Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 09. zář 2016 17:56:14

arikirana píše:
co bych chtěl o sexu říci

tak, jako jsme o bohu schopni bez uzardění říct, že je vším a ve všem...tak jsem ochoten říct to i o sexu

......


:yes:
Návštěvník
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 09. zář 2016 19:00:23

den čtyří nebo pět...už se mi to plete...dn eska jsem si koupil postel v bazaru a taky pořídil internet...
materiálně tedy vzestup

nevim nic
... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 10. zář 2016 5:26:57

krásný víkend všem...
a specielně nopovi...navnadil mě vylákat dnes nějakou tu Venuši...když už ne na stráň...tak aspoň na vínko...

lákal Faun děvče na stráň
ale když shlédla šedivou jeho skráň
dosti obořila se naň
vypadala sic mile jako laň
ale to byla jen mým dioptriím daň
ještě mě napadá Poznaň
ale nevím jak to do děje zaplést:
snad
jo Poznaň
í
někdy bolí
to i Faunové v
í
... ... .

den sobotní je třetí..zítra..dva..a pondělí...KONEC

S jedenáctidenním ještě dojížďákem

kdysi na vojně si stříhal vojáček metr....byl to také rituální počin....z obyčejného jakéhosi dne...se vyrobil datum energeticky dosti bohatý...a to možná je také cílem takového delšího cyklu---retreatu....
zkus si stříhat metr do nějakého...víceméně obyčejného data...co se stane...cosi se tam nakumuluje...

pár věcí jsem se přece jen naučil:
1---plynout víc s proudem...
např ráno vstanu...na stole je v misce kus chleba...ale já mám v plánu rohlík si koupit se sýrem...kdysi bych ten chleba VŮBEC NEVIDĚL...rozchází se s plánem...ted klidně vemu chleba...
s jedním chlebem to není nic moc, ale když takhle jednáš dvacetkrát za den...je to velká úspora..flexibilita...je to to plynutí...
a navíc tě osud i odmění...když se podvolíš...

2---dát víc na první myšlenku--nápad
jsou sice někdy bláznivé...a pak je třeba posbírat odvahu a jít za tím, bez ohledu na pochyby a sttrachy...co se vyrojí potom

samosebou mnoho těchto prvních nápadů neuskutečním, nechci se dostat do blázince či na policii...al procento uskutečněných stoupá...
také hned nemusí být první nápad uskutečněn na 100%...stačí 50%...i 30%...udělej co můžeš

a za 3--- když vidím, že dělám chybu, okamžitě se snažím o opravu...to není zas až tak triviální...pozoroval jsem mnohdy, že když blbě začnu...pokračuju už v tom, i když cosi říká, že to je blbě...zkrátka už jsem tak začal, tak co, tak to tak taky dokončím, ok?....a to je chyba!....

mnohdy se dokonce musím VRACET!.. a napravovat, co jsem pokazil...a to už je někdy dost těžké, bo lidi se na mě dívají jak na blázna...protože napravovat chyby se nenosí...ony se ani nepřiznávají!....natož napravují

asi je těch bodů víc..jsou to obyčejné věci, ale dávají velkou svobodu...

4--- není novinkou občas...třeba večer si položit otázku: kolik dbrého jsem dnes vykonal, kolik dobrých skutků...ne abych se nějak chválil, či cítil pyšně, ale jen pro přehle a diagnostikování svých počinů

doplněním tohoto může být následná otázka: a kolik dobrých skutků jsem dnes MOHL UDĚLAT?
ted mi něco říká, že už jsem to psal nedávno..možná sem možná na fejs
takže jen to uzavřu:
většinou je poměr udělal : mohl = 1 : 1000 nejmín!!!....takže furt je co zlepšovat

... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 11. zář 2016 6:59:31

den přwsposlední

k tomu bodu 3

a za 3--- když vidím, že dělám chybu, okamžitě se snažím o opravu...to není zas až tak triviální...pozoroval jsem mnohdy, že když blbě začnu...pokračuju už v tom, i když cosi říká, že to je blbě...zkrátka už jsem tak začal, tak co, tak to tak taky dokončím, ok?....a to je chyba!....

dopustil jsem se přílišného zobecnování
ono...většinou není )plně jednoduché určit, zda něco dělám dobře nebo zle...ba mnohdy je to oříšek z nejtěžších...
neustálá korekce a monitoring je třeba..a ani to nemusí zcela pomoci....
anebo být odevzdaný
možností je vždy mnoho a někdy až po letech lze říct...jo, bylo to dobré...

variabilita je dána mocným mým proti či spolu-hráčem....to On dovede z mých kiksů udělat perly..a z toho, čím se chlubím cosi smradlavého...

ani si netroufám odhadnout, co se zítra stane...
největší pravděpodobnost má asi, že nic zvláštního...
ale jistou šanci mají i synchronicity nepravděpodobné

krásnou neděli
včera měla Venuše absenci, tak uvidíme dnes
... ... ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 11. zář 2016 7:19:02

hele co jsem našel pár stránek zde dopředu
jako už bych si to tam na zítra připravoval:

praktická vsuvka:

CVIČENÍ TŘINÁCTI VLN:

Budeš-li mít chuť, pořiď si sešit...nadepiš : MOJE SILA ROSTE!!....no hurá..sešit už mám..celou 6.cestu jsem si doň zapisoval

A každý den na novou stránku napiš :

1 - Úkoly
2 - Řeším s menší Námahou
3 - ale s lepšími Výsledky!
4 - Mám mnoho Pomocníků
5 - větší Nadšení a Entuziasmus
6 - a pracuju ve vetší Harmonii
7 - s Mistry a Bohyněmi
8 - už se neobávám Zkoušek
9 - po časech Zkoušek se vše den za dnem Zlepšuje a Roste
10 - zítra je NovýŽivotní Začátek...jedenáct Dnů AKCELERACE
11 - které snadno poznám, podle Příchodu Štěstí,
12 - na které jsem tak dlouho Čekal
13 - má Víra roste a já děkuji za zvětšený Kontakt se Svými Mistry a Bohyněmi-SE SVOU VLASTNÍ SSILOU!!

....x....

No a paxi na tu stránku zapiš každé byť sebenepatrnější Zlepšení, Radostnou Událost, Neočekávané Štěstí, atp

A další den znova...

Takhle vydrž TĚCH JEDENÁCT DNŮ

Klidne vsadim se o lahev chianti , ze pozitivnich veci zacne pribyvat!

... ... ... ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 12. zář 2016 5:09:31

NOVY ZACATEK!
MA SSILA ROSTE!!
MUJ VLIV ROSTE!!!
UKOLY PLNIM
S MENSI NAMAHOU
VETSI EFEKTIVITOU
PRIJIMAM POMOC S VDECNOSTI
JSEM VICE HARMONICKY
A VE VETSIM SYNCHRONU
DZIENKUJE V A M !
... ... . ... ...
Vcera jsem videl krasne devce...ucineny andel...asi ta Venuse, kterou prorokoval nop...
Jesteli ji potkam dnes znovu..nope...co radi pan Malarmee?

Taky jsem v sazkove kancelari Fortuna zakoupil tiket...max vyhracasi 21 milion

A tedkom pred chvili jsem asi pulmhodiny praktikoval zazracnou autolecbu

Takto jsem zaobstaral Hojnost, Zdravi a Vztahy
Kontakt s Bozstvim prenechavam k zdokonalovani samotnemu Bozstvi

Jeste zbyva dopo vyridit par Ukolu...pekne podle navodu a Oslavy mohou zacit:

Tak co budem pit?
Sampanske asi!
Na lepsi...Na Lepsi...NA LEPSI
CASY!!
NA LEPSI...N A. L E P S I!
N A. L E P S I ! C A S Y!

Dekuji vsem, kteri me na Ceste doprovazeli a pomahali radou I jinak...bez nich bych se z tech slamastyk dostaval mnohem hur...
A dekuji I tem, kteri me do tech slamastyk dostavali...omlouvam se jim, ze ne vzdy a vcas jsem pochopil smysl Hry...
a zbytecne jsem se na ne zlobil...

Zkratka podekovani patri vsem a uz se tesim na dalsi pokracovani...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 13. zář 2016 5:29:58

Dnes je utery...prvy den z jedenacti dojizdaku...jaxem to pojmenival...
Ma ssila roste a projevuje se...
Jsem ve stala vetsi harmonii se vsim kolem
StAle casteji kolem me houstnou smysluplne synchrony...takrka uz je I ocekaavam...
Objevuji se nove vyhledy na novou cestu...Velke Dilo
Krasny den vsem a dik
... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 13. zář 2016 5:41:45

Objevil jsem zajimavy pohled na veci:
Tak jako existuje jeden jen duch,'tak existuje jen jedna forma
Napr existuje jen jeden NUZ...vsechny noze jsou jeho projekce
Existuje jen jedna VUNE...vsechny vune jsou jeji odstiny...
A take...existuje jen jedna ZENA...

Neni treba brat to doslova...nejspis tech nozu bude existovat vic...ale jeden nuz bude mit zkratka vice inkarnaci...

Napadlo me to, kdyz jsem behem hodiny asi potkal deset podobnych blondyn...
Ale basen, ze existuje jen jedna zena ...tu jsem napsal uz pred deseti ci vice lety...

Ma to zajimave konsekvence...napr existuje pak jen jeden den...a to je podpora do teorie Hry...jaxem o tom uz psal:
Jeden den carodejnickeho ucne Petuly
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 13. zář 2016 18:21:20

PRVNI DOJIZDAK byl za mesic cerven
Tehdy ma 6. Cesta zacala...a ja/se chtel puvodne stehovat do Brna...
No a dnes jsem se seznamil s kamaradkami z Brna...
Tenkrat to nevyslo,'mozna tedkom to vyjde
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 14. zář 2016 5:54:00

DOJIZĎÁK DRUHÝ...ještě jsme v červnu...
včera jsem při ranním cvičení ucítil zvláštní vůni...jakési ostré pižmo...jakoby nějaké zvířátko...dneska zase trochu jiný zápach....
dokonce jsem si vzpomněl, že asi v zoo jsem cítil podobné pachy...docela by mě zajímalo, do kterého pavilonu teda patřím....jesli ke lvům nebo opicím...

v noci děsná krize
začal to rozbor, jaxem psal Zdenkovi....jo, přišlo to podobně, vztekal jsem se a nadával...a k jakémusi usmíření došlo až ted ráno...

prostě mě mučí...na sto způsobů...hledají hranice, kolik vydržím..a nevydržím vše...když se hranice překročí, přijde krize a vztek nebo rezignace nebo jiné chaotické jednání...

ten tam je laskavý Petula...stupnuje se nevrlost, podrážděnost, nikdo by nepoznal dbrotivého jogína...

hodně lidí tady kolem je permanentně v takovém stavu...situace jejich je mučivá a oni jsou za hranicí únosnosti...A ŽIJÍ, CHODÍ DO PRÁCE, VYCHOVÁVAJÍ DĚTI...dělají to blbě, ale dělají to jaxe dá, za toho blbého stavu

no a takhle si počínám i já...dělám co můžu a bohužel můžu málo..někdy nic...

jisté plus je, že hranice se posunují
co jsem nevydržel včera...už lépe snáším dnes...a co mě položí dnes...vydržím zítra...
ale kurnik, kde to má konec?

včera jsem koukal na film fantasy Město z kostí...jen asi deset minut...hlavní hrdinka...krásné mladé děvče, jak jinak...bojovala s démonickou potvorou...všechny výhody byly na straně potvory, byla silnější, mrštnější....a přece já, jako divák jsem koukal v klidu...věděl jsem či tušil, že děvče nezahyne
JAK BY MOHL HLAVNÍ HRDINA ZAHYNOUT NA ZAČÁTKU FILMU?

já jsem takový hlavní hrdina také, mého příběhu Cesta Mága....pro diváky je to asi zatím nuda nebo fraška, ale i oni tuší, že děj bude gradovat a že hlavní hrdina nezahyne, ba vyhraje a dočká se hepyendu...

akorát já su tak ponořenej do průserů, které jsou silnější, mrštnější, démoničtější...kdo by vsadil na mě?...no já ne...jojo, taková je má víra...jako čajíček dietní pro vředaře...

a proto se možná ty hranice posunují a mučeníčko stupnuje....aby se i ve mně někde na dně objevilo přesvědčení...malounké jako semínko hořčičné....a ono mi dalo sílu jednat laskavě a bez brblání a vzteků....až to zase přijde...ten démon....

pokud vás zajímá, jak to že krasavice ve filmu nezahynula, koukněte sami, kdo nechce koukat, pak mu prozradím, že přišel statečný lovec démonů a potvůrku zabil

no vždyt já také čekám na statečnou Čarodějku...
no jen abych se dočkal

možná přijde až na pohřeb a řekne:
VSTAŇ, TY LAZARE
a jo, já vyskočím a spolu nám už to půjde líp

no už vidím to dojetí diváků a oskara za scénář a hlavní postavu...

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 15. zář 2016 1:33:04

DOJÍŽDÁK TŘETÍ...červenec

schválně jsem se koukl na zápis zde z července...a zkoprněl jsem údivem, sleduj:

z července:
vcera jsem od plic vynadal bohu...

Dneska uz sem se uklidnil, takze na nejakej dlouhodobe nenavistnej vztah to neni
Ale neco se zmenilo
Potreba chovat se tak, aby me laskave vzal na milost
Furt se hlidat,'abych byl bohumily..
Stale ve mne byl cenzor, ktery kontroloval me chovani dle bozich pozadavku...
Nemusim byt zlej, ale nemusim byt ani dobrej...

a ze včerejška:
noci děsná krize
začal to rozbor, jaxem psal Zdenkovi....jo, přišlo to podobně, vztekal jsem se a nadával...a k jakémusi usmíření došlo až ted ráno...

no ale nenaplánoval jsem si dojíždáky právě takto, aby se situace zkráceně tj v jednom dni asi deset dnů cesty...opakovala?...

tento zkrácený cyklus slouží k vypíchnutí hlavních tendencí cesty...

jistě znáte něco podobného, když se na začátku roku věští, co bude...z událostí dvanácti dnů...první ukazuje na leden...druhý na únor, třetí den na březen...

je to pronikání do principů fraktality cyklů...velmi užitečné...neb pomáhá poznat líp stavbu všehomíra...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 15. zář 2016 4:48:31

reakce na Hilla:

A kde zase zmizel Buh?
Kdyz Buh nepovoli, nebude ani zdravi, ani hojnost...ani nic jineho...I kdybych se zlata pravidla naucil nazpamet a vykonaval je 24 hod denne

Chybu vidim, ze lidem chybi konzistentni paradigma
Ujasnit si, kdo jsem ja, jaky mam vztah k Bohu, svetu...mysli...eventuelne jinym hracum teto kosmicke hry...
S takovym pevnym a konzistentnim paradigmatem mohu snadno videt ruzne souvislosti I celit novym pojmum
a Pozor...měl bych vědět, že mé paradigma není skutečnost, ale jen jakž takž se přibližující a jakž takž funkční model...mapa..plán..scénář skutečnosti...a tato je tak tvárná, proměnlivá, že nejde zachytit jinak, než přibližujícím se modelem

když si potom takové paradigma---model--plán---schéma---scénář---atd...vyrobím a s láskou na něm pracuji...kdovíkolik let či životů...pak ano..pak snad to fungování překročí mez pouzhé fantazie a stane se skutkem pevnějším ocele damascénské


Paradigma je dulezite budovat zejmena pro ty, kteri se...jako napr Pelvan.... pohybují v ruznych prostredich, ruznych naukach, ruznych modelech...které každé upřednostnuje to sve hlavni a dulezite...
Ten vsak, kdo tim prochazi ...by mel tvorit a pecovat o SVE VLASTNI priority...a rady z jinych uceni pouzit jen stridme a inspirativne....jinak jeho paradigma bude v soustavnych kotrmelcich...

Na druhe strane I kotrmelce jsou platnou casti vyvoje a nelze se jim vyhnout...nekdy se leta pracne budovane paradigma den ze dne zhrouti a nastane chaos...Žák nevi uz cemu verit...o co se oprit...TND je tady

Ale I to se lze naucit a zvladnou...vybudovat a budpvat sve paradigma tak, jak japonci stavi sve mrakodrapy, aby pri zemetresenich nespadly...

Ale zpet k Hillovi
Mohu nejak ovlivnit, aby zitra nastalo to, co chci?
Ja verim, ze ano, ze mohu
Bhuzel jsem zatim neprisel úplně přesně na paky, kterymi bych Mistra pohnul, aby mi pomohl

Vicemene I vim, proc to tak je:

Kdyz ma/Mistr se mnou umysl, ze pojedeme do Bratislavy...samozrejme nedba meho přání jet do Prahy....
Ja mohu Prahu navrhnout, ale paxe poslusne podřídit vůli Mistra,'on je moudrejsi a dpbre vi, proc vybral Bratislavu...
Bohuzel nekdy jednam detinsky, dupu nozickama a řvu: jaaa chciiii do prahyyyy, beee!
Zvlast, kdyz v praze je krasně, plno šantánu a barů a tak...a v blavě zuří válka, chudoba a mor...brrr

Ale pomalu pomalicku zacinam chapat, ze Mistrpvi se navykroutim...a proto mi pripada trochu směšný Hillův napad presvedcit Mistra svými technikami....
Pardon, to jsem napsal blbě...Hillův pokus dosahnout splněni přání je oprávněný a pro lidstvo potřebný...zkrátka prošlapavá cestičku...na průkopnicich není nic směšneho...pouze tomu, kdo nevěří na možnosti změn k lepšímu...

Na zaver ale znovu opakuji, ze Mistra ...věřím...ovlivnit lze...a možna...po splnění mise v blavě--- se v nějakém tom baru v praze sejdem...u sklenky nektaru..má velitelko...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 15. zář 2016 6:48:50

KOLIK MÁM LÁSKY?

Mým hlavním pojmem je Ssíla a tudíž mohu říct:
Kolik mám Ssíly...tj jakou ssílou disponuji...tolik mohu mít lásky a většinou mám...

problém nastává, když ne zcela přesně znám svou úroven oné síly či lásky...
a většinou se to zase ani neškáluje, nerozlišuje...dostaneš pokyn MILUJ..a basta

nasadím si třeba do šatů blechu...a řeknu si, budu blechu milovat a ona mě nepokouše...ok
byl by to dobrý indikátor mé úrovně lásky?
no proč ne, přátelé z poradny, už vidím, jak bychom se všichni drbali a někteří hned hledali důvody a výmluvy...nebo mě rovnou poslali někam s takovými experimenty...

o blechách zatím nevím, ale jistě jsi slyšela o mniších, kteří žijou s tygry a navzájem si neubližují, ba...se milují

ano, mají se rádi, cítí vzájemnou lásku a láska je to ono, co jim takové žití umožnuje...

no hurá, když mi to nevyšlo s blechou, zkusím tygra, stejně jsem chtěl jet do zoo omrknout ten zápach...taxi při té příležitosti vlezu k tygrům a budu je milovat a budu jako ti mniši...

tato úvaha postrádá zamyšlení se nad úrovní mé lásky a úrovní lásky mnichů...
takže nám z poradny doporučuji zůstat u blech
i když pardon, o úrovni druhých já vím velmi málo a není pěkné jen tak od pasu hned předpokládat, že ji máme bídnou...třeba bych byl překvapen...kdo ví?

bohužel z mého okolí a i ze své vlastné zkušenosti vidím, že mechanismus funguje většinou takto:
rozhodnu se milovat
vlezu k tygrovi
tygr mě sežere
a já potom hledám viníka
blbý tygr
blbý mistr, co mě říkal, že láska je všemocná
zkrátka...něco už si najdu
krom blbé úrovně své lásky

pokoušou mě blechy, sežere mě démon, vynadá mi soused, kterého jsem přece už třikrát slušně pozdravil, atd...a já začnu mít fakt pochybnosti...tady něco nefunguje

lidé, ti tupci, jsou ještě ne dost zralí na mou lásku!!
jojo, to bude ono
končím tady s váma, bando

nebo i:
jo, moje láska ano na tu bídu světa nestačí...
končim tady s váma, prominte

anebo jen prostě od plic česky:
fakju
končím s váma

a snad jenom jeden, dva, tři...ze sta...pardon, ty taky?...no to už je nás pět...dostane nápad chut touhu přání tu úroven pozvednou zvýšit umocnit odlepit od nuly....

A JAK NA TO??? --- KARDINÁLNÍ OTÁZKA

zhruba deset dvacet let své praxe jsem přečet tisíce návodů, jak na to...poslední Hillův...
mnoho jich vyzkoušel
a sám mnoho či pár navrhl..a jo, bylo jich těch mých stále méně a méně...až jsem dospěl k myšlence, že jednoduchý lapidární funkční a efektivní plán se napsat..alespon mi ted za toho mýho stavu...NEDÁ

pozor..to že není postup k mání neznamená, že úroven se nedá zvětšovat...DÁ A DÁ

je to jako bych chtěl napsat postup k namalování Mony Lízy...vem štětec..namoč do barvy...udělej čáru...
sami chápete, že Mona by asi vypadala trochu jinak

druhý postup by možná byl lepší:
žij 50 let s nějakým malířem, pomáhej mu, nejlíp přímo s Leonardem...a určitě úroven svého malování zlepšíš...


a hle..i my máme možnost to takhle udělat
kdo chce..necht si najde Mistra a žije s Ním a pomáhá MU z celého svého srdce...a pak jo, paxe úroven jeho milování zvýší...rád se vsadím, že jo

jo, někdy je to bída, bo Mistr mě nechává spát v malé místnůstce na zemi..nedává mi jíst...furt mě honí do práce...
ale...když pozoruju jak tvoří, s jakou elegancí a noblesou...stojí to za to...byt mé vlastní pokusy jsou zatím slabší...pomiň Mono...

tak dobré ráno a dík
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 15. zář 2016 7:11:11

chtěl jsem si udělat avatara, ale zasek jsem se na velikosti
bud jsem na avatara moc velký nebo moc malý, heheh
ale hele, takhle to vyšlo
tak to je ten Peťula..já su to světlo za ním...Čaroděj Arikiran....
.......
Přílohy
WIN_20160915_070541.JPG
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 16. zář 2016 1:12:24

DOJÍŽĎÁK ČTVRTÝ
červenec

dnes je ve znamení úplňku
do mého oblíbeného lesíka se nechystám...zatím...jen do parku
na druhé straně novinka---možná přijde i kamarád, což tu ještě nebylo, vždy jsem byl sám
možná je to symbol větší spolupráce, pomoci a pospolitosti

s kamarádkou jsme byl na pivo, ona pracuje v hospodě na okraji města..a taxem jí vymyslel Úplňkovou pařbu...hosté si dají štamprdli...vysloví své přání k bohyni Luně, zapíší a za dva tři týdny přijdou zkontrolovat, zda se přání splnilo a o dalším úplnku se pokračuje...
v případě pěkného počasí lze Lunu přímo kontaktovat venku

může se pak vést přehled, kolika procentu hostů se přání splnilo a jakou to má tendenci
eventuelně vést utkání s jinou hospodou
atp

a samosebou to také zvýší návštěvnost a obrat

..................................................................................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 16. zář 2016 6:44:17

neotestuješ---nevíš
.......


Láska se nepotřebuje testovat. Láska jen je.

Dokazovat si lásku potřebuje jen ego, které postrádá moudrost.


ano, ze dvou slov se má info k tobě asi nedostane

lépe jsme měl napsat:
neotestuješ SE---nevíš

tzn ano, Jana by se měla testovat, Petula, kdokoli kdo má zájem...SE FAKT NĚCO DOZVĚDĚT...a nedává přednost domněnkám a spekulacím

vím, je to krásné si říct..jsem plný lásky...souzním...já jsem láska...krásně se žije...žádný problém....a když nějaká malá maličká chmura na obzoru....typu: hele ty, poď otestovat svou lásku...paxe hned uzavřu a naježím...dejte pokoj s takovými nesmysly...JÁ VÍM A BASTA...a hurá mám zase klid a pokoj....a tak...plna lásky..trávím své dny...no paráda....

podívej se jen na záměnu slov:
OTESTOVAT---DOKÁZAT SI

JÁ SI NIC NEDOKAZUJU...i když jo, experimentátor může mít před testem svůj typ...jaká asi úroven té mé lasky=ssíly je...
pak proběhne experiment....a já si svůj typ obhájil, tedy řekněme dokázal jsem si tu kterou úroven

jinými slovy...OTESTOVAL JSEM SE

co mi slouží k testování?...an já nemám blechy a tygra...

k testování slouží monitoring mého postoje k libovolné denní situaci at už se vyvíjí dobře nebo blbě...

a ted půjdu ven a pokusím se nějakouudálost zmapovat....což bohužel je pro mě ještě dost těžké, bo dávám.-li pozor na mapování..ztrácím kontakt se situací...a dávám-li pozor na situaci...přestávám mapovat...

pokr na čarovná cesta
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 16. zář 2016 10:07:25

nyní k testu
venku jsem byl asi dvě hodiny...nákupy, u sousedky..a tak

popíšu jednu příhodu:
když jsem byl v bille a šel kolem oddělení zeleniny...ucítil jsem pěknou silnou zajímavou vůni...jsem ted na ty vůně nějaký vysazený

řek jsem si, safra, to by byla zeleninka na mé vředy, když mi to tak pěkně voní..určitě je pro mě vhodná...zjistím, která to je a podusím si ji...mňam...

ale ouha..chodím kolem regálů a nemohu přijít, která to je
nedalo se nic dělat, musel jsem na kolena před hromadu cukin a zelí a dýní..a jednu po druhé očuchával...
naštěstí ostatní nakupující měli svých starostí dost a nevěnovali mi pozornost
což bylo fajn, bo dělat blbosti je jedna věc a stát se při tom středem pozornosti druhá věc

no ale at jsem čuchal jak chtěl..vůně nikde...
začal jsem teda tam, kde jsem ji ucítil poprvé...skoro u vstupu...a ANO..cítím ji zas...opatrně se rozhlížím a hle...hned vedle zeleniny je bedna s plyšákama, co je může kupující vyhrát v akci..ŽE BY?
očuchám plyšáka..a jo...to je ta vůně
no přátelé...UŽ SE DUSÍ...

příhoda vypadá spíš legračně, ale daly by se najít věci potřebné k našemu zdárnému zvládnutí úkolů i duchovních

jít na kolena, pokořit se, nebát se zesměšnění...to jsou cenné vlastnosti, které se velmi hodí a trenovat je není k zahození

kdyby byl člověk na světě sám, byl by ušetřen mnoha problémů...což myslím tak, že když jsem obklopen duhými..myslím, krom na svou duchovní cestu, na to, jak to vezmou druzí, co na to řeknou, co si o mě budou myslet, zkrátka je toho moc a moc..

schválně skuste vyrazit ráno do parku a pokusit se tam cosi zacvičit, od jogy po či-kung..to je jedno a ještě lepší, když to nebudete vůbec umět

já to dělám už asi deset let...a mé první zážitky jsou, že když je tma a nikde nikdo, tak člověk fakt cosi cvičí a dumá si o tom, co cvičí...
A NAJEDNOU!...SOUSEDKA..
a už cítím, jak své cvičení měním...kouká se...nekouká?
co když mě má za blázna?
je hele, to je ta hezká, ta by mohla projevit zájem a přidat se..
atd atd
sousedka je už dávno fuč, ale cvičení je fuč taky...mysl myslí na jiné věci

deset let trvalo, než jsem se uschopnil věnovat se cvičení i v davu lidí...bez ohledu na jejich reakce, kterých ani si není třeba až tak všímat...

a klečet na kolenou a čuchat ke kapustě bylo jedno takové

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 16. zář 2016 10:23:14

komunikace s kamarádkou s Písmáku o smrti a odchodu z Matrixu:

ahoj
dík
jo jsem také rebel
vzdoruji příkazům a pravidlům
proto je s podivem...a ty jsi na to poukázale..že ochotně poslouchám jakéhosi Animátora

je to tak..z rebela je najednou oddaný stoupenec Bohyně a Mistrů...a to aniž je znám, aniž jsem je viděl...jen Věřím..a mnohdy jsou na mě ještě drsní...

ale pozor, jejich vedení nejsou příkazy a pravidla...mohu si dělat co chci...ale oni taky...já dělám své tahy..a oni taky...jakoby takové šachy mezi námi..,

a jak to může dopadnout se mnou, když oni jsou kvadrilionkrát moudřejší než já?

to je kardinální otázka
proč mě dusí?
kdyby to byli kamarádi, dopřáli by mi přece hojnost a zdraví a ssílu, ne?
na druhé straně...kdyby to byli nepřátelé, tak už sem dávno mrtev na několik způsobů

dopracoval jsem se k názoru, že věřím, že to jsou přátelé, a zlé podmínky mají nějaký význam

třeba se situace nezlepší a bude mi zle tak dlouho, až už se to nebude dát vydržet a pak sáhnu po nějakém tom ukončení života...to bude mé rozhodnutí..ke kterému mě možná vedou

a paxe uvidí jejich odpověd, jejich tah...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 17. zář 2016 5:24:03

DOJÍŽDÁK PÁTÝ

takže vlastně opakuje půlku cesty...a jo, je mi blbě...stejně jako tenkrát

dokonce tak, že jsem serfoval na netu něco o těch svých vředech, i když jsem chtěl přenechat léčbu Mistrům
doktoři nic moc a Mistři mě v tom nechávají se vykoupat

objevil jsem, že za to může nejspíš heliobakter pilori..a nová moderní léčba je antibiotiky...akorát po ní je sice heliobakter zlikvidován, ale pacient skoro taky...a navíc se pilorek vrací...

90% populace ho má, ale jen 10% lidí onemocní..takže asi i jiné podmínky...stres a tak

v zásobě jsem vyguglil ještě ideopatickou fibraci plic...taky důstojný soupeř, bo vyléčit nejde a končí zadušením pacienta, s čímž už mám zkušenosti, když se v noci dusím...

byly tam ještě na netu možnosti přípravků...já si vybral aloe vera a gaviskon na sliznice

taky je dobré dýchat kyslík, což jsem objevil už intuitivně dávno...možná do nemocnice aspon na dva ři dny se nadýchat kyslíku

co bude dál?
možností je vždy mnoho...od zázračného uzdravení hned v příští minutě
až po ...opět v příští minutě...avizované zadušení

moh bych tady vypisovat své typy do pravděpodobnostní hierarchie
ale dávám prostor čtenářům
tuším sice tady stejně nikdo nereaguje, ale mi to nevadí, opět všechny vyzývám k ověření svého úsudku

JAK TO S MILÝM PEŤULOU DOPADLNE...řekněme...jak to s ním bude v dubnu 2017

SAMOSEBOU LZE NAPSAT UZDRAVÍ SE DO TÝDNE A UŽ BUDE FURT ZDRAVÝ...
Takhle nějak..a vyhraje ten, kdo se trfil nejblíž....

samosebou kdybys měl vizi že zítra umřu, klidně to napiš....nemusí to nastat, jistěs měl víc vizí a sám víš, kolik bylo úspěšných...a i kdybych zítra nakrásně umřel, ty bys za to nemohl...což rád potvrdím z nebe..aspon doufám

taxe osmělte, je to moje poslední přání, tak at nikdo nezůstane stranou experimentu
......

CHTĚL JSEM VYTVOŘIT ANKETU, BOHUŽEL MI TO NEŠLO, NEB BYCH MUSEL DOPŘEDU NAPSAT MOŽNÉ VÝSLEDKY, A TO NECHCI
proto svůj typ napiš normálně jako odpověd do tohoto vlákna...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Jana » sob 17. zář 2016 6:22:50

Můj Typ: S Tebou to dopadne samo sebou dobře, tedy s tím kým skutečně jsi, jelikož to, kým nejsi, se vyjasní a tím pádem se objevíš Doma jako to, co Samo Sebe nikdy neopustilo.

Co se Tvého těla týče, nedopadne líp, než moje tělo. Každou minutu v našich tělech zemře asi 300 milionů buněk. Naše těla jsou sama o sobě takovou velkou apokalypsou.

A paradoxně stojí za to, vpouštět do svého života co nejvíc pravdivosti a opravdovosti a nekrmit tělo prázdnými kaloriemi a komerčními ochucovadly, konzervanty a náhražkami, které mají jediný účel - prodat co nejvíc toho, co za moc nestojí a co nejvíc na tom vydělat.

Vybavuji si, jak na jednom našem setkání byl Dimitrij, běhal bosý kalužemi, šťastný jak malé dítě objímal stromy, jedl zelené lístky rostlin, které nalézal na louce, živil se výhradně vitariánskou stravou.

Nemůžu se ubránit tomu, že ač na něco takového nejspíš nemám, tak se mi to líbí.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7095
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků