OPUS MAGUS

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Peťula » úte 22. lis 2016 6:09:00

DEN 53...ZLATÉ BOŽSTVO TE

RANNÍ HOD:..........ZÁMĚT: ORLY...DÍK..........OOPOO...JO, DOBRÝ..........DRUHÁ PĚTKA, ZÁMĚR: PANNY..........OPPPO...NO, FINTA SE NEZDAŘILA, OBELSTÍT MISTRY JE ASI NAIVNÍ PŘÁNÍ..........

POLEDNÍ HOD:...........ZÁMĚR: ORLY, DÍK..........OOPOO...DOCELA JSEM TUŠIL, ŽE TO BUDE STEJNÝ JAKO VÝŠE...TO JE POZITIVUM V KASINU SE HODÍCÍ, DÍKY MISTŘI...ALE CO TED?..........ZÁMĚR: DĚJ SE VŮLE MISTRŮ....OPPPO...TY BRDO...TĚSNE PO SOBĚ DVA IDENTICKÉ HODY...HONZAME, TO BYCH PROSIL PROPOČÍTAT....MYSLÍM, ŽE TO JE MIN PRAVDĚPODOBNÉ NEŽ DESÍTKA...DÍK MISTŘI...PAK ŽE SE NEDĚJOU VĚCI...KDYBYCH UMĚL ZOPAKOVAT HOD PAK BYCH V KASINU DESETKRÁT ZA SEBOU VYHRÁL....PŘI POČÁTEČNÍM VKLADU 300KČ...BY TO BYLO...UŽ VELMI PĚKNÉ ČÍSLO 300X 2 NA DESÁTOU=300 000KČ....

VEČERNÍ HOD:..........ZÁMĚR: JEŠTĚ JEDNOU TO SAMÝ PROSÍM..........PPPOO OOPOP....NO NENÍ TO TEDA TO SAMÝ, ZAČALO TO DOBŘE ASPON STEJNÝM POČTEM PPPOO...A POTOM SE ZDÁLO, ŽE BUDE I PĚTKA OOPOO...ALE POSLEDNÍ PANNA TO ZRUŠILA...5:5.......PROSTĚ OBLOMIT MISTRY, ABY MI ŠLI NA RUKU JE TĚŽKÉ...ALE PODOTÝKÁM, ŽE TOTO JE CVIČNÝ PROSTOR, KDE JE MOŽNO SI POHRÁVAT, DĚLAT ŽERTY,UTAHOVAT SI ZE MĚ...ATD
VĚŘÍM, ŽE V KASINU MĚ MISTŘI PODRŽÍ....COŽ BRZY VYZKOUŠÍM...A ROZHOD SEM SE T VYZKOUŠET PŘED KAMEROU, ABY BYL DŮKAZ, BO ŘÍCT, JÁ HODIL DESÍTKU, MŮŽE KAŽDÝ...A PRO BUDOUCÍ POKOLENÍ BUDE ZÁHODNO PONECHAT SVĚDECTVÍ, ABY KAŽDÝ VIDĚL ONOHO LEGENDÁRNÍHO PRŮKOPNÍKA....JEHOŽ UČENÍ KDYSI SLEDOVAL MÁLOKDO, JAK ŘÍKÁ NOP...A DNES HO SLEDUJÍ VŠICI....JO, BO ČASY SE MĚNÍ...A KDO BY TAKÉ NECHTĚL VYHRÁT V KASINU, ŽE?.......

KDO VĚŘÍ, ŽE SE MI TO POVEDE?....CHÁPU VÁS, GEMBLEROVI NEVĚŘÍ NIKDO, A PROČ BYCH SE MĚL NA VÁS HNĚVAT, ANI JÁ TOMU NEVĚŘÍM...ZATÍM...JENŽE CVIK DĚLÁ MISTRA!!!..A JÁ CVIČÍM, NA ROZDÍL OD VÁS, JOJO
Peťula
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Honzam » úte 22. lis 2016 16:06:29

Peťula píše:DEN 53...ZLATÉ BOŽSTVO TE

RANNÍ HOD:..........ZÁMĚT: ORLY...DÍK..........OOPOO...JO, DOBRÝ..........DRUHÁ PĚTKA, ZÁMĚR: PANNY..........OPPPO...NO, FINTA SE NEZDAŘILA, OBELSTÍT MISTRY JE ASI NAIVNÍ PŘÁNÍ..........
POLEDNÍ HOD:...........ZÁMĚR: ORLY, DÍK..........OOPOO...DOCELA JSEM TUŠIL, ŽE TO BUDE STEJNÝ JAKO VÝŠE...TO JE POZITIVUM V KASINU SE HODÍCÍ, DÍKY MISTŘI...ALE CO TED?..........ZÁMĚR: DĚJ SE VŮLE MISTRŮ....OPPPO...TY BRDO...TĚSNE PO SOBĚ DVA IDENTICKÉ HODY...HONZAME, TO BYCH PROSIL PROPOČÍTAT....MYSLÍM, ŽE TO JE MIN PRAVDĚPODOBNÉ NEŽ DESÍTKA...DÍK MISTŘI...PAK ŽE SE NEDĚJOU VĚCI...KDYBYCH UMĚL ZOPAKOVAT HOD PAK BYCH V KASINU DESETKRÁT ZA SEBOU VYHRÁL....PŘI POČÁTEČNÍM VKLADU 300KČ...BY TO BYLO...UŽ VELMI PĚKNÉ ČÍSLO 300X 2 NA DESÁTOU=300 000KČ....KDO VĚŘÍ, ŽE SE MI TO POVEDE?....CHÁPU VÁS, GEMBLEROVI NEVĚŘÍ NIKDO, A PROČ BYCH SE MĚL NA VÁS HNĚVAT, ANI JÁ TOMU NEVĚŘÍM...ZATÍM...CVIK DĚLÁ MISTRA!!!


Že hodíš za sebou dvě identické série o 10-ti hodech je stejně pravděpodobné jako desítka tj 0,1%. Koukám že jsi sám se sebou sladěný jako skutečný strážný anděl. :)
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 23. lis 2016 5:45:57

DEN 54 ČERNÉ BOŽSTVO PO PROPAST

prosím o pomoc, kamarádka byla patrně postižena prokletím...které se projevilo jako onemocnění únavovým syndromem..dÍk za případné rady, co s tím...

ranní hod: ..........záměr: povede se pomoct kamarádce k uzdravení?....O--jo, P--ne....prosím o pomoc, Mistři a Bohyně.....OOPOP PPPOO...ŠANCE PADESÁT NA PADESÁT...HRA JE OTEVŘENÁ...DÍK

polední hod: ..........záměr: O...jít vpravo...P...jít vlevo..........OPPOP POOPP...4:6...VÍCKRÁT SE JDE VLEVO....SKONČÍ SE TEDA VLEVO

VEČERNÍ HOD:..........BŮH NÁS PROVÁZEJ..........POPOO OOPPP..........ZASE 5:5.......... hody jsou složité...deset Orlů by naznačilo úspěch akce...možná...takhle nevím ...risk je zisk
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 23. lis 2016 14:26:20

ahoj Honzame, dík za spolupráci a držím palce, at se to s tebou obrátí lepšímu...i tato možnost tady je....a sám vidíš, že se stávají i velmi nepravděpodobné věci
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 24. lis 2016 9:44:38

DEN 55 ZELENÝ STŘED

DNESKA MI PERE SOUSEDKA PRÁDLO, MUSÍM JÍT
ASPON JEDEN HOD:..........ZÁMĚR...ORLY....PPOOO PPOOO...IDENTICKÉ PĚTKY, TAKY ZAJÍMAVÉ..DÍK
.........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Honzam » čtv 24. lis 2016 19:42:28

arikiran píše:DEN 55 ZELENÝ STŘED

DNESKA MI PERE SOUSEDKA PRÁDLO, MUSÍM JÍT
ASPON JEDEN HOD:..........ZÁMĚR...ORLY....PPOOO PPOOO...IDENTICKÉ PĚTKY, TAKY ZAJÍMAVÉ..DÍK
.........


38: POPPO POPPP OOPOP POPPO POOPO POPOP
39: POPOO OPOPO PPOPO PPOOP OPOPO OPPOO
40: PPOPP OPOPO POOPP OPPOP OPPOP PPPOP
41: OPPOP POPPO POPOP OOOPO PPOPP OOPPP
42: OPOPO OPOOO OPPPP POOOO OOPOO PPPOO
43: PPPOO PPOPO OPOOP OPPPP PPPPP OOOPO
44: POOPP POOOP PPPPO POPOO ----- -----

45: OPOPO OOOPP POPOO OPOPO OPOOO OOPOO
46: PPPOO POOOO POOOO POPPO OPPOO PPPPP
47: PPPPO POOPO OPPOO OPPOO OPPOO OOPOP
48: OOOPO POPOP ----- ----- ----- -----
49: POPOP POOOO ----- ----- POPPP OOOOO
50: PPPPP PPPPP POPOP OPPPP OOOPO POPPO
51: OOPOP OPPOO OOOPO POPPP ----- -----

52: PPPPP OOPOO ----- ----- POOOO OOPPO
53: OOPOO OPPPO OOPOO OPPPO PPPOO OOPOP
54: OOPOP PPPOO OPPOP POOPP POPOO OOPPP
55: PPOOO PPOOO

46 sérií

Pravděpodobnost, že ve 46 sériích o 10-ti hodech hodíš 3 a vícekrát dvě stejné pětice mi vyšla 17,34%.

Honzam píše:Že hodíš za sebou dvě identické série o 10-ti hodech je stejně pravděpodobné jako desítka tj 0,1%.


Není to správně, protože pravděpodobnost, že padne desítka 10x O nebo 10x P, je dvojnásobná 0,2%. Pravděpodobnost, že padne právě jen 10x P je 0,1%.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 25. lis 2016 12:03:35

DEN 56

POZDNÍ RANNÍ HOD: .............ZÁMĚR OBNOVENÍ SSÍLY PRO MŮJ SVĚT, MOU MYSL, MÉ TĚLO, ZLEPŠENÍ SPOJENÍ...DÍK MISTŘI......CHYBA--ZNOVA...PPOPP OOOPO...jakoby první pětka a druhá pětka byly různé--opačně orientovanéale obě extremní..výsledek je ovšem díky tomu že obě pětky tahají na opačnou stranu nulový 5:5

dnes jsme ukončili komunikaci s kamarádkou...přestože jsme oba esoterici a rozumněli jsme si...naše nastavení bylo zřejmě opačné...a proto se chut k akci vytratila...škoda

ráno v parku jsem cvičil s tyčí...a provlékl si ji rozpaženýma rukama, tak že vznikl vlastně kříž...anebo jako bych nesl okov s vodou...už mě křižujou, už mě nasazují okovy....pozdrav od Ježíše...dík
....................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 26. lis 2016 6:34:34

DEN 57

dobré ráno, nope, dobré ráno všem

ranní hod:..........OOOPO OOPPO.......SEDMIČKA PO DLOUHÉ DOBĚ....asi se začíná opakovat nějaký cyklus....koneckonců blížíme se k novu..děkuji Bohyně.......

......

k nopově příspěvku:

je tam pěkné poukázání na to, že průběh cvičení ásán koreluje s průběhem dne...

takže vlastně cvičenec, když si ráno zacvičí ásány a monitoruje jejich průběh...může získat přehled o podobném průběhu dme...tedy anticipovat události...tj předvídat je...

ba dokonce v pokročilejší fázi může své cvičení ovlivňovat a a ásány modifikovat a tak modelovat a měnit události dne...tedy čarovat

je to něco podobného, co jsem popisoval na začátku Opusu, myslím v odstavečku Cvičiště nebo ak nějak

to poslední bych viděl tak, že když cvičenec zařadí do sestavy NOVOU ásánu....potom se v jeho sekvenci denních událostí objeví nějaká nová událost...něco, co ještě nedělal

a funguje to i obráceně....když v rutinách dne použiji něco nového, neotřelého....v mém cvičení ásán se to také projeví něčím novým...
.....................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 26. lis 2016 19:15:26

Z debaty na chatu:
Jak se vede <
výborně, sem v poho
včera jsem dostal kopačky od nové přítelkyně

a přišel jsem na to, že já nemohu nic zařídit
vůbec nic
mohu mluvit, dělat dobré skutky, rozkrájet se
a odezva je na tom úplně nezávislá

a stejně tak je to s našim cvičením
můžeš cvičit až do alelelujá...umeditovat se... a hovno hovno
proto jsem získal pocit naprosté svobody!

budu si dělat co chci
stejně je to jedno
paráda
člověk něco dělá...obětuje se..a nic..pak je nasranej, že to dělal zbytečně...nebo si zoufá, kde jsem udělal chybu?

a když si budu dělat co mě baví..a nic nezískám, tak co, aspon mě to bavilo
Konec chatu
........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 28. lis 2016 7:46:22

DEN 59

Dobré áno všem
den 58 vypad, bylo mi doporučeno se odmlčet
měsíc se chýlí ke konci a tak není divu, že to dobíhá tak tak...
ZÍTRA JE NOV
tak ukončete teoretickou přípravu a Už konečně něco udělejte!...vlastně pardon, vy možná děláte, jen to není vidět...no to je ok, nemusí být každý taký psavec, jako já...

dneska mi bylo doporučeno, abych pil víc alkoholu, tak mám v plánu si koupit tři piva, možná že si myslíte, že tři piva není nic moc, ale to jsou náchodské speciály...Primátoři...navíc je to černé pivo, což se k novu a Tmě hodí

navíc jsem se dnes domluvil na akci RULETA

ranní hod...z mince přecházím na tužku..........OPOPP PPOOO.....5:5...To není zrovna povzbudivé..ale uvidíme pozděj
........................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 28. lis 2016 14:34:05

tak jedno pivo už je vypito..+ trochu rumu

dopo jsem byl navštívit marodného kamaráda...tam a zpět asi 4km...v mraze...jako Amundzen...
vyrobil jsem mu ručně obrázek golema pro štěstí....a představ si, on po vší mé snaze a námaze obrázek odmítl...taxe si ho nes zase domů, ale nevadí, vystavím mu ho doma...kouzla působí nelokálně, že jo

jednak jsem se zamyslel, proč lidi odmítají dary...není to..tenhle kamarád...můj první případ...čím zaujatější jogín tím větší strach cokoli přijmout...
chceš pomoc boží, fakt?
jak ji můžeš dostat, když neumíš přijmout ani prkotinu od kamaráda

samozřejmě, to nemusí souviset...prkotinu nechci, ale boží pomoc bych rád

mi se ale stejně zdá, že to spolu souvisí...a velmi

souvisí to s technikou práce...nejdřív začnu maličkostmi a postupuji k větším věcem...to je kontinuita práce...samozřejmě, můžeš být kabrňák co drobné vynechává v očekávání obrovského skoku...no, ok..žádný problém...sám proti skokům nic nemám..ale pracuji s maličkostmi..a s radostí pozoruji, jak rostou a rostou,,,až někdy i k té pomoci Boha-Bohyně-Mistrů..dík, těším se
.......

ahoj Honzame....opatřil jsem si tesařskou trojhrannou tužku a jednu stranu označil ČERVENÁ... druhou MODRÁ.. a třetí VYBER SI SÁM....vemu tužku, párkrát zatočím a kouknu, co vynde...je to efektivnější, než hledat minci po podlaze, což se mi nohdy stalo

omlouvám se, za vynechávání hodů, ale tak nějak spěji k jednomu rannímu...portfolio hodů bude stejně malé, nikdo se nepřidal...a chtít dělat nějaké závěry by potřebovalo tisíce hodů a tisíce zpáv, jak hody asi souvisely s událostmi dne...no není-li monožství, je třeba lepšit kvalitu, což se budu snažit
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 28. lis 2016 15:37:40

malá technická:
jesliže napíšu: SEŠ BLBEJ!
anebo: MÁM POCIT, ŽE SEŠ BLBEJ...NEBO VNÍMÁM TĚ JAKO BLBCE

je to rozdíl!!!

proto ospbně mam raděj druhé vyjádření..kamarád má zcela určitě právo vnímat mě jak chce...kde je chyba, že mě vidí jako blbce, můžem řešit...bud sem se tak fakt prezentoval...nebo je jeho vnímání zkreslené...jistě na to přijdem, když tomu dáme chvilku

vyjádření: seš blbá, tuto možnost komplikuje...jednak je to urážející a jednak, jak může ten druhý vědět jaký jsem...nemůže, takže blbec je on...situace se většinou zvrtne ve výměnu nadávek a je po komunikaci

zdarec a hodně štěstí v debatách
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 28. lis 2016 16:09:41

PÍSEŇ REJNOKŮ

Vášeň a Obnova
Vášeň a Obnova
Vášeň a Obnova
Běž do toho
zas znova

Anga, Anga, Anga
Anga, Anga, Angá
Anga, Anga, Angá
Anga, Anga, Angááá

Obnov Vášeň svou
a s Vášní vše Obnov
Vášeň je Ssíla
netřeba slov

Obnov Vášeň svou
a s Vášní vše Obnov
Vášeň je má milá
netřeba slov

Obnov se Vášni má
Vášeň vše obnoví
vždyť je to prosté
jen kdo to ví?
..................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pon 28. lis 2016 21:35:14

ahoj Honzame
jojo...tak nějak

dnes jsem byl poprvé v kasinu a asi hodinu jsem dumal, jaxe to spouští a sází...byla to elektronická
s laskavou pomocí druhých hráčů jsem v klidu prohrál 200kč a ještě dostal zdarma víno

ale jsem rád, že jsem do toho šel a nepodlehl bobkům
přitom den byl naplněn mnoha zázračnými synchronicitami, takže jsem zprvu myslel, že musím vyhrát..ale asi žádný úspěch nenastane, není-li vykoupen úsilím a obětmi

dík Bohyně a Mistři
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 29. lis 2016 5:41:11

DEN 60

DÍK HONZAME ZA VIDEJKA, TO PRVNÍ V ANGLIČTINĚ JSEM MOC NEPOBRAL...DOSTAL JSEM SE JEN K OBLÉKÁNÍ PONÍKA NEBO DÍVKY..ANI NEVÍM...A SVLÉKÁNÍ, COŽ BY MĚ ZAJÍMALO VÍC, JSEM ANI NENAŠEL

tato druhá písnička v češtině byla super...že se změním už tu info mám déle...a patrně nás bude víc...zaplatpámbu
.......................

při ranním koukání do zrcadla bylo nebývale mnoho vjemů...vize aury...bílá
potom nějaký Mistr něco mluvil, bohužel to nemělo zvuk
a potom asi čtyři odpudivé obličeje..takřka démonské
povídám: proč jste tak škaredí, proč se mi raděj neukazují tvary andělské?
takoví jsme kvůli TOBĚ!...kvůli tvému nastavení!
no potom už to bylo trochu osobní...jako obvykle jsem brečel.....

dnes hodně práce, tak at nám to odsjpá

ranní zvěst:..........ČERNÁ
........................ČERNÁ
........................ČERNÁ
........................ČERNÁ
........................ČERNÁ

.......................NEUTRÁL
......................ČERVENÁ
......................ČERNÁ
......................NEUTRÁL
......................ČERVENÁ

první pětka dobrá, už včera v kasinu jsem si všiml, že 4x po sobě šla červená...to by byla výhra 3000...pět černých...6400...to by mohlo pro začátek stačit na šampaňské....akorát jak zachytit kdy sekvence začne a kolikrát s bude opakovat stejná barva...hrát na čísla vidím zatím jako dost nepodložené...i když zajímavé je, že asi dva hráči, co tam se mnou byli...jeli na číslo...jeden den narození dával....ale výhra žádná, i když jsem mu chvíli fandil, když už jsem prohrál svoje .......

udělám asi serii 3-5 návštěv a když nevyhraju, tak test odložím...až ještě víc vzroste Síla...dík Bohyně a Mistři
........................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » úte 29. lis 2016 7:10:37

PÍSEŇ REJNOKŮ 2

Vášeň a Obnova
Vášeň a Obnova
Vášeň a Obnova
Běž do toho
zas znova

Anga, Anga, Anga
Anga, Anga, Angá
Anga, Anga, Angá
Anga, Anga, Angááá

Obnov Vášeň svou
a s Vášní vše Obnov
Vášeň je Ssíla
netřeba slov

Obnov Vášeň svou
a s Vášní vše Obnov
Vášeň je má milá
netřeba slov

Obnov se Vášni má
Vášeň vše obnoví
vždyť je to prosté
jen kdo to ví?

Vášeň a Obnova
Vášeň a Obnova
Vášeň a Obnova
To sou Slova
Fénixova
..................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Honzam » úte 29. lis 2016 19:54:44

arikiran píše:DEN 60

DÍK HONZAME ZA VIDEJKA, TO PRVNÍ V ANGLIČTINĚ JSEM MOC NEPOBRAL...DOSTAL JSEM SE JEN K OBLÉKÁNÍ PONÍKA NEBO DÍVKY..ANI NEVÍM...A SVLÉKÁNÍ, COŽ BY MĚ ZAJÍMALO VÍC, JSEM ANI NENAŠEL


http://www.hryprodivky.cz/h/which-my-little-pony-character-are-you

Po reklamách se nejdřív klikne na "Play" v srdíčku a pak na průřez trojhrannou tužkou nad slovem Pony.

arikiran píše:ranní zvěst:..........ČERNÁ
........................ČERNÁ
........................ČERNÁ
........................ČERNÁ
........................ČERNÁ

.......................NEUTRÁL
......................ČERVENÁ
......................ČERNÁ
......................NEUTRÁL
......................ČERVENÁ


Je to jiné testování než s mincí. Budeme to asi muset počítat zvlášť a vytvořit nový bodovací systém.

Za předpokladu, že tužka je na průřezu všude symetrická, můžeme předpokládat stejnou pravděpodobnost padnutí pro všechny 3 strany rovnou 1/3.

Zatím k prvnímu hodu:

Pravděpodobnost, že padne 5 prvních stejných stran je jen 1,23%.
Pravděpodobnost, že padne 6 a více stejných stran z 10-ti je 22,97%.
Pravděpodobnost, že padne právě kombinace 6, 2, 2 je 6,40%.
Pro zajímavost pravděpodobnost, že nějaká strana v 10-ti hodech vůbec nepadne je 5,2%.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod petulaj » stř 30. lis 2016 7:43:45

no to su zvědavej na výsledek hádanky

.................

DEN 61

Včera jsem byl na nov v lese, po dlouhé době, ale zima....
ná ročný den

včera se sypala mystika z rukávu a dnes klid...na procházce klid...u zrcadla klid
bolí záda a škrábe v krku

dneska bych měl doučovat osmáka matyku, taxnad dorazí...

včera mi slíbila kamarádka, že mi bude dělat štěstí a doprovodí mě na druhou návštěvu Kasina...plánuji tak někdy do deseti dnů....pravděpodobnost výhry je malá ne-li nulová....ale nikoli nemožná...řek sem si že napoprvé bude stačit chytit lajnu čtyřikrát červená...při počátečním vkladu 50kč bude výhra 800kč...za dvě stovky máme čtyry pokus

debatil jsem o tom s kamarádem pokristou, skoro profesionálem, a tan tvrdil, že elektronické rulety mají cinknutý program tak, aby moc nefandil sázejícím...což mě trochu deprimovalo, ale věřím v poctivost té naší

DNEŠNÍ TAH:
ČERNÁ
ČERVENÁ
ČERVENÁ
NEU
ČERNÁ

ČERVENÁ
ČERNÁ
ČERNÁ
NEU
ČERNÁ
.......
3:5:2...MÍRNÝ EXTRÉM ČERNÉ...OČEKÁVANÉ UDÁLOSTI...KLID
petulaj
 

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 30. lis 2016 15:40:23

dnes druhá návštěva z plánovaných asi pěti v tomto měsíci
viděl jsem tyto efekty:
1....hned jaxem zasedl...5x po sobě červená...tohle zachytit, byl bych splnil plán, co jsem napsal ráno
2...šly asi tři krát po sobě tažená stejná čísla: 3,3,10,10, a ještě tuším 14,14...také dost nepravděpodobné
3...a velmi pozoruhodný jev nejmín 14x za sebou červená....mám to vyfocený, kdyby někdo chtěl důkaz, ale jen osm asi čísel, bo víc se na monitoru neukazovalo

závěr:
mým přichodem do Kasina vzrostla pravděpodobnost nepravděpodobných jevů..nebo li...Gaussovo rozložení bylo opět překonáno
jo taky sem zahlíd sekvenci: 2,10,14,10,2...zajímavé symetrické zharmonizování

co to způsobilo, ty jevy?
co jiného než Síla...Bohyně...Vášeň....děkuji
jediná moje činnost během návštěvy byla zpěv mantry..krom dalších drobností jako vycentrování si židličky a uložení Tužtice

kdybych zachytil 14x červenou a nonstop na ni sázel, šla by výhra do milionů, které bych moh, Jani rozdat potřebým

dnešní výhra byla sto korun, což jsem si dal vyplatit a kočka recepční na mě hleděla jak na ...víte co, ale čaroděj si takových věcí nevšímá...
zase jsem dostal sklenku vína, takže jsem byl vlastně skoro na svejch...první prohra..druhá šulnul..takže třetí pokus už by mohla být výhra

pěkně jsem si to užil a potvrdil si teorii, že Síla narušuje okolí ve smyslu obratu do čarodějných možností

díky Bohyně a Mistři
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 30. lis 2016 17:33:42

ahoj nope
narušování okolí Sílou vnímám takto:
když jdeš do obchodu, jistě by sis přál, aby měli požadované zboží, dostals na ně slevu, prodavačka se chovala vstřícně a mile...atd atd...to je ale narušení okolí
bo normálně na tebe prodavačka prdí, zboží není na skladě, a vstřícnost je také diskutabilní

tedy když jsem napsal že Síla narušuje okolí ve smyslu obratu k čarodějným stavům, taxem myslel: narušuje okolí K LEPŠÍMU, OK?
TVŮJ PŘÍSPĚVEK MI TOTIŽ VYZNĚL TAK, ŽE NARUŠOVÁNÍ OKOLÍ NENÍ PĚKNÉ

ok, máš pravdu, není to pěkné pro toho, kdo je na bordel zvyklý a ze změn má strach..i když jsou k lepšímu, což on ale nevnímá, vidí jen, že to není jak byl zvyklý...a to ho znejistuje, jojo
....................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník