Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 13. kvě 2016 16:46:55

Dnes v sedm asi...DORŮSTAJÍCÍ LUNA

Nejúchvatnější okamžik..bo Roste a tendence jsou také rostoucí...

Rozhod jsem se jít do parku...sice prší tedkom, ale možná prestane.
.
a když neprestane..bude to pěkné obětování pohodlí a sucha pro Bohyni

obětovat vše pro milovaného je nejlepší postup v zesílení láskyplnosti vztahu

neobětuje pak Ona vše pro mě?

...akš...px...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 21. kvě 2016 13:42:48

STAV MÉHO MODELU K KVĚTEN 2016

SVĚT je HRA!!!
Mohlo by se to jmenovat:

JEDEN DEN HLOUPÉHO PEŤULY

A výborné na tom je, že po každém skoro dni Peťula o fous zmoudří a posune se ke svému Cíli
Jaký je jeho Cíl?
Stát se Čarodějem!
Kdo hraje tuto Hru na hloupého Peťulu?
Mocný Čaroděj sám

Speciálním kouzlem se zaklel a ted se v potu tváře a vůbec celého těla snaží rozpoznat znamení a nápovědy a posunout se v Nauce...dál a dál až zpět do čarodějných stavů..a pozor, mnohem lepších, než byly původní jeho čarodějné stavy...to je proč to dělá, to je zisk ze Hry

Mnohdy je situace daného dne zoufalá, Petula tápe, neví si rady, zkouší jít vpravo, zkouší jít vlevo, jako carevič na rozcestí, a žádná cesta nevypadá ok..anebo, co horšího, vypadá ok a pak přijde zklamání

takže asi před týdnem se vyvinulo přání potkat Pomocníka...lépe řečeno, abych byl upřímný..Pomocnici
Princ Bajaja měl koně, no já du dál, chtěl bych krásnou Čarodějku...

Pokroky sou, ale velmi nepatrné...no snad by se to mohlo rozjet i bez Pomocnice...ale s ní bych se cítil jistěji i napředoval lépe...
metoda pokus-omyl je pracná a zdlouhavá, taky bych moh spíš umřít, než se dočkat čarodějnického pláště

proto své Hlavní Měsíční Kouzlo věnuji a zaměřím na Poznání Pomocnice
Tuším, že už jsem nějakými těmi Pomocníky obklopen, ale jejich náznaky by se mohly víc zlepšit, abych je byl schopen líp chápat...a to nejenom tteoreticky, ale zejména prakticky, používat je v životě...tj v tom Dnu učně Peťuly...ke všeobecnému zlepšení...vždyt jsem takřka se všemi parametry ssíly na dně

jo, období Slabosti je dobré...člověk se naučí pokoře a houževnatosti jít si za svým i slabý..či plazit se za svým...ale všeho do času!

...........................V ě ř í m v e ZLEPŠENÍ ! ! !.................volám Tě, přijď, Přítelkyně...

... . ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 14. čer 2016 14:29:58

Taxem zpet z vyletu za spoluzakem ze studii...zaplat pambu...bo sem tam malem dusu vypustil...
Nejprv slivovice tekla proudem
Paxem chtel spat pod sirakem...zmokl...a priponachladil se...
A korunoval jsem to smazenici ze zampionu...ktere byly zrejme uz trochu jete...a to jen mohu doufat, ze to byly fakt zampiony...

Pozitivum bylo, ze sem se tam trochu vyskolil v kralovske hre...uzil si manaskoveho divadla a mel moznost studovat svoje strachy...
.......
20. bude uplnek...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 15. čer 2016 20:38:35

Z DEBATY NA FEJSU- SVĚDOMÍ

Otázky k zamyšlení:

1-Co vnímáte pod pojmem svědomí?
2-Myslíte si, že svědomí je důležité při vašem konání a jednání?
3-Podle čeho poznáte, že jednáte proti svému svědomí?
4-Je podle vašeho názoru intelekt důležitý k dokonalému poznání pravdy?
5-Jak je důležité poznání ve vašem životě?
6-Co je podle vás hřích?
7-Je podle vás setrvávání v potěšení z hříšných myšlenek smrtelným hříchem?
8-Může se svědomí mýlit?
9-Zavazuje svědomí?
10-Zavazuje svědomí více, nebo méně, než příkaz představeného?
Děkuji vám všem, kdo mi pomůže nalézt odpověď.


Odpovídám:

1- Svědomí je schopnost rozpoznat neuslechtile jednani....
2-jo, myslim, ze je....
3- podle pocitu nespravnosti ci nepravosti, kterym se Svědomí samo ozve...
4-intelekt je dulezity, ale neni nezbytny...neboli je fajn, kdyz jsme chytri, ale jde se posunovat i jinak...
5- jo,Poznání...coby Moudrost.. je dulezite, je to jeden z hlavnich Cilu meho zivota...
6- hrich je vetsinou nespravne oznaceni chyby, kterou jsme udelali...
7- rekl bych to takhle: setrvavat vedome v poteseni z ublizovani druhym neni dobre jednani...a je krasne a optimisticke, ze osud vetsinou zajisti, abychom od takoveho jednani upousteli a menili se k lepsimu,...
8- myslim, ze se mýlit muze...zalezi na jeho cistote a kvalite...tu lze ubit a zahlusit ci otupit az tak, ze to vypada, jako bych ani zadne svedomi nemel, ale ono je, existuje a prihlasi se...
9- JO!...to je nejkrasnejsi myslenka...kdo najde odvahu, vuli a snahu se svym Svedomim neustale spolupracovat, ridit se Jim,'dej se co dej, ten se docka Povzneseni sveho zivota a zazracnych okamziku, jaxem mel tu cest sam zazit...
10- mnohem mnohem vice...nelze se vymlouvat, jako napr vojaci za valky, ze oni museli, ze jim to naridil fyrer...kdybychom si na to v pravy cas vzpomneli, nemeli by nad nami nadrizeni takovou moc....

zdarec...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 17. čer 2016 11:13:16

JA WYTŘYMAM!

Zmacňam, Powyšam Enerie
Juž tak cos mie niezabije!
Zloby, Choroby adijé...
JA WYTŘYMAM!
JA PŘEŽYJE!

Zmacňam, Powyšam Energie.
Juž tak cos nas niezabije!
Zloby, Choroby my niechcemy...
MY WYTŘYMAMY!!
PŘEŽIJEMY!!
.............
(od včerejška moje hymna)
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 19. čer 2016 8:00:38

PÁR POZNÁMEK O HŘE:
(z debaty s Jirkou)

No..kdosi tu Hru hraje jako Hrac...jak tomu rikam, to je asi ten co sedi v kresle, jak tomu rikas ty...potom je tu clovek petr...to je dle me figurka....svet okolo petra....to je prostredi Hry...takze Hrac hraje s figurkou petrem, jako kdyz decko tahne s pinclikem v Clovece nezlobse...

ovsem...stale chybi...s kym tu Hru ci proti komu tu Hru hraju...
no a tomu rikam Autor...Animator...Programove Centrum Hry...
to je to, co ma kluk v plejstesnu a co mu vykresli celou situaci treba strilecky...tj vykresli jeho figurku, valecne pole, spolubojovniky, protivniky, pusky a munici a ukol pro jeho jednotku...to dela Autor..

Hrac se snazi se svou figurkou ziskat co nejvic kladnych bodu...to je jedna vec...
a zaroven ziskat poznani a pochopeni Hry a postoupit na dalsi level...tj rekneme Zmoudret...to je druhy vysledek mozny ze Hry....

problematicka je otazka: kolik je Hracu...ja momentalne krom sebe nikoho dalsiho neznam, coz ovsem nedokazuje, ze zadni dalsi nejsou...tusim tak desitku dvacitku Hracu v tehle me Hre...ostatni jsou jen figurky bez Hrace--tj kulisy,
ovsem pripoustim i jine moznosti...
Hrac jsem pouze ja...
anebo naopak na cokoli pohlednu..je Hrac...a dokonce na mnohem vyssim levlu, nez ja....

tolik zatim o Hre...pojem Duse jsem vubec nepouzil, v mem pojeti neni zapotrebi...kdybych ho chtel zapojit, rek bych Hrac= Duse....

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 21. čer 2016 8:07:03

pokračuji v rozebírání Čarovné lidské Hry:

KDE JE VESMIR?

Podivej se na modelovou situaci:
Hrac X sedi v kresle a hraje Hru, na monitoru je jeho avatar- figurka Xaver a jeste dalsi figurka, ktera predstavuje jeho spolubojovnika Ocida. Tito dva uz zazili spolu peknych par bitev.
Nyni se ale louci, nebod Ocid jde do vesnice pro zasoby.
Uz odchazi
Uz mizi z monitoru
Uz je pryc...
A ted stezejni otazka:

Kde je Ocid?
....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 22. čer 2016 7:57:56

PROZRAZOVÁNÍ HRY

Moje situace se ted podobá tomuhle:
Představte si, že herci nacvičili nějakou pohádku, třeba O Karkulce, ted ji hrají, sou v plném proudu hry, když tu náhle někdo....třeba Vlk, se postaví před Hlediště a začne křičet:
DĚTI, NEVĚŘTE NÁM, JÁ NEJSEM VLK, JÁ JSEM NÁRODNÍ UMĚLEC KARLÍK HEGRŮ, TOTO NENÍ PRAVDA, JE TO KLAM, HRA,ILUZE...BĚŽTE DOMŮ A MODLETE SE!...

Sakra, co s ním, je třeba ho nějak neutralizovat, jinak děti zmate...

I vystoupí Babička a volá do hlediště, nevěřte Vlkovi, děti, je to stará schýza, blbeček, pomátl se z horka...podme pěkně v klidu dokoukat hru..ano?

A to už pár zřízenců odvádí nebohého Vlko-Hegra za jeviště..

Pro Mága není ,moc dobrý pouštět si hubu na špacír...ok
A já si vzal za úkol Hru rozkrýt, děj s co děj
takže ted se to bije..či lépe, bijou mě

Tak, milé děti, ještě než mě odvedou zřízenci, můžem si o té tzv HŘE NA LIDSKÝ ŽIVOT podebatit, bo i vy jste v ní, bo i vy Ji hrajete...jojo...

Petr Koběrský z debaty ve skupině Cvičný chrám...:

Šárka Jj...zivot je jedno velke jeviste a my herci...ted jde o to jak hrajem....

Petr Koběrský... mi se zdá, že ...že sme herci....sme právě zapomněli...my už nevnímáme , že sme herci...my už sme jen ti vlci....proto moje směřování, moje rozbory mají za ůkol opět spojit Vlka s Hegrem....tak aby nevznikl schizofrenik ale saman-carodej...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 25. čer 2016 15:15:39

Na Grimoaru a Fejsu sem polozil tuto otazku:
Co je vetsi Obet pro Bohyni:
1- zit pro Bohyni
Nebo
2- zemrit pro Bohyni?

Nejprv sem myslel, ze zemrit je vetsi obet
Bo sem ale ted dost marod, bylo by zemrit vlastne ulehcenim a utekem pred bolesti
Zda se teda, ze klopotne ziti v mucivych podminka je aktualne obet vetsi
I stanovil jsem zari jako mesic, do ktereho se pokusim vydrzet

Samosebou muze dojit ke zmenam...samotna Bohyne ma k tomu take co rict a pohyblivych faktoru je jiste take vice

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 26. čer 2016 10:30:21

SLIBY- CHYBY

jsem houzevnaty a kupodivu i peclivy hledajici ci Zak...tudiz i takovy, ktery sve kroky planuje a rozvazuje...cestu analyzuje a dle analyzy pripravuje dalsi kroky..
Ci tohle vicemene donedavna platilo

Stale casteji jsem se ale setkaval s tim, ze sebepecliveji pripravene kroky, plany ..vyhledy...se neuskutecnily

Sem tam tak neco slibim, sobe i druhym..

A nastojte, podobne jako v prvem pripade....stale casteji zaclo dochazet k tomu, ze jsem sve slibs nesplnil...at uz vinou obycejneho zapomenuti...anebo i po tezkem boji, kdy jsem se opravdu ze vsech sil snazil slib splnit---nevyslo to

No a korunu jsem tomu nasadil, kdyz jsem si jako sve motto dal heslo:
JA WYTRZYMAM = JA VYDRZIM !

Okamzite se zacaly kupit situace, ktere mou vuli wytrzymat zkousely...rikas, ze wytrzymas?...hehe, no tak ukaz!

A jo, par tezsich ukolu jsem vydrzel a prozpevoval si hymnu s jeste vetsi chuti
Bohuzel predcasne, bo Mistr se teprv rozcvicoval

A posledni dva dna se situace vyostrila qz tak, ze sem jasne uvidel ro, co jsem mel videt uz davno....anebo jo, ja to videl, ale nedaval na to pozor

A co to je:
Plan, vyhled, muj slib, muj zavazek...vsechna ma predsevzeti...at do nich dam jakoukoli silu...Mistr rozmeta lusknutim prstu

A ted POZOR!
Jaky zaver jsem ucinil:
Predne netrpet zadnymi vycitkami, ze jsem cosi nedodrzel....zejmena, kdyz jsem se poctive snazil...
Za druhe nebyt prekvapen, kdyz se plany vyviji jinak a flexibilne je sledovat...pritom si moznost puvodniho planu ponechat v rezerve a klidne se k nemu vratit, kdyz to bude vhodne
A hlavne: prestoze Mistr je sef Hry...nebat se planovat a sem tam neco slibit..i u vedomi, ze bude-li Mistr chtit, zklamu...

Vzdyt proc to vsechno Mistr dela?
Pro muj rust a pro moji ssilu a pro moje zlepsovani!
Diky Bohyne

Takze jak...wytrzymam lub newytrzymam?

Wierze ze tak, no kiedy nie, spaniale sie pogralem, dzienkuje

musze wytrymat..bo MIstrz na mojej stronie!!!

czy wytrzymam lub niewytrzymam--niewazne...Mistrz na mojej stronie, to glovne
.............
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 27. čer 2016 10:22:25

NEMOC

Už asi 14 dní pokašlávám, občas teplota, špatně se dýchá, potím se..asi průdušky...není to poprvé...

Nejprv sem to ignoroval,ale v sobotu byla krize...
musím k lékaři...
jenže zatím u žádného nejsem registrován, bo jsem mysllel že se o mě bude starat Mistr

Dnes ráno jsem zvážil situaci a rozhod se jít se registrovat a nechat ošetřit, v nejhorším na pohotovost...

pár ordinací jsem navštívil, a když jsem viděl ty řady nemocných a představil si průběh vyšetření...rezignoval jsem na tuto péči...

Bud se o mě postará Mistr, nebo to musím zkusit sám...a taxem si koupil ingredience na výživnou polévku, zázvor, pruduškový čaj , trocha wisky tu je, atd...
buď to pomůže, spolu s mými kouzly, nebo pomůže Mistr, vida mé snažení..anebo umřu na zápal plic ovšem v dobrém rozpoložení, že jsem si počínal správně...
A když jsem to poplet, dobře mi tak
.................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 27. čer 2016 10:39:02

Znáš tenhle fór?

Jde věřící lesem, když najednou zapadne do bažiny a začne prosit Boha, aby mu pomohl. Dlouho se nic neděje, když kolem jedou hasiči a ptají se ho, jestli chce pomoci. Ale věřící říká: "Ne, mně pomůže Bůh."
Za chvíli se utopil a začal nadávat Bohovi: "Proč jsi mi nepomohl?"
A Bůh odpoví: "A kdo myslíš, že ti tam posílal ty hasiče?"
Návštěvník
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 27. čer 2016 11:57:08

No kdyz sem precet, cim ten pan Hawkins vlastne trpel, tak se citim jako zchoulostively floutek, ktery narika hned jak ho neco ofoukne...
Jo, souhlasim s tim, ze uzdravit se da samopusobenim...akorat to asi jeste delam blbe, bo choroby pretrvavaji...
Vlastne to neni samopusobeni...bo. je treba zaangazovat onu primarni Ssilu...a to zatim nevim jak...

Cim vic Ji prosim o uzdraveni, tim vic mi prida chorob....a ja to...ten Jeji postup i chapu...zkratka me nechce rozmazlovat, ale chce, abych se necemu 'naucil...Uzdravovat se sam svymi kouzly...jelikoz tyto jsou ale zatim v plenkach, sam su zvedavej, jeisli preziju nebo ne...
Kdo chce, nect drzi palce
Ahoj Lindo a dik
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 27. čer 2016 13:33:08

Jojo, zrovna nedavno sem dumal, co to znamena:
ODEVZDAT TELO
Clovek rekne, odevzdavam telo...a klidne dycha, basti, hejbe rukou dal, jakoby se nechumelilo...
Kdyz odevzdat--tak odevzdat= polozit do rakve a dal pokracovat bez tela...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 27. čer 2016 19:00:03

na tvem psaní mi vadí, že píšeš, jako by to byla čiročirá pravda týkající se všech
já taky v zájmu urychlení napíšu něco podobně
ale když mám čas, napíšu..já si myslím...v mém modelu...atd..A HLAVNĚ..PÍŠU TO O SOBĚ...Z MÉHO ŽIVOTA...jsou to mé představcy a fantazie, které oživuji ssilou své pozornosti...
ty si píšeš o druhých, jako bys je tisíc let znala...neznáš...jak ti i druzí často píší, ale ty ani nejsi schopna to vnímat..jsi zajatcem své představy ...

takže jak je to s tebou, opravdu si myslíš, že píšeš pravdu?
........
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Jana » pon 27. čer 2016 19:18:50

Na všechno se dá dívat z pohledu individuality, z pohledu iluze oddělenosti, skrz projekci osobní mysli, pak jsou tady miliardy osobních pravd a každá je jiná.

A nebo je možné, aby byla pravda vědomá v srdci, sat-čit-ánanda, jednota Bytí, Vědomí, a ta pravda je jen jedna.

Tou Pravdou jsi Ty a nejsi ničím jiným, než pravým Já.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7000
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Jana » úte 28. čer 2016 6:13:20

arikiran píše:Tou pravdou si ty, rekla myska Miki Pepkovi namornikovi...
Divaci zamackli slzu, projektor zahrcel a zhasl

Tak alou domu, deti a nezapomente zas pristi nedeli...
Budem davat pohadku O jedine velke a skutecne pravde pravdouci...

Jeee, tu znam, vola Petrik,'tu mi povidala teta Jana

A Veliky Animator,'ktery/kresli filmy i divaky vcetne jejich myslenek ci prazdnot...si na zitra zas chysta svuj stetec
O Velky, nakresli mi porsche
A mi hodneho tatinka
A mi osviceni az do morku kosti
A ja chci byt carodej
A ja...
Abja...

Kusujte, kazda dostanete to nejlepsi, ceho jsem schopen
Nemohu za to, ze vas to tak prudi
To je porad porsche, carodej a zapal plic nechce nikdo
A pritom dobre pamatuju, jak ja na nem vyrost...

Tak dobrou decka
Kdyz se poctive a s vychutnanim postavis ke svemu zapalu...mozna bude i carodej, Petulko
..................................


Velkému animátorovi se vše, co vymyslí, prostřednictvím víry zhmotní. A když ho omrzí jen samá pozitiva v ráji, tak vymyslí drama s negativitou, rozdělení sebe sama na dobrého a zlého, dobrodružství, dosahování levelů od nejtemnějšího pekla, po nejzářivější nebe. A animátor se vžívá do jednotlivých osob na filmovém plátně tak, že zapomíná na to, že je sám tím, který tohle všechno stvořil, ztrácí sebe a tím i v sebe víru a proto ztrácí i v Peťulkovi tu čarodějnou moc, díky které se podle (sebe) víry děje. A jakoby se to všechno dělo podle víry někoho jiného, víry někoho, kdo nemá s Peťulkou nic společného, kdo nemá Peťulku rád a ubližuje mu. A když tohle velkému animátorovi začne docházet, tak místo porche nadělí Peťulkovi nemoc, uvězní ho do postele a říká mu, hledej se Peťulko, hledej: kde jsem, který jsem? Až mě najdeš, tak se Ti splní to největší přání ze všech, kvůli kterému si přeješ to všechno ostatní.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7000
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 28. čer 2016 6:39:58

Vysvetlovat si pocinani Animatora svou...tj v tomto pripade nasi...bo ja zacal...a ty si pokracovala...soucasnou logikou...povazuji za chozeni po tenkem lede, bo holt do jeho Mysli a Planu..kvadrilionkrat lepsich a vymakanejsich, nez sou ty predstavy nase o nem...zatim moc nevidime

Ja sem nahodil jednu moznost...Animator kresli film, ve kterem ja hraji...a mozna jednu z hlavnich postav...a Animator me bez meho upominani zasobuje TIM NEJLEPSIM, CO DOVEDE...tomu verim a to bylo podstatnym mym vyjadrenim, byt pojatym zertovne...

Ty si zasla dal, vyjadrila si presvedceni, ze ja sem Animator a jakysi pribeh toho Animatora s pouzitim slov...omrzi...zapomene....atd
Tj promitla si do Animatora vlastnosti, ktere myslim uz nema...alespon ja o svem Animatorovi neuvazuji, ze by ho mohlo neco omrzet, ci ze by moh na cokoli v jeho animaci zapomenout...

Problem figurky a Animatora, jesli nahodou nejsou timtez...resi vsefhny jogy uz staleti...
Misty, Jani, tvymi vyjadrenimi probleskuje urputna vira, ze tomu tak je...no mozna...pro me to neni podstatne...moje urputna vira je, ze se to jednou dovim, kdyz se budu pilne zlepsovat v poznavani te Animace, co mam kolem sebe...
..................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 28. čer 2016 12:08:30

jeden je dejme tomu Jsem, kterým Jsem...o tom moc nevím
druhý je Jsem, kterým se tvořím...a to je tahle bytost, částečně i já Petula
..................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 28. čer 2016 12:22:04

A ZASE KOUSEK ROZBORU HRY - Vjemové Pole

Moje Vjemové pole, jak tomu říkám..tj souhrn všech aktuálních vjemů zprostředkovaný mi mými smysly..těmi známými pěti a možná i dalšími...dále mé myšlenky, pocity emoce..tj to co je v mé vědomé lidské mysli...to je také součást Vjemového Pole..no a věci kolem těla, což je součást světa, ok..ale se speciálními dovednostmi, zkrátka moje tělo a jeho energie...a dále se Vjemové Pole otevírá pro vjemy přicházející z jiných vyšších úrovní...tzn mysl je otevřená a sem tam něco zachytí..co není z mé mysli, co není z mého těla ani světa...

tedy krátce čtyři oblasti Vjemového Pole:
1--má mysl
2--mé tělo
3--můj svět
4--info z vyšších oblastí

tyto oblasti nejsou striktně oddělené, mohou se prolínat, dokonce věřím tomu, že tělo a svět je obsahem mysli, mé i té vyšší
proto mysl má páky na měnění a ovlivnování těla a světa

no a ted to propojme s počítačovou Hrou
Hráč kouká-vnímá Monitor, tam se mu ukazují vjemy ze Hry

tudíž Vjemové Pole mého života, mé Hry na lidskou Bytost...je Monitorem Hráče

a naskýta se opět úvaha, kde jsou ostatní bytosti, věci, myšlenky z celého našeho vesmíru...které zrovna nehrají a nejsou na Monitoru?
jo, program je udržuje v paměti a je-li třeba, přivolá je, oživí je na Monitoru...ale jinak zkrátka holt nejsou!

vím, je to blbá představa, že když můj pejsek odběhne do druhého pokoje...tak zmizí z Monitoru a tím pádem tam není..ba ani ten druhý pokoj tam není...
ale u počítačové Hry nám to přece nevadí

a hlavně...žádným způsobem nelze zjistit, je-li život jako přesně takový jako počítačová hra, anebo ten druhý pokoj tam zkrátka furt je i s pejskem

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník