Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 16. zář 2016 6:44:17

neotestuješ---nevíš
.......


Láska se nepotřebuje testovat. Láska jen je.

Dokazovat si lásku potřebuje jen ego, které postrádá moudrost.


ano, ze dvou slov se má info k tobě asi nedostane

lépe jsme měl napsat:
neotestuješ SE---nevíš

tzn ano, Jana by se měla testovat, Petula, kdokoli kdo má zájem...SE FAKT NĚCO DOZVĚDĚT...a nedává přednost domněnkám a spekulacím

vím, je to krásné si říct..jsem plný lásky...souzním...já jsem láska...krásně se žije...žádný problém....a když nějaká malá maličká chmura na obzoru....typu: hele ty, poď otestovat svou lásku...paxe hned uzavřu a naježím...dejte pokoj s takovými nesmysly...JÁ VÍM A BASTA...a hurá mám zase klid a pokoj....a tak...plna lásky..trávím své dny...no paráda....

podívej se jen na záměnu slov:
OTESTOVAT---DOKÁZAT SI

JÁ SI NIC NEDOKAZUJU...i když jo, experimentátor může mít před testem svůj typ...jaká asi úroven té mé lasky=ssíly je...
pak proběhne experiment....a já si svůj typ obhájil, tedy řekněme dokázal jsem si tu kterou úroven

jinými slovy...OTESTOVAL JSEM SE

co mi slouží k testování?...an já nemám blechy a tygra...

k testování slouží monitoring mého postoje k libovolné denní situaci at už se vyvíjí dobře nebo blbě...

a ted půjdu ven a pokusím se nějakouudálost zmapovat....což bohužel je pro mě ještě dost těžké, bo dávám.-li pozor na mapování..ztrácím kontakt se situací...a dávám-li pozor na situaci...přestávám mapovat...

pokr na čarovná cesta
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 16. zář 2016 10:07:25

nyní k testu
venku jsem byl asi dvě hodiny...nákupy, u sousedky..a tak

popíšu jednu příhodu:
když jsem byl v bille a šel kolem oddělení zeleniny...ucítil jsem pěknou silnou zajímavou vůni...jsem ted na ty vůně nějaký vysazený

řek jsem si, safra, to by byla zeleninka na mé vředy, když mi to tak pěkně voní..určitě je pro mě vhodná...zjistím, která to je a podusím si ji...mňam...

ale ouha..chodím kolem regálů a nemohu přijít, která to je
nedalo se nic dělat, musel jsem na kolena před hromadu cukin a zelí a dýní..a jednu po druhé očuchával...
naštěstí ostatní nakupující měli svých starostí dost a nevěnovali mi pozornost
což bylo fajn, bo dělat blbosti je jedna věc a stát se při tom středem pozornosti druhá věc

no ale at jsem čuchal jak chtěl..vůně nikde...
začal jsem teda tam, kde jsem ji ucítil poprvé...skoro u vstupu...a ANO..cítím ji zas...opatrně se rozhlížím a hle...hned vedle zeleniny je bedna s plyšákama, co je může kupující vyhrát v akci..ŽE BY?
očuchám plyšáka..a jo...to je ta vůně
no přátelé...UŽ SE DUSÍ...

příhoda vypadá spíš legračně, ale daly by se najít věci potřebné k našemu zdárnému zvládnutí úkolů i duchovních

jít na kolena, pokořit se, nebát se zesměšnění...to jsou cenné vlastnosti, které se velmi hodí a trenovat je není k zahození

kdyby byl člověk na světě sám, byl by ušetřen mnoha problémů...což myslím tak, že když jsem obklopen duhými..myslím, krom na svou duchovní cestu, na to, jak to vezmou druzí, co na to řeknou, co si o mě budou myslet, zkrátka je toho moc a moc..

schválně skuste vyrazit ráno do parku a pokusit se tam cosi zacvičit, od jogy po či-kung..to je jedno a ještě lepší, když to nebudete vůbec umět

já to dělám už asi deset let...a mé první zážitky jsou, že když je tma a nikde nikdo, tak člověk fakt cosi cvičí a dumá si o tom, co cvičí...
A NAJEDNOU!...SOUSEDKA..
a už cítím, jak své cvičení měním...kouká se...nekouká?
co když mě má za blázna?
je hele, to je ta hezká, ta by mohla projevit zájem a přidat se..
atd atd
sousedka je už dávno fuč, ale cvičení je fuč taky...mysl myslí na jiné věci

deset let trvalo, než jsem se uschopnil věnovat se cvičení i v davu lidí...bez ohledu na jejich reakce, kterých ani si není třeba až tak všímat...

a klečet na kolenou a čuchat ke kapustě bylo jedno takové

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 16. zář 2016 10:23:14

komunikace s kamarádkou s Písmáku o smrti a odchodu z Matrixu:

ahoj
dík
jo jsem také rebel
vzdoruji příkazům a pravidlům
proto je s podivem...a ty jsi na to poukázale..že ochotně poslouchám jakéhosi Animátora

je to tak..z rebela je najednou oddaný stoupenec Bohyně a Mistrů...a to aniž je znám, aniž jsem je viděl...jen Věřím..a mnohdy jsou na mě ještě drsní...

ale pozor, jejich vedení nejsou příkazy a pravidla...mohu si dělat co chci...ale oni taky...já dělám své tahy..a oni taky...jakoby takové šachy mezi námi..,

a jak to může dopadnout se mnou, když oni jsou kvadrilionkrát moudřejší než já?

to je kardinální otázka
proč mě dusí?
kdyby to byli kamarádi, dopřáli by mi přece hojnost a zdraví a ssílu, ne?
na druhé straně...kdyby to byli nepřátelé, tak už sem dávno mrtev na několik způsobů

dopracoval jsem se k názoru, že věřím, že to jsou přátelé, a zlé podmínky mají nějaký význam

třeba se situace nezlepší a bude mi zle tak dlouho, až už se to nebude dát vydržet a pak sáhnu po nějakém tom ukončení života...to bude mé rozhodnutí..ke kterému mě možná vedou

a paxe uvidí jejich odpověd, jejich tah...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 17. zář 2016 5:24:03

DOJÍŽDÁK PÁTÝ

takže vlastně opakuje půlku cesty...a jo, je mi blbě...stejně jako tenkrát

dokonce tak, že jsem serfoval na netu něco o těch svých vředech, i když jsem chtěl přenechat léčbu Mistrům
doktoři nic moc a Mistři mě v tom nechávají se vykoupat

objevil jsem, že za to může nejspíš heliobakter pilori..a nová moderní léčba je antibiotiky...akorát po ní je sice heliobakter zlikvidován, ale pacient skoro taky...a navíc se pilorek vrací...

90% populace ho má, ale jen 10% lidí onemocní..takže asi i jiné podmínky...stres a tak

v zásobě jsem vyguglil ještě ideopatickou fibraci plic...taky důstojný soupeř, bo vyléčit nejde a končí zadušením pacienta, s čímž už mám zkušenosti, když se v noci dusím...

byly tam ještě na netu možnosti přípravků...já si vybral aloe vera a gaviskon na sliznice

taky je dobré dýchat kyslík, což jsem objevil už intuitivně dávno...možná do nemocnice aspon na dva ři dny se nadýchat kyslíku

co bude dál?
možností je vždy mnoho...od zázračného uzdravení hned v příští minutě
až po ...opět v příští minutě...avizované zadušení

moh bych tady vypisovat své typy do pravděpodobnostní hierarchie
ale dávám prostor čtenářům
tuším sice tady stejně nikdo nereaguje, ale mi to nevadí, opět všechny vyzývám k ověření svého úsudku

JAK TO S MILÝM PEŤULOU DOPADLNE...řekněme...jak to s ním bude v dubnu 2017

SAMOSEBOU LZE NAPSAT UZDRAVÍ SE DO TÝDNE A UŽ BUDE FURT ZDRAVÝ...
Takhle nějak..a vyhraje ten, kdo se trfil nejblíž....

samosebou kdybys měl vizi že zítra umřu, klidně to napiš....nemusí to nastat, jistěs měl víc vizí a sám víš, kolik bylo úspěšných...a i kdybych zítra nakrásně umřel, ty bys za to nemohl...což rád potvrdím z nebe..aspon doufám

taxe osmělte, je to moje poslední přání, tak at nikdo nezůstane stranou experimentu
......

CHTĚL JSEM VYTVOŘIT ANKETU, BOHUŽEL MI TO NEŠLO, NEB BYCH MUSEL DOPŘEDU NAPSAT MOŽNÉ VÝSLEDKY, A TO NECHCI
proto svůj typ napiš normálně jako odpověd do tohoto vlákna...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Jana » sob 17. zář 2016 6:22:50

Můj Typ: S Tebou to dopadne samo sebou dobře, tedy s tím kým skutečně jsi, jelikož to, kým nejsi, se vyjasní a tím pádem se objevíš Doma jako to, co Samo Sebe nikdy neopustilo.

Co se Tvého těla týče, nedopadne líp, než moje tělo. Každou minutu v našich tělech zemře asi 300 milionů buněk. Naše těla jsou sama o sobě takovou velkou apokalypsou.

A paradoxně stojí za to, vpouštět do svého života co nejvíc pravdivosti a opravdovosti a nekrmit tělo prázdnými kaloriemi a komerčními ochucovadly, konzervanty a náhražkami, které mají jediný účel - prodat co nejvíc toho, co za moc nestojí a co nejvíc na tom vydělat.

Vybavuji si, jak na jednom našem setkání byl Dimitrij, běhal bosý kalužemi, šťastný jak malé dítě objímal stromy, jedl zelené lístky rostlin, které nalézal na louce, živil se výhradně vitariánskou stravou.

Nemůžu se ubránit tomu, že ač na něco takového nejspíš nemám, tak se mi to líbí.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6990
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 17. zář 2016 16:28:03

trochu odpočinku...koukal jsem na nový film Mechanik se Stathamem

vzpomněl jsem si, jak dělali psachologové experiment s myšlením:
část basketbalistů trenovala střelbu na koš na hřišti
část relaxovala a střel bu si jen představovala
a část odpočívala a o košíkovou se nezajímala

výsledek byl, že nejvíc se zlepšili ti, co si akci jen představovali
což je překvapivé

měli by se toho chopit třeba žáci a říct, že efektivnější bude, když si budou chození do školy jn představovat...

ale vážně...jo, mysl je tak schopná, že udělá víc práce než faktický trenink

a ted pozor, jakou práci asi udělá mysl mága..se stokrát...tisíckrát ssilnější myslí?
jo, stojí to za to o tom podumat...pak hraješ basket jako globetroter, hehe
pokud ti ovšem stojí za to se svou myslí pracovat

s tím basketem to byl vtip, i když proč by mág nemoh chtít se naučit basket, moh...

ale podle mě, optimální a nejefektivnější je possilovat svůj nástroj...onu mysl

tak, jako řezbář by nepracoval na svých figurkách, ale předně vylepšoval svůj nůž...
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod lklknml » sob 17. zář 2016 17:11:38

Pohyb těla se děje skrze vzorce v mozku, které nelze vytvořit toliko imaginací, musí zde být ono tělesné uvedení těla do chodu přítomno, aby se vzorec vytvořil.
Ovšem správná aplikace tohoto vzorce je věc jiná, zde uvolnění či imaginace mohou být užitečnější než mechanické opakování již nacvičeného.
lklknml
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 17. zář 2016 17:52:36

netvrdím,že košíkovou se dá naučit jen imaginací
takže asi máš pravdu
ale jako inspirativní vidím tu druhou část:
kdy je imaginace lepší než fyz trenink...KDYŽ SE JEDNÁ O ZLEPŠOVÁNÍ!

neboli při fyz treninku se mohu zlepšovat jen trošku po trošce..co sval dá
kdežto imaginace mi dá rozlet, bloky a bariery padaj

bohužel vlastně musím říct, že znám i opačné působení, kdy imaginace nastartuje zhoršování...za použití strachů a bloků všelikých
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 18. zář 2016 6:06:14

DOJÍŽĎÁK SEDMÝ..neděle

tj jedná se o dny 60 až 70 někdy na konci července a začátku srpna

zvláštní úkoly nevidím...zatím
Joshi se ještě neozval, ale napadlo mě podívat se co vlastně ve svém kurzu slibuje zlepšit
je toho dost:
1--sebepoznávání, sebedotazování...vždy stojí za to se víc poznat, ok..připomíná mi to atmavičáru
2--průzkum mysli...no to je super, moje parketa
3--medit a relax techniky...
4--experimenty rozšiřující vědomí....další paráda...na Poradně ovšem zatím jsou takové pokusy neprůchodné...anebo jsem to zkoušel blbě...uvidíme jak k tomu přistoupí Joshi
5--nedvojné prožívání
6--hledání vlastního potenciálu..
7--povzbuzení, odvaha
8--otevření smysl bran
9--spontánnost, intuice, moudrost, tvořivost...to jsou vlastnosti výborně se hodící studentovi jogy nebo magie...pracovníkovi Hiundaiky už méně...
.........................

vyjímám body:

rozšiřování vědomí
poznávání vlastní mysli
hledání vlastního potenciálu...já bych spíš napsal...posunování onoho dál a dál
otevření smyslů
spontánnost, intuice, moudrost, tvořivost...sou věci, které se objeví, když stoupá ssíla...tedy víceméně jde o



vyjímám opět to podstatné:
JDE O PROBUZENÍ SSÍLY... to je centrální úkol a když ten se povede, povede se i vše ostatní


problém spočívá v tom, že tuto akci..tj probuzení ssíly..nemám až tak úplně v rukách...pardon..nemohu mluvit za Jošiho..to uvidíme...ale myslím, že i u něj to bude stejné...protože proč?
protože do toho má co mluvit i ona Ssíla

žák: pomůže mé cvičení urychlit východ Slunce, Mistře?
Mistr: nikoli
žák: tak proč potom cvičím?
Mistr: abys byl připraven, až vyjde!

sám Joši píše, že cvičil snad deset let..a paxe najednou u něj něco pohlo...
no totéž jsem zažil já a řada jiných žáků..ale vím i o takových..co cvičili desítky let a zatím se nepohlo nic...

v pozvánce na kurz je vyjádření asi desti účastnic...samé ženy...a všechny hodnotí kurz kladně..a všechny byť jen subjektivně říkají, že i jim se cosi pohlo...tato subjektivita mi trochu vadí, bo na kurzu s mladým pohledným a charismatickým učitelem by se něco pohlo každé dívčině, i kdyby tam jen hráli piškorky...
......

podívej ještě na tenhle kousek z díla na transformaci.info

K urychlení dochází bez ohledu na naši volbu. Evoluce je evoluce. Přijímáme třetí vlnu fotonického světla v září, je to třetí ze série vln, které mají za účel nás připravit na globální intenzivní posun v roce 2017. První vlna dorazila 12/2015 – 01/2016, druhá 04-2016 – 05/2016 a ta třetí přichází nyní v září 2016. Všechny tyto vlny se zaměřují na zesilování posunu ve vědomí a na Vzestup. Jedná se zde o přirozenou evoluční sílu. Jaké je to požehnání být inkarnován v této době.
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 18. zář 2016 7:30:55

začínám čím dál víc na svůj další osud pohlížet zábavnou formou okořeněnou zvědavostí a trochou napětí...
asi jako bych se díval na ze začátku nudný, ale s postupem času zajímavější, dramatičtější, poučnější, napínavější, dobrodružnější, vtipnější,a kdovíještějaký film, kde Peťula a jeho Příběh je tím hlavním v ohnisku dramaturgie

ten divák..to není Duše či Arikiran Kouzelník nebo Já a tak podobně...je to část vlastního individualizovaného vědomí Peťuly...určené k monitoringu jeho života...hloupoučká( ve srovnání s výše uvedenými entitami) jako Petula sám

aby děj filmu měl spád a byl zajímavý a překvapivý..musí v něm být mnoho překvapení...a jo, taky je...bohužel zatím většinou ostrouhá Petula a scénáristé se baví na jeho účet různými kanadskými žertíky či jinými zákeřnostmi

no ale není tak tomu v každém pořádném filmu, kdy hlavní hrdina prochází utrpeními a nebezpečenstvími, které se stupnují, až diváci trnou a obávají se o hrdinův život?

a teprvá v minutě z posledních se jakoby zázrakem podaří úskalí překonat a slavně zvítězit

teda....pokud se nedíváme náhodou na horor....v něm potom, co dělat, chrabrý Petula zahyne...promění se na zombíka a de požírat lidi...myslím, že Zdenek je první na řadě, hehe

jenže tento film není obyčejný film...je mnohem tvárnější a tuším, že horor to není...a i kdyby to tak na chvíli vypadalo, věřím, že i zombík si nakonec najde svou zombici a spokojeně dožijí, bude-li dost zubní pasty ovšem....
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 19. zář 2016 0:04:27

DOJÍŽĎÁK OSMÝ pardon, došlo k popletení číslování toto je zatím SEDMÝ
pondělí 19.9.2016
tak Joshi mě do kurzu přijal
a díky nopovi mám světlejšího avatara
týden teda začíná výborně
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 19. zář 2016 11:04:56

je to stále stejné:
něco dělám---abych cosi zlepšil
chci něco zlepšit---a proto něco dělám

jednak je to kauzalita
a jednak je to obchodnické myšlení---něco za něco

obojí chci odbourat, ale čím?
zatím nevím
bo ta kauzalita je jako snět...zažraná do všeho

proč se mi tak nelíbí to Jestliže---Pak?

a hle...už samotná otázka Proč? se ptá na příčinu, je to děs
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 20. zář 2016 4:14:55

DOJÍŽĎÁK OSMÝ
ÚTERÝ 20.9. 2016

PRACOVIŠTĚ...

Představte si, že jste šachovým mistrem a hrajete simultánku s pěti--deseti protihráči


Je to záběr na hlavu, bo na každé šachovnici si stojíte jinak, hraje se jiná hra...nemají nic společného...
Podobně člověk přes den řeší pět--deset problémů, úkolů, situací...doma, v práci, na nákupech, s přáteli a tp...
A...většinou..ony situace také spolu příliš nesouvisí či zatím zdánlivě nesouvisí anebo bohužel vůbec nesouvisí...

Čaroděj má práci usnadněnou...VIDÍ SOUVISLOSTI!..při šachách: co se odehrává na jedné šachovnici...je podobné, má styčné body, probíhá podobně...jako hra ne šachovnicích jiných
samozřejmě..když na jedné šachovnici hraje Sf9...neznamená to, že přesně to samé se hraje na šachovnicích jiných, to ne...právě proto je nejprv třeba Souvislosti uvidět a chápat...táhne-li se na jedné šachovnici Střelcem, je možné, že na druhé bude ohrožen...třeba...

Já mám ještě mnoho studia před sebou, ale i za sebou, proto některé souvislosti se mi odhalují...zatím cvičně a spíš ve snaze mě poplést...což se mnohdy stane

Hlavní Pracoviště je má hlava..tedy Mysl..ona řeší a rozhoduje co dělat..k tomu potřebuje info...ty se dají vyguglit anebo monitorovat na jiných Pracovištích...
Např druhé mé hlavní, tj pohlavní jsou Cvičení...rituály, meditace, mantry, jakož i práce s energiemi..víceméně nejoptimálnější Cvičení je to, ve kterém rituálně medituji s mantrou za vedení energií do místa působení...

Dalším Pracovištěm je celé Tělo, které je do rituálních cvičení zapojeno a když reaguje, vidím, že cvičím dobře...

Dále Byt...moje slabé Pracoviště...neb většinou mám neuklizeno...neútulno...a ještě mu říkám Žalář...bo fakt tak chuděrka vypadá...je to nedobré a pracuji na změně...

Když se člověk náhodou dostane do žaláře, neměl by to tam nenávidět....

Nákup, Vycházka, Práce na netu...mohou být a jsou má další Pracoviště

Monitorováním všech pracovišť vyskakují Souvislosti, kterých pak lze využít při řešení dílčích Úkolů na jednotlivých pracovištích...a k další..čarodějnické už... Práci

navíc..velice důležitý zlom pohledů je ten, kdy se na pracovištích nebudou hrát šachy...kdy je úkolem PORAZIT druhého
ale mistr bude např zednický a jeho úkolem bude na jednotlivých pracovištích cosi postavit...dohromady, společně, synergicky...s ostatními Hráči

což je veliká změna pohledu a pomoc
.......

............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 20. zář 2016 9:01:43

přistupuju k úkolu napsat svůj příběh o mé smrti
s pokusem odhlédnout od spousty info o smrti z druhé ruky

jsem nemocen...to je fakt...který nemám vycucaný z prstu...ale potvrzují ho lékařské zprávy(pro nevěřící možné k nahlédnutí, bohužel spousty sem jich vyhodil)
na mé uzdravení pilule nestačí, objevují se už takové kalibry jako elektrostimulátor či transplantace srdce..a plíce jsou druhé v pořadí...a to mě ještě čeká v nemocnici zpráva z histologie, že našli nějaký zánět...to může být i zhoubné bujení...
takže smrt by byla východiskem..a věřte, že volám v noci často Mistry, aby to uspíšili, bo dusit se každou noc není nic moc
jenže už jsem je prokouk, zabít mě ...to ne...ale trápit..jo, to jo...jakoby chtěli, abych se zabil sám, což ovšem k mé animozitě k zabíjení se je dost nepravděpodobné...nesu schopen ani si pořádně dát injekci..natož podřezat žíly...skočit z desátého patra mi také nevyhovuje..ještě tak nějaké ty pilule, akorát to je zas nebezpečí, že člověk se probere zas na zemi a ještě s velkým bolením břicha...mi stačí vředy...tedy sebevražda zatím nepřichází v ůvahu, leda bych se někdy tak nasral, že bych do toho šel navzdory vylíčeným problémům...vyloučeno to není, už melu z posledního
ale zatím závěr---sebevražda ne!

Mistři se do toho také nehrnou

takže poslední možnost---zabije mě někdo třetí
a to přátelé není až tak marná varianta, má své důvody:

v románu pani Sepeši Červený drak..kurnik nebo lev?...pardon ale už je to desetiletí, co jsem to četl
je příběh mága, který kvůli kamenu mudrců zabije svého mistra...pak je tam popsána řada jeho inkarnací...a v té poslední...karma je karma...je onen mág zase zabit svým žákem pro kámen mudrců
tento příběh mě zaujal proto, že i já kdysi jsem zavinil...byť nechtěně...smrt osoby...a není divu, že čekám odplatu...at už od té samé osoby nyní opět reinkarnované...nebo nějak jinak...historie se neopakuje pintlich přesně...

to je teda třetí možnost

kdybych si moh vybrat, zvolil bych nějakou rychlou a bezbolestnou ...nejlíp mozkovou příhodu...nikoli koma..jak typoval někdo v anketě..ale šup rovnou do říše mrtvých....

ale pozor...rád bych udržel kontakt s tímto světem...nějakým způsobem, Author už by moh něco vymyslet, třeba bych měl schopnost posílat sms či chatovat...film Duch se Schveizim nepůsobí moc dobře, bo onen duch byl skoro bezmocný, tak takhle ne

a po nějaké době pobytu v říši mrtvých opět návrat do tohoto světa....

je tu ještě pár drobností k vyřízení

Author, který píše scénáře k příběhům, dbá také na vzrušení a překvapivost....tzn...velmi nemocný Petula čekající už jen na smrt...JE NAJEDNOU VYLÉČEN
Uteče hrobníkovi...Uteče smrti....Uteče všemu logickému...a hurá..je uzdraven
Ale to se dostáváme už do druhého Příběhu

zázračně se Uzdravit...to lze vždy a všude a za jakoukoli dobu...není zde omezení...a proč by mělo?....Author žádná omezení nemá...imaginuje si, co chce

jsou zázračně uzdravení?
JSOU!!!
Ani lékařská věda to nemůže popřít
ale bohužel, je nás málo...furiantsky jsem již zařadil do oné skupiny i sebe...ale není to zas až taková lež, normální člověk s těma chorobama co já, by už byl dávno mrtev

jeden čínský taoistický léčitel řekl...symptomy začínají růst těsně před uzdravením

tato optimistická předpověd mi říká, že mé obrovské symptomy svědčí o tom, že už jsem vlastně zdravý...

trochu se mi ty příběhy pomíchaly
ani ted nevím, co je lepší,umřít nebo žít dál
at to nebo ono...hlavně s humorem
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 20. zář 2016 18:39:41

poznámka k učení se:

jaxme zvyklí se učit?
no asi nejvíc podle toho, co jsme se naučili zamlada, od rodičů, kámošů a ve škole
a jaxe učí ve škole?
OPAKOVÁNÍM...opakování je matka moudrosti...no kdo ví, mám pochybnosti
čeho se totiž opakováním docílí...naučené se stane zvyklostí, rutinním postupem...na tom není nic špatného, ale vytratí se jiné možnosti a přístupy
objeví se úloha daného typu...člověk vytáhne naučené řešení-postup...aplikuje ho..a má hotovo
ale úplně se vytratila spontánnost, kreativita, flexibilita..a většinou i nadšení a entuziasmus z činnosti...kterou dělám roboticky a bez radosti...kde by se měla vzít radost třeba ze zavazování tkaničky....kterou jsem si přece už zavázal milionkrát..furt stejně...jak mě to naučila maminka...

druhá věc je plánování
jeden extrem je připravit si plán a pak ho dodržet děj se co děj...to má někdy velmi dobré výsledky...i když jednám jak magor...např jdu nakupovat v tu a tu hodinu, i když lije jak z konve...místo, abych chvíli počkal...

druhý extrem je nemít žádný plán a dělat to, co se přede mně postaví

optimální asi je to zkloubit a mít také hierarchii svých plánů

jesliže mám nějaký méně důležitý cíl, zdálo by se, že není třeba ho plnit
ale pozor, také platí..jak plním a přistupuju k drobnostem, tak potom se mi otevře nebo neotevře Cíl hlavní

obecně hovořit bych moh ještě dlouho, ale už asi zbytečně, nejlepší bude na nějakých ilustrativních konkrétních příkladech ze zítřka pokračovat
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 21. zář 2016 0:28:00

KDO VLASTNĚ JSEM?

sedím tu u počítače a datluji na klávesnici....kdo má tyto vjemy?
povrchně by se dalo říct..že já....osoba u počítače sedící...tzv Peťula

podívej se ale na počítačovou hru
může tam být podobná situace:
na monitoru hry vidím Peťulu..tj figurku-avatara hry, jak sedí u počítače a cosi datluje
kdo ale zapojuje své vědomí a mysl?...no přece...já-Hráč...který sedím někde doma..kdo ví kde...možná ani ne v této galaxii...možná nesu ani člověk ale zlatá rybička, jak už jsem kdysi napsal...která dostala Hru na Peťulu za vysvědčení

Petula je programový nástroj, jeho možnosti myslet jsou omezené, i když i to je možno naprogramovat...hlavní úkony a rozhodování a činnosti ale provádí Hráč!
Má avatar šajnu o svém Hráči??...no zkus se zeptat nějakého ve svých hrách, hehe...
a tomu avatarovi pokládáš otázku: KDO JSI?

Když chuděra nemá tuchu, že je zlatou rybičkou, co mu zbývá, než spekulovat....
tak hodně štěstí a dobrou hru přeji
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod lklknml » stř 21. zář 2016 0:35:34

arikiran píše:je to část vlastního individualizovaného vědomí Peťuly...určené k monitoringu jeho života...hloupoučká( ve srovnání s výše uvedenými entitami) jako Petula sám

Nerouhej se.
lklknml
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod lklknml » stř 21. zář 2016 0:41:24

arikiran píše:Barča... nemoci...

Týjo to je tedy ssíla.. tohle bych už asi nedal.

Čili chci říci, že ssílu už máš, jenom si to neuvědomuješ, viz má předchozí reakce.
lklknml
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod lklknml » stř 21. zář 2016 1:02:49

arikiran píše:na monitoru hry vidím Peťulu..tj figurku-avatara hry, jak sedí u počítače a cosi datluje
kdo ale zapojuje své vědomí a mysl?...no přece...já-Hráč...který sedím někde doma..kdo ví kde...možná ani ne v této galaxii...možná nesu ani člověk ale zlatá rybička, jak už jsem kdysi napsal...která dostala Hru na Peťulu za vysvědčení

Petula je programový nástroj, jeho možnosti myslet jsou omezené, i když i to je možno naprogramovat...hlavní úkony a rozhodování a činnosti ale provádí Hráč!
Má avatar šajnu o svém Hráči??...no zkus se zeptat nějakého ve svých hrách, hehe...
a tomu avatarovi pokládáš otázku: KDO JSI?

No já jsem seděl tuhle v páře, na plovárně, když jsem pociťoval zřetelně jakoby dvě vědomí, jedno normální vědomí Zdeňka v páře a druhé jakoby vzdálené, tedy nějak hodně vzdálené, které koukalo na toho Zdeňka v páře, jako na svůj výtvor (ovšem Zdeněk nebyl jen programový výtvor, měl svoji vlastní vůli, autonomii). Bylo to velmi zajímavé, ale trvalo to jenom krátce.

Což by i do jisté míry vysvětlovalo můj zážitek kdysi dávno, kdy jsem byl opravdu na dně, dlouhodobě, a chtěl spáchat sebevraždu, a jednou se k ránu probudil a nejasně jsem pociťoval v sobě odezvu jakéhosi velkého smíchu.. to vůbec nedávalo smysl.. fakt to bylo divný.
lklknml
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 21. zář 2016 3:01:42

Zdenku dik, super prispevek ze zivota
Odpovim rano, bo tady ta klavesnice mnhdy pise, co chce sama...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků