Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 29. srp 2016 7:07:29

Zbyva patnact dnu
Ale ta stovka uletela...vesmes mi sice bylo blbe, ale sme se i nasmali...

Dneska jsem si z mobilu poustel pisnicky a reci, co tam mam asi od 2014...a uz v te dobe se tam ozyvalo:...napr...

Co ma jeste nebolelo, to ma bude bolet...
Co ma jeste nezabilo...uz je tu...na dohled...
Atd

Tedy uplne vestecke pisne...

Jo..je tam i par optimistickych, kde vesele zpivwm, ze skoncilo my trapeni, hehe, hochu...kez by I tohle bylo vestecke!!!
...

Pokusim se to tady dat, s pomoci pratel...at se i vy zasmejete
.....

1- vememe-li normalnihobcloveka...nema duchovnich problemu
Na otazku: kdo jsi
Odpovi petula kobersky, to je snad jasny, mam to v obcance,ok?

2- cichne-li takovy k duchovnu...jistota kdo jsem je narusena
Objevuji se pojmy/duse, vyssi ja, vsevedomi...atp...kdo ksakru tedkom jsem?
Kazdy esoterik si posleze nejak tu otazku poresi a umisti svou novou ci staronovou identitu nekqm, kde se mu to libi...napr ja do Carodeje Arikirana

Bohuzel s tim nastavaji komplikace, neb umisteni identity neni tak uplne stanim se tim, kam sem identitu umistil
Tedy kdyz mam vhled, ze jsrm buh...nejsem jeste buh...nedisponuji jeho moudrosti,'schopnostmi, atd...anebo jo? Disponujes? Jo tak to pardon, to uz jsi dal

Taxem Carodej nebo ne?
No odpovedet je tezky...zrejme ani jedno a od kazdeho trochu s tendenci byt Carodejem vic a vic...
Takove prechodne obdobi, vsak to znate---kukla
...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikirana » pon 29. srp 2016 9:07:01

z fejsu
proč jsme nemocní?

k nedobrým koncům organismu vede vedení tohoto organismu...říkejme např Duše....
proč vede vlastní Duše člověka do nemoci?....

nejprv proto většinou, aby se otrkal...a později, když už je otrkán, aby ukázal, že otrkání je platné a funkčí, také jistou neohroženost musí prokázat...
zdolá-li člověk obě překážky...nevidím důvod, aby byl mladý, zdravý a krásný a nestárnoucí..když bude chtít...
kdo?...
jeho Duše a zároven on sám jako už spolupracovník této...
... ... . ... ...
arikirana
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 30. srp 2016 4:06:39

mám Víru nebo nemám?

během víc jak 30tileté praxe jsem nezahlíd jeden jedinej zázrak...natož jejich tvůrce...(a neříkej mi, že kapka rosy v pavučině je zázrak...to nemyslím...myslím fakt věc vymykající se známým zákonitostem...)
jak to, že s takovými výsledky jsem u esoteriky vydržel tak dlouho?
no nemám proto Víru?
asi jo

na druhé straně trochu chápu, že zázraky kolem mě jsou závislé na velikosti a kvalitě této mé Víry...nespa?
no co to může být za Víru, když mi neukázala ANI JEDEN JEDINEJ ZÁZRAK?
..... ..... ..... .....

Když jsem psal úvodní pasáže k Hře Čarodějů...popsal jsem tam dvě skupiny...černé a bílé....nyní to vypadá , že klany jsou čtyři....červení a šedí a černí a zlatí...dvě a dvě polarity....a řídící Centrum uprostřed

tenkleten Kříž je hybným momentem všech dalších podfraktálů...dordže, které znáte s tibetských nauk...vadžra....rosekrucianský kříž a td...

to je symbol energetiky, ktterá ve vortexech syttí to co nazývám své tělo, svou myslí, svým světem...je to podobné.. APROTO NAVZÁJEM OVLIVNITELNÉ!

A kde jsem já?
uprostřed...
pakliže mám zájem se tam dostat

máš?
.....

zbývá už jen 14 dnů, to jsou dva týdny

tuším ve čtvrtek je nov

oslavuji a začínám finišovat

či snad přesněji Oni se mnou začínají finišovat

kdy se pecka stane stromem?
jisté dispozice jsou v pecce, ok...ale je třeba i vnějších podmínek

vězen ze žaláře...jako je tenhleten...se sám nedostane...potřebuje kamarády venku i uvnitř...
ČEKÁM NA VÁS!
.....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 31. srp 2016 7:32:10

ještě 13 dní

to, co sem vytýkal tady na Poradně i jinde jdoucím za Osvícením, mě potkalo taky...myslel jsem, že jako Žák se stanu najednou Čarodějem a bude vystaráno...

jak Žák jisté úrovně se mohu stát Žákem úrovně vyšší...bude-li mi přáno a s trochou štěstí a hromadou mé práce...

vzpomněl sem si na devítiletku...konec šesté třídy...prázdniny...příprava učeby..a třída sedmá...

je to podobný
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 31. srp 2016 10:08:34

k utrpení:

tak předně...k debatě o nakopávání ...já nic moc nenakopávám...ale je..či bylo mi zgruntu nakopáváno...a všechny mé práce na záchranu...to ještě pohoršily...
jo...bylo mi nakopáváno a to je alchymická kalcinace...to je TND mystiků....to je bön tibetanů....to je Jobova chvíle v bichli...

dotyčný žák je zkoušen, vše co miloval je mu nakopnuto a on trpí...
KDO MU TO NAKOPÁVÁ A O CO TADY K SAKRU JDE?

Kdo jiný než jeho vlastní vedení...jeho Duše...jeho Mistr...jeho Bohyně...jeho Bůh..v bichli to On pověřil Ďábla, aby Joba trápil

a...znáte to...vyrojí se smečka tzv přátel s radami: no to si za ty problémy MŮŽEŠ TY SÁM!..JJO...a správně je je ...jak to učinil Job...ono ta bichle zas není tak špatná kniha, asi si ji přečtu...Job poslal do prdele....tedy ty kamarády, řka...můj Pán mě zkouší a já chci zůstat hoden svého utrpení!!!

cítíte tu šťávu v tom prohlášení?
tu vášnivost?
tu neohroženost?

kéž k také bych se dostal i já

co se tím sleduje?
utrpení není to hlavní v té otázce
hlavní je, že když je dočista vše, co se nakopnout dá, nakopnuto
OBJEVÍ SE NĚCO NENAKOPNUTELNÉHO...ZÁZRAK...KONEČNĚ TROCHU BOD JISTOTY A KLIDU..INERPIS..JAXE ŘÍKÁ...

MÁŠ?
UKAŽ!!!
..... ..... . ..... .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 01. zář 2016 3:18:57

ahoj
den 12
škoda, že sem se nedostal k té knížce, kde zenový mnich provádí svůj 100 denní retreat...kdesi v lese...
tam právě je popsáno, jak mnoho dnů se neděje nic zajímavého...s hlediska duchovna...až najednou ty poslední dny to začne akcelerovat...
onen Bod zlomu...

no sám su zvědavej
on ten mnich tam měl určité podmínk, musel cvičit, držet půst..atp
já si také stanovil podmínky...no skoro všechny sem porušil...tak co bych tak moh chtít?...hehe..a přece chcu moc..

na druhé straně už mám připravenu a připravuji další Práci...takže když se nestane úplně nic, krátce si pobrečím, ponadávám...a šup šup nezlomen na duchu do dalšího díla..bude to v pořadí sedmá třída..a včera nebo předvčírem mě napadla souvislost s obyčejnou základní školou...škoda, že si na markantní příhody nepamatuji až tak pořádně...jistě by se s mými duchovními etapami našly jakési shody...a kdo ví..i podstatné

já si pamatuji, že v té době jsem byl za třídního šaška a klauna..no a to sedí...koukněte na fejs, jaxi tam ze mě utahují...

sedmou třídu bohužel v paměti moc nemám, akorát, že se tam začla učit chemie...a soudružka učitelka bylo hezké mladé děvče, které ve mně našlo zalíbení...bo chemie mi učaroval

no hele..a nechci ted delat alchymické Velké Dílo?..chci
a nějaká učitelka s podobnými přednostmi by také přišla vhod

čte to tady dost lidí a možná by se chtěl někdo přidat...či jistě již mnoho cvičí a pracují, jen dát kůži na trh je trochu eklhaft introvertním esoterikům, chápu...přesto myslím, že v kolektivu je ssíla a když něco dávám vám, mám právo něco od vás naoplátku požadovat

nov v říjnu..první je právě 1.10.2016....takže doufám, že se třída otevře v počtu víc jak jeden

......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 01. zář 2016 11:50:02

kdo by se chtěl zůčastnit zhruba sedmměsíčního retreatu Velké Dílo..do velikonoc 2017...nechtat se mi přihlásí....start nov 1.10.2017...
...... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 02. zář 2016 1:33:55

zbývá 11
démoni začínají vylézat
včera jsem vystartoval na kamarádku.. a to sem..jako obvykle..naivně myslel, že už mě tak hned něco nevytočí...

dnes v noci velkej rámus na náměstí

včera jsem si do bytečku koupil první kus nábytku....zrcadlo...kulaté...průměr 58= 5+8=13
kdysi, jaxem chodil k rosekruciánům, bylo docela pěkné cvičení meditovat do zrcadla..a i sem párkrát zahlíd auru..dozlatova....což mi pak potvrdila paní, co to vidí a taky aurakamerový záznam...dozlkatova

ted už párkrát za posleední měsíc asi jsem ...a včera také...viděl auru bílou...namodralou...

vzpomínám, jak na gymplu mě kdosi naved, at se dívám do zrcadla o plnoci při svíčce....a já, když jsem přišel z hospody...zašel do koupelny a koukal..a..ó hrůzo...uviděl fakt fujtajflový obličel..takže jsem pár dní strachy nespal...no dnes už mě fujtajflové obličeje nezaskočí...

včera byl nov...Luna začne dorůstat....je sice skromná, ale tendence je příznivá...já mám toto období zařazené pod vládou Tmy, ale díky té tendenci růst to zas nemusí být špatné

chtěl jsem se s šestým obdobím rozloučit půstem, vzpomněl jsem si na jeden očistný..se smektou a psyliem..to jsou látky, na které se přilepí stará střevní vystýlka a tím se střevo očistí a omladí...no ještě nesu rozhodnut...
dneska si koupím los a když vyhraju větší částku...jdu do půstu

...... . ......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 02. zář 2016 2:06:10

kdo by se chtěl zůčastnit zhruba sedmiměsíčního retreatu Velké Dílo..do velikonoc 2017...
nechtat se mi přihlásí....start nov 1.10.2017...

zhruba sedm měsíců bychom monitorovali svůj život a duchovní pokrok...zasazeno by to bylo do rámce alchymické transmutace....

inspiraci jsem našel v knize Katrin MacCoun Cestou Alchmisty
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 02. zář 2016 2:25:55

PROČ JSOU MOŽNÁ ZÁZRAČNÁ UZDRAVENÍ

Jsou i lékařsky evidované případy, kdy... z ničeho nic..takřka zázrakem...dojde k uzdravení i z chorob...na které by jen trochu normální člověk dávno a několikrát umřel...třeba...příklad...zmizí rakovina i s metastázami...nebo se zase objeví, co už bylo považováno za ztracené..třeba...doroste noha...

svět..jak ho většinou známe..provázaný a prošpikovaný pravidly, zákony a princip...není takovým aktům nakloněn....jeho logika je jasná...když je někdo moc marod...měl by umřít....když není noha..už holt bude jen dřevěná...

a potože i doktoři jsou žáci těchhle materiálních tezí, raděj jim ..jak ti vyrostly třetí zuby...neukazuj...bo spolek sisyf by ti je moh raděj vytrhat, než přiznat že to de....

pokud přijmu trochu více... že tenhle život je hra, podobná počítačové animaci...jejíž děj je odvislý nikoli až tak od zákonů, ale od vůle Animátora...je zřejmé..že dění v takové hře je volnější a svobodnější...má-li Animátor chut, vůli či je to ve scénáři...klidně nohu dokreslí...metastázy vygumuje...upraví to..zlepší tamto...dík Animátore...

myslíš, že to není možné?...
myslíš, že to je možné?....

já myslím, že to možné je....zatím ale nedostupné..aspon pro mě... z důvodu, že každý, kdo chce být až taký kamarád s Animátorem, že ten mu vykresluje, co mu na očích vidí....musí pro to něco udělat...a tím nemyslím jen přečíst knihu jako Tajemství či Hickse...

půl čtvrté..akorát čas na ranní procházku
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 03. zář 2016 4:14:48

los nevyhrál...půst nemusím...
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 03. zář 2016 4:29:43

den 10!
dlouho mnou očekávaný Bod Zlomu...nebo aspon nadějný aspirant na toto označení...tak uvidíme

HRA

Ještě pár poznmek ke Hře

Jak už jsem psal, Hra by se mohla jmenovat:
JEDEN DEN ŽÁKA MAGIE....
ale i
JEDEN TÝDEN ŽÁKA MAGIE
JEDEN MĚSÍC ŽÁKA MAGIE
JEDNA TŘÍDA ŽÁKA MAGIE

chcu říct že inkriminované cykly mohou být větší i menší..a samosebou zacyklené do sebe

např ted pudu do sedmé tídy
bude to ta samá třída jako předcházející...AKORÁT JÁ BUDU JINÝ!!...a tím pádem dobrodružství oné třídy jinak prožívající, jinak se učící a tedy jinak prospívající.....

vzpomen, jaxi byl v devítce, v osmičce....na ZŠ...zkrátka Mazák, věděl jsi, kde je kabinet, co který učitel vyžaduje...kdy přidat a kdy ubrat...uměla jsi už v tom chodit...na rozdíl od vykulených prvnáků a druháků....

je to podobné a s rostoucí četností procházení těchto cyklů, at už je to den nebo třída...si člověk ne tyto cykly začíná dávat větší pozor i pamět, protože co mě připraví na blížící se Událost lépe, než vzpomínka na tuto Událost v minulu...v minulém Cyklu

např ted vím, že asi bude vysvědčení a od maminky něco možná za odměnu...no konešně něco super po měsících lopoty a dřiny...nebyla to lehká třída......
......
.
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 03. zář 2016 16:09:43

KAUZALITA

Kauzalita a její logika je to hlavní, co nás svazuje..ba čím se sami a ještě s radostí svazujeme...no neníliž pěkné znát pravidla a zákony?..to se to potom žije...vše..minulost, přítomnost, budoucnost..jako na dlani...nejsou žádná překvapení...zmáčknu čudlík....ozve se zvonek...příčina...důsledek...
jaké blaho

materialisti mají svoje materiální zákony
esoterici esoterické
duchovnáci duchovní
a běda, já který to kritizuju...mám taky své a navíc se nemohu vymanit ani z těch, které neuznávám...

no a je něco špatného na tom ctít zákony?
jak kdy
chci-li ven ze systému, pak je!

krásný bytelný materiální kosmos s jeho hvězdokupami a škvarky a někde uprostřed lidmi....řídící se právě všemi těmi zákony...
jsem ..hlava děravá....vyměnil za počítačovou Hru na tento kosmos

když jsem kdysi vnímal strom, samosebou jsem věděl, že musel vyrůst, je ze dřeva, mohu na něj vylézt či poprosit o energii..atp
dnes vidím strom...kde se vzal?, co to je?....něco nakreslené Animátorem....obrázek v kresleném filmu....má to bunky?...roste to?....stačí, abych kousek popošel a jeho výstup zkončil....strom zmizel a už není....

takhle je to přece v počítačové hře...a tak je to i v té mojí Hře na Jedno Období žáka Peťulky....
to, co automaticky a bez protestů přijímáte v střílečkách atp....je použito i tady...

proč by Animátor mě náročně udržovat celý kosmos, když já z něho obsáhnu jednu místnost a tenhleten monitor....hvězdy, galaxie, amerika, dům co byl naproti...I TY, ČTENÁŘI, JSI-LI NĚJAKÝ...nic z toho není momentálně potřeba a není to ani v mých vjemech...tudíž to neexistuje...
jakmile ti ale zavolám na mobil...ozve se tvůj hlas..žiješ...hraješ...jsi

podobně moje tělo....když kouknu do zrcadla ...vidím tělo....vidím plíce?...žaludek?....nevidím, protože je to očím skryto...neexistuje to...když ale lékař vrazí do mě skalpel...vytryskne krev!....no to je překvapení..jé, pardon, napích sem žaludek...

v kresleném filmu bych se vysmál tomu, kdo by si myslel, že Animátor soustavně kreslí všechny bunky těla i jeho orgány....

co tenhle pohled znamená?

no že žádné zákony neexistují!!!

v kresleném filmu můžem pozorovat, jak učitel dokazuje žákům gravitaci tak, že pustí kámen na zem....vidíte děti...kámen padá...ergo gravitace existuje...
no ještě jsem v kresleném filmu žádnou gravitaci neviděl, viděl jsem jen a jen, co nakrelil Animátor...chce-li se Animátorovi---kámen padá dolů....chce-li se Mu, kámen padá vzhůru...

pozor, co obhajuji já není bezbřehý chaos... Animátor má své zasady...i On....
co ale je třeba změnit, je postoj k oněm všem zákonům....jo, platí, ale jen proto, že tomu tak chce Animátor..a změní-li On něco....udělá kotrmelec vše....i se zákonitostmi...může být amen..což konzervativci opláčou, ale já--rebel avantgardní---vítám

ano , já tak nějak cítím, že dnešní doba je dobou kotrmelců a změn, nikoli zakonzervovaných pravidel

moc fajn doba, kdybych ty kotrmelce nemusel dělat i já, bo už su celý potlučený....

kdo z nás dneska neuvažoval v kauzalitách?
vsadím se, že všici, bohužel i já v nich uvažoval
je to zažrané
když se chcu např uzdravit, a to teda ted by fakt bodlo, dumám:
CO MÁM UDĚLAT, ABYCH BYL ZDRAVĚJŠÍ?
a čekám na odpověd....a pak to dělám...A UŽ JE TO BLBĚ

Už je to kauzalita

na půl cesty je to trochu prohodit:
např škrábu se na uchu
aha...škrábu se proto, abych byl zdravější

sice je to ještě kauzální vazba ale mnhem volnější a svobodnější

no a zatím vrchol, ke kterému jsem dospěl je si říct:
DZIENKUJE ZA UZDRAWIENIE
uzdravení bez příčiny a nutnosti ji hledat
zázračné autouzdravení
tak zázračné, že ho ani případné zhoršení stavu či dokonce sama smrt nemůžou narušit


protože proč?
škrábu se proto, abych se uzdravil
zhoršuje se mi to proto, abych se uzdravil
umírám...no jak jinak...proto, abych se UZDRAVIL!!!
nevěříš?
koukni na Krista, jak mu to bodlo

jo, chce to asi trochu odvahy...na druhé straně může Uzdravování probíhat i mírnějc...i když, chceš fakt velké Uzdravení?...pak běž do toho jako On

UŽ DU, PANE, UŽ DU
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 1:20:40

PLÁNOVÁNÍ

chtěl sem říct, že poznání, že plány nevycházejí mě nezastaví před plánováním...

říká se...chceš rozesmát boha?...řekni mu o svých plánech!...

a chceš ho překvapit?...USKUTEČNI JE!!!

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 1:37:27

DEN 9

JAKO SHNILÝ ZUB ÚDAJNÉ MOUDROSTI JSEM VIKLÁN ZE STRANY NA STRANU...
stupnující se bolest je o to horší, že není cesta ke zlepšení...zub už nejde zachránit...pujde ven..pryč..bajbaj to vše, co sem nastřádal studiem, praxí, meditací a opisováním od spolužáků...

ruku na puse mohu o problémech mlčet, do huby mi nevidíš
mohu předstírat, že je vše ok:

je ti něco, Peťulko?
ále nic, dej pokoj, co furt máš, sem v cajku...

běda, smutek to ale nenapraví
kdysi tak ssilný kousák, který rozmělnil vše, překousl vše, vydržel vše...se viklá, bolí, ba co horšího...zatuchl a páchne...

neslavný konec kdysi slavného bohatýra

co bude bez zuba?
kdo mi to poví?

protéza?
kotlina?
naroste nový?

nebo už nebude potřeba žvýkat?
snad vysvětlení přijde dřív než se rozední

to jsem vám ještě neřek,
ale ten zub...je posslední!
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 14:10:37

po dlouhé době jsem koukl na stránky transformace.info a narazil na kousek Kryona co se mi líbil

Drazí, ve vašem nitru je multidimenzionální kousek DNA, který má být spojen s centrálním zdrojem

jak je to technicky provedeno, netuším a ani mě to nezajímá, možná to je chyba, co mě zajímá, je spojení s onim Zdrojem..tedy Authorem, jak mu říkám
a je pěkné, že Kryon píše, že NESTAČÍ jedna věc...JE TŘEBA SE SPOJIT...srdce, mozek, šišinka..a řek bych že je toho víc
a má to smysl i pro nás...JE TŘEBA SE SPOJIT...


Být opravdu napojen znamená mít rovnováhu trojice. Předáváme vám tuto informaci znovu: Úplná lidská bytost, která je dokonale napojená, může dělat všechny ty věci, co jsem zmínil výše, ale „tou největší z nich je láska“. Láska a soucit je směs mezi logickým mozkem, lidským srdcem a šišinkou. V rovnováze je taková šišinka, která posílá a dostává posvátnou energii a má pomoc z kvantové DNA, aby se spojila s Tvořivým Zdrojem.

Poslouchejte, jestliže zničíte šišinku... (např fluoridem ze zubní pasty..doplnuji)... a nikdy ji nepoužijete a potlačíte své srdce, zůstane vám mozek. Ale přesto můžete stále používat multidimenzionální DNA! V této nové energii budou mnozí, kteří vystoupí, a bude se zdát, že dělají věci, které jsou za hranicemi toho, co dokáží druzí. Budou to dělat pod maskou duchovnosti, a přesto NEBUDOU napojeni. Toto je část problémů a hádanek, o kterých jsme vám řekli, že se začnou objevovat v nové energii lidstva. Není to zneužití, drazí, protože to ani nemusí být úmyslné. Je to prostě nevědomost – nevědí, že nejsou napojeni.

Dovolte, abych vám něco řekl, staré duše. Skoro každý v této místnosti je určitým způsobem napojen. Život za životem, jako ty velryby, máte kompas, a teď jste se naučili jít, kterým směrem chcete. Učíte se využívat napojení, abyste pozvedli svůj život. Můžete mluvit ke svým buňkám a manifestovat odlišnou realitu. Ale pokud nejste napojeni s láskou, děláte věci lepšími jen pro sebe.

Léčitel, který je opravdu napojen, bude mít exponenciální nárůst léčebné síly, ne jen o něco větší efektivitu. Někdo, kdo si jen hraje a ohýbá kov, si jen hraje a ohýbá kov. Také může být napojený, ale jak to máte poznat? „Ale tou největší z nich je láska“. Drazí, každá napojená osoba bude projevovat svou laskavost, radost, lásku a soucit k ostatním. Varujte se frustrovaných, zlostných léčitelů. Varujte se frustrovaných, zlostných ohýbačů lžic. Jsou-li zlostní, nevyvážení, vláčení egem a rozčilení, nejsou napojení. Není těžké to poznat, drazí, ale vy uvidíte mnoho takových.(tady bacha, i Kristus se občas zlobil...takže když su rozčilenej...nesu vláčen egem ale spravedlivým hněvem, ok?)

Ti, kteří říkají, že channelují, ale přece je kolem nich drama, možná nechannelují nic kromě sebe. Ti, kteří říkají, že channelují, a přece jsou frustrovaní a vzteklí, mohou channelovat jen sami sebe. Můžete to cítit v jejich hlasu nebo v tom, co vám sdělují: požadují něco, když channelují, nebo vás ponižují? Říkají vám, abyste dělali to, co nechcete, nebo používají a vyjadřují „nástroje strachu“? Je-li tomu tak, nejsou napojeni na ten nádherný, soucitný, Tvořivý Zdroj.

Není tak těžké rozlišit, kdo je vyrovnaný a kdo ne, a to je to hlavní. Naslouchají vám? Projevují ve svých životech lásku? Bude toho víc, co musíte odlišit. Podívejte se na skutečnou laskavost, laskavost „za scénou“, ne na tu, kterou vám ukazují na veřejnosti. Podívejte se, jak žijí svůj život založený na lásce a laskavosti. Není tak těžké to vidět – a to přináší trojice.

Staré duše v této místnosti, poslouchejte. Nikdy nebyl lepší čas k napojení. Jestliže vás v této chvíli ovládá strach a frustrace, pak se ptám, jestli jste ho pochopili. Příliš přemýšlíte, příliš si v těchto záležitostech lámete hlavu, a my jsme to řekli už dříve. Je pravda, že mozek musí být v trojici zapojen. Váš mozek je nástroj přežití a je potřebný. Musíte ale také zapojit srdce a šišinku rovnoměrně s mozkem. Přežití je útěk před bengálským tygrem. Přežití je reakce na strach. Ale tato nová energie reaguje na lásku.

To, jak kráčíte po této planetě, je nové přežití. Představuje vaše mistrovství, aby ho všichni spatřili. Kamkoliv jdete, Gaia ví, že přichází mistr. Můžete říci: „Já nejsem žádný mistr, ne opravdu.“ Kde jste vzali tuto informaci? Kdo vám to řekl? Opakujete něco, co jste se naučili od někoho jiného? Byli to snad vaši rodiče nebo učitelé, kdo vám řekl, že jste „měně než…“? Možná si myslíte, že je to vychloubačné nebo sobecké, abyste nesli Boží lásku? Ne, není! Chci, abyste se napřímili při vědomí, že si zasloužíte být napojeni. Můžete opustit toto místo a chápat, že vaše vědomí může změnit všechno ve vašem životě, dokonce i léčení, které chcete. Máte toho pod kontrolou víc než kdy dřív.

Nedovolte už, aby vás definovala situace. Dovolte, aby vás definovala Boží láska. Dovolte, aby vás definovala ta část, která je multidimenzionální a napojená na trojici. Nedovolte, aby vás definovala stará energie, která se často sama prezentuje. Můžete ji rozbít jedním láskyplným pohledem, víte? Můžete rozbít starou energii laskavostí a čistým srdcem. Stará energie od vás uteče a nebude vás chtít mít vedle sebe.

Stará energie nemůže vířit v dramatu s vámi, věděli jste to? Nemůže. Přátelé nebo známí, kteří víří ve staré energii, půjdou opačnou cestou, když vás spatří poblíž, protože vědí, že vy nebudete součástí jejich víru. Oni to vědí! Je tady jakýsi střet, větší než jindy, mezi starou a novou lidskou energií. To se právě teď odehrává na planetě. Nemůžete mít barbarskou energii, když se začíná zažíhat světlo. Už jsme vám řekli, že stará energie na této planetě má problémy. Bude prchat opačným směrem a bude křičet a kvílet. Stará energie nechce zemřít a přece je její smrt nevyhnutelná po překročení precese rovnodennosti. Všechny nové kalendáře a starobylá proroctví tento posun popisují.

Systémy, které nemají žádnou integritu, nakonec kvůli tomu padnou na tvář. Tyto staré systémy budou dělat problémy, dokud nenastane čas, kdy se to usadí, a proto tu budou staré duše. Drazí, vy jste přední linií pro to vše – a vy si musíte jen pamatovat, že „tou největší z nich je láska“.

Není žádná frustrace, když přijmete Boží lásku. Není žádná oběť, když přijmete Boží lásku. Čtyři roky trvalo přesvědčit mého partnera, když začal sedět na židli, že channelovat je v pořádku. Vše, co nabídl jako námitky, byly předsudky, které se naučil během několika let, kdy žil na planetě. Bylo to to, „co mu řekli druzí“, a ne jeho vlastní rozlišení. Když konečně opustil tyto námitky a dovolil Bohu vstoupit, všechno se změnilo. Poví vám, že se všechno změnilo.

Zvu vás všechny v dosahu zvuku tohoto hlasu i ty, kteří čtou, aby dovolili, aby se vše změnilo.


...... .......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 17:27:04

NEDOSAHOVÁNÍ NEBO DOSAHOVÁNÍ MOUDROSTI ATP

Nemůže jít o dosahování nebo nedosahování moudrosti,vhledu,šlechetnosti a dalších kvalit...
o ty musí jít v každé nauce a pořád a pořád je zlepšovat

ale metody a cesty jejich získávání jsou v různých etapách různé...nejprv dosahuji s úsilím, navzdory okolnostem, na všechno su sám....jsem mučen pochybnostmi a vysmíván okolím...

s postupujícím časem...vytrvám-li...se podmínky začínají ukládat lépe....jde to s menší námahou a efektivněji...okolnosti samy se začínají ukádat příznivěji..objeví se neočekávaná pomoc..získávám jistotu a úctu okolí...

až to dosáhne takové míry, že nemám zapotřebí ničeho dosahovat, protože to mám kdykoli zachcu...a že to mám, nemusím dokazovat či hádat se o to či prosit o glejt jiného Moudrého...k čemu to?

JSEM A JE TO TADY SE MNOU
ČI LÉPE...JE TO TADY A JSEM V TOM

takto rozumím nedosahování já
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. zář 2016 17:53:03

přehodnocení situace:

koukal jsem na debaty a z deseti sedm je tam příspěvek ode mě
neboli---jsem moc akční a to má nepříznivý dopad na poradnu...dusím to tady
a taky na mě...ted sice nevím v čem přesně, píšu tady rád...ozřejmuju si své teorie...občas je i inspirativní zpětná vazba
ale taky cítím, že bych měl ubrat

proto do konce šestého období, tj do pondělka 12.9...se omezím na jednu zprávu denně

no a potom pauza

čtenáři, kteří budou cítit frustraci z nedostatku materiálu jej tady mohou sami doplnovat...

sedmá třída začne 1.10....to bych se ozval, dovolí-li mi to podmínky

...... .......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 05. zář 2016 6:21:46

zbývá osm dnů do ukončení stodenního cvičení
vynechám-li špatné zprávy...nemám vlastně co napsat

novinkou je, že dnes zahajuji manévry..včetně soudní cesty..na navrácení mého bytu zpět do mého vlastnictví...

naplánovaná dosažení a kouzla jsem dnes diagnostikoval na asi 20% účinnosti, což je hluboko pod má očekávání...to i Kaprfild by to zmáknul líp

jak by řekla Jana:
Iluze cvičila
Iluze se zlepšovala
Iluze iluzorně moudřela
a ted, ach jo, Iluze je v koncích
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikirana » úte 06. zář 2016 12:21:11

zbývá sedm dnů
nabyl jsem takového nad vše povzneseného stavu
prdím na všechno
jo, plním si povinnosti..ale duchem jsem jinde...a jak to dopadne mě zajímá jen okrajově

já jsem ještě nepsal o sexuální energii, což asi je chyba, neb je to jedna z hlavních složek mého cvičení, bohužel jsem nepsal proto, že společenské mínění o těchto záležitostech je tak vedle, že psát o tom podle svého by mě vystavilo pověsti nějakého divného úchyla

tělo člověka je obraz sil a jejich reakcí
solar plexus je v mém modelu centrem...zdrojem...tam sídlí..či lépe..tam je spojení na Animátora...na Authora...na Zdroj
zde je Ssíla=Moc...Moudrost= jak Ssílu použít...a Mysl= to prostředí, ve kterém se vše odehrává ( víceméně u mě mysl= vědomí...nepotřebuji oba pojmy, stačím s Myslí)

no a po tomto centru, co je Hlavní...HLAVNÍ?.. jo...Hlava...ona je sídlem mysli
no a po tomto centru...co je dál..co je po hlavním centru?...jo...po-hlavní centrum
neboli hned třetí nejdůležitější...a co se v naukách o něm a sex-energii učí...velké prd většinou...což znamená, že ty nauky jsou liché, prázdné, jen blekoty a skutek utek
víceméně by se dalo říct, že z hlediska projevující se energie a síly je pohlavní centrum to nejdůležitější...což uvidím, až se bohyně Kundalíní jme vzestupovat

připravuješ se na to?
cvičíš to?
jsi v obraze?

Bez vášně
to myslíš jen vlažně

Bez vášně
to nemyslíš vážně

Bez VÁŠNĚ
můžeš mít všechno!
Bez Vášně ale nemáš mě!!

Bez Vášně
si raděj vem lázně

Bez Vášně
vše dopadne marně

BEZ VÁŠNĚ
MŮŽEŠ MÍT VŠECHNO!!!

Bez Vášně ale nemáš Mě!!

!
...... .......
arikirana
 

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků