OPUS MAGUS

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod vostálník » úte 10. led 2017 0:05:52

Akademická otázka: ví někdo jak to bylo opravdu?


Tak to vím naprosto přesně,

Ananada byl pravej vopak Mahákašjapy,

a tak mu schválně přišil tu kytku,

voni ti pocitáři prostě nemaj tu hlavu v lásce už dlouho...
vostálník
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran1 » úte 10. led 2017 3:35:27

DEN 102

Su unavenej
.......
arikiran1
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 10. led 2017 5:50:49

nop píše:S postupem času dochází ke změnám.


To, oč v Buddhově odpovědi jde, nezná postup času, nemění se, proto když se nalézá podstata, o které Buddha mlčí, nalézá se i jasnost v jednoduchosti odpovědi, která se nedotýká mysli.
Návštěvník
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 10. led 2017 8:05:50

HRA

Představte si, že by v hračkářství byla Hra...něco jako Člověče.....jejíž pravidla by hovořila jassně:
všechny figurky se vám rozpadnou...domečky zničí....na kostce není žádná šestka...a každou minutu vás ještě majznou do hlavy....
kdo, kurvA, BY ASI TAKOVOU HRU HRÁL?

no a ted se podívej na svůj život, ty pičo....
stárneš, chorobuješ, blbneš a sereš si to ke smrti....a ještě fůru energie vydáš na to, abys vypadala delikátně a nad věcí....boha jeho...je ti blbě ale je to ok, bo takhle to bylo nastavený a nedá se s tím nic dělat....a i kdyby se just dalo...tak..a to by bylo fakt překvapení...ty bys ani nechtěl, vole, bo seš už úplně zblblej...

omlouvám se za poněkud silnější výrazy, ale myslím, že nastal Čas Kurvování...kurva je slovo síly...poslední záchrana před naprostým kolapsem....a taxi to slovo , milé děti, každý den stokrát opakujte..bo jinak jsme kurva v prdeli....

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Tara » úte 10. led 2017 8:29:04

SMS od kamaráda:

"Zkus se podívat na sebe jako na herce v divadle, třeba by ta osoba mohla tu vyprahlost, marnost zahrát tak, že by se mohla sama proměnit. Posledních několik let jsem věnoval studiu forem ztotožnění se pozornosti vědomí s individuální formou osoby a můžu skutečně potvrdit, že je to opruz. Nejvíce mě na tom zaujala ta vnitřní oslepenost, protože to je jako barevná mlha, kde skutečnost jakoby ani neexistovala a jsou vidět jen obrazy mysli a často i nesouvisle, jakoby bez kontextu. Odosobnění ale není jedinou cestou jak z té mlhy ven... :-)"
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 10. led 2017 8:40:44

jediné odosobnění, které bych ještě uznal je vpálit si kulku do čela...ok?
tyhle vaše psychologické sračky, jako že su odosobněn in-mental...to je pro psychiatra
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod .Petra » úte 10. led 2017 11:20:00

arikiran píše:HRA

Představte si, že by v hračkářství byla Hra...něco jako Člověče.....jejíž pravidla by hovořila jassně:
všechny figurky se vám rozpadnou...domečky zničí....na kostce není žádná šestka...a každou minutu vás ještě majznou do hlavy....
kdo, kurvA, BY ASI TAKOVOU HRU HRÁL?

no a ted se podívej na svůj život, ty pičo....
stárneš, chorobuješ, blbneš a sereš si to ke smrti....a ještě fůru energie vydáš na to, abys vypadala delikátně a nad věcí....boha jeho...je ti blbě ale je to ok, bo takhle to bylo nastavený a nedá se s tím nic dělat....a i kdyby se just dalo...tak..a to by bylo fakt překvapení...ty bys ani nechtěl, vole, bo seš už úplně zblblej...

omlouvám se za poněkud silnější výrazy, ale myslím, že nastal Čas Kurvování...kurva je slovo síly...poslední záchrana před naprostým kolapsem....a taxi to slovo , milé děti, každý den stokrát opakujte..bo jinak jsme kurva v prdeli....

.......


Na tech fotkach ze setkani jen z tebe vyzaruje spiritualni energie. Zrejme te to tema smrt procistuje. Uz neni potreba si brat servitky a hrat si na laskaveho a laskyplneho duchovnaka. :)
.Petra
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 10. led 2017 11:57:51

Nesnažit se být někým, kým si myslíš, že bys měl být, ale jen být a nechat svou pravou přirozenost projevit.

Ta přirozenost je pak pravdivá a moudrá, je trpělivá, laskavá, nezávidí, nevychloubá se a není domýšlivá.
nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy, nemá radost ze špatnosti, ale vždycky se raduje z pravdy.
Návštěvník
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod .Petra » úte 10. led 2017 13:29:27

Ty predstavy, jak by se mel spravny duchovnak projevovat, jsou obvykle velmi zakorene. Musi byt prece pravdivy, trpelivy, laskavy atd, atd,, aby bylo hned kazdemu jasne, ze on uz To ma. :D
.Petra
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 10. led 2017 13:47:40

Dokud je tady ztotožnění s osobou, s představou, že za přirozeností stojí duchovňák, který dosáhl osvícení, tak je jakékoliv duchovní dosahování ve finále na kulku do hlavy.

Přirozenost tady zůstává, když to poměřování duchovního dosahování zmizí, když nepotřebuješ být někým, kdo něčeho dosáhl nebo nedosáhl, kdo už je na nějaké úrovni a teď o to dosažené nesmí přijít, kdo musí obhájit svou pravdu, své dosažení, svou pozici.

Osoba zmizí ze scény a je tady jen projev. Přirozený projev.
Návštěvník
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 10. led 2017 13:49:44

ahoj Petro
dík
kde ty fotky jsou?
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50


Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 10. led 2017 14:57:04

dík za fotky
sice jsem nic nepoznal ale sem docela spokojen
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 10. led 2017 17:29:01

Pouze vysvětlení, že tím vhodným východiskem z problémů nemusí být kulka do čela.
Návštěvník
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod .Petra » úte 10. led 2017 17:56:38

Návštěvník píše:Pouze vysvětlení, že tím vhodným východiskem z problémů nemusí být kulka do čela.


Smichavani znamych, naucenych poucek neni zadnym vysvetlenim. Za tim je zrejme satanska energie domyslivosti. :D
.Petra
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod .Petra » úte 10. led 2017 18:09:23

arikiran píše:jediné odosobnění, které bych ještě uznal je vpálit si kulku do čela...ok?
tyhle vaše psychologické sračky, jako že su odosobněn in-mental...to je pro psychiatra
.......


Podle me zkusenosti se musi dal padat a padat...jak se clovek chyti nejake vejicky, tak je to v haji a cele to hrozne padani bylo nanic, nebot se nedosahlo dna. Teprve ode dna se da totiz odrazit...Je to cesta pro silne, pro extremisty. Doprucoval ji napr. Thorwald Dethlefsen.
.Petra
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 11. led 2017 5:55:52

STŘEDA DEN 103

dobré ráno všem Entitám
Bohyni a Mistry vítám

(dneska ve snu někdo volal...PEŤO!...nemám ted skoro žádné sny , natož abych si z nich něco pamatoval...tak mě to vzbudilo a byl jsem překvapen)

Včera v noci jsme debatovali s přítelkyní a snad už moje teorie HRY dostává hmatatelnější obrysy, tak se dnes pokusím to formulovat

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 11. led 2017 6:41:15

ar.PNG
ar.PNG (7.66 KiB) Zobrazeno 6433 krát


Čísla 555
Držte si klobouky, protože přichází velká životní změna. Neměli byste ji brát jako pozitivní nebo negativní, neboť všechny změny jsou přirozenou součástí běhu života. Možná je tato změna odpovědí na vaše modlitby, takže v sobě nadále pěstujete vizi a pocit vlastní vyrovnanosti.
Návštěvník
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 11. led 2017 7:02:26

tak bohužel tatáž chyba jako posledně, v debatě jsme použili smajlíky a ty se tady nechcou číst
už nenám sílu to hledat
je to na fejsu v chrámu
tak koh to zajímá, at se koukne
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 11. led 2017 11:20:07

DEBATA V ÚTERÝ:
kam:
Děkuji ti za důvěru. Neboj, to, co jsi mi napsal, není nic, co bych nedokázala pochopit. Je to holt život.
já:
DÍK, TROCHU JSEM DOUFAL, ŽE TO ZTRÁVÍŠ, ALE TAKY BYLA MOŽNOST, ŽE NE
DÍK
já přemýšlel, že když má někdo hnusný tajemství, tak by měl mlčet a vzít si to do hrobu....a ne hodit to jen tak na kamarádku
za to se omlouvám
kam:
Člověk holt pravdu vždycky musí nějak přijmout, co mu zbývá. Ty tím musíš žít, to také není nic k závidění.
Já tak nějak věřím, že člověk moc nemá na vybranu v tom, jak a co chce žít.Ten scénář píšou tam nahoře.
já:
ano, zases napsala o čem sem dumal
scénáristi a režije si dělá co chce
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků