Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 29. čer 2016 15:00:23

NÁPLŇ HRY

můj model vychází z toho, že svět je hříčka 13ti mocných přátel čarodějů a čarodějek...

Velmistr je šéfem Hry,

čas od času se jeden z čarodějů rozhodne k Umocňujícímu Rituálu...

paxe zbylých jedenáct rozdělí takto:pět se uskupí do Bílého Bratrstva a šest do Tmavého Bratrstva...

vybraný odvážlivec pak stane nahý...tj odevzdá všechnu svoji Ssílu a Pečetě a Klíče a jako holátko lidské vstoupí do Hry...

pět kamarádu jeho Bratrstva je mu nápomocno a šest kamarádů druhého Bratrstva mu staví překážky...

dotyčný pak v potu tváře dobývá zpět svoji Ssílu...až...po těžkých úkolech a bojích, prohrách i vítězstvích... a učení a zrání za bezesných nocí... Ji...i s notnou dávkou štěstí...
získá zpět v

TAKOVÉ KRÁSE A KVALITĚ!!!

že všem pochybovačům je nad slunce jasný smysl tohoto Ponoření a Zkoušky...
stojí to za to!!!...
to říkám z vlastní zkušenosti...tady toto je už upraveno na cvičném chrámu na fejsu...trochu sem se unáhlil, neb mé vlastní zkušenosti sahají zatím k tomu holátku, chvějícímu se zimou a vlastní hloupostí
ale jo, věřím, že to dobře dopadne
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 30. čer 2016 9:42:40

EPISODE-ROAD

Asi před měsícem sem si naplánoval 100 denni duchovní Cestu ... docela sem se těšil a zaujala me ta změna ...

Dnes je 25. den Cesty a ja su na hunte...nemocny, bez penez, s pritelkyni sem se rozesel, nemam kde bydlet...okolni podminky tedy bidne...to by uz leckoho stresovalo....a ja su zatim v klidu...i kdyz jo, mistama sem se vztekal ci brecel...

A paxem si vzpomněl, jaxme pred mnoha lety hrali...se svymi syny a sousedovic klukama...hru zvanou Dračí doupě....byli jsme skupinou dobrodruhu a jeli plnit jakesi ukoly

Sefem hry byl muj nejstarsi syn...velky drson, bo hned na zacatku cesty nas o vsetko okradli, zmlatili a pohodili do prikopy....

mě to tenkrát tak nasralo, že jsem tu vesnici vypálil...kluci mě museli uklidnovat, že je to přece jen jako...jen hra...

A tak vidim jiste podobnosti s tou Cestou svou...taky se musím uklidnovat, že je to jen jako...jen Hra...no ale vrtá mi hlavou, zda by ta Hra nešla hrát trochu lépe...s menšími katastrofickými následky pro mě?
...............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 30. čer 2016 12:06:34

MALÉ KRŮČKY
Cesta dlouhé tisíce kilometrů začíná prvním malým krůčkem....ok
Akorát člověk z toho může nabýt dojmu, že takhle to bude na cestě pořád....a po milionech malých krůčků v poho dorazí do Cíle...
mi se ukazuje, že tomu tak není
jo, malými krůčky zdolám ledacos, přejdu lesem, pouští, vylezu na horu...ok...ale sou překážky, na které malé krůčky nestačí
NAPŘ PROPAST
zdolej Propast malými krůčky...jo, konzervativní našinec už uvažuje, že by ji slanil...dole si nějak poradil...oněmi malými krůčky a na druhé straně zas vítězně vylezl
vítězně?
no nevím
možná už tušíte, to co já, co to po nás Propast vlastně chce...?
jojo...SKOČIT....skočit malým krůčkem asi nepůjde
no a já takovou jednu potvůrku čuju před sebou a moje malé krůčky se stávají menšími a menšími...bo na nějaký skok si holt netroufám...
přesto i v takové zapeklité situaci tuším pokračování....asi mě bude muset někdo strčit...sám to asi nedám...možná to je moje první Propast...možná už jsem zapomněl, jaxem vesele skákal kdysi...
anebo, ted mě napadlo, přátelé...možná už mě strčili....možná už letím....a co se blíží?
DOPAD!!!
BUM.
no a milé děti, jak to s Petulou dopadne, si zase řekneme příště...doufám
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 2:05:54

Od doktorky jsem si prines antibiotika a diagn: zanet prudusek...coz uz jsem parkrat mel....taxnad preziju i tenhle....

Dostal jsem novy bytecek a hodni lide mi pujci na najem na 6 mesicu dopredu, coz je ve zdejsim kraji zvykem vybirat...

Takze zda se, ze se situace konsoliduje a uklidnuje

Nebo je to jen zdanlive?

4.7. je nov...tj nekdy v pondeli...

Bude to nov 62... tj zacatek druheho mesice v sestem obdobi....to je ta stodenni Cesta

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 8:42:36

AKTUÁLNÍ STAV CHOROBY

včera jsem byl konečně u doktorky
dala antibiotika
ale dnešní noc byla dost krušná, nemoh sem ani ležet, ani dýchat, taxem seděl u otevř okna a lapal po dechu
nerad bych se dostal do nemocnice, je to pod úroven studenta magie..taková ostuda, pokorně tam přiznat lidem, na které jen nadávám, že su v koncích a at mi prosím pomůžou!!!
no a možná právě to se po mně chce?
kdo ví


.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 12:10:46

Jako Zak Magie se samozrejme lecim Kouzlem...nepatram po pricinach...lusknu prstem...zvolam zaklinadlo...poprosim Mistry o zdar...a..voila...nemoc je tu furt?
A proc?
No asi proto, ze to jeste poradne neumim

Kdo mi nadeli nemoc?
No Bohyne samozrejme, ci zkouskova komise, ktera testuje me dosazeni....no a...nemoc nezmizela....vyplyva, ze dosazeni je zatim male
Kdyz prosim Bohyni, prosim ji o zbaveni se choroby, kterou mi ona sama naordinvala....zajimave

Dalsi problem mam tento:
Kouzlim, prosim o zbaveni se choroby...ale Bohyne nic, chproba pretrvava
Maj se tedy obratit k jinemu Bozstvu...Sile...acylpyrinu?
Pripadami to jako nevera....
Na druhe strane, kdyz nezaucinkuje Kouzlo, proc bych nemoh zkusit acylpyrin?

Rozhodovani, co delat, je denne mnoho...a zvolit spravne je obtozne, kdyz vedeni radi jen naznaky a vse je hadanka....presto...jako nosny pilir pro zlepsovani vidim praci na/svem Pristupu, zde nic neprijde nazmar a vse se zuroci do Ssily....a kdo ma Ssilu, ma vsechno...i zdravi napr...
...............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 13:44:21

ahoj Jani
technik, jak kouzlit, plnit si přání apod...je mnoho...
no a já z dovolením si dělám cestu svoji...klopotně, ok...krůček po krůčku,ok...sem tam Propast...výsledky zatím mizivé...a navíc o všech svých nezdarech pěkně píšu, takže je prostor pro ostatní, dát mi to pěkně sežrat...
nic nevím, nic nemám, ničeho sem nedosáhl...tohle mi prosím přeložte do latiny...po Cesarovi to bude druhý pamětihodný výrok..
Proč?
Protože tohle je ZÁKLAD!!!

Kdo se k tomuhle nepropracuje bořením svých falešných dogmat, co všechno už umí a kam to dotáh..vždy a vždy bude stavět na nich...a tím blbě...jojo
proto říkám zaplatpámbu

Vizme pozoruhodné Janino tvrzení:
...Děláš to přesně obráceně, než to může úspěšně fungovat.....

a víte, že je to možný?
možná to dělám úpně blbě
možná ani má Bohyně neexistuje
a možná už mi ani nic nepomůže..bo co, přátelé?

bo já su taký hazardér a furiant, že v tom budu pokračovat
děj se co děj, bez ohledu na výsledky, bez ohledu na nářek přihlížejících a varování Jehovistů

takto riskuje všechno sázím na svůj přístup

takže uvidíme
a když neuvidíme, ani to mě nepoloží,
bo, že sme zatím neviděli, neznamená,
že nemůžeme uvidět za chvíli, zítra, za rok...jednou

zajímavé je, že stavím na nejistotě, riskuji, nemám nic...
a přece mi nastoupená cesta dává velký vnitřní klid
díky Mistři, díky Bohyně
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 17:24:04

No ja nevim,'jeslis poradne pochopila muj postoj
Ten se nezajima...opakuji nezajima! o zadne vysvetleni a kauzalni zavislosti...bohuzel pro me...copak neni prima byt komformnim esoterikem a srotit pekne podle tisiciletych principu a kauzalit?
No holt ja se vydal jinou cestou
Sam su zvedavy kam se dostanu...bo nyni vse nasvedcuje tomu, ze to de s kopce...a to je prave ta legrace a smula zaroven
Jak bych moh osvedcit svou viru a oddanost navzdory utrpenim...kdyby byla cesta pohodlne leharko?

Paklize chce jeste nekdo napsat, ze to delam blbe...taxe neostychejte a prisadte si....aha, to je napad....udelam tady prehled, kde vsude bych moh zkoncit a pojmeme to jako sazkovou hru, ok?

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 17:28:23

1- jako Carodej
2- v nemocnici
3- v psych lecebne
4- na policii
5- tam, kde su ted, tj bez zvlastnich zmen
6- v nebi
7- v pekle
8- jinde...doplnujte kde
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 02. črc 2016 5:59:57

dnes ráno...
antibiotika zabraly, dnes sem se po týdnu poprvé vleže vyspal..díky Mistři, hehe...jo, děkuji jim, to jo,ale někdy jim také nadávám...

dilema je, že bych tomu chtěl rozumět víc, ale kdybych tomu víc rozumněl, mé prožívání už by nebylo spontánní..a právě v té spontánnosti přijetí či nepřijetí každého okamžiku a události to je...tam se odvíjí další postup...a mě štve sice, že ho neznám, ale chápu, že je to tak pro mě to nejlepší...zkrátka musím reagovat..i když nevím..i když sem v nejistotách...
což už od mala mi dělalo problémy...já byl vždy rád na zkoušky připraven
ale ono trochu se připravit jde i tady, podmínky sou sice těžší...ale sem tam se cosi opakuje a zde se mohu zlepšit
koneckonců je to jen Hra
jen Jakoby
jen cvičně
nebo ne?
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 02. črc 2016 6:17:55

podnětný text od Lindy:
Zatím co běžné mentální fungování by mohlo představovat neustálou snahu něčeho ´dosáhnout´, duchovní poznání je zcela bezúsilné, pasivní a spontánní. Přijímá se, místo aby se ho dosahovalo. Je to obdobné, jako když utichne zvuk: tichost se objeví sama od sebe. Člověk toho nemůže dosáhnout usilováním nebo snažením. Prostřednictvím mentální aktivity vzniká možnost něco ovládat; v odhalení žádná kontrola neexistuje. Nulové ovládání/kontrolování je možné, když tu není nic, co by se mělo ovládat/kontrolovat, a když neexistuje žádný způsob, jak aplikovat ovládání, i kdyby to možné bylo. S tím, co je bezformové, nelze manipulovat.

dosahování...dělání...snaha
a proti tomu
přijímání....spontánní...bez snahy

v prvé řadě mi vadí rozdělení těchto věcí, myslím, že v každém dosahování může být kousek přijímání a naopak...striktní rozdělení staví obě věci PROTI sobě...ale jo, dejme tomu, že konání je bud většinově dosahováním...nebo naopak přijímáním

autor dále natvrdo spojuje snahu jen s dosahováním...ok, když chcu něčeho dosáhnout...obvyklý postup je...1-vize, plán, záměr toho dosáhnout...2- vůle a odhodlání, když už to chcu, tak za tím jít...tah na branku.....3- samotná akce..a za 4- bud toho dosáhnu nebo ne...a porovnám s vizí...plus případné další akce..korekce ...atd...takhle mohu sjet algorytmus několikrát až do mé spokojenosti s výsledkem...nebo poznání, že to zatím nejde...
a jo..CELÝ PROCES JE DOPROVÁZEN SNAHOU.. nebo aspon měl by, bo není-li či snaha je malé...je výsledek spíš, že to nejde...nebo blbý...

v tomto algorytmu sou zajímavé momenty, na které bych chtěl upozornit

1-- někdy tímto dosahováním se snahou se objeví výsledek, který je povrchně označen jako Chyba...a málem zahozen...když tu náhle je povšimnuto, že tento výsledek, i když neodpovídá zadání ani vizi a očekávání...JE NAD JINÉ LEPŠÍ A HODÍ SE MNOHEM VÍC NEŽ ZAMÝŠLENÉ PŮVODNÍ...
co to je?
akce Dosahování přešla spontánně do akce Přijímání!!!
štasten kdo pochopil, bo já mnohdy ty zázraky nechápu a kolik už výborných výsledků jsem zahodil?...jo, mnoho

ale snad sem aspon ukázal, že to není tak jednoduché...
chce to víc bdělosti, chápání souvislostí, zkrátka rozšířeného vědomí....a pak jo, paxe uvidí, co se předtím nevidělo...
mnoho štěstí a dík Mistrům a Janě
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 02. črc 2016 9:24:59

ono s tím odstupem je to tak, že pokud du do experimentu, tak nemám žádný odstup...sem v tom až po uši...a když to bolí, tak to bolí mě..a pořádně...a taky když je extáze...tak ji mám já...zkrátka jo, hraje se, ale herec je plně položen do hraní..a i tady jsou ještě možné odstupy...něco lehčího je cvičení...vážnějšího pak zkoušky a ostrá cvičení....to pak de do tuhého a odstup je minimální...

teprv až mě to vyplivne, pak jo, pak je možný a dokonce vítaný odstup, aby si člověk prohlédl šrámy a zisky a yvodil jakž takž další akci...čím blběji to dopadlo, tím se hodí odstup víc, hehe

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 03. črc 2016 7:05:32

JEŠTĚ O VJEMOVÉM POLI
(z debaty s kamarádkou)

Napsala jsi pekne, to se mi libi, ze kazdy ma v hlave svuj svet...ok
ja bych to rek tak, ze v mysli

Mysl...spolu s bozskou Mysli....vytvari me prostredi...svet kolem me...vytvari do tohoto prostredi figurku meho tela...cloveka péťu...a vytvari napln jeho lidske mysli....jeho myslenky a emoce a co tam vsechno v te hlave ma...a vytvari kanalek---spojeni na vyssi levly mysli...
Toto predstavuje jak tomu rikam
VJEMOVÉ POLE ČLOVĚKA

vidis strom?....mysliš na mě?...boli tě zada?....miluješ Boha a prijimáš Jeho vedeni?...to jsou vjemy ve Vjemovem poli z vyse uvedenych čtyř kategorií

NIC JINEHO K DISPOZICI NEMAS!...pakliže jsi aspon trochu jako já

vjem stromu je obycejny vjem, ma to kazdy
vjem Prazdnoty...to je jina, to uz musi byt nekdo mystik...ale pozor ...vjem stromu a vjem Prazdnoty jsou technicky jedno a to same...
Ten mystik...a je jich plno....ktery si na zaklade svych řekněme trochu zvlastnich vjemů...uděla obrazek--predstavu--tj zase vjem....ze je něčím vyjimecnym a buhviceho se to domák...možna samotné Pravdy....mozna Ryzi Skutečnosti...ten misto aby těchto vjemů využil k rozšířeni sveho Poznani, Ssily a Moudrosti...ten se dostane na vedlejší kolej...a trva roky...nez se pohne dal...

Bohuzel soucasny stav esoteriky dnes stavi přímo mantinely, ktere spolehlivě vedou adepty přesně do těchto končin...na slepou kolej...do prdele, tak řikaje...

Bo co....myslite, ze by vladnouci elity povolily tolika literatury, werksopů, seminářů, různých náboženství...atd...kdyby neveděly zcela přesně!!!....že to nikomu nepomůže ke svobodě???...ba naopak...kecy Vše je jak ma být!...Už si To!....Netřeba nic dělat!....spolknou esoterické ovce i s navijákem...a elity mohou s klidem vládnout a ožebračovat nás dál...a dál...a dál...a dál si to rikej sama....dokud nedostanes chut s tim neco udelat...paxe ozvi...zatim se neozval nikdo....
Takove to je v me hlave, děvče....
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 03. črc 2016 7:32:18

a děvče odepsalo:
...Je tady k dispozici to samotné vjemové pole, ve kterém se může zobrazit cokoliv, ale to vjemové pole, Vědomí je pořád stále stejné, je to sat-čit-ánanda, Boží vědomí, Boží přítomnost....
Nic se s ním neděje, stejně jako se nic neděje s filmovým plátnem, na kterém se promítá film, ani ta nejšpinavější scéna to plátno neumaže. ...
Filmová produkce psychosomatiky uchvátí pozornost natolik, že samotné filmové plátno jako by nebylo, není ničím zajímavým, je pořád stejné a přeci je tím jediným skutečným, co tady ve skutečnosti je....
.....

no a já zase:...považuješ se za znalce Vjemového Pole....pro tebe sat--čit--atd
no ok, bud si, ale dle mě znalec bezzubý...k čemu je dobré poznání , že existuje filmové plátno?
vlastně pro tebe k tomu, že ti to dává pocit, že tomu rozumíš lépe než já, lépe než jiní..ba možná se tím vjemovým polem cítíš i být...nádhera...já neměnná..a ve mně se to všechno odehrává....úžasné...sat-čit-atd

hraje se nějaká hra?
ostatní...jak dětské...se smějí a pláčou...kdežto já...znalec...sem v božském klidu..a budu v něm do skonání věků, nebo dokud mě z něho Petula nevykope

a já bohužel přiznávám, že na to zatím nemám páky..sat-čit-atd

je to jako bys řekla učiteli...hele, účo, já tu rovnici řešit nebudu a NEBUDU...bo je napsaná na papíře, a to je pro mě to hlavní, heč....všechny rovnice sou jen iluze napsané na papíře...tak k čemu je řešit.. to je jen pro děti...
já zbožnuji neměnný krásný bílý P A P Í R....paňatno maladěc?

a chuděra Učitel je v koncích
ahoj
..............

život je Hra, ok....
na něčem či v něčem se musí hrát...toto prostředí, proč ne, nazvěme Vědomím, sat-čit-anandou....

šachy se hrají na šachovnici....no a co?....ještě jsem neviděl, že by znalost šachovnice pomohla někomu zkvalitnit hru...
i když, proč ne...
pokud by se mi na mé přání objevila na daném políčku šachovnice třeba dáma..no to by bylo super...
hm, hned si du postavit šachy a vyzkoušet to
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 03. črc 2016 9:20:35

ještě k debatě předchozí:

poslední slova: Nejsem znalcem vědomého plátna, jsem tím vědomím, které je si vědomé toho, co se v něm odehrává, píše děvče

já: jinými slovy, chceš říct, že víš co se děje ve vjemovém tvém poli?....no ok to jakž takž ví každej

anebo hovoříš za široširé vědomí sat-čit-atd....?
kosmické vědomí?
nadkosmické vědomí
nadnadnadkosmické vědomí, kam už ani sat nesatá..pardon nesahá???

no ok, si nějakým vědomím a uvědomuješ si, co se v tobě odehrává, tak jo, na tomhle postu to balím a dáme řeč tak za měsíc...já už vystřílel všechnu svoji munici...vím, kdy mám dost a stahuji se do předem připravených pozic...jako obvykle, tvá pevnost neochvějně stojí dál...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 4:16:20

MOJE PŘEDPOVĚD

Moje předpověd je, že 1- bud lidstvo vyhyne...nebo 2- nevyhyne
Jesliže se nic kloudného nezmění ve společnosti, ve školství, v ekonomice, v politice...v tobě....ve mně...vyhyne
kdy nevyhyne a jak zajistit, aby nevyhynulo....tak to nevím, ale rád bych pomoh téhle variantě
ale co zmůžu sám a bez invence....vysmíván a pranýřován?
taxi to tu ještě chvíli čtěte a tiše spějme k 2
Koneckonců, kde je napsáno, že nějaké lidstvo musí existovat?
.....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 10:12:41

myslel jsem, že jsem v nějaké Hře....no dejme tomu
ale zatím to spíš vypadá, že jsem v nějakém románu...jako sice hlavní postava...ale moje hraní...svobodná vůle..a tak...je dost diskutabilní...
spíš jsem jen svědkem událostí, které si myslím, že ovlivnuji...ale spíš ani neovlivnuji

kdysi jsem hrál chvilku poč-hru na rytíře....bylo to anglicky, takže sem ani moc nevěděl, co se tam píše...jen na monitoru jsem pozoroval, že rytíř, aniž bych ho nějak vedl...svedl souboj s protivníkem...cosi dělal...s kýmsi mluvil....zkrátka asi to byl úvod do Hry..jakási automatika..aby vodič-hráč-já měl možnost figurku si ošahat....

tak takhle nějak mi ten člověk Péta ted připadá

city..a bolest..a radost....to je něco, čím Hra na život nesmírně převyšuje obyč poč hry...i když, když mi v člověče nezlob se někdo vykopne pinčlíka..tak jo, tak taky mohu zakoušet bolest a vztek...akorát tady v té Hře na život to přímo zakouší ta figurka...jojo...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 14:38:08

podle mě, ego vznikne tak, že svoje blbý vlastnosti strčím do pytle, dám tomu nálepku EGO..a snažím se to někam zastrčit, zašantročit, schovat...a když se na to příde..křičím, to nejsu já..to je to zlý EGO...je hnusný, zlý a nemůže milovat

no když nemůže milovat EGO, tak ho budu milovat já...a ruku v ruce půjdem spolu pryč od těch snobskej esoterickejch salónů, kam má ego vstup zakázán....
..................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 20:06:36

Ahoj Taro
Ano,'jsem ve stredu sveho vesmiru...tedy mam egocentricky pohled
Nikoli ale egoisticky, neb se na svuj vesmir divam laskave a soucitne

Zkratka modelu a pohledu a interpretaci muze byt mnoho...necht kazdemu pomaha ten jeho...k dalsimu rustu...
Dik
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 21:42:32

NOV ČERVENEC 2016

Dnes byl nov...

v mém kalendáři začíná druhý měsíc šestého období...zvaného....CESTA!

Jesliže jsem před třiceti dny začal Cestu na energetické úrovni řekněme 100 jednotek....
dnes a celý týden je to ...bohužel...jedna jediná jednotka!...ssila je fuč!....pád ze sta na jedna....

Zánět průdušek přetrvává..dokonce jsem klesl tak hluboko, že jím pilule předepsané doktorkou, hrůza...jak hluboko sem...při mejch zásadách... klesl!
(jesli ony ty mý zásady by taky neměly být vyhozeny na hnůj?)
Na dva dny mám 25 kč
S přitelkyní se rozcházím
Zkrátka nic se nedaří

A do toho ještě...považte ta rána...opět mě vyhodili ze skupiny Magie, když mi předtím samotný admin vynadal do dementů....a kdyz jsem se pak...jako člověk, který si sám sebe váží...ohradil...šup...byl jsem venku...

Pravděpodobně se nehodím do té společnosti, kde mocni vládnou se svými nohsledy a za tiché podpory mlčící většiny... bez ohledu na práva ostatních...

Pozor- toto nejsou stížnosti či litování se....pouze konstatování stavu a dosažených výsledků = jsou zatím mizerné!

A druhé Pozor- náladu to příliš neovlivňuje...se zájmem to pozoruju, zda to bude klesat dál..i pod nulu...?

Vím, že bych měl být optimista a více věřit....ale dostat se z těch hloubek...to uz by muselo byt fakt kouzlo...KOUZLO!!!

BOHYNĚ!!!...spolehám na Tebe, a chceš-li mě v těch sračkách ponechat...nebo dokonce utopit...pokusím se přijít na kloub tomu, co je v nich pro mě dobrého....

A vlastně...už to vidím....řada adeptů ve zkouškách byla mučena, pranýřována, ukřižována a zesměšňována...aby osvědčila své odhodlání dát za Bohyni život...

možná budu mít i já tu čest účastnit se takového ceremoniálu...

Dík a všem hodně štěstí a ssíly
Dobře zpracovaná bolest dá Ssílu
Špatně zpracovaná bolest jen zvětší slabost.
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků