Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 03. zář 2016 4:14:48

los nevyhrál...půst nemusím...
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 03. zář 2016 4:29:43

den 10!
dlouho mnou očekávaný Bod Zlomu...nebo aspon nadějný aspirant na toto označení...tak uvidíme

HRA

Ještě pár poznmek ke Hře

Jak už jsem psal, Hra by se mohla jmenovat:
JEDEN DEN ŽÁKA MAGIE....
ale i
JEDEN TÝDEN ŽÁKA MAGIE
JEDEN MĚSÍC ŽÁKA MAGIE
JEDNA TŘÍDA ŽÁKA MAGIE

chcu říct že inkriminované cykly mohou být větší i menší..a samosebou zacyklené do sebe

např ted pudu do sedmé tídy
bude to ta samá třída jako předcházející...AKORÁT JÁ BUDU JINÝ!!...a tím pádem dobrodružství oné třídy jinak prožívající, jinak se učící a tedy jinak prospívající.....

vzpomen, jaxi byl v devítce, v osmičce....na ZŠ...zkrátka Mazák, věděl jsi, kde je kabinet, co který učitel vyžaduje...kdy přidat a kdy ubrat...uměla jsi už v tom chodit...na rozdíl od vykulených prvnáků a druháků....

je to podobné a s rostoucí četností procházení těchto cyklů, at už je to den nebo třída...si člověk ne tyto cykly začíná dávat větší pozor i pamět, protože co mě připraví na blížící se Událost lépe, než vzpomínka na tuto Událost v minulu...v minulém Cyklu

např ted vím, že asi bude vysvědčení a od maminky něco možná za odměnu...no konešně něco super po měsících lopoty a dřiny...nebyla to lehká třída......
......
.
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 03. zář 2016 16:09:43

KAUZALITA

Kauzalita a její logika je to hlavní, co nás svazuje..ba čím se sami a ještě s radostí svazujeme...no neníliž pěkné znát pravidla a zákony?..to se to potom žije...vše..minulost, přítomnost, budoucnost..jako na dlani...nejsou žádná překvapení...zmáčknu čudlík....ozve se zvonek...příčina...důsledek...
jaké blaho

materialisti mají svoje materiální zákony
esoterici esoterické
duchovnáci duchovní
a běda, já který to kritizuju...mám taky své a navíc se nemohu vymanit ani z těch, které neuznávám...

no a je něco špatného na tom ctít zákony?
jak kdy
chci-li ven ze systému, pak je!

krásný bytelný materiální kosmos s jeho hvězdokupami a škvarky a někde uprostřed lidmi....řídící se právě všemi těmi zákony...
jsem ..hlava děravá....vyměnil za počítačovou Hru na tento kosmos

když jsem kdysi vnímal strom, samosebou jsem věděl, že musel vyrůst, je ze dřeva, mohu na něj vylézt či poprosit o energii..atp
dnes vidím strom...kde se vzal?, co to je?....něco nakreslené Animátorem....obrázek v kresleném filmu....má to bunky?...roste to?....stačí, abych kousek popošel a jeho výstup zkončil....strom zmizel a už není....

takhle je to přece v počítačové hře...a tak je to i v té mojí Hře na Jedno Období žáka Peťulky....
to, co automaticky a bez protestů přijímáte v střílečkách atp....je použito i tady...

proč by Animátor mě náročně udržovat celý kosmos, když já z něho obsáhnu jednu místnost a tenhleten monitor....hvězdy, galaxie, amerika, dům co byl naproti...I TY, ČTENÁŘI, JSI-LI NĚJAKÝ...nic z toho není momentálně potřeba a není to ani v mých vjemech...tudíž to neexistuje...
jakmile ti ale zavolám na mobil...ozve se tvůj hlas..žiješ...hraješ...jsi

podobně moje tělo....když kouknu do zrcadla ...vidím tělo....vidím plíce?...žaludek?....nevidím, protože je to očím skryto...neexistuje to...když ale lékař vrazí do mě skalpel...vytryskne krev!....no to je překvapení..jé, pardon, napích sem žaludek...

v kresleném filmu bych se vysmál tomu, kdo by si myslel, že Animátor soustavně kreslí všechny bunky těla i jeho orgány....

co tenhle pohled znamená?

no že žádné zákony neexistují!!!

v kresleném filmu můžem pozorovat, jak učitel dokazuje žákům gravitaci tak, že pustí kámen na zem....vidíte děti...kámen padá...ergo gravitace existuje...
no ještě jsem v kresleném filmu žádnou gravitaci neviděl, viděl jsem jen a jen, co nakrelil Animátor...chce-li se Animátorovi---kámen padá dolů....chce-li se Mu, kámen padá vzhůru...

pozor, co obhajuji já není bezbřehý chaos... Animátor má své zasady...i On....
co ale je třeba změnit, je postoj k oněm všem zákonům....jo, platí, ale jen proto, že tomu tak chce Animátor..a změní-li On něco....udělá kotrmelec vše....i se zákonitostmi...může být amen..což konzervativci opláčou, ale já--rebel avantgardní---vítám

ano , já tak nějak cítím, že dnešní doba je dobou kotrmelců a změn, nikoli zakonzervovaných pravidel

moc fajn doba, kdybych ty kotrmelce nemusel dělat i já, bo už su celý potlučený....

kdo z nás dneska neuvažoval v kauzalitách?
vsadím se, že všici, bohužel i já v nich uvažoval
je to zažrané
když se chcu např uzdravit, a to teda ted by fakt bodlo, dumám:
CO MÁM UDĚLAT, ABYCH BYL ZDRAVĚJŠÍ?
a čekám na odpověd....a pak to dělám...A UŽ JE TO BLBĚ

Už je to kauzalita

na půl cesty je to trochu prohodit:
např škrábu se na uchu
aha...škrábu se proto, abych byl zdravější

sice je to ještě kauzální vazba ale mnhem volnější a svobodnější

no a zatím vrchol, ke kterému jsem dospěl je si říct:
DZIENKUJE ZA UZDRAWIENIE
uzdravení bez příčiny a nutnosti ji hledat
zázračné autouzdravení
tak zázračné, že ho ani případné zhoršení stavu či dokonce sama smrt nemůžou narušit


protože proč?
škrábu se proto, abych se uzdravil
zhoršuje se mi to proto, abych se uzdravil
umírám...no jak jinak...proto, abych se UZDRAVIL!!!
nevěříš?
koukni na Krista, jak mu to bodlo

jo, chce to asi trochu odvahy...na druhé straně může Uzdravování probíhat i mírnějc...i když, chceš fakt velké Uzdravení?...pak běž do toho jako On

UŽ DU, PANE, UŽ DU
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 1:20:40

PLÁNOVÁNÍ

chtěl sem říct, že poznání, že plány nevycházejí mě nezastaví před plánováním...

říká se...chceš rozesmát boha?...řekni mu o svých plánech!...

a chceš ho překvapit?...USKUTEČNI JE!!!

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 1:37:27

DEN 9

JAKO SHNILÝ ZUB ÚDAJNÉ MOUDROSTI JSEM VIKLÁN ZE STRANY NA STRANU...
stupnující se bolest je o to horší, že není cesta ke zlepšení...zub už nejde zachránit...pujde ven..pryč..bajbaj to vše, co sem nastřádal studiem, praxí, meditací a opisováním od spolužáků...

ruku na puse mohu o problémech mlčet, do huby mi nevidíš
mohu předstírat, že je vše ok:

je ti něco, Peťulko?
ále nic, dej pokoj, co furt máš, sem v cajku...

běda, smutek to ale nenapraví
kdysi tak ssilný kousák, který rozmělnil vše, překousl vše, vydržel vše...se viklá, bolí, ba co horšího...zatuchl a páchne...

neslavný konec kdysi slavného bohatýra

co bude bez zuba?
kdo mi to poví?

protéza?
kotlina?
naroste nový?

nebo už nebude potřeba žvýkat?
snad vysvětlení přijde dřív než se rozední

to jsem vám ještě neřek,
ale ten zub...je posslední!
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 14:10:37

po dlouhé době jsem koukl na stránky transformace.info a narazil na kousek Kryona co se mi líbil

Drazí, ve vašem nitru je multidimenzionální kousek DNA, který má být spojen s centrálním zdrojem

jak je to technicky provedeno, netuším a ani mě to nezajímá, možná to je chyba, co mě zajímá, je spojení s onim Zdrojem..tedy Authorem, jak mu říkám
a je pěkné, že Kryon píše, že NESTAČÍ jedna věc...JE TŘEBA SE SPOJIT...srdce, mozek, šišinka..a řek bych že je toho víc
a má to smysl i pro nás...JE TŘEBA SE SPOJIT...


Být opravdu napojen znamená mít rovnováhu trojice. Předáváme vám tuto informaci znovu: Úplná lidská bytost, která je dokonale napojená, může dělat všechny ty věci, co jsem zmínil výše, ale „tou největší z nich je láska“. Láska a soucit je směs mezi logickým mozkem, lidským srdcem a šišinkou. V rovnováze je taková šišinka, která posílá a dostává posvátnou energii a má pomoc z kvantové DNA, aby se spojila s Tvořivým Zdrojem.

Poslouchejte, jestliže zničíte šišinku... (např fluoridem ze zubní pasty..doplnuji)... a nikdy ji nepoužijete a potlačíte své srdce, zůstane vám mozek. Ale přesto můžete stále používat multidimenzionální DNA! V této nové energii budou mnozí, kteří vystoupí, a bude se zdát, že dělají věci, které jsou za hranicemi toho, co dokáží druzí. Budou to dělat pod maskou duchovnosti, a přesto NEBUDOU napojeni. Toto je část problémů a hádanek, o kterých jsme vám řekli, že se začnou objevovat v nové energii lidstva. Není to zneužití, drazí, protože to ani nemusí být úmyslné. Je to prostě nevědomost – nevědí, že nejsou napojeni.

Dovolte, abych vám něco řekl, staré duše. Skoro každý v této místnosti je určitým způsobem napojen. Život za životem, jako ty velryby, máte kompas, a teď jste se naučili jít, kterým směrem chcete. Učíte se využívat napojení, abyste pozvedli svůj život. Můžete mluvit ke svým buňkám a manifestovat odlišnou realitu. Ale pokud nejste napojeni s láskou, děláte věci lepšími jen pro sebe.

Léčitel, který je opravdu napojen, bude mít exponenciální nárůst léčebné síly, ne jen o něco větší efektivitu. Někdo, kdo si jen hraje a ohýbá kov, si jen hraje a ohýbá kov. Také může být napojený, ale jak to máte poznat? „Ale tou největší z nich je láska“. Drazí, každá napojená osoba bude projevovat svou laskavost, radost, lásku a soucit k ostatním. Varujte se frustrovaných, zlostných léčitelů. Varujte se frustrovaných, zlostných ohýbačů lžic. Jsou-li zlostní, nevyvážení, vláčení egem a rozčilení, nejsou napojení. Není těžké to poznat, drazí, ale vy uvidíte mnoho takových.(tady bacha, i Kristus se občas zlobil...takže když su rozčilenej...nesu vláčen egem ale spravedlivým hněvem, ok?)

Ti, kteří říkají, že channelují, ale přece je kolem nich drama, možná nechannelují nic kromě sebe. Ti, kteří říkají, že channelují, a přece jsou frustrovaní a vzteklí, mohou channelovat jen sami sebe. Můžete to cítit v jejich hlasu nebo v tom, co vám sdělují: požadují něco, když channelují, nebo vás ponižují? Říkají vám, abyste dělali to, co nechcete, nebo používají a vyjadřují „nástroje strachu“? Je-li tomu tak, nejsou napojeni na ten nádherný, soucitný, Tvořivý Zdroj.

Není tak těžké rozlišit, kdo je vyrovnaný a kdo ne, a to je to hlavní. Naslouchají vám? Projevují ve svých životech lásku? Bude toho víc, co musíte odlišit. Podívejte se na skutečnou laskavost, laskavost „za scénou“, ne na tu, kterou vám ukazují na veřejnosti. Podívejte se, jak žijí svůj život založený na lásce a laskavosti. Není tak těžké to vidět – a to přináší trojice.

Staré duše v této místnosti, poslouchejte. Nikdy nebyl lepší čas k napojení. Jestliže vás v této chvíli ovládá strach a frustrace, pak se ptám, jestli jste ho pochopili. Příliš přemýšlíte, příliš si v těchto záležitostech lámete hlavu, a my jsme to řekli už dříve. Je pravda, že mozek musí být v trojici zapojen. Váš mozek je nástroj přežití a je potřebný. Musíte ale také zapojit srdce a šišinku rovnoměrně s mozkem. Přežití je útěk před bengálským tygrem. Přežití je reakce na strach. Ale tato nová energie reaguje na lásku.

To, jak kráčíte po této planetě, je nové přežití. Představuje vaše mistrovství, aby ho všichni spatřili. Kamkoliv jdete, Gaia ví, že přichází mistr. Můžete říci: „Já nejsem žádný mistr, ne opravdu.“ Kde jste vzali tuto informaci? Kdo vám to řekl? Opakujete něco, co jste se naučili od někoho jiného? Byli to snad vaši rodiče nebo učitelé, kdo vám řekl, že jste „měně než…“? Možná si myslíte, že je to vychloubačné nebo sobecké, abyste nesli Boží lásku? Ne, není! Chci, abyste se napřímili při vědomí, že si zasloužíte být napojeni. Můžete opustit toto místo a chápat, že vaše vědomí může změnit všechno ve vašem životě, dokonce i léčení, které chcete. Máte toho pod kontrolou víc než kdy dřív.

Nedovolte už, aby vás definovala situace. Dovolte, aby vás definovala Boží láska. Dovolte, aby vás definovala ta část, která je multidimenzionální a napojená na trojici. Nedovolte, aby vás definovala stará energie, která se často sama prezentuje. Můžete ji rozbít jedním láskyplným pohledem, víte? Můžete rozbít starou energii laskavostí a čistým srdcem. Stará energie od vás uteče a nebude vás chtít mít vedle sebe.

Stará energie nemůže vířit v dramatu s vámi, věděli jste to? Nemůže. Přátelé nebo známí, kteří víří ve staré energii, půjdou opačnou cestou, když vás spatří poblíž, protože vědí, že vy nebudete součástí jejich víru. Oni to vědí! Je tady jakýsi střet, větší než jindy, mezi starou a novou lidskou energií. To se právě teď odehrává na planetě. Nemůžete mít barbarskou energii, když se začíná zažíhat světlo. Už jsme vám řekli, že stará energie na této planetě má problémy. Bude prchat opačným směrem a bude křičet a kvílet. Stará energie nechce zemřít a přece je její smrt nevyhnutelná po překročení precese rovnodennosti. Všechny nové kalendáře a starobylá proroctví tento posun popisují.

Systémy, které nemají žádnou integritu, nakonec kvůli tomu padnou na tvář. Tyto staré systémy budou dělat problémy, dokud nenastane čas, kdy se to usadí, a proto tu budou staré duše. Drazí, vy jste přední linií pro to vše – a vy si musíte jen pamatovat, že „tou největší z nich je láska“.

Není žádná frustrace, když přijmete Boží lásku. Není žádná oběť, když přijmete Boží lásku. Čtyři roky trvalo přesvědčit mého partnera, když začal sedět na židli, že channelovat je v pořádku. Vše, co nabídl jako námitky, byly předsudky, které se naučil během několika let, kdy žil na planetě. Bylo to to, „co mu řekli druzí“, a ne jeho vlastní rozlišení. Když konečně opustil tyto námitky a dovolil Bohu vstoupit, všechno se změnilo. Poví vám, že se všechno změnilo.

Zvu vás všechny v dosahu zvuku tohoto hlasu i ty, kteří čtou, aby dovolili, aby se vše změnilo.


...... .......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 17:27:04

NEDOSAHOVÁNÍ NEBO DOSAHOVÁNÍ MOUDROSTI ATP

Nemůže jít o dosahování nebo nedosahování moudrosti,vhledu,šlechetnosti a dalších kvalit...
o ty musí jít v každé nauce a pořád a pořád je zlepšovat

ale metody a cesty jejich získávání jsou v různých etapách různé...nejprv dosahuji s úsilím, navzdory okolnostem, na všechno su sám....jsem mučen pochybnostmi a vysmíván okolím...

s postupujícím časem...vytrvám-li...se podmínky začínají ukládat lépe....jde to s menší námahou a efektivněji...okolnosti samy se začínají ukádat příznivěji..objeví se neočekávaná pomoc..získávám jistotu a úctu okolí...

až to dosáhne takové míry, že nemám zapotřebí ničeho dosahovat, protože to mám kdykoli zachcu...a že to mám, nemusím dokazovat či hádat se o to či prosit o glejt jiného Moudrého...k čemu to?

JSEM A JE TO TADY SE MNOU
ČI LÉPE...JE TO TADY A JSEM V TOM

takto rozumím nedosahování já
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 17:53:03

přehodnocení situace:

koukal jsem na debaty a z deseti sedm je tam příspěvek ode mě
neboli---jsem moc akční a to má nepříznivý dopad na poradnu...dusím to tady
a taky na mě...ted sice nevím v čem přesně, píšu tady rád...ozřejmuju si své teorie...občas je i inspirativní zpětná vazba
ale taky cítím, že bych měl ubrat

proto do konce šestého období, tj do pondělka 12.9...se omezím na jednu zprávu denně

no a potom pauza

čtenáři, kteří budou cítit frustraci z nedostatku materiálu jej tady mohou sami doplnovat...

sedmá třída začne 1.10....to bych se ozval, dovolí-li mi to podmínky

...... .......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 05. zář 2016 6:21:46

zbývá osm dnů do ukončení stodenního cvičení
vynechám-li špatné zprávy...nemám vlastně co napsat

novinkou je, že dnes zahajuji manévry..včetně soudní cesty..na navrácení mého bytu zpět do mého vlastnictví...

naplánovaná dosažení a kouzla jsem dnes diagnostikoval na asi 20% účinnosti, což je hluboko pod má očekávání...to i Kaprfild by to zmáknul líp

jak by řekla Jana:
Iluze cvičila
Iluze se zlepšovala
Iluze iluzorně moudřela
a ted, ach jo, Iluze je v koncích
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikirana » úte 06. zář 2016 12:21:11

zbývá sedm dnů
nabyl jsem takového nad vše povzneseného stavu
prdím na všechno
jo, plním si povinnosti..ale duchem jsem jinde...a jak to dopadne mě zajímá jen okrajově

já jsem ještě nepsal o sexuální energii, což asi je chyba, neb je to jedna z hlavních složek mého cvičení, bohužel jsem nepsal proto, že společenské mínění o těchto záležitostech je tak vedle, že psát o tom podle svého by mě vystavilo pověsti nějakého divného úchyla

tělo člověka je obraz sil a jejich reakcí
solar plexus je v mém modelu centrem...zdrojem...tam sídlí..či lépe..tam je spojení na Animátora...na Authora...na Zdroj
zde je Ssíla=Moc...Moudrost= jak Ssílu použít...a Mysl= to prostředí, ve kterém se vše odehrává ( víceméně u mě mysl= vědomí...nepotřebuji oba pojmy, stačím s Myslí)

no a po tomto centru, co je Hlavní...HLAVNÍ?.. jo...Hlava...ona je sídlem mysli
no a po tomto centru...co je dál..co je po hlavním centru?...jo...po-hlavní centrum
neboli hned třetí nejdůležitější...a co se v naukách o něm a sex-energii učí...velké prd většinou...což znamená, že ty nauky jsou liché, prázdné, jen blekoty a skutek utek
víceméně by se dalo říct, že z hlediska projevující se energie a síly je pohlavní centrum to nejdůležitější...což uvidím, až se bohyně Kundalíní jme vzestupovat

připravuješ se na to?
cvičíš to?
jsi v obraze?

Bez vášně
to myslíš jen vlažně

Bez vášně
to nemyslíš vážně

Bez VÁŠNĚ
můžeš mít všechno!
Bez Vášně ale nemáš mě!!

Bez Vášně
si raděj vem lázně

Bez Vášně
vše dopadne marně

BEZ VÁŠNĚ
MŮŽEŠ MÍT VŠECHNO!!!

Bez Vášně ale nemáš Mě!!

!
...... .......
arikirana
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 09. zář 2016 16:56:14

arikirana píše:
co bych chtěl o sexu říci

tak, jako jsme o bohu schopni bez uzardění říct, že je vším a ve všem...tak jsem ochoten říct to i o sexu

......


:yes:
Návštěvník
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 09. zář 2016 18:00:23

den čtyří nebo pět...už se mi to plete...dn eska jsem si koupil postel v bazaru a taky pořídil internet...
materiálně tedy vzestup

nevim nic
... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 10. zář 2016 4:26:57

krásný víkend všem...
a specielně nopovi...navnadil mě vylákat dnes nějakou tu Venuši...když už ne na stráň...tak aspoň na vínko...

lákal Faun děvče na stráň
ale když shlédla šedivou jeho skráň
dosti obořila se naň
vypadala sic mile jako laň
ale to byla jen mým dioptriím daň
ještě mě napadá Poznaň
ale nevím jak to do děje zaplést:
snad
jo Poznaň
í
někdy bolí
to i Faunové v
í
... ... .

den sobotní je třetí..zítra..dva..a pondělí...KONEC

S jedenáctidenním ještě dojížďákem

kdysi na vojně si stříhal vojáček metr....byl to také rituální počin....z obyčejného jakéhosi dne...se vyrobil datum energeticky dosti bohatý...a to možná je také cílem takového delšího cyklu---retreatu....
zkus si stříhat metr do nějakého...víceméně obyčejného data...co se stane...cosi se tam nakumuluje...

pár věcí jsem se přece jen naučil:
1---plynout víc s proudem...
např ráno vstanu...na stole je v misce kus chleba...ale já mám v plánu rohlík si koupit se sýrem...kdysi bych ten chleba VŮBEC NEVIDĚL...rozchází se s plánem...ted klidně vemu chleba...
s jedním chlebem to není nic moc, ale když takhle jednáš dvacetkrát za den...je to velká úspora..flexibilita...je to to plynutí...
a navíc tě osud i odmění...když se podvolíš...

2---dát víc na první myšlenku--nápad
jsou sice někdy bláznivé...a pak je třeba posbírat odvahu a jít za tím, bez ohledu na pochyby a sttrachy...co se vyrojí potom

samosebou mnoho těchto prvních nápadů neuskutečním, nechci se dostat do blázince či na policii...al procento uskutečněných stoupá...
také hned nemusí být první nápad uskutečněn na 100%...stačí 50%...i 30%...udělej co můžeš

a za 3--- když vidím, že dělám chybu, okamžitě se snažím o opravu...to není zas až tak triviální...pozoroval jsem mnohdy, že když blbě začnu...pokračuju už v tom, i když cosi říká, že to je blbě...zkrátka už jsem tak začal, tak co, tak to tak taky dokončím, ok?....a to je chyba!....

mnohdy se dokonce musím VRACET!.. a napravovat, co jsem pokazil...a to už je někdy dost těžké, bo lidi se na mě dívají jak na blázna...protože napravovat chyby se nenosí...ony se ani nepřiznávají!....natož napravují

asi je těch bodů víc..jsou to obyčejné věci, ale dávají velkou svobodu...

4--- není novinkou občas...třeba večer si položit otázku: kolik dbrého jsem dnes vykonal, kolik dobrých skutků...ne abych se nějak chválil, či cítil pyšně, ale jen pro přehle a diagnostikování svých počinů

doplněním tohoto může být následná otázka: a kolik dobrých skutků jsem dnes MOHL UDĚLAT?
ted mi něco říká, že už jsem to psal nedávno..možná sem možná na fejs
takže jen to uzavřu:
většinou je poměr udělal : mohl = 1 : 1000 nejmín!!!....takže furt je co zlepšovat

... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 11. zář 2016 5:59:31

den přwsposlední

k tomu bodu 3

a za 3--- když vidím, že dělám chybu, okamžitě se snažím o opravu...to není zas až tak triviální...pozoroval jsem mnohdy, že když blbě začnu...pokračuju už v tom, i když cosi říká, že to je blbě...zkrátka už jsem tak začal, tak co, tak to tak taky dokončím, ok?....a to je chyba!....

dopustil jsem se přílišného zobecnování
ono...většinou není )plně jednoduché určit, zda něco dělám dobře nebo zle...ba mnohdy je to oříšek z nejtěžších...
neustálá korekce a monitoring je třeba..a ani to nemusí zcela pomoci....
anebo být odevzdaný
možností je vždy mnoho a někdy až po letech lze říct...jo, bylo to dobré...

variabilita je dána mocným mým proti či spolu-hráčem....to On dovede z mých kiksů udělat perly..a z toho, čím se chlubím cosi smradlavého...

ani si netroufám odhadnout, co se zítra stane...
největší pravděpodobnost má asi, že nic zvláštního...
ale jistou šanci mají i synchronicity nepravděpodobné

krásnou neděli
včera měla Venuše absenci, tak uvidíme dnes
... ... ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 11. zář 2016 6:19:02

hele co jsem našel pár stránek zde dopředu
jako už bych si to tam na zítra připravoval:

praktická vsuvka:

CVIČENÍ TŘINÁCTI VLN:

Budeš-li mít chuť, pořiď si sešit...nadepiš : MOJE SILA ROSTE!!....no hurá..sešit už mám..celou 6.cestu jsem si doň zapisoval

A každý den na novou stránku napiš :

1 - Úkoly
2 - Řeším s menší Námahou
3 - ale s lepšími Výsledky!
4 - Mám mnoho Pomocníků
5 - větší Nadšení a Entuziasmus
6 - a pracuju ve vetší Harmonii
7 - s Mistry a Bohyněmi
8 - už se neobávám Zkoušek
9 - po časech Zkoušek se vše den za dnem Zlepšuje a Roste
10 - zítra je NovýŽivotní Začátek...jedenáct Dnů AKCELERACE
11 - které snadno poznám, podle Příchodu Štěstí,
12 - na které jsem tak dlouho Čekal
13 - má Víra roste a já děkuji za zvětšený Kontakt se Svými Mistry a Bohyněmi-SE SVOU VLASTNÍ SSILOU!!

....x....

No a paxi na tu stránku zapiš každé byť sebenepatrnější Zlepšení, Radostnou Událost, Neočekávané Štěstí, atp

A další den znova...

Takhle vydrž TĚCH JEDENÁCT DNŮ

Klidne vsadim se o lahev chianti , ze pozitivnich veci zacne pribyvat!

... ... ... ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 12. zář 2016 4:09:31

NOVY ZACATEK!
MA SSILA ROSTE!!
MUJ VLIV ROSTE!!!
UKOLY PLNIM
S MENSI NAMAHOU
VETSI EFEKTIVITOU
PRIJIMAM POMOC S VDECNOSTI
JSEM VICE HARMONICKY
A VE VETSIM SYNCHRONU
DZIENKUJE V A M !
... ... . ... ...
Vcera jsem videl krasne devce...ucineny andel...asi ta Venuse, kterou prorokoval nop...
Jesteli ji potkam dnes znovu..nope...co radi pan Malarmee?

Taky jsem v sazkove kancelari Fortuna zakoupil tiket...max vyhracasi 21 milion

A tedkom pred chvili jsem asi pulmhodiny praktikoval zazracnou autolecbu

Takto jsem zaobstaral Hojnost, Zdravi a Vztahy
Kontakt s Bozstvim prenechavam k zdokonalovani samotnemu Bozstvi

Jeste zbyva dopo vyridit par Ukolu...pekne podle navodu a Oslavy mohou zacit:

Tak co budem pit?
Sampanske asi!
Na lepsi...Na Lepsi...NA LEPSI
CASY!!
NA LEPSI...N A. L E P S I!
N A. L E P S I ! C A S Y!

Dekuji vsem, kteri me na Ceste doprovazeli a pomahali radou I jinak...bez nich bych se z tech slamastyk dostaval mnohem hur...
A dekuji I tem, kteri me do tech slamastyk dostavali...omlouvam se jim, ze ne vzdy a vcas jsem pochopil smysl Hry...
a zbytecne jsem se na ne zlobil...

Zkratka podekovani patri vsem a uz se tesim na dalsi pokracovani...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 13. zář 2016 4:29:58

Dnes je utery...prvy den z jedenacti dojizdaku...jaxem to pojmenival...
Ma ssila roste a projevuje se...
Jsem ve stala vetsi harmonii se vsim kolem
StAle casteji kolem me houstnou smysluplne synchrony...takrka uz je I ocekaavam...
Objevuji se nove vyhledy na novou cestu...Velke Dilo
Krasny den vsem a dik
... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 13. zář 2016 4:41:45

Objevil jsem zajimavy pohled na veci:
Tak jako existuje jeden jen duch,'tak existuje jen jedna forma
Napr existuje jen jeden NUZ...vsechny noze jsou jeho projekce
Existuje jen jedna VUNE...vsechny vune jsou jeji odstiny...
A take...existuje jen jedna ZENA...

Neni treba brat to doslova...nejspis tech nozu bude existovat vic...ale jeden nuz bude mit zkratka vice inkarnaci...

Napadlo me to, kdyz jsem behem hodiny asi potkal deset podobnych blondyn...
Ale basen, ze existuje jen jedna zena ...tu jsem napsal uz pred deseti ci vice lety...

Ma to zajimave konsekvence...napr existuje pak jen jeden den...a to je podpora do teorie Hry...jaxem o tom uz psal:
Jeden den carodejnickeho ucne Petuly
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 13. zář 2016 17:21:20

PRVNI DOJIZDAK byl za mesic cerven
Tehdy ma 6. Cesta zacala...a ja/se chtel puvodne stehovat do Brna...
No a dnes jsem se seznamil s kamaradkami z Brna...
Tenkrat to nevyslo,'mozna tedkom to vyjde
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 14. zář 2016 4:54:00

DOJIZĎÁK DRUHÝ...ještě jsme v červnu...
včera jsem při ranním cvičení ucítil zvláštní vůni...jakési ostré pižmo...jakoby nějaké zvířátko...dneska zase trochu jiný zápach....
dokonce jsem si vzpomněl, že asi v zoo jsem cítil podobné pachy...docela by mě zajímalo, do kterého pavilonu teda patřím....jesli ke lvům nebo opicím...

v noci děsná krize
začal to rozbor, jaxem psal Zdenkovi....jo, přišlo to podobně, vztekal jsem se a nadával...a k jakémusi usmíření došlo až ted ráno...

prostě mě mučí...na sto způsobů...hledají hranice, kolik vydržím..a nevydržím vše...když se hranice překročí, přijde krize a vztek nebo rezignace nebo jiné chaotické jednání...

ten tam je laskavý Petula...stupnuje se nevrlost, podrážděnost, nikdo by nepoznal dbrotivého jogína...

hodně lidí tady kolem je permanentně v takovém stavu...situace jejich je mučivá a oni jsou za hranicí únosnosti...A ŽIJÍ, CHODÍ DO PRÁCE, VYCHOVÁVAJÍ DĚTI...dělají to blbě, ale dělají to jaxe dá, za toho blbého stavu

no a takhle si počínám i já...dělám co můžu a bohužel můžu málo..někdy nic...

jisté plus je, že hranice se posunují
co jsem nevydržel včera...už lépe snáším dnes...a co mě položí dnes...vydržím zítra...
ale kurnik, kde to má konec?

včera jsem koukal na film fantasy Město z kostí...jen asi deset minut...hlavní hrdinka...krásné mladé děvče, jak jinak...bojovala s démonickou potvorou...všechny výhody byly na straně potvory, byla silnější, mrštnější....a přece já, jako divák jsem koukal v klidu...věděl jsem či tušil, že děvče nezahyne
JAK BY MOHL HLAVNÍ HRDINA ZAHYNOUT NA ZAČÁTKU FILMU?

já jsem takový hlavní hrdina také, mého příběhu Cesta Mága....pro diváky je to asi zatím nuda nebo fraška, ale i oni tuší, že děj bude gradovat a že hlavní hrdina nezahyne, ba vyhraje a dočká se hepyendu...

akorát já su tak ponořenej do průserů, které jsou silnější, mrštnější, démoničtější...kdo by vsadil na mě?...no já ne...jojo, taková je má víra...jako čajíček dietní pro vředaře...

a proto se možná ty hranice posunují a mučeníčko stupnuje....aby se i ve mně někde na dně objevilo přesvědčení...malounké jako semínko hořčičné....a ono mi dalo sílu jednat laskavě a bez brblání a vzteků....až to zase přijde...ten démon....

pokud vás zajímá, jak to že krasavice ve filmu nezahynula, koukněte sami, kdo nechce koukat, pak mu prozradím, že přišel statečný lovec démonů a potvůrku zabil

no vždyt já také čekám na statečnou Čarodějku...
no jen abych se dočkal

možná přijde až na pohřeb a řekne:
VSTAŇ, TY LAZARE
a jo, já vyskočím a spolu nám už to půjde líp

no už vidím to dojetí diváků a oskara za scénář a hlavní postavu...

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků