SLEDUJI FILM..sleduji film o své figurce čaroděje po první Iniciaci....je to Hra trochu se lišící od zatím jednoduchých počítačových her, které...jak věřím...se ale rychle přibližují k úrovni té mé

má vize:
tak jak člověk který má problémy s rukou....si pomáhá prostředky mechanickými..od obvazu..přes elektronická vylepšení až po umělou ruku

tak i já...když budu nespokojen se stavem mé Hry.....budu si moci vypomoci pomocným Modulem...zřejmě čínské provenience

samozřejmě čistší řešení by bylo mít čím dál lepší kontakt na tvůrce vjemů..Animátora....a ve spolupráci s Ním si svou Hru a svůj Příběh měnit a upravovat...pro zlepšení Vnímání...Tvorby...Prožívání...Přemýšlení...
A HLAVNĚ PRO POUČENÍ A ZMOUDŘENÍ..PROTO TO SNAD HRAJU, OK?
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 23. říj 2016 6:53:33

A S KOLIKA ZLEJMA ENTITAMA SES UŽ , NOPE, SETKAL...A MĚL CO DO ČINĚNÍ?

já potažmo za šedesát let...možná dvakrát tváří v tvář..a párkrát ještě jsem cosi trochu cítil...no jo, bylo toho víc....
vlastně jo, zlá entita je vždy nablízku..ale bycha..stejně jako dobrá entita...a je na nás, kterou požádáme o tanec

ale na začátku jsem nemyslel, vnitřní myšlenkové entity..ale hmatatelného čerta kterého jsi viděl, takhle jsem to myslel...démona

tak takového jsem viděl jen jednou...začalo to ve snu...a běda...pokračovalo to i po probuzení, což byl šok, bo většinou noční můra po probuzení zmizí...tenhle ne....

a opět bacha...jak vím, že to byla zlá entita....no nevím..na řeči nedošlo...byl černej...tak to byl zlej....že...
a s takových nepřesných dojmů si skládám i obrázek o jiných bytostech..i o lidech..řve a vzteká se..tak je zlej a basta

a navíc si tu momentku mého pozorování rozšířím na věčné časy....jednou zlej..vždycky zlej..zkrátka potvora
a paxe divím, když takhle smýšlejí i o mě
co?...já že su zlej?..to bylo jen jednou náhodou..z toho si nemůžeš brát mustr na mě..já su normálně přece hodnej

závěr:
opatrně s hodnocením
a ochota hodnocení změnit
i o sobě!
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 23. říj 2016 7:48:43

.......

ZNOVU K TEORII VJEMOVÉHO POLE

co mám k dispozici...jsou VJEMY....SOUHRN těchto nazývám VJEMOVÉ POLE

mohu je rozlišit na:
1---VJEMY Z MÉ MYSLI...tím myslím MYŠLENKY, POCITY, EMOCE..tohle všechno
2---VJEMY Z TĚLA.....bolesti, vlastně nejen vjemy z těla, ale i vjemy těla..tzn vidím RUKU např..jaxe hýbe...dle mých představ
3---VJEMY SVĚTA A ZE SVĚTA...dům...druhý člověk..zvíře...vjem druhého člověka je podobný vjemu ruky..akorát ruku ovládám mnohdy mnohem lépe než druhého člověka nebo strom

4---VJEMY ESOTERICKÉ A DUCHOVNÍ...VIZE...KONTAKTU S MÝM VEDENÍM..víceméně jsou sice také v mysli, ale není to ryzí má myšlenka..či aspon se tak nechová

o jiné oblasti nevím..tudíž je vidno, že zas až tak mnoho různých vjemů nemám

CO SE ŘÍKÁ O VJEMECH

od dob ryzího materialismu, kdy se tvrdilo, že vjemy máme z hmoty a hmota je základ a nezávisle existující věc...realita....jsme už trochu pokročili dál
řada esoteriků ale uvažuje o těch svých vjemech pořád v téhle linii
nejprv cosi existuje a já to cosi vnímám..mám vjem

nové pojetí to říká jinak
JÁ...SVÝM VNÍMÁNÍM...TVOŘÍM TO...CO VNÍMÁM

takže co je dřív..autobus anebo vjem autobusu?
kdo ví?

vnímání...tvoření....prožívání....introspekce.....přemýšlení a dumání...o vjemech

když mám vjem autobusu...musí notabene vůbec nějaký autobus existovat?
pro mě ne

vlastně k odvíjení se této Hry..Příběhu čaroděje Peťuly..jak to pracovně nazývám..stačí jedna malá mysl...moje...a v ní pár VJEMŮ A ČINNOSTÍ, které jsem vyznačil....a Hra může zdárně probíhat...až do slavnostního konce a potlesku diváků...

druhá možnost....že vše vnímané samostatně a nezávisle na mě existuje..A BACHA NEJEN VŠE VNÍMANÉ..ALE JOJO I VŠE NEVNÍMANÉ...je strašlivě neefektivní...na co udržovat pro Hru nepodstatné věci, když na ně zrovna není upřena pozornost?

už jste viděli Animátora...který, když kreslí figurku, třeba jak ráno vstává a cvičí kung-fu.....aby jí..tj mě....kreslil střeva a žaludek a srdce a všechny orgány a buňky?....no to by se ukreslil..a což všechny ostatní věci v kosmu kolem....JAKÝ KOSMOS KOLEM?
pro děj Hry..tj momentálně cvičení tento kosmos nemá žádný význam..pročež se nekreslí a tím pádem ani neexistuje

jo, když si cvičenec kung-fu omylem při svém záplení rozsekne mečem dlaň...hle..v tu ránu v té ráně se objeví krev, kterou zdatný Animátor nakreslí....ano, ted je jí třeba
a zdatný cvičenec sevře pěst..vyřkne mantru..a krev zase zmizí...rána je vyléčena..samozřejmě..pokud má cvičenec-čaroděj dobré kontakty na Animátora...pokud ne..musí holt pro lékárničku

TAKŽE ZÁVĚR:
SLEDUJI FILM..sleduji film o své figurce čaroděje po první Iniciaci....je to Hra trochu se lišící od zatím jednoduchých počítačových her, které...jak věřím...se ale rychle přibližují k úrovni té mé

má vize:
tak jak člověk který má problémy s rukou....si pomáhá prostředky mechanickými..od obvazu..přes elektronická vylepšení až po umělou ruku

tak i já...když budu nespokojen se stavem mé Hry.....budu si moci vypomoci pomocným Modulem...zřejmě čínské provenience

samozřejmě čistší řešení by bylo mít čím dál lepší kontakt na tvůrce vjemů..Animátora....a ve spolupráci s Ním si svou Hru a svůj Příběh měnit a upravovat...pro zlepšení Vnímání...Tvorby...Prožívání...Přemýšlení...
A HLAVNĚ PRO POUČENÍ A ZMOUDŘENÍ..PROTO TO SNAD HRAJU, OK?
.........RA........
..ARI.AUT.XIA.
.........LU........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 23. říj 2016 14:42:59

v modelu, který používám, počítám jedním Animátorem
když koukneme na dílny jako Disneyland...jistě je tam Animátorů mnoho, ale řídí se plánem...scénářem...pokyny z režie
Animátor je tedy ryze tachnická funkce...která to...co vymyslí scénář...realizuje ve filmu

tady by bylo dobré odlišit Hru a Příběh

Hra např jsou šachy se svými jednoduchými pravidly
a Příběh by bylo třeba Sicilské zahájení

podívám-li se na lidský život jako na Hru...pak co bude Příběh...co Scénka...co Etida

příběh čarodějnického Učně, který se stává Čarodějem...je myslím docela nosný...a ne zas až tak obehraný...a když..podívej na Krabata...jak do pad...a podobně to dopadá i s dalšíma...bo na Magii se dívaj všeci skrz prsty

proto neváhejte a koukejte na dr Strange
.............

ahoj nope, podal si to velmi pěkně, zvlášt ocenuji tvou vlastní energetickou břišní zásobárnu..ale na mou otázku jsi neodpověděl nijak....ale to nevadí...bo já ani žádnou odpověd nechtěl a nepotřebuji, bo dělat z kreslení pohlavní záležitost je zbytečné...zvlášt v rámci, který tady podávám....

na druhé straně odpovídat na otázky se musíme také učit...nemůžeš...jak bývá tvým častým zvykem...problematiku otázky odvádět k jiným..často vygugleným..pojmům...které nic neřeší a často nastolují zas další a další otázky a problémy..viz tvá jedna z posledních připomínek o Klauzovi....

na druhé straně někdy jo, někdy se hlubší exkurz do tematiky hodí
jelikož já ale podávám své pojetí...většinou od historických fakt odbíhám anebo nejsou pro mě autoritou...tím, že vneseš staré pojetí to mé úsilí jen maříš

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 23. říj 2016 14:56:58

abych teda pokračoval

mám Příběh
tj Scénář toho Příběho je v hrubých rysech hotov...i když sou i prostory pro překvapení
Animátor to poctivě kreslí
zápletka se odvíjí
diváci sledují...to oni jsou hlavním kriteriem úspěšnosti

no a já hraji...o zlom dušu..nejčastěj Stanislavského metodou, jak už jsem ji také tady popisoval

ještě jednou připomínám, že k hraní Animátor nepotřebuje kreslit soustavně všechno...jen to,co je vidět...na čem je pozornost...co je zrovna ve Hře

já samozřejmě vám nemohu dokázat, že mám jaxe s oblibou říká...pravdu...že skutečně existuje toto studio a HRA VŮBEC
ALE VY NA DRUHÉ STRANĚ MI ZAS NEMŮŽETE VYVRÁTIT, ŽE BY TO TAK MOHLO BÝT...a já si věřím, že je!!!

tzn teorie není dokazatelná....a není vyvratitelná...což myslím, je běžná výbava dobrých teorií

bud si hochu figurkou v kresleném ...tj animovaném...tj vyimaginovaném filmečku...a dcerko...anebo jsi v kosmu plném realných atomů a tomů a mů a ů...jak by řek Werich a jiní fyzici
..........

proč to tak rozebírám?
protože vyznat se ve filmu, ve kterém hraji...a mnohdy riskuji život...je nadmíru důležité...at už pro komfort hry...nebo plnění cílů hry...nebo aspon naučení se základních pravidel HRY

kdo z nás může říct s Djokovitchem..REDY!!!
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků