Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 27. čer 2016 10:22:25

NEMOC

Už asi 14 dní pokašlávám, občas teplota, špatně se dýchá, potím se..asi průdušky...není to poprvé...

Nejprv sem to ignoroval,ale v sobotu byla krize...
musím k lékaři...
jenže zatím u žádného nejsem registrován, bo jsem mysllel že se o mě bude starat Mistr

Dnes ráno jsem zvážil situaci a rozhod se jít se registrovat a nechat ošetřit, v nejhorším na pohotovost...

pár ordinací jsem navštívil, a když jsem viděl ty řady nemocných a představil si průběh vyšetření...rezignoval jsem na tuto péči...

Bud se o mě postará Mistr, nebo to musím zkusit sám...a taxem si koupil ingredience na výživnou polévku, zázvor, pruduškový čaj , trocha wisky tu je, atd...
buď to pomůže, spolu s mými kouzly, nebo pomůže Mistr, vida mé snažení..anebo umřu na zápal plic ovšem v dobrém rozpoložení, že jsem si počínal správně...
A když jsem to poplet, dobře mi tak
.................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 27. čer 2016 10:39:02

Znáš tenhle fór?

Jde věřící lesem, když najednou zapadne do bažiny a začne prosit Boha, aby mu pomohl. Dlouho se nic neděje, když kolem jedou hasiči a ptají se ho, jestli chce pomoci. Ale věřící říká: "Ne, mně pomůže Bůh."
Za chvíli se utopil a začal nadávat Bohovi: "Proč jsi mi nepomohl?"
A Bůh odpoví: "A kdo myslíš, že ti tam posílal ty hasiče?"
Návštěvník
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 27. čer 2016 11:57:08

No kdyz sem precet, cim ten pan Hawkins vlastne trpel, tak se citim jako zchoulostively floutek, ktery narika hned jak ho neco ofoukne...
Jo, souhlasim s tim, ze uzdravit se da samopusobenim...akorat to asi jeste delam blbe, bo choroby pretrvavaji...
Vlastne to neni samopusobeni...bo. je treba zaangazovat onu primarni Ssilu...a to zatim nevim jak...

Cim vic Ji prosim o uzdraveni, tim vic mi prida chorob....a ja to...ten Jeji postup i chapu...zkratka me nechce rozmazlovat, ale chce, abych se necemu 'naucil...Uzdravovat se sam svymi kouzly...jelikoz tyto jsou ale zatim v plenkach, sam su zvedavej, jeisli preziju nebo ne...
Kdo chce, nect drzi palce
Ahoj Lindo a dik
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 27. čer 2016 13:33:08

Jojo, zrovna nedavno sem dumal, co to znamena:
ODEVZDAT TELO
Clovek rekne, odevzdavam telo...a klidne dycha, basti, hejbe rukou dal, jakoby se nechumelilo...
Kdyz odevzdat--tak odevzdat= polozit do rakve a dal pokracovat bez tela...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 27. čer 2016 19:00:03

na tvem psaní mi vadí, že píšeš, jako by to byla čiročirá pravda týkající se všech
já taky v zájmu urychlení napíšu něco podobně
ale když mám čas, napíšu..já si myslím...v mém modelu...atd..A HLAVNĚ..PÍŠU TO O SOBĚ...Z MÉHO ŽIVOTA...jsou to mé představcy a fantazie, které oživuji ssilou své pozornosti...
ty si píšeš o druhých, jako bys je tisíc let znala...neznáš...jak ti i druzí často píší, ale ty ani nejsi schopna to vnímat..jsi zajatcem své představy ...

takže jak je to s tebou, opravdu si myslíš, že píšeš pravdu?
........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Jana » pon 27. čer 2016 19:18:50

Na všechno se dá dívat z pohledu individuality, z pohledu iluze oddělenosti, skrz projekci osobní mysli, pak jsou tady miliardy osobních pravd a každá je jiná.

A nebo je možné, aby byla pravda vědomá v srdci, sat-čit-ánanda, jednota Bytí, Vědomí, a ta pravda je jen jedna.

Tou Pravdou jsi Ty a nejsi ničím jiným, než pravým Já.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6989
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Jana » úte 28. čer 2016 6:13:20

arikiran píše:Tou pravdou si ty, rekla myska Miki Pepkovi namornikovi...
Divaci zamackli slzu, projektor zahrcel a zhasl

Tak alou domu, deti a nezapomente zas pristi nedeli...
Budem davat pohadku O jedine velke a skutecne pravde pravdouci...

Jeee, tu znam, vola Petrik,'tu mi povidala teta Jana

A Veliky Animator,'ktery/kresli filmy i divaky vcetne jejich myslenek ci prazdnot...si na zitra zas chysta svuj stetec
O Velky, nakresli mi porsche
A mi hodneho tatinka
A mi osviceni az do morku kosti
A ja chci byt carodej
A ja...
Abja...

Kusujte, kazda dostanete to nejlepsi, ceho jsem schopen
Nemohu za to, ze vas to tak prudi
To je porad porsche, carodej a zapal plic nechce nikdo
A pritom dobre pamatuju, jak ja na nem vyrost...

Tak dobrou decka
Kdyz se poctive a s vychutnanim postavis ke svemu zapalu...mozna bude i carodej, Petulko
..................................


Velkému animátorovi se vše, co vymyslí, prostřednictvím víry zhmotní. A když ho omrzí jen samá pozitiva v ráji, tak vymyslí drama s negativitou, rozdělení sebe sama na dobrého a zlého, dobrodružství, dosahování levelů od nejtemnějšího pekla, po nejzářivější nebe. A animátor se vžívá do jednotlivých osob na filmovém plátně tak, že zapomíná na to, že je sám tím, který tohle všechno stvořil, ztrácí sebe a tím i v sebe víru a proto ztrácí i v Peťulkovi tu čarodějnou moc, díky které se podle (sebe) víry děje. A jakoby se to všechno dělo podle víry někoho jiného, víry někoho, kdo nemá s Peťulkou nic společného, kdo nemá Peťulku rád a ubližuje mu. A když tohle velkému animátorovi začne docházet, tak místo porche nadělí Peťulkovi nemoc, uvězní ho do postele a říká mu, hledej se Peťulko, hledej: kde jsem, který jsem? Až mě najdeš, tak se Ti splní to největší přání ze všech, kvůli kterému si přeješ to všechno ostatní.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6989
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 28. čer 2016 6:39:58

Vysvetlovat si pocinani Animatora svou...tj v tomto pripade nasi...bo ja zacal...a ty si pokracovala...soucasnou logikou...povazuji za chozeni po tenkem lede, bo holt do jeho Mysli a Planu..kvadrilionkrat lepsich a vymakanejsich, nez sou ty predstavy nase o nem...zatim moc nevidime

Ja sem nahodil jednu moznost...Animator kresli film, ve kterem ja hraji...a mozna jednu z hlavnich postav...a Animator me bez meho upominani zasobuje TIM NEJLEPSIM, CO DOVEDE...tomu verim a to bylo podstatnym mym vyjadrenim, byt pojatym zertovne...

Ty si zasla dal, vyjadrila si presvedceni, ze ja sem Animator a jakysi pribeh toho Animatora s pouzitim slov...omrzi...zapomene....atd
Tj promitla si do Animatora vlastnosti, ktere myslim uz nema...alespon ja o svem Animatorovi neuvazuji, ze by ho mohlo neco omrzet, ci ze by moh na cokoli v jeho animaci zapomenout...

Problem figurky a Animatora, jesli nahodou nejsou timtez...resi vsefhny jogy uz staleti...
Misty, Jani, tvymi vyjadrenimi probleskuje urputna vira, ze tomu tak je...no mozna...pro me to neni podstatne...moje urputna vira je, ze se to jednou dovim, kdyz se budu pilne zlepsovat v poznavani te Animace, co mam kolem sebe...
..................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 28. čer 2016 12:08:30

jeden je dejme tomu Jsem, kterým Jsem...o tom moc nevím
druhý je Jsem, kterým se tvořím...a to je tahle bytost, částečně i já Petula
..................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 28. čer 2016 12:22:04

A ZASE KOUSEK ROZBORU HRY - Vjemové Pole

Moje Vjemové pole, jak tomu říkám..tj souhrn všech aktuálních vjemů zprostředkovaný mi mými smysly..těmi známými pěti a možná i dalšími...dále mé myšlenky, pocity emoce..tj to co je v mé vědomé lidské mysli...to je také součást Vjemového Pole..no a věci kolem těla, což je součást světa, ok..ale se speciálními dovednostmi, zkrátka moje tělo a jeho energie...a dále se Vjemové Pole otevírá pro vjemy přicházející z jiných vyšších úrovní...tzn mysl je otevřená a sem tam něco zachytí..co není z mé mysli, co není z mého těla ani světa...

tedy krátce čtyři oblasti Vjemového Pole:
1--má mysl
2--mé tělo
3--můj svět
4--info z vyšších oblastí

tyto oblasti nejsou striktně oddělené, mohou se prolínat, dokonce věřím tomu, že tělo a svět je obsahem mysli, mé i té vyšší
proto mysl má páky na měnění a ovlivnování těla a světa

no a ted to propojme s počítačovou Hrou
Hráč kouká-vnímá Monitor, tam se mu ukazují vjemy ze Hry

tudíž Vjemové Pole mého života, mé Hry na lidskou Bytost...je Monitorem Hráče

a naskýta se opět úvaha, kde jsou ostatní bytosti, věci, myšlenky z celého našeho vesmíru...které zrovna nehrají a nejsou na Monitoru?
jo, program je udržuje v paměti a je-li třeba, přivolá je, oživí je na Monitoru...ale jinak zkrátka holt nejsou!

vím, je to blbá představa, že když můj pejsek odběhne do druhého pokoje...tak zmizí z Monitoru a tím pádem tam není..ba ani ten druhý pokoj tam není...
ale u počítačové Hry nám to přece nevadí

a hlavně...žádným způsobem nelze zjistit, je-li život jako přesně takový jako počítačová hra, anebo ten druhý pokoj tam zkrátka furt je i s pejskem

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 29. čer 2016 15:00:23

NÁPLŇ HRY

můj model vychází z toho, že svět je hříčka 13ti mocných přátel čarodějů a čarodějek...

Velmistr je šéfem Hry,

čas od času se jeden z čarodějů rozhodne k Umocňujícímu Rituálu...

paxe zbylých jedenáct rozdělí takto:pět se uskupí do Bílého Bratrstva a šest do Tmavého Bratrstva...

vybraný odvážlivec pak stane nahý...tj odevzdá všechnu svoji Ssílu a Pečetě a Klíče a jako holátko lidské vstoupí do Hry...

pět kamarádu jeho Bratrstva je mu nápomocno a šest kamarádů druhého Bratrstva mu staví překážky...

dotyčný pak v potu tváře dobývá zpět svoji Ssílu...až...po těžkých úkolech a bojích, prohrách i vítězstvích... a učení a zrání za bezesných nocí... Ji...i s notnou dávkou štěstí...
získá zpět v

TAKOVÉ KRÁSE A KVALITĚ!!!

že všem pochybovačům je nad slunce jasný smysl tohoto Ponoření a Zkoušky...
stojí to za to!!!...
to říkám z vlastní zkušenosti...tady toto je už upraveno na cvičném chrámu na fejsu...trochu sem se unáhlil, neb mé vlastní zkušenosti sahají zatím k tomu holátku, chvějícímu se zimou a vlastní hloupostí
ale jo, věřím, že to dobře dopadne
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 30. čer 2016 9:42:40

EPISODE-ROAD

Asi před měsícem sem si naplánoval 100 denni duchovní Cestu ... docela sem se těšil a zaujala me ta změna ...

Dnes je 25. den Cesty a ja su na hunte...nemocny, bez penez, s pritelkyni sem se rozesel, nemam kde bydlet...okolni podminky tedy bidne...to by uz leckoho stresovalo....a ja su zatim v klidu...i kdyz jo, mistama sem se vztekal ci brecel...

A paxem si vzpomněl, jaxme pred mnoha lety hrali...se svymi syny a sousedovic klukama...hru zvanou Dračí doupě....byli jsme skupinou dobrodruhu a jeli plnit jakesi ukoly

Sefem hry byl muj nejstarsi syn...velky drson, bo hned na zacatku cesty nas o vsetko okradli, zmlatili a pohodili do prikopy....

mě to tenkrát tak nasralo, že jsem tu vesnici vypálil...kluci mě museli uklidnovat, že je to přece jen jako...jen hra...

A tak vidim jiste podobnosti s tou Cestou svou...taky se musím uklidnovat, že je to jen jako...jen Hra...no ale vrtá mi hlavou, zda by ta Hra nešla hrát trochu lépe...s menšími katastrofickými následky pro mě?
...............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 30. čer 2016 12:06:34

MALÉ KRŮČKY
Cesta dlouhé tisíce kilometrů začíná prvním malým krůčkem....ok
Akorát člověk z toho může nabýt dojmu, že takhle to bude na cestě pořád....a po milionech malých krůčků v poho dorazí do Cíle...
mi se ukazuje, že tomu tak není
jo, malými krůčky zdolám ledacos, přejdu lesem, pouští, vylezu na horu...ok...ale sou překážky, na které malé krůčky nestačí
NAPŘ PROPAST
zdolej Propast malými krůčky...jo, konzervativní našinec už uvažuje, že by ji slanil...dole si nějak poradil...oněmi malými krůčky a na druhé straně zas vítězně vylezl
vítězně?
no nevím
možná už tušíte, to co já, co to po nás Propast vlastně chce...?
jojo...SKOČIT....skočit malým krůčkem asi nepůjde
no a já takovou jednu potvůrku čuju před sebou a moje malé krůčky se stávají menšími a menšími...bo na nějaký skok si holt netroufám...
přesto i v takové zapeklité situaci tuším pokračování....asi mě bude muset někdo strčit...sám to asi nedám...možná to je moje první Propast...možná už jsem zapomněl, jaxem vesele skákal kdysi...
anebo, ted mě napadlo, přátelé...možná už mě strčili....možná už letím....a co se blíží?
DOPAD!!!
BUM.
no a milé děti, jak to s Petulou dopadne, si zase řekneme příště...doufám
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 2:05:54

Od doktorky jsem si prines antibiotika a diagn: zanet prudusek...coz uz jsem parkrat mel....taxnad preziju i tenhle....

Dostal jsem novy bytecek a hodni lide mi pujci na najem na 6 mesicu dopredu, coz je ve zdejsim kraji zvykem vybirat...

Takze zda se, ze se situace konsoliduje a uklidnuje

Nebo je to jen zdanlive?

4.7. je nov...tj nekdy v pondeli...

Bude to nov 62... tj zacatek druheho mesice v sestem obdobi....to je ta stodenni Cesta

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 8:42:36

AKTUÁLNÍ STAV CHOROBY

včera jsem byl konečně u doktorky
dala antibiotika
ale dnešní noc byla dost krušná, nemoh sem ani ležet, ani dýchat, taxem seděl u otevř okna a lapal po dechu
nerad bych se dostal do nemocnice, je to pod úroven studenta magie..taková ostuda, pokorně tam přiznat lidem, na které jen nadávám, že su v koncích a at mi prosím pomůžou!!!
no a možná právě to se po mně chce?
kdo ví


.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 12:10:46

Jako Zak Magie se samozrejme lecim Kouzlem...nepatram po pricinach...lusknu prstem...zvolam zaklinadlo...poprosim Mistry o zdar...a..voila...nemoc je tu furt?
A proc?
No asi proto, ze to jeste poradne neumim

Kdo mi nadeli nemoc?
No Bohyne samozrejme, ci zkouskova komise, ktera testuje me dosazeni....no a...nemoc nezmizela....vyplyva, ze dosazeni je zatim male
Kdyz prosim Bohyni, prosim ji o zbaveni se choroby, kterou mi ona sama naordinvala....zajimave

Dalsi problem mam tento:
Kouzlim, prosim o zbaveni se choroby...ale Bohyne nic, chproba pretrvava
Maj se tedy obratit k jinemu Bozstvu...Sile...acylpyrinu?
Pripadami to jako nevera....
Na druhe strane, kdyz nezaucinkuje Kouzlo, proc bych nemoh zkusit acylpyrin?

Rozhodovani, co delat, je denne mnoho...a zvolit spravne je obtozne, kdyz vedeni radi jen naznaky a vse je hadanka....presto...jako nosny pilir pro zlepsovani vidim praci na/svem Pristupu, zde nic neprijde nazmar a vse se zuroci do Ssily....a kdo ma Ssilu, ma vsechno...i zdravi napr...
...............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 13:44:21

ahoj Jani
technik, jak kouzlit, plnit si přání apod...je mnoho...
no a já z dovolením si dělám cestu svoji...klopotně, ok...krůček po krůčku,ok...sem tam Propast...výsledky zatím mizivé...a navíc o všech svých nezdarech pěkně píšu, takže je prostor pro ostatní, dát mi to pěkně sežrat...
nic nevím, nic nemám, ničeho sem nedosáhl...tohle mi prosím přeložte do latiny...po Cesarovi to bude druhý pamětihodný výrok..
Proč?
Protože tohle je ZÁKLAD!!!

Kdo se k tomuhle nepropracuje bořením svých falešných dogmat, co všechno už umí a kam to dotáh..vždy a vždy bude stavět na nich...a tím blbě...jojo
proto říkám zaplatpámbu

Vizme pozoruhodné Janino tvrzení:
...Děláš to přesně obráceně, než to může úspěšně fungovat.....

a víte, že je to možný?
možná to dělám úpně blbě
možná ani má Bohyně neexistuje
a možná už mi ani nic nepomůže..bo co, přátelé?

bo já su taký hazardér a furiant, že v tom budu pokračovat
děj se co děj, bez ohledu na výsledky, bez ohledu na nářek přihlížejících a varování Jehovistů

takto riskuje všechno sázím na svůj přístup

takže uvidíme
a když neuvidíme, ani to mě nepoloží,
bo, že sme zatím neviděli, neznamená,
že nemůžeme uvidět za chvíli, zítra, za rok...jednou

zajímavé je, že stavím na nejistotě, riskuji, nemám nic...
a přece mi nastoupená cesta dává velký vnitřní klid
díky Mistři, díky Bohyně
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 17:24:04

No ja nevim,'jeslis poradne pochopila muj postoj
Ten se nezajima...opakuji nezajima! o zadne vysvetleni a kauzalni zavislosti...bohuzel pro me...copak neni prima byt komformnim esoterikem a srotit pekne podle tisiciletych principu a kauzalit?
No holt ja se vydal jinou cestou
Sam su zvedavy kam se dostanu...bo nyni vse nasvedcuje tomu, ze to de s kopce...a to je prave ta legrace a smula zaroven
Jak bych moh osvedcit svou viru a oddanost navzdory utrpenim...kdyby byla cesta pohodlne leharko?

Paklize chce jeste nekdo napsat, ze to delam blbe...taxe neostychejte a prisadte si....aha, to je napad....udelam tady prehled, kde vsude bych moh zkoncit a pojmeme to jako sazkovou hru, ok?

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 01. črc 2016 17:28:23

1- jako Carodej
2- v nemocnici
3- v psych lecebne
4- na policii
5- tam, kde su ted, tj bez zvlastnich zmen
6- v nebi
7- v pekle
8- jinde...doplnujte kde
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 02. črc 2016 5:59:57

dnes ráno...
antibiotika zabraly, dnes sem se po týdnu poprvé vleže vyspal..díky Mistři, hehe...jo, děkuji jim, to jo,ale někdy jim také nadávám...

dilema je, že bych tomu chtěl rozumět víc, ale kdybych tomu víc rozumněl, mé prožívání už by nebylo spontánní..a právě v té spontánnosti přijetí či nepřijetí každého okamžiku a události to je...tam se odvíjí další postup...a mě štve sice, že ho neznám, ale chápu, že je to tak pro mě to nejlepší...zkrátka musím reagovat..i když nevím..i když sem v nejistotách...
což už od mala mi dělalo problémy...já byl vždy rád na zkoušky připraven
ale ono trochu se připravit jde i tady, podmínky sou sice těžší...ale sem tam se cosi opakuje a zde se mohu zlepšit
koneckonců je to jen Hra
jen Jakoby
jen cvičně
nebo ne?
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků