Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 29. črc 2016 5:14:41

den 55
zabydluji se na dně
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod nop » pát 29. črc 2016 20:18:50

arikiran píše:den 55
zabydluji se na dně......

Pod názvam Mimo mysl si Zdeněk říká, že není co číst. Napíši vzpomínku.
Bylo to v době, když jsem chodíval na daršany u Matky Lasany.

Cesty Páně jsou nevyzpytatelné a myšlení věřícího může být podobné houštině.
Člověka ani moc nepřekvapí. Jednou za měsíc bylo u Lasany setkání od pátku do neděle. Hodně jsem tam spal, i ve dne, spánek tam byl dobrý, bez vrčení aut a smogu.
Aura, nebo dikša (nebo to, co od Ní přicházelo) bylo účinné ve dne v noci, pro duši to bylo vhod.

Při jedněch velikonocích se mi mysl ustálila na pocit obnovy člověka a přírody. Mysl se soustředila na mystérium Ježíše. Cítil jsem se v rozpoložení jako vedle Něho, jak On řekl: "kdo jsou moji bratři? Ten kdo dbá na moje slova a plní je, je můj bratr i sestra i matka".
Byl jsem podobný jednomu kuřeti u kvočny.

Když byl pátek večer, kdy už Ježíš spočíval v čistém dosud nepoužitém hrobě vytesaném do skály v Olivetské zahradě, zabalený do plátna, obsypaný myrrhou, jsem se i já cítil jako uložený do klidu vedle Něho. Tak jsem se "zabydlel na dně", v klidu.
Pro ostatní jsem se jevil jako spáč, který prospí sobotu (kromě chvíle daršanu a potravy), ale já jsem věděl kde a s kým jsem.
Bylo to takové soukromé mystérium. Nikdo to nevěděl.

Ale v neděli již Ježíš chodil po zahradě.
Po přeměně Ježíš dokázal projít dveřmi aj., já ne, zatím co já jsem se pomalu odmýtizoval a vracel do života.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 30. črc 2016 8:06:17

Dik nope za vzpominku
Taky sem byl u Lasany, tusim 2 x kolem 2000
...
Ted ctu Kuby...Mental healing
Pekne
Skutecnost neni to, co je, ale to, v co verim...tam pise
...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 30. črc 2016 13:51:17

UŽ NÁS NEBAVÍ DĚLAT VĚCI SPOLU?

Chlapeček asi tříletý zavřel dveře na balkón...
Podíval se na mě s očekáváním!

Já je otevřel
Chlapeček vida, že je řada na něm...je s potěšením zavřel
Já je otevřel
Chlapeček zavřel
Já je otevřel
Chlapeček zavřel...musel do toho dávat celou svou sílu
Já je otevřel...brzy se unaví, doufejme
Chlapeček zavřel....neúnavně
Já je otevřel
Chlapeček zavřel

Víc jak půl hodiny lopoty...
A přestal jen proto, že asi vycítil, že mě to nebaví tak, jako jeho

Jo, možná jsem byl hodný na dítě, když jsem vydržel tak dlouho otevírat...
Ale teď, po deseti letech, cítím, že to bylo málo...velmi málo
Jak to, že mě ta zábava...ta hra...nevtáhla jako chlapečka?

Oči mu zářily jako hvězdy nad mořem...bylo to na dovolené v Egyptě
Měli jsme úžasnou příležitost něco spolu dělat...pěkně nerušeni maminkou..

Jo, otevíral jsem dlouho, ale jen abych se moh pochválit, jaký jsem trpělivý a hodný na děti...
Bohužel
To hlavní:
Zázrak Zavírání a Otevírání Dveří...to mi uniklo!!!

Kéž bych si dal teď větší pozor
a dal do Práce víc elánu
a lepší Přístup!

Díky Mistři,
až Otevřete,
já Projdu!
......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 01. srp 2016 7:00:39

den 58

den 58
Žák může úspěšně složit zkoušku...i když poslední...těžký...příklad nevypočítá...

Jedna věc je pozorovat žáka, když umí, ví si rady, je připraven, má to vyzkoušené...jeden příklad za druhým, jde mu to.... brnkačka....

a druhá věc je ho pozorovat, když dostane příklad nad jeho síly, jaxi žák myslí...

jeden křičí: tohle jsme nebrali!....
druhý pláče a volá maminku...
třetí: boli mě břicho, musím k lékaři, sory....
atd...

pochválen ten žák, který se pokusí...zamyslí...sebere všechny zkušenosti...zavolá intuici...a zkouší...a zkouší...i když neví, jak to dopadne...
a když po hodinách lopoty, celý zpocený...přizná učiteli...tak bohužel nevím...není v tom zkroušenost ani lítost...

a učitel má dozajista co hodnotit...kéž bych si já i lidstvo z toho vzalo příklad.......
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 02. srp 2016 13:12:21

den 59

včera jsem přišel na zajímavou věc ohledně mé oblíbené exponenciální funkce

zkusím sem dát ten prvotní graf:

no snad vyšlo

koukni na první graf....hodnota funkce tam dosahuje asi miiardy...exponenciála se plouží kolem nuly...to je ta černá čára skoro s osou x
a pak najednou ZLOM!!!...asi od x=24...a prudký růst..tedy ještě jednou černá čára

už jenom to pěkně kopíruje duchovní cestu..kdy po létech sucha a odříkání mám konečně nějaké výsledky a pudce akceleruji...zlom!

ale ted hleď na červený graf
to je exponenciála pro hodnoty 1 - 5..kde funkce dosahuje čísla 32

no a není to podobný?
po chvíli kd graf stagnuje najednou prodký růst

a víte kde je tady tohle zachyceno na černém grafu...no někde na začátku..kdy je křivka grafu skoro VODOROVNÁ!!!
ŽÁDNÝ zLOM TAM NENÍ VIDĚT!

ale jak ukazuje červený graf---je tam!

co to znamená matematicky:
ŽE GAF FUNKCE EXPONENCIÁLNÍ MÁ FAKTÁLNÍ POVAHU!
každá část grafu obsahuje malý růst---zlom--a skokový růst..at už si vyberu jakoukoli část grafu---je to tam!

vpravo nahoře je ještě náznak grafu sinx...má on takové vlastnosti?...nemá

co to znamená duchovně?
no to zatím nevím

.............
Přílohy
DSCN0262[1].JPG
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 03. srp 2016 15:39:32

Den 60

Dnes sem si naplanoval pust...sel do parku...a na zpatecni ceste zavahal...mam se stavit za kamaradem knihkupcem?
Rozhodovani bylo tezke a taxem si hodil...vyslo: jdi!
No...dame rec aspon...a zahnul jsem doprava
Po ceste vidim pekarnu, kde vetsinou koupim dva zelnacky a s knihkupcem dame desiatu ( je to Slovak )
Sotva ma to napadlo, polialo ma horko...ved mam pust!...ako mozem!...nuz..uz si si cestu vybral,'chlapcik moj
Jo,'moh sem oponovat ze mam pust, ale neco ve mne rikalo, kup zelnacky a jdi...( bud Mistr nebo hlad)
No a taxem drzel pust pouhych 15 hodin, lebo som zacal o 21 hod...hehe, vlastne bych moh drzet pust denne!...v noci!

...

Druha prihoda se stala na... jaxe lidove rika...toalete
Kdyz sem trhal papir z rolky...nechtic jsem nehtem zaryl do rolky a udelal tam trhlinu...
Vlastne teprv pri tretim ctvrtem pouziti jsem videl, ze trhlina zanechala stopu i v dalsich vrstvach papiru...

Cas...udalosti v case a prostoru...jdou ..zatim lepsi vysvetleni nemame...azda mame , ale z rise sci-fi...LINEARNE KUPREDU...jedna udalost se stane...prejde do minulosti...a uz nasleduje dalsi...a dalsi...nikdy se nestretnou...nezopakuji...

A hle co mi vnukl toaletni papir!
Udalosti jdou sice linearne zacsebou,'to jo...ale co kdyz sou namotane na sebe jako ten papir v rolce?

Takto jedna udalost...me zadrhnuti prstem...prosakne...otiskne se...do dalsi...jeste ted ani neexistujicich udalosti?

Proto cykly
Proto: historie se opakuje

Kdyz je rolka obrovska...jsou cykly periody stejne
Kdyz je papiru malo...dochazi ke zkracovani cyklu..
A nakonec...jo...dotocime se az do stredu...kde je chutny valecek, ktery ma rad nas pejsek Ajsina...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 04. srp 2016 11:57:32

Den 61

V ramci delani novych veci jsem navstivil zde hudebni okenko Tary...a hle: dnes haleluja!
To se zda byt dobrym znamenim
Zaplatpambu
...
Bud zacinam spatnejc videt...furt se mi cosi miha pred ocima a kdyz na to chcu zaostrit, zmizi to...nebo jakesi rychle pohyby na hranici zorneho pole
Nebo zacinam videt lip a tyto vady jsou vlastne prusakem do vize jinych...zatim nevidenych veci...
Neni to az tak moc prijemne, ale patrim mezi ty, kteri nove veci videt chteji
...
Poslaly mi dve devcata dve sms,'ale pak vyslo najevo, ze poslely jen jednu...a ja ve sve konverzaci take nasel jen jednu...na druhe strane si pamatuju obe sms neb prisly za sebou v prubehu 5 minut

To je presne kriticka situace...
1- cloveku to muze zacit vrtat v hlave...moh sem tem holkam volat a rozebirat to, kolik sms to vlastne bylo...muze to zacit v hlave i strasit, neb tech rozporu je nekolik tydne...ba denne...a muze to koncit u psychiatra, kde se dokrve pohadam, ze sem videl andela a basta...
Tuto cestu uz sem jednou proslapaval a neni to ono...
2- je holt trba nechat situaci nevyresenou...kdo vi jak to bylo...
Kdyz to prezenu, mohu si cely den cist a kdyz za mnou druhy den prijde kamarad, ze jsme byli na pivu a dluzim mu 50 kc...tak mohu vznest dotaz kde to bylo a ma-li svedky...ale do dalsich sporu uz bych nesel...radej dam 50 kc

Zkratka receno - bezpeci a jistota se ze skutecnosti...z one duverne zname reality, jak to nazyvame, zacina vytracet
A TO JE VYBORNE
kuratko se dere ven, papa skorapko a dik za vsechno...ale ja uz musim dal...i kdyz to okoli kolem vidim poprve...
Zdarec a halelujah!
..... ..... ..... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » čtv 04. srp 2016 18:42:05

Koukal jsem na Saxanu a hned v uvodni pisni byla pekna myslenka, ze v jedne ruzi je zapsano vic kouzel, nez v tisici lexikonech...
Dal uz jsem spis podrimoval...a kouzlo zajecich usi projel...takza musim vymyslet nejake dexempo...co to vubec je?...neco latinsky?...
....
Dalsi zklamani byla akce v knihkupectvi...za pul'hodiny neprisel nikdo!
V den 15% slevy?
Asi uz ta esoterika tak netahne...a bodejt by jo, ja bych si tam nevybral ani jednu knihu...a tim padem prisel...o zarucene osviceni...silu v peti krocich....snaeno a rychle cimkoli....atp...
Pardon...jedna prece...MacCounova...O alchymii...priblizny nazev...
Stejne jako Hickse tam bylo....rad bych udelal experiment se stovkou ctenaru Hickse a podobnych...vsadim se,'ze ze stovky to zafungovalo ne vic nez peti...
Proc?
Protoze o tom co se mi stane nerozhoduje az tak co chci a preji si nebo nechci a bojim se toho...mozna z 20%
Dalko vic se stane co prave potrebuji...60%
A jesteje to korigovano tim hlavnim...Autorem...Mistrem mym...
Kdo nepocita ve svych uvahach s timto vrcholnym Soudcem Hry...ten je jako ten, kdo uvazuje, co je na veceri z pohledu do lednice a gredienci tam se nalezajicich...misto aby se jednodusejc zeptal kuchare...a ma to rychleji a presneji

I Pelvan prisel na to, ze komunikace s Autorem..Zdrojem...JE ZAKLAD..a taxamo ja...
Jen nepoucitelni fanatici Abrahama melou sve.....no ja to same...uvidime, komu dojde mleti driv

No a jako perla na zaver...v tom knihkupectvi...prisle pekna pani....postavila se pred regal se slovy...ja musim ja musim...
Tise jsem ustoupil a na nejake anketni otazky zapomnel...

Vite,'oslovila me, me vede intuice...uctive jsem mlcel
Dale mi par rad a pak poprosila o chvili samoty a ticha pro svou intuici...

Neco v tom state esoterickem je asi fakt nahnileho...

Pozitivni vec je, ze jsem si koupil takovy mixerek a hned namichal pomeranc s cervenou repou...
...

Situaci vnimam tak, ze herci hraji...uz dlouho...leta...tisicileti...furt to samy v obmenenych kostymech....
To je lidsky zivot...narozeni...zrani...dospelost...choroby...smrt...a kdo ma/stesti cosi...co vlastne qni nepatri do Hry...bo ji narusuje...vedomi, ze to neni vsechno!...ze nesu jen figura ve Hre...ale Hrac!....kdesi tam...doma...mimo Hru

V divadle/se to jmenovalo metoda Stanislavskeho....Herec tj Hrac musel DOKONALE ZAPOMENOUT ze je Hrac...ktery hraje v klidu domova...nejake dramo na jevisti...treba je bitva, granaty srsi,'ruka utrzena, do tohondopis, ze mu utekla manzelka...a jeste ho sprdnul velitel, ze ma bajonet nakrivo...desny zahul...vojak je ve stresu...docela ponoren do hry...a ten stres citi aji Hrac...byt v klidu domova..proziva to taky

A co ti, co maji udajne stesti?
Tinsi uvedomi, ze je to jen Hra...o nic nejde...O NIC NEJDE!...to je poznani, ktere znici velky kus vysledku Hry!
Nechapou najednou zaujetindruhych, s jakym bojujou...uz je to nebavi...nejradej by pryc...anebo s dobroty srdce obchazej druhe a snazi se vysvetlit, at neblbnou, ze je to jen Hra....coz se prekvapive nelibi ani tem druhym, a ani rezii...

Jak smysluplne zpracovat info, ze jde jen o Hru...jo,'ono je to proflakly, ale vlastne nikdo tomu plne neveri a kazdy hraje jak o zivot podle Stanislavskeho
Stare pojeti Magie hovorilo jasne...nechsi to pro sebe...jinak te upali, zavrou, znecti a zabijou...coz se i stavalo...proto MLC!
Kolik trapeni bych si usetril, kdybych se tim ridil!
Zvolil jsem ale metodu glasnosti a podavam svedectvi...
Ma to mnohe vyhody...mam dostatek zesmesnovani...opovrzeni...a to se hodi pro zpokorneni...jo,'maji pravdu vsichni ti zesmesnovaci, ok...niceho jsem nedosahl a sem na dne...a to bych chtel ucit?
Myslel jsem, ze jsem dostal slabost, abych vybudovalmssilu...vlastne jo, ale trochu jinak...vybudoval jsem trochu ssily tu slabost aspon jakz tak snaset a nefnukat uz...o ssile konat a menit zatim ani vidu
dalsi vyhoda je, ze kdyz neco napisu, tak uz to musim udelat..viz dnes Saxana nebo anketa v knihkupectvi...to blahodarne pusobi na moji tendenci KECAT A SKUTEK UTEK....tim se propoji mluveni s konanim a ziskava se tzv Ssila slova....co reknu...to plati...co reknu...to se stane!...no a neni uz to skoro magicke?
Zaplatpambu je
zdarec
...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 05. srp 2016 5:11:15

Den 62

Vcera jsem v knihovne pucil Frankla...manik, co prezil leta v koncntraku...Osvetim a tak
Zajimave postrehy tam ma...neb je to psycholog a pojal to experimentalne...coz je moje taky Hoby

Byl v koncentraku den dva a zazil:
1- naproste rozbiti osobnosti....sebrali jim uplne vsechny veci vcetne nadeje
2- nastup sibenicniho cerneho humoru...skoncili v dezinfekcnich boxech a vtipkovali zda ze sprch pude voda nebo plyn
3- nastup zvedavosti...bez emoci otazka: preziju do zitrka nebo ne?
4- vzepjeti lidskeho organizmu PREZIT...ti co meli lehke spani...spali jak dudci namackani po deviti pod jednou dekou...poradil bych to ja ted, co si stezuju na hluk z namesti?....pul roku v jedne kosili...zlepseni zdravi a vsech funkci...bez vitaminu,'Pelvane!....co za tim bylo?...kdo vypadal nemocne- sel do plynu...to za tim bylo!...
5- do zivota se dostalo vic pravdy a pravda okamziku byla: PREZIT!...chces prezit?...chci ja tady a ted prezit?
A pravda byle, ze kdo mel toto moto slabe---Neprezil!...prezili jen silni...kteri do toho dali vse!....a byly dva extremy....jedni do toho dali vse, vcetne sveho svedomi...a stali se kapy, pomahaci, zradci...mlatili vezne vic nez SS...a druzi do toho dali vse take vcetne zase svehonsvedomi...a drzeli spolu, pomahali si a nejednou obetovali zivot za druheho...
Hle...jake si cil Prezit nachazi v nas cesticky...
...
Proc o tom tak zdlouhave pisi?
Jo,'uhodl ten kdo uz vi, ze hledam paralely mezi prozitky a mou nynejsi Cestou Sesteho obdobi
Jako oni vezni nastoupivsi choroby, problemy a strasti dost ponicily mou osobnost...byla...uz pisi...byla!...v rozkladu!
Objevil se cerny humor...zvedavost, zda umru...a vypada to, ze sem zatim vse prezil a zdravi se odlepuje ze dna...

Tzn ty same faktory, ktere pozoruje Frankl

Takze muj zaver je, ze duchovni cesta neni samy ruzovy oblacek...
Bhagavadgita nastinuje dva obrazky:
1- neco je zprvu horke a pozdejc sladke
2- a neco je zprvu sladke a pak zhorkne

Zda se, ze Zdenek mel na mysli problem 2, kdyz psal, jak dobre vypadajici teorie..zhorkne
A Frankl narazil na princip 1.... a ze spatne vypadajiciho a probihajiciho uvezneni vydoloval neco sladkeho....

Takze ja, budou-li volby...vybiram take 1

Dodatek...ocekavam stastne cislo 13331.... ctenar,'ktery ho dosahne se stava stastnym vyhercem hodnotne ceny dle vlastniho...pozor meho!...vyberu...pokud se prihlasi...nuze...som cely napnuty!
..... ..... .
Doprdele..ja sem to posral, ja sem to stastne cislo vyplytval!...tak pardon
Nebo vlastne...hehe...stastnym vyhercem sem se stal ja!...no vyloucen ze souteze jsem nebyl, ne?
No'parada, du si koupit cenu dle vlastniho vyberu!
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pát 05. srp 2016 17:40:39

CIL...PRVNÍ PODNĚT...VĚRNOST CÍLI..FLEXIBILITA

Vypozoroval jsem, že v mé praxi skutečně dost a velmi záleží na následování prveho podnětu..kterýž bývá intuitivně nejvíc nabušen

ihned poté ale začnou pracovat podloudné myšlenky snažící se cíl zmařit či zbavit se ho tak, že vymýšlím lepší...

např jdu po ulici a napadne mě, že tu bydlí kamarád...stavím se za ním...(1.podnět)...ale ne, asi ještě spí...co když nemá čas...zajdeš jindy a doneseš dárek...(maření a vylepšování)...a tak mnohdy 1.podnět není naplněn

ale třeba sem měl štěstí a ke kamarádovi zahnul...

potom se situace obrátí...překážky, které se rojí dál, je třeba s klidem mařit a vylepšovat techniku tak, aby k setkání přece jen došlo

např...jdu teda ke kamarádovi a potkám kamarádku, která m pozve na pivo..to už je silné napadení mého předsevzetí..odolám a odmítnu.. hle..ona mi dá něco, co mohu použít jako dárek pro kamaráda

(tohle vypadá trochu kostrbatě, bo si to ted skoro celý vymýšlím, ve skutečnosti každé odolání přivodí skoro zázračné vylepšení...a dojdu-li nakonec ke kamarádovi..i když bych za ním měl lézt i oknem...velmi jsem se posunul v duchovním vývoji

co má návštěva společného s duchovnem?

nejde o návštěvu, ALE PLNĚNÍ ÚKOLŮ...ba slibů...růst duchovně je s úkolů největší...a překážky mu kladené taky největší...jak bych je moh zmáknout...když ani nedojdu ke kámošovi..a nechám se svést z cesty?

cvičení tohoto principu je výborné a dost se při tom nasměju, bo prvotní nápady mohou být všelijaké...ze začátku určitě..a není třeba je všechny uposlechnout, bo na stanici policie by se pak všelico těžce vysvětlovalo...pane strážník, jsem žákem magie a tak musím občas trénovat létání, proto jsem lezl na věž radnice...pardon...

taky, když si vegearián a máš nápad dát si řízek..je to těžké dilema...

za rok dva ale dotyčný cvičenec uvidí, že prvotní myšlenka bývá přesnější a přesnější...a ochotně pokorně a odevzdaně ji plníc děkuji MIstrovi
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 06. srp 2016 6:06:18

Den 63... sobota

Vcera u nas byly farmarske trhy
Byl mi sliben darek
Rek sem si,'ze si ho tedy dle vlastniho vyberu, koupim
Zamiril jsem mezi stanky a prvni,'co jsem uvidel...byl stanek s uzeninami a JELITO...oblibene jidlo meho detstvi
Zde mela prohlidka trhu koncit
Mel jsem darek a mel jsem Prvotni podnet

Samozrejme sem to nedodrzel...zvedavost me donutila jit dal prohlizet stanky

No a skoro u posledniho me odchytil pan a bavili jsme se o indickych cajich...tenhle povida...je pro vas...
Leci jatra...plice...srdce...trombozu...
No safra...to vse mam nemocne
No vidite...kupujte!
A taxem cosi koupil v pytliku...teprv po ceste ctu nazev: Andrographis...?...no to slysim poprve....ve Zdrave vyziva to take neznaji...
Ze bych naletel?
Doma uvarim caj...caj stal stovku, takze na jelitko uz nezbylo

No neco TAK MOC horkeho jsem jeste v zovote nepil...pelynek je proti tomu sladka detska stavicka...

Jejdajejda...co ja si s tim pocnu

Dneska rano ale s poctivosti koukam na net...andrographis..a je to tam...bsechno...ze to leci jatra, srdce,'plice...vynikajici...
A taxi varim dalsi caj...uz opatrne...mensi mnozstvi...kratsi doba louhobani...nepomohlo...horke jak cert...promin certe...

No uvidime za tyden
...

Zde vidime, ze prvotni myslenka---jelito...nebyla dodrzena...ale mozna!...to nebylo az tak spatne...ziskal jsem bylinu...a i jeji koupe vyzadovala pristup otevreny vsem moznostem...kriticky neduverivy neverici Tomas by nic tak podezreleho nekoupil,'a i kdyby..tak nepil

Kdyz se do tydne trochu zvetim...bude za odmenu jelito...pardon...za 14 dni...budou farmarske trhy zas...toz uvidime

Tady vidime jeste, co jsem psal Zdenkovi o teoriich
Vyvodil jsem az prilis omezene zavery..co s prvotnim impulsem
Prilisne zobecnovani a bezpodminecne pak dodrzovani prijatych principu je ke skode veci!
Kazda udalost je unikat..a pristup k ni vyzaduje okamzitou zbrusu novou a jen pro tuto prilezitost udelanou akci...
A to je tezke
Bo prave mi do toho lezou predem pripravene...uz naucene..zvyklosti
Jo...rutina usnadni provoz..bo pri ni nemusim myslet a to je nekdy take zadouci...
Ale pozor na propaseni novych veci..novych moznosti...a novych cest
Dobre rano
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Jana » sob 06. srp 2016 10:27:33

CO PO MNĚ BŮH CHCE?...


Abys ho našel, poznal a abys ho miloval.

O tom je vlastně celá Bible
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6987
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 06. srp 2016 10:49:37

ahoj Jani
když já bych to chtěl slyšet od Něj, chápeš?
aby mi řek: chci po tobě to a to..jdi a makej
a nebudeš věřit, jakési náznaky už mám, zaplatpámbu

lidi mnozí chcou to co já, vědět, co po nich bůh chce!!!
a nedozvědět se to od faráře, ajatoláha..a promin..Jany třeba
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 06. srp 2016 11:29:26

když nechce nic po tobě, no to máš veget
vlastně já už taky párkrát zaslech, že nemusím nic dělat, ale když já su takový akční..taky sem nezaslech, že nesmím nic dělat..takže myslím, že můžu
kdo nic nedělá, nic nezkazí, ok...ale nic se taky nenaučí..leda teda spoléhat na boha, což je dobrý..takže to vidím nerozhodně
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 06. srp 2016 14:30:22

Asi v roce 1990 po desetiletem cviceni asan...se u me udal'prerod z materialisky, ateisty a egoisty..na idealistu, presvedcenem, ze Buh existuje!
Udalo se to tak, ze vecer jsem sel spat se svsm starym paradigmetem, jako presvedceny materialista...je nechodil zasadne ani do kostela, kdyz byla v pribuzenstvu svadba...opium lidstva..jak to rikal Marx, taxem se na cele nabozenstvi vcetna boha dival...

No a rano...sotva jsem otevrel oci...s udivem..a jistotou...jsem zvolal: BUH EXISTUJE...

A bylo vymalovano

Cviceni jogy, ktera jsem provadel jako telocvik peclive 10 let, prineslo najednou ovoce...aniz jsem mel tuseni o duchovnich metodach cviceni a aniz jsem mel nejake ocekavani

Presto zmena nastala, diky
...

No a nebude tomu podobne i ted..v soucasnosti, kdy se chci statvCarodejem

Upozornil me na to kamarad, kdyz rikal, rano se probudis a budes Carodej a je to...

V podstate je to mozny, bo praxe zaka, ktery skoro nicemu nerozumi, uz mam dost

Poctive jsem cvicil,ok
Horsi je to s tim ocekavanim...tenkrat jsem s tim problem nemel, nikoli diky me, ale proto, ze za socialismu v knize o joze zadny buh ani duchovno byt nemohly, tudiz autor to musel pojednat jako sverazny telocvik a duchovno vynechat

No..uvidime

......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod Jana » sob 06. srp 2016 14:37:58

Napiš, prosím, něco o tom Čarodějovi, kterým se chceš stát.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6987
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 06. srp 2016 16:01:01

Carodej je mocna Bytost
Jeji Moc spociva v tom, ze umi Carovat...co si zamane...to se stane!
Carodej Caruje...nic svetoborneho, caruje kazdy, akorat tu Moc mame kazdy jinou, nekdo Ji ma vice, jiny mene...ci presneji receno...nekdo s Ni lepe spolupracuje, jiny hure...

lide bezmocni jsou smolari , kterym nic nevychazi, s tim se bud smiri nebo studuji Tajemstvi a Hickse, tim ale svou Moc pravdepodobne nezvysi, nekdy se nauci vypadat a mluvit jako mocni a to jim staci, na netu se s tim da vyzit ...

A paxou lide, jako ja, kteri uz maji dost predstirani ssily a radi by ji doopravdy disponovali...mnohem vic by s Ni chteli sspolupracovat..ucinit z Ni sveho Mistra...svou Bohyni..sve Bozstvo...a...usmeje-li se na ne stesti...Ssila privoli!
Tem nastane tvrda cesta rehole , tohle si mnozi...vcetne me...vubec nepredstavovali!...domnival jsem se, ze se jen naucim Kouzlit a bude, proto pak po ceste mnozi odpadaji...vraci se ...nejlip se to ospravedlni tim, ze uz maji hotovo...

Cim dal clovek jde, tim vetsi zahul a paradoxne---tim min ssily!
Zlobim se: tak ja jdu za ssilou..prinasim obeti, potim se a stradam...a ssily mam cim dal min?
No co to je?
Vkradaji se pochybnosti notne podporovane usudky lidi s okoli...je to blazen...je to blbec...skonci spatne...
Mohu jim oponovat?
Vzdyt maji pravdu---sam ten blby konec skoro vidim!
Vae victis
Morituri te salutant

Uz to chcu vzdat, kdyz..kouzlo....vzpruha...wzpartie...objevi se trochu sil..do zitrka...do popozitrka...dal nevim

Kdysi se kolem me hromadily synchronicity, potkaval jsem vetsi mnozstvi kamaradu, nez by bylo obvykle...veci mi vychazely...udalosti prichazely jako na zavolanou...a kdyz jsem si myslel, ze tomu uz tak bude furt a cim dal lip...TAK VSE ZMIZELO...i svetylka, ktera jsem vidal v noci...prestala...
Sam vojak v poli, lama sabachtani

A to mame 63 den z planovanych asi 100dni

Vajicko vajicko, rekni mi neco o tom kureti kterym se chces stat, pta se Jana
Takze tohle ber, Jani, jako vylevy vajicka...az budu kohoutem, budou me info blizsi a presnejsi!
Kykyryky!

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 06. srp 2016 19:34:49

Jeste zpet k onomu:
Carodej Caruje---co si Zamane---To se Stane!

Kdybych byl Carodejem ted--v teto chvili--nejspis by me Zamanuti bylo...1- se Uzdravit..a za 2- zkvalitnit bydleni..tzn odstranit ty veci, ktere mi zpusobuji nejvetsi problemy...ale bylo by to dobre?...nepsal jsem nedavno nahodou, ze utrpeni me zoceluje...?
Je to jako by clovek sedel u zubare, ten by vrtal ci trhal zub, clovek by se stal Carodejem a ...abrakadabra...odstranil zubare!
Je jassne, ze to bych si teda nepomoh!
Proto zak, nez se/stane Carodejem...musi dozrat k Moudrosti Vedet...Co presne by/si mel Zamanout...aby zustal v zakrytu a synchronu s bozi vuli..s vuli Velmistra Hry
Domyslim-li to trochu dal...objevi se tendence jako Carodej tuto Hru opustit uplne...
Asi jako by se hrala pohadka O Cervene Karkulce...clovek by hral Vlka...najednou by se stal Carodejem...a pojal by...zamanul si...vyhnout se neblahemu konci v pohadce...abrakadabraka...
Akorat tim by detem zkazil pohadku..nasral lidi v rezii...o Karkulce ani nemluve, bo pozvala na predstaveni celou rodinu...
Zkratka tim, zecse stal Carodejem, rozlobil Vlk skoro vsechny kolem
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 07. srp 2016 4:26:44

Den 64 nedele 7.8.2016

Ocekavam, ze budu Carodejem
Verim si, Verim Bohyni, Verim Mistrum vic nez vcera
Zehnam dnesnimu dni a vam
Za pomoc
Za wzpartie
Za umozneni mi ucasti v teto
HRE NA ZNOVUNABYTI SSILY!
DZIENKUJEMY!
.......
Zkouska Carodeje:
Dnes uz jsem udelal 3 kouzla,
Vecer uvidime, kolik se uskutecnilo
A tak snadno zjistime, zda uz jo, sem...nebo sory,'zatim nic.
..... . .....
Jdu se projit

8hod

ten hořký čaj na játra je fakt hořký....a zdá se, že mi je po něm ještě hůř....takže řeším...pít ... nepít...
orákulum říká..nepít
chtěl bych orákulu věřit a koneckonců mi to i vyhovuje víc, než pít tu hořkost....

ORÁKULUM

1--- Jedna možnost je na všechno se ptát..plně se podřídit a poslouchat, at jsou výsledky jakékoli...ok
2--- Na druhé straněbych měl mít i svůj vlastní rozum, vlastní pohled, názor
a když se ted 1 a 2 bije co dělat?

vzpomínám na kamaráda, už jsem o tom psal, kterému orákulum přikázalo sedět celý den v sudu s deštovou vodou...seděl chuděra
vzpomínám na kamarádku, které orákulum nakázalo udělat manželovi, který umřel a byl už pochován, druhý pohřeb....udělala, ale měla psychické problémy z toho

jsem v takové situaci ted asi na rozcestí...bud spoléhat sám na sebe...nebo více věřit orákulu

víceméně se rozhoduji pro 2---více věřit

v době pohody není orákula za potřebí..Mistři vesele hovoří v mém nitru....vše je ok...ale jaxe ted nořím do asi zkouškového období...taxe hlasy Mistrů vytrácejí....je třeba vybudovat záložní systém..orákulum....které představuje opět Mistry, byt s hlasem omezeným...neníliž proto dobré opět k nim budovat důvěru...i když komunikace může váznout a být nepřesná...ne-li narušována protistranou?
..... ..... ..... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron