Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 21. úno 2016 15:08:57

když cyklicky, tak cyklicky:

ČAROVNÁ CESTA
začala 20.5.2014..šel sem po chodníku...
a najednou...
SLYŠÍM : JE TO HRA!!!


(toto je tedy….další pokus dát hlavu a patu a srdce do popisu a zážitků z mé Cesty)

ZDE NĚKTERÉ VĚCI, KTERÉ SE NAKRESLILY UŽ Z MINULÝCH ÚVAH,ALE NA CESTĚ ZAČLY DOZNÁVAT ZMĚN

1 KAPITOLA
------------------

1 STAVBA BYTOSTI

bytost je to, co je schopno života...zde ve světě bio-života,
tj některé bytosti žijí, aniž mají bio-součást, jiné ..ta naše--bio-soucast ma...je to to, cemu rikame: clovek...člověk je tedy bio-součást mnohem větší a rozsáhlejší bytosti

Pozn1: z hlediska Hry...clovek je figurka-avatar...a ona velka bytost je hrac...posunuje figurkou...protihracem techto dvou je pqk Velmistr-Osud- Bozska Ssila

Pozn2:
zde bych řekl, že bio-život je po mém něco jiného než Život...to prvé se definuje schopmostí rozmnožování, výměn energií, reakcí na podněty a dalšími prvky...to druhé bych definoval jako schopnost si žití uvědomovat, tedy k Životu stačí Vědomí..a basta

já když uvažuju o sobě jako o člověku-zhruba,používám nejčastěji 4 oblasti VJEMŮ:

1-VJEMY Z Mysli lidské...myšlenky, pocity, emoce, představy, koncepty..atd jaxe tomu všemu říká
2-VJEMY z oblasti Těla...nejčastějc známe bolest
3-VJEMY ze Světa...okolí,druzí lidé,domy a tak
4- VJEMY Z Vyšší mé Úrovně....vize, kontakt z Mistrem
...................

celé mé zapojení do Stvoření, to..co mě vlastně Tvoří a Zaznamenává... je pak technicky definováno v tzv MENTÁLNÍCH SÍTÍCH,což sou registry,kde je o mně,jako o bytosti,uvedeno úplně vše,nebo skoro vše....taková mentální DNA...u jiných: morfogenetické pole např

celé mé fyzické zapojení do Stvoření,tzn praktické provedení-- je pak dáno energetickými útvary-QAZARTALY...,které,fraktálním způsobem..a možná cyklicky! ( námět na nobelovu cenu),tvoří universum a vše v něm,včetně mě..tj-každý atom či částice či energetický projev je VÍR ENERGIE…QAZARTÁL

vazby a jejich posun těchto věcí mezi sebou-určují vše-a hlavně můj vývoj-jehož nejbližším cílem je 1-prokomunikovat,2-zesynchronizovat a 3-zcela se propojit s vyššími úrovněmi...reprezentovanými Mistrem-tj onim Hracem...potazmo Velmistrem...xx...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 24. úno 2016 13:09:06

Vsuvka:

Kdysi sem moc a moc chtěl být osvíceným učitelem a učit druhé...
ted, když sem se jím stal...vidím, že není koho učit
druzí jsou mnohem osvícenější a dál, než já

ale i toto rozdělení sil je výborné,
prosím...Učte mě, Mistři
děkuji
...xx...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 25. úno 2016 10:37:45

Duchovní cesta

je jednoduchá
Člověk má starost,
Které náboženství vybrat,
Které učení
Kterou techniku, rituál, cvičení a dietu
Když je toho tolik,
Jak zvolit to správné?

Vidím Duchovní Cestu jako Kuchaře...
Já-takto flák masa, nemusím vůbec nic dělat
Kuchař si už mě zpracuje podle svého přesného receptu

Jenom vydrzet vsechno to rezani, krajeni, duseni a grilovani...

Pak---v mukách příprav ohnivých--- ze všech ssil doporučuji se držet myšlenky:
Jsem v dobrých rukou Mistra Šéfkuchaře

Z pánvičky stejně neuteču,
Tak ...hlavně...ať jsem chutný!
Dobrou chuť všem!!
Dik Mistře!
...xx...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 25. úno 2016 11:24:20

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Obrázek
Návštěvník
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 25. úno 2016 16:34:53

Kdo jsem?
Uz to vim!
Napadlo me to vcera:
Jsem Program
Obrazek
Animace...
Myska Miki
poskakujici po Cesticce
v jakemsi disnejovskem filmu
...xx...

a dneska sem se dozvěděl,
jaký tu mám úkol:
DÁT SVĚT DO POŘÁDKU!!!
...xx...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 27. úno 2016 17:15:03

VÍRA

Co to je Víra
Představa?

Pro mě je Vira závazek...jít do Neznáma a Riskovat..zkrátka Věřit...Čemusi, co sem si možná fakt jen vymyslel a vypředstavoval...

Tak, jako bys vše své bohatství, všechny své peníze odevzdal makléři, kterého ani neznáš

A krásné Poznání je, že když do toho jdeš z celé své ssíly...upřímně Věříš a riskneš to....ZAČNOU SE DÍT VĚCI!!!

Takže jo...já Víru doporučuju

...xx...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 01. bře 2016 9:37:54

Kolem roku 2000 jsem mel LD casto...3 x tydne....nyni uz ridcejc
Chtel bych upozornit na tohle:
Sen ma tyto stavy:
1- snis a nevis, ze snis...myslis si, ze jde o realitu...( obycejny sen)
2- snis a najednou vis, ze jde o sen ( LD )...ale nemuzes v nem nic moc menit ani se probudit
3- snis LD...a muzes menit co hrdlo raci i se probudit

No a tenhleten nas obycejny zivot, kteremu rikame bdeni nebo realita...MA TYTEZ STAVY

1- jsi v realite, ktera je snem...ale ty to nevis
2- jsi v realite a najednou pochopis, ze jde o sen, ale nemuzes nic menit ani se probudit
3- jsi v realite, vis, ze de o sen, muzes podle libosti cokoli menit a take se probudit
4- A TAXE KONECNE PROBUDIS!

v tehle souvislosti vidim vyznam a dulezitost zkoumani LD...jako pripravu na to, co potom udelam i v zivote...na Probuzeni...

...vxv...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 02. bře 2016 15:01:26

Couvající Luna.

včera kolem půlnoci jsem oslavoval Couvající Lunu
Kolem půlnoci seděl v obýváku...venku škaredě...a napadlo mě podívat se do zrcadla....zda bych uviděl auru....
už sem ta cvičení dělal mnohokrát v minulosti....

vzpomínám poprvé asi ve dvaceti letech...po vypití láhve vína....tenkrát mě to dost vyděsilo, když sem uviděl cizí ošklivou tvář....
potom jsem to prováděl až u rosekruciánů...za ůčelem vidění aury...a docela dobře po několika pokusech jsem uviděl auru...do žlutava...kolem hlavy....vize cizích tváří ale byla také častá, různé zachmuřené obličeje...pravděpodobně minulé mé inkarnace...kdo ví....

shodou okolností jsem se tenkrát setkal s paní, která aury viděla a ta mi mou barvu potvrdila a do třetice byl eso-festival v Těšíně a tam mi udělali fotku aurakamerou..taky žlutou.....bylo to tak kolem 2000 roku....

no a letos za pár týdnů má být festival v karviné a taky se tam fotí aury...
a já dostal chut si ověřit, jak má aura vypadá ted...

bohužel cena byla stanovena na 800kč a taxem musel rezignovat a právě proto jsem chtěl včera oprášit dívání se do zrcadla....zdarma.....
zápalil jsem svíčku a koukal...viděl obličeje...viděl tmu, mlhu....auru nic moc...ale jo...trochu zlatavého nádechu tam bylo, jesli to nedělala svíčka..a taky trochu do fialova...

rozhodl jsem se pokus ještě párkrát...tak do novu...opakovat.....no a vám to doporučuju také...jednak jako koncentrační cvičení...protistrachové cvičení..a taky koneckonců lze i cosi uviděl.....vxv...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 03. bře 2016 10:07:19

opakování:

EXPERIMENTÁLNÍ
PRVNÍ ......X....... KURZ
MAGIE
( start červen 2015 )
EXM

Původní název byl Kurz experimentální Magie neb jsem myslel, že budeme dělat hodně praxe a hodně experimentovat….
Omylem (?) jsem ale napsal Experimentální kurz Magie, což zakládá trochu jiný význam a taky že jo:

Nyní, po 10 měsících práce , vidím, že se nejvíc začalo experimentovat se mnou samým a také s mými kamarády…s mou myslí – jejím obsahem i konstrukcí a otevřeností…celým světonázorem , tělem, věcmi i světem – okolím …děkuji…a zdá se, že k lepšímu...děkuji

život je ted vlastně celý takovým Experimentálním Kurzem Experimentální Magie X

Pozn: Zdá se, že první stupně asi deseti-stupňového Kurzu- jako Systému Růstu žádají nárůst utrpení, bolesti a všelikých nepříjemností právě tvořícího se Žáka…jde asi o otevření stavidel Karmy (pokud na ni věříte) s nejmín třemi účinky:
- jednak se nádoba Karmy pročistí a její obsah hodně zmenší
- jednak útrapy způsobí vhodné změkknuti nyní už Žáka
- jednak je to prubířský kámen, neb nemusí každý stát se hned žákem, je možno to odložit

později ale se situace uklidní...výuka může začít

zkrátka: výcvik začíná...a žák pomalu polehoučku přichází na to, že jde o školu hrou a žádné zbytečné martyrium, tímto poznáním je to pak pro něho stále lepší a lepší ...zaplatpámbu...

Trochu problém vidím v tom, že o Magii bylo už hodně napsáno a tato mnohokrát a všelijak definována…
abych se vyhnul tomu, že v tom , co píšu, Magii poznávat nebudete, nazval jsem to..o čem píšu cvičně Magií X neb pro mnohé, jaxem viděl, to o čem píšu ani magií není…

Věřím tomu, že tím se odstraní neshody a má práce může být přínosem
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 06. bře 2016 11:37:58

HRA

Úvodní a aktuální postřehy:

1-----AXCIOMY:

1- jsem ve Hře
.................
2- všechno v ní je možné Animátoru Hry..tj Tomu...kdo tuto Hru /Kreslí-Čaruje-Vyimaginovává//
.................
3- já jsem...Figurka ve Hře...a zároveň Bod Uvědomění...jeden...jedno ohnisko...obvykle umístěno do Figurky, ale 'lze i jinak (při snění, astr cestách, amnezie,změnách Vědomí, apod)
.................
4- co Animnátor nakreslí...to tzv "je"...mé okolí...mé tělo....mé myšlenky, pocity a emoce....///...jakou mi nakreslí--takovou mám Ssílu....taxem chytrý, Moudrý,Šlechetný nebo bídák...vše, co jsem je Dílo Animátora tohoto, jak to Jirka nazval: ANIMATRIXU...
ja nevÍm nic, co by do mě nenandal Animátor...nevím ani, zda nějaký Animátor vůbec existuje...pouze to předpokládám( viz...axiom 2)

.................

5- mám Cíle----naučit se Hru a Stát se Animátorem, tj Tím, kdo má možnost kreslit Hru

...lxl...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 16. bře 2016 20:50:49

řešíte občas, dát-li si brokolici nebo raděj ov esné bio-vločky?
anebo nevíte při nějakém jiném rozhodování, jaxe rozhodnout?
dnešní postřeh:
všechno co dělám---dělám správně!!!
celkem úleva, ne?

dalo by se to přirovnat k šachové partii, kterou hraji s velmistrem všech velmistrů, a ten na každý, sebehloupější můj tah...vymyslí protitah, který mě vede k vítězství...zkrátka NEMOHU PROHRÁT...hra stále více vypadá v můj prospěch

už sem to tušil dávnějc, a přesto sem si mnohdy lámal hlavu, jak a který tah vymyslet...meditovat?...mantrovat?...jíst zdravě...co?..jen abych zvítězil, tj stal se čarodějem
a hle každý můj tah zdánlivě přispěl k úspěchu, ale jen zdánlivě, bo ted vidím, že velmistr měl často dost práce sanovat mé zběsilosti...

jo, některé tahy Mistrů sou drsnější, ale já už vím, že přes mé naříkání, mě povedou správně a přesně co nejkratší cestou k Cíli, hurááá

možná bych měl napsat, čím sem si zasloužil, že sem se dostal do tak skvělé hry...no to nevím..ale možná i ty máš tu příležitost, jen jí využít...

tedy--taxem myslel, že jednám vždy správně, opravuji- já ne...díky Mistře
...vxl...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Arikiran

Nový příspěvekod arikiran » pát 18. bře 2016 14:49:41

V mem Modelu kazde omezeni je Imaginarni...ovsem nektera jsou tak zazrana pod kuzi, ze je radostne prijimame, at nam prinaseji mnohe utrpeni...a dokonce branime pred temi, kteri nas upozornuji na imaginarnost techto...vicemene cely tento tzv zivot a jeho hratky jsou snuskou takovych omezeni...
Je proto na ne treba se divat se smichem a nadhledem, nikoli s placem a skripenim zubu
Spravne se vyladit...nebyt preziravy ani zoufaly...a tak moci vychutnat Hru a jeji Pouceni...je ovsem Dilo hodne znalce...sam jsem teprve na pocatku tech kratochvili...
A- s laskavym dohledem Velkeho Imaginatora- budu rad tato omezeni stidovat...s pranim nalezt za nimi...snad...ono Neomezene...sebe sama...Vyssi Ja....neoddelene ode mne maleho...ktedyz podle Spiry vlastne neexistuji...jo, neexistuji..a je to parada...dik Mistri za to...
...vxl...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: O nedvojnosti

Nový příspěvekod reseek. » pát 18. bře 2016 18:40:35

Ptáč píše:
arikiran píše:Dotycny prevedl otazku maleho ja na otazku imaginarniho omezeni....jen zmena pojmu
...vxl...


Je možné poznat, že imaginární omezení je jen imaginární?

Ano, nemůže to ale poznat osoba, která se vnímá jako "někdo", poznávající "něco".

Vnímá to Vědomí z nekonečného, neomezeného prázdného prostoru, když dočasně zaniklo (z Něho vyvstávající) iluzorní = imaginární osobní já.

Vědomí tak vnímá Sebe Samo i v podobě prázdných, předtím domněle samostatných tvarů, které jsou (a vždycky byly) jen Jeho modifikacemi.
reseek.
 

Re: O nedvojnosti

Nový příspěvekod reseek. » pát 18. bře 2016 18:46:17

Jana píše:
... jakmile se objeví poznání, že to omezení je jen imaginární, tak fakticky žádné omezení neexistuje


Poznáním zanikl i "někdo", kdo by měl potřebu neexistující "ostatní" o tom informovat.
reseek.
 

Re: O nedvojnosti

Nový příspěvekod arikiran » pát 18. bře 2016 18:49:45

s tím, co píše reesek, bych si dovolil nesouhlasit
osoba je osoba, to jo...ta u toho být nemusí
ale když sem já vnímal vědomí...byl sem u toho...jako uvědomující si bod toho prostoru vědomí, který si uvědomuje tento prostor..a posléze se jím stává...a i při tom aktu vnímá: JÁ JSEM SE STAL PROSTOREM VĚDOMÍ

Komu patřilo to já ale není jisté, neb osoba Petra skutečně zmizela...i s celým jeho vesmírem

z jednoho svého zážitku ovšem nemohu nic zobecnovat či vztahovat na druhé, přesto ale vypovídá něco jiného, než píše reesek, tudíž ani ona by neměla příliš zobecnovat...

...vxl...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: O nedvojnosti

Nový příspěvekod Jana » pát 18. bře 2016 18:51:38

reseek. píše:
Jana píše:
... jakmile se objeví poznání, že to omezení je jen imaginární, tak fakticky žádné omezení neexistuje


Poznáním zanikl i "někdo", kdo by měl potřebu neexistující "ostatní" o tom informovat.


Ano, Vědomí mluví k Vědomí, Ticho k Tichu...

:D
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7310
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: O nedvojnosti

Nový příspěvekod Jana » pát 18. bře 2016 18:52:39

arikiran píše:s tím, co píše reesek, bych si dovolil nesouhlasit
osoba je osoba, to jo...ta u toho být nemusí
ale když sem já vnímal vědomí...byl sem u toho...jako uvědomující si bod toho prostoru vědomí, který si uvědomuje tento prostor..a posléze se jím stává...a i při tom aktu vnímá: JÁ JSEM SE STAL PROSTOREM VĚDOMÍ

Komu patřilo to já ale není jisté, neb osoba Petra skutečně zmizela...i s celým jeho vesmírem



...vxl...


:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7310
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: O nedvojnosti

Nový příspěvekod Jana » sob 19. bře 2016 7:37:34

Vypadá to spíš tak, že srdce je vědomým Já. Ve spánku těla a mysli beze snů září jen to srdce bez omezení tělem a myslí. Ráno, když se probudí mysl, tak jako by oblékla to srdce do tělesna omezeným prostorem a do příběhu v čase. Pak je možné poznávat se dvojím způsobem, skrz mysl jako individualitu a skrz srdce dál jako ničím neomezenou existenci, která je stále stejná.

Je možné poznávat se dvojím způsobem, tak jak popisuje Mooji:

Mysl je hmotou – Srdce je podstatou.
Mysl je formou – Srdce je bez formy.
Mysl je časem – Srdce je věčností.

Vzhledem k tomu, že skutečnost poznávaná v srdci je stále stejná a v mysli se objevuje, mizí, mění, je jasné, že to, co skutečně jsme, je poznatelné v srdci, nikoliv v mysli.

Ale sen mysli může být natolik silnou záležitostí, že jako by vědomí srdce zcela zakryl, pak se jako skutečnost jeví jen to, co nabízí mysl. Žijeme pak z hlavy a jako bychom neměli srdce, spojení se svou podstatou.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7310
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: O nedvojnosti

Nový příspěvekod arikiran » sob 19. bře 2016 8:01:06

V mem Modellu je mysl jedinym prostredkem vnimani...hle-- ona nedvojnost...
Aale jo, muzu myslet blbe...a zamotavat se...nebo myslet lepe...moudreji, ssilnejo, krasneji, slechetneji...atp...a tomu rikat treba mysleni Srdcem...
Preji vsem krasne zacinajici Jaro, Lunu v Uplnku a slavne Zmrtvychvstani...
...vxl...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 19. bře 2016 8:09:53

Dovedu si--zaplatpambu--predstavit...ze jsou veci, ktere si Zatim nedovedu vubec predstavit...a to Zatim...me naplnuje neutuchajicim Nadsenim...no, obcas trochu utuchne...ale to...verim, je take zatim...neb zlepsujici se tendence Vnimani a Interpretace jsou viditelne...dik Mistri...

Krasne jaro, Uplnek Luny a slavne Zmrtvychvstani preju

...vxl...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků