Re: ČAROVNÁ CESTA

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 02. črc 2016 6:17:55

podnětný text od Lindy:
Zatím co běžné mentální fungování by mohlo představovat neustálou snahu něčeho ´dosáhnout´, duchovní poznání je zcela bezúsilné, pasivní a spontánní. Přijímá se, místo aby se ho dosahovalo. Je to obdobné, jako když utichne zvuk: tichost se objeví sama od sebe. Člověk toho nemůže dosáhnout usilováním nebo snažením. Prostřednictvím mentální aktivity vzniká možnost něco ovládat; v odhalení žádná kontrola neexistuje. Nulové ovládání/kontrolování je možné, když tu není nic, co by se mělo ovládat/kontrolovat, a když neexistuje žádný způsob, jak aplikovat ovládání, i kdyby to možné bylo. S tím, co je bezformové, nelze manipulovat.

dosahování...dělání...snaha
a proti tomu
přijímání....spontánní...bez snahy

v prvé řadě mi vadí rozdělení těchto věcí, myslím, že v každém dosahování může být kousek přijímání a naopak...striktní rozdělení staví obě věci PROTI sobě...ale jo, dejme tomu, že konání je bud většinově dosahováním...nebo naopak přijímáním

autor dále natvrdo spojuje snahu jen s dosahováním...ok, když chcu něčeho dosáhnout...obvyklý postup je...1-vize, plán, záměr toho dosáhnout...2- vůle a odhodlání, když už to chcu, tak za tím jít...tah na branku.....3- samotná akce..a za 4- bud toho dosáhnu nebo ne...a porovnám s vizí...plus případné další akce..korekce ...atd...takhle mohu sjet algorytmus několikrát až do mé spokojenosti s výsledkem...nebo poznání, že to zatím nejde...
a jo..CELÝ PROCES JE DOPROVÁZEN SNAHOU.. nebo aspon měl by, bo není-li či snaha je malé...je výsledek spíš, že to nejde...nebo blbý...

v tomto algorytmu sou zajímavé momenty, na které bych chtěl upozornit

1-- někdy tímto dosahováním se snahou se objeví výsledek, který je povrchně označen jako Chyba...a málem zahozen...když tu náhle je povšimnuto, že tento výsledek, i když neodpovídá zadání ani vizi a očekávání...JE NAD JINÉ LEPŠÍ A HODÍ SE MNOHEM VÍC NEŽ ZAMÝŠLENÉ PŮVODNÍ...
co to je?
akce Dosahování přešla spontánně do akce Přijímání!!!
štasten kdo pochopil, bo já mnohdy ty zázraky nechápu a kolik už výborných výsledků jsem zahodil?...jo, mnoho

ale snad sem aspon ukázal, že to není tak jednoduché...
chce to víc bdělosti, chápání souvislostí, zkrátka rozšířeného vědomí....a pak jo, paxe uvidí, co se předtím nevidělo...
mnoho štěstí a dík Mistrům a Janě
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » sob 02. črc 2016 9:24:59

ono s tím odstupem je to tak, že pokud du do experimentu, tak nemám žádný odstup...sem v tom až po uši...a když to bolí, tak to bolí mě..a pořádně...a taky když je extáze...tak ji mám já...zkrátka jo, hraje se, ale herec je plně položen do hraní..a i tady jsou ještě možné odstupy...něco lehčího je cvičení...vážnějšího pak zkoušky a ostrá cvičení....to pak de do tuhého a odstup je minimální...

teprv až mě to vyplivne, pak jo, pak je možný a dokonce vítaný odstup, aby si člověk prohlédl šrámy a zisky a yvodil jakž takž další akci...čím blběji to dopadlo, tím se hodí odstup víc, hehe

.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 03. črc 2016 7:05:32

JEŠTĚ O VJEMOVÉM POLI
(z debaty s kamarádkou)

Napsala jsi pekne, to se mi libi, ze kazdy ma v hlave svuj svet...ok
ja bych to rek tak, ze v mysli

Mysl...spolu s bozskou Mysli....vytvari me prostredi...svet kolem me...vytvari do tohoto prostredi figurku meho tela...cloveka péťu...a vytvari napln jeho lidske mysli....jeho myslenky a emoce a co tam vsechno v te hlave ma...a vytvari kanalek---spojeni na vyssi levly mysli...
Toto predstavuje jak tomu rikam
VJEMOVÉ POLE ČLOVĚKA

vidis strom?....mysliš na mě?...boli tě zada?....miluješ Boha a prijimáš Jeho vedeni?...to jsou vjemy ve Vjemovem poli z vyse uvedenych čtyř kategorií

NIC JINEHO K DISPOZICI NEMAS!...pakliže jsi aspon trochu jako já

vjem stromu je obycejny vjem, ma to kazdy
vjem Prazdnoty...to je jina, to uz musi byt nekdo mystik...ale pozor ...vjem stromu a vjem Prazdnoty jsou technicky jedno a to same...
Ten mystik...a je jich plno....ktery si na zaklade svych řekněme trochu zvlastnich vjemů...uděla obrazek--predstavu--tj zase vjem....ze je něčím vyjimecnym a buhviceho se to domák...možna samotné Pravdy....mozna Ryzi Skutečnosti...ten misto aby těchto vjemů využil k rozšířeni sveho Poznani, Ssily a Moudrosti...ten se dostane na vedlejší kolej...a trva roky...nez se pohne dal...

Bohuzel soucasny stav esoteriky dnes stavi přímo mantinely, ktere spolehlivě vedou adepty přesně do těchto končin...na slepou kolej...do prdele, tak řikaje...

Bo co....myslite, ze by vladnouci elity povolily tolika literatury, werksopů, seminářů, různých náboženství...atd...kdyby neveděly zcela přesně!!!....že to nikomu nepomůže ke svobodě???...ba naopak...kecy Vše je jak ma být!...Už si To!....Netřeba nic dělat!....spolknou esoterické ovce i s navijákem...a elity mohou s klidem vládnout a ožebračovat nás dál...a dál...a dál...a dál si to rikej sama....dokud nedostanes chut s tim neco udelat...paxe ozvi...zatim se neozval nikdo....
Takove to je v me hlave, děvče....
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 03. črc 2016 7:32:18

a děvče odepsalo:
...Je tady k dispozici to samotné vjemové pole, ve kterém se může zobrazit cokoliv, ale to vjemové pole, Vědomí je pořád stále stejné, je to sat-čit-ánanda, Boží vědomí, Boží přítomnost....
Nic se s ním neděje, stejně jako se nic neděje s filmovým plátnem, na kterém se promítá film, ani ta nejšpinavější scéna to plátno neumaže. ...
Filmová produkce psychosomatiky uchvátí pozornost natolik, že samotné filmové plátno jako by nebylo, není ničím zajímavým, je pořád stejné a přeci je tím jediným skutečným, co tady ve skutečnosti je....
.....

no a já zase:...považuješ se za znalce Vjemového Pole....pro tebe sat--čit--atd
no ok, bud si, ale dle mě znalec bezzubý...k čemu je dobré poznání , že existuje filmové plátno?
vlastně pro tebe k tomu, že ti to dává pocit, že tomu rozumíš lépe než já, lépe než jiní..ba možná se tím vjemovým polem cítíš i být...nádhera...já neměnná..a ve mně se to všechno odehrává....úžasné...sat-čit-atd

hraje se nějaká hra?
ostatní...jak dětské...se smějí a pláčou...kdežto já...znalec...sem v božském klidu..a budu v něm do skonání věků, nebo dokud mě z něho Petula nevykope

a já bohužel přiznávám, že na to zatím nemám páky..sat-čit-atd

je to jako bys řekla učiteli...hele, účo, já tu rovnici řešit nebudu a NEBUDU...bo je napsaná na papíře, a to je pro mě to hlavní, heč....všechny rovnice sou jen iluze napsané na papíře...tak k čemu je řešit.. to je jen pro děti...
já zbožnuji neměnný krásný bílý P A P Í R....paňatno maladěc?

a chuděra Učitel je v koncích
ahoj
..............

život je Hra, ok....
na něčem či v něčem se musí hrát...toto prostředí, proč ne, nazvěme Vědomím, sat-čit-anandou....

šachy se hrají na šachovnici....no a co?....ještě jsem neviděl, že by znalost šachovnice pomohla někomu zkvalitnit hru...
i když, proč ne...
pokud by se mi na mé přání objevila na daném políčku šachovnice třeba dáma..no to by bylo super...
hm, hned si du postavit šachy a vyzkoušet to
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » ned 03. črc 2016 9:20:35

ještě k debatě předchozí:

poslední slova: Nejsem znalcem vědomého plátna, jsem tím vědomím, které je si vědomé toho, co se v něm odehrává, píše děvče

já: jinými slovy, chceš říct, že víš co se děje ve vjemovém tvém poli?....no ok to jakž takž ví každej

anebo hovoříš za široširé vědomí sat-čit-atd....?
kosmické vědomí?
nadkosmické vědomí
nadnadnadkosmické vědomí, kam už ani sat nesatá..pardon nesahá???

no ok, si nějakým vědomím a uvědomuješ si, co se v tobě odehrává, tak jo, na tomhle postu to balím a dáme řeč tak za měsíc...já už vystřílel všechnu svoji munici...vím, kdy mám dost a stahuji se do předem připravených pozic...jako obvykle, tvá pevnost neochvějně stojí dál...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 4:16:20

MOJE PŘEDPOVĚD

Moje předpověd je, že 1- bud lidstvo vyhyne...nebo 2- nevyhyne
Jesliže se nic kloudného nezmění ve společnosti, ve školství, v ekonomice, v politice...v tobě....ve mně...vyhyne
kdy nevyhyne a jak zajistit, aby nevyhynulo....tak to nevím, ale rád bych pomoh téhle variantě
ale co zmůžu sám a bez invence....vysmíván a pranýřován?
taxi to tu ještě chvíli čtěte a tiše spějme k 2
Koneckonců, kde je napsáno, že nějaké lidstvo musí existovat?
.....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 10:12:41

myslel jsem, že jsem v nějaké Hře....no dejme tomu
ale zatím to spíš vypadá, že jsem v nějakém románu...jako sice hlavní postava...ale moje hraní...svobodná vůle..a tak...je dost diskutabilní...
spíš jsem jen svědkem událostí, které si myslím, že ovlivnuji...ale spíš ani neovlivnuji

kdysi jsem hrál chvilku poč-hru na rytíře....bylo to anglicky, takže sem ani moc nevěděl, co se tam píše...jen na monitoru jsem pozoroval, že rytíř, aniž bych ho nějak vedl...svedl souboj s protivníkem...cosi dělal...s kýmsi mluvil....zkrátka asi to byl úvod do Hry..jakási automatika..aby vodič-hráč-já měl možnost figurku si ošahat....

tak takhle nějak mi ten člověk Péta ted připadá

city..a bolest..a radost....to je něco, čím Hra na život nesmírně převyšuje obyč poč hry...i když, když mi v člověče nezlob se někdo vykopne pinčlíka..tak jo, tak taky mohu zakoušet bolest a vztek...akorát tady v té Hře na život to přímo zakouší ta figurka...jojo...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 14:38:08

podle mě, ego vznikne tak, že svoje blbý vlastnosti strčím do pytle, dám tomu nálepku EGO..a snažím se to někam zastrčit, zašantročit, schovat...a když se na to příde..křičím, to nejsu já..to je to zlý EGO...je hnusný, zlý a nemůže milovat

no když nemůže milovat EGO, tak ho budu milovat já...a ruku v ruce půjdem spolu pryč od těch snobskej esoterickejch salónů, kam má ego vstup zakázán....
..................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 20:06:36

Ahoj Taro
Ano,'jsem ve stredu sveho vesmiru...tedy mam egocentricky pohled
Nikoli ale egoisticky, neb se na svuj vesmir divam laskave a soucitne

Zkratka modelu a pohledu a interpretaci muze byt mnoho...necht kazdemu pomaha ten jeho...k dalsimu rustu...
Dik
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » pon 04. črc 2016 21:42:32

NOV ČERVENEC 2016

Dnes byl nov...

v mém kalendáři začíná druhý měsíc šestého období...zvaného....CESTA!

Jesliže jsem před třiceti dny začal Cestu na energetické úrovni řekněme 100 jednotek....
dnes a celý týden je to ...bohužel...jedna jediná jednotka!...ssila je fuč!....pád ze sta na jedna....

Zánět průdušek přetrvává..dokonce jsem klesl tak hluboko, že jím pilule předepsané doktorkou, hrůza...jak hluboko sem...při mejch zásadách... klesl!
(jesli ony ty mý zásady by taky neměly být vyhozeny na hnůj?)
Na dva dny mám 25 kč
S přitelkyní se rozcházím
Zkrátka nic se nedaří

A do toho ještě...považte ta rána...opět mě vyhodili ze skupiny Magie, když mi předtím samotný admin vynadal do dementů....a kdyz jsem se pak...jako člověk, který si sám sebe váží...ohradil...šup...byl jsem venku...

Pravděpodobně se nehodím do té společnosti, kde mocni vládnou se svými nohsledy a za tiché podpory mlčící většiny... bez ohledu na práva ostatních...

Pozor- toto nejsou stížnosti či litování se....pouze konstatování stavu a dosažených výsledků = jsou zatím mizerné!

A druhé Pozor- náladu to příliš neovlivňuje...se zájmem to pozoruju, zda to bude klesat dál..i pod nulu...?

Vím, že bych měl být optimista a více věřit....ale dostat se z těch hloubek...to uz by muselo byt fakt kouzlo...KOUZLO!!!

BOHYNĚ!!!...spolehám na Tebe, a chceš-li mě v těch sračkách ponechat...nebo dokonce utopit...pokusím se přijít na kloub tomu, co je v nich pro mě dobrého....

A vlastně...už to vidím....řada adeptů ve zkouškách byla mučena, pranýřována, ukřižována a zesměšňována...aby osvědčila své odhodlání dát za Bohyni život...

možná budu mít i já tu čest účastnit se takového ceremoniálu...

Dík a všem hodně štěstí a ssíly
Dobře zpracovaná bolest dá Ssílu
Špatně zpracovaná bolest jen zvětší slabost.
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 05. črc 2016 1:35:58

Ve vsem je to dobre,mco dobreho do toho dal Author...
A protoze dal Author dobre do vseho, je dobre ve vsem...
A to vssichni vysilame...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 05. črc 2016 7:02:46

Nerikam, ze nemam smysl pro dramaticnost a literarni nadsazku, Peto
Dobra, zamyslim se jeste jednou...je-li nula ...smrt organismu...pak tedy rekneme zbyva jeste deset...at je po tvym...ale to je me posledni slovo...
....
Zivotni ssily ubylo, ale vule k zivotu...to je jina velicina, zde pokles neni tak markantni...vuli mam...dokonce su zvedavej, co bude dal a to by jedinec, ktery uz rezignoval, nedokazal...
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 05. črc 2016 7:19:43

Jeste k tomuto:

Vyssilam SVOU PREDSTAVU...
Jak vis, ze nejaka predstava je TVA predstava?
Prohlizis si mysl...a najednou bum...je tam predstava...cehosi..no a co
Tys ji udelal? Vzdyt ani nevim,'jaxe takova predstava dela, z ceho se tvori, proc zrovna ona a ne jina...zkratka/sem pouhy pozorovatel prisle predstavy...tot vse

Tohle pochopit je moc dobre a uzitecne!
Mnohdy totiz ty tzv nase predstavy nejsou nic moc, nic koser...ba mnohdy jsou nepekne az zle...
A pak je moc dobre si uvedomit, ze nejsu zlej ani blbej, pouze me navstivily zle a blbe predstavy...no a co...ahoj a papa, mazte vodsad

Dal uz to nerozebiram, ses alergickej na chteni...tak jako kazda vec i chteni muze byt uzitecne nebo skodlive...i kriz...

.............
Co to je to duchovni priblblo?
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » úte 05. črc 2016 8:33:45

Tva...napr predstava
Tva..jevzajmeno privlastnovaci...

Jo, mohu chapat spojeeni...moje predstava..jako upozorneni na fakt, ze tato predstava je v me mysli...to je ok
Ale mohu si to spojeni..moje predstava, vysvetlit tak, ze si tu predstavu VICE privlastnim...ve smyslu...udelal jsem si ji....je moje...rozvijim tuto predstavu...ridim se ji....energetizuji ji...stavame se jednim..jsme spojeni...

Prave takto do sve mysli zabudovavam mentalni komponenty svych zvyku,'presvedceni, fobii a jinych programu...
No a kdyz sem s timto mechanizmem obeznamen, mohu se pokusit nedobre predstavy utnout uz zpocatku a vyhnout se pozdejsi namaze....

Kdo vi, jak pracuje mysl?...mechanismy sou znamy, ale technicke provedeni nezname
Asi jaxe dite diva na televizor...umi pustit...prepnout kanal...vypnout..a tim to hasne....protokol prenosu dat UFNZ asi nezna....
A my/sme na tom s mysli podobne, nebo hur...umime to rozjet...to mysleni...prepnout jakz takz...a vypnout?...no to uz je fuska i pro zoceleneho plkanim na netu jogina, jojo...
.........................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 06. črc 2016 5:31:23

O VASANACH

Jo, rozumim tvemu vykladu
VASANA= Vcera pomucka...dneska brzda...
V cem je problem?

Sou ruzne moznosti:
Nekdy pomucka...nekdy brzda
Vcera brzda...dnes pomucka
Vcera pomucka...dnes pomucka...zitra pomucka
VŽDY POMŮCKA!!!

Čim je dáno, zda věc je brzdou nebo pomůckou?
Ji, mnou a naším vztahem
je tedy obrazně řečeno každé ráno každý den prohlédnout věci,
A určit jsou-li spíš brzdící či pomáhající a podle toho je ponechat, upravit, změnit či vyhodit....
Respektive sehnat nové...

A jo, maš pravdu, kdo usne na vavřínech a nereorganizuje, nerecykluje, netransformuje ...ten se každý následující den od cíle vzdaluje...až do té doby, než brzda zanikne...protože s principu mého optimistického pohledu, žádná brzda nemůže brzdit navěky věkův...ani, kdyz ji v tom zdatně pomáháme...i když jo, sou to šoky potom....

Po teorii praxe:

Když se teda kouknu na svý věci, vidím, že je dobré, že mi nic moc nezbylo, neb takto se přehlédnou lépe
A to platí i pro teorie, cile a paradigmata
Mám jeden hlavní cíl, jedno paradigma , jeden Model..?
Zhruba jo...me síly tedy nejsou tříštěny do protichůdných směřování

Včera jsem kdesi....jo, na Tartarii, přečet zajímavou myšlenku, že správné použití věci aktivuje princip Svědomí...tj děla nás Ušlechtilejšími
Méně správné použití nás dělá Ambicioznějšími..Ambice= očekávání něčeho pro nás výhodného, postu, ssíly, atd
Je neefektivní postavit tyto dvě tendence proti sobě ..lepši je je zkombinovat ať pomáhají obě dvě:
Mám ambice stát se ušlechtilejším...

Každou nebo skoro každou věc mohu obracet tak dlouho, až se z brzdy stane pomůcka
A pozor...i treba tím, že ji někomu dám...nebo vyhodím...není třeba křečkovat a skrblit...

Možnosti je vždy mnoho...zda se rozhodnu v daný moment a za daných podmínek Správně...je ve hvězdách...
Na můj Další Osud má ovšem každé takové rozhodnutí velký vliv
Proto je třeba pečlivé supervize, sebepozorování a pravidelneho vyhodnocování
Bo někdy přijdu na to, že to JÁ JSEM SÁM SOBĚ TOU NEJVĚTŠÍ BRZDOU!!!
a zaplaťpámbu, že jsem si na to přišel, byť sebepozději,ale přece, ale konečně!
Nemusím nic jiného, než přemýšlet, jak si pomoct..a to už je reálný Cíl, Cesta, Paradigma...
Jen začít...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 06. črc 2016 9:44:46

no máš pravdu Peto, metoda čtyř vznešených pravd se mi také nepozdává...měl sem ale na mysli jeho tah na branku, když si sedal pod strom u vědomí, že nevstane, dokud nebude Osvícen...jakej skutečně byl, to bychom museli zjistit podebatováním s ním, jak jinak
stejně tak Kristus je podle mě člověk..ještě...který dosáhl určíté urovně rozšíření Vědomí...říkáme Kristovské Vědomí...Vědomí Krále Království Božího...
no a taky bys mu moh vyčítat, že to křestanství zaved blbě a zvrhlo se to...
já pomalu od vyčítání přcházím k hledáni toho, čím by mě ten který člověk moh inspirovat
zdarec
.........................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 06. črc 2016 9:49:11

Představovat si můžeš cokoliv,

to je jedna možnost
ale lidi také říkaj:
nedovedu si vůbec představit...toa to...

myslím, že technika tzv představování je schopna pojmou opravdu cokoli
akorát naše psychika..naše přesvědčení..naše paradigmata...strachy a bloky...způsobí, že něco představit si..nám opravdu nejde,nechceme,máme z toho husí kůži....raděj ani nemyslet!!!...

nedovedu si vůbec představit, že bych se moh mýlit..a má Bohyně...můj Model...má Práce..a všechno, do čeho sem dal život, krev a pot....jsou zkrátka jen můj výmysl...sen...chiméra....hehe
jo, já se směju, bo si to dovedu představit, ok, je to možný..a co bych dělal, kdyby to tak bylo...no řek bych: splet jsem se, někde jsem udělal chybu...je na čase ji opravit a jít do toho zas, lépe, s větší vervou...JA WYTŘYMAM!!!...

A CO TY?
dokážeš to také, nebo se kroutíš už jen při pomyšení na tu ostudu, co by sis udělal přiznáním svého možného omylu a selhání??

AHA???
.........................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod vostálník » stř 06. črc 2016 10:07:32

Lžeš, lžeš, lžeš a v jednom kuse lžeš...
vostálník
 

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 06. črc 2016 10:09:05

Péťo, je možné si uvědomit pravdu o sobě, aniž by tady byla potřeba nějaká představa?

co to je pravda o mě?
to já zdaleka nevím
sem ponořen do světa, kde si hraju
měl jsem pár vizí mimo tento svět, což považuji také za představy...
můj středobod zpracování info je má mysl...s ničím jiným jsem se za tenhle život péti nesetkal...všechny vjemy mi zprostředkovala má mysl
a jesli ne, stejně jsem nebyl ve stavu to poznat
tento svět tvoří bůh---jak říkám já Author....a jak?...PŘEDSTAVUJE SI HO...to je idea mého modelu, když to dělá bůh, proč bych se toho měl štítit já a hledat cosi jiného?
.........
Je možné prozkoumat, kým skutečně jsi?


řek bych to opatrněji:
je možné prozkoumat to, čím jsi skutečnější než člověk?....

no myslím že jo, jinak bych to skutečnější nehledal...makám na tom už víc jak 30 let
jo tqam daleko v plánu je seznámit se s Authorem
no a jak?...tím, že půjdu od člověka k vyššímu skutečnějšímu celku..a od něj zas vejš a td a ž třeba jednou i k Authorovi...kdo ví
.................................

Jsi tělo?


tělo používám, co to je a kde se tu vzalo neřeším, neb nyní nemám grády na to to vyřešit..až si budu umět udělat svý vlastní bunky a pohrát si s tvorbou..pak jo, paxe zeptej znova, co to to tělo je....děcko, když hraje člověče..má pinčlíka..používá pinčlika a na otázku, zda je pinčlík, řekne nejspíš že ne...s tělem je to trovhu složitější...
nač dumat..raděj používat
...............................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: ČAROVNÁ CESTA

Nový příspěvekod arikiran » stř 06. črc 2016 10:34:57

CO JE TO MYSL?
mysl myslí..imaginuje..a tím přivádí imaginovanou věc do existence...čím ssilnější mysl, tím hmatatelnější existence...když myslím na jablko..je to nic mic..malá ssíla dá jen malou existenci--představu jablka...když myslí na jablko božská bytost..její ssilnější Mysl způsobí, že se jablko, jsem -li toho svědkem...před mýma očima tzv materializuje..manifestuje..zhmotní..a já si můžu kousnout...
princip představ byl stejný..imaginovali jsme..já s malou ssilou, božská bytost s větší
božská bytost, která imaginuje kosmos se všemi galaxiemi a do všech prtavých škavrků či bosonů...jakou má asi kapacitu a jakou ssílu?
proto zatím ani nemá cenu na besedu s Authorem myslet, moc bychom si nepokecali, ale já budu svou mysl possilovat, rozšiřovat, otevírat, zvětšovat pamětové kapacit, ale i zušlechtovat a sytit Moudrostí a další a další úkony provádět poctivě upřímně a denně..až nepružnosti povolí a ona se začne rozšiřovat dal a dál a ž k Němu..jojo, DÍK

NĚKDY SE POUŽÍVÁ POJEM vĚDOMÍ
jo, já si vystačím s myslí, ale slovo vědomí také používám
..............................

nevím, jaxi přišla na to, že nemám chut zjištovat, co jsem
proto že se nezajímám co to je tělo?
zajímám, ale jaxem napsal, má moudrost ted není ve stavu to vypátrat, leda že bych chtěl strávit neplodné měsíce dumáním, co to to tělo je, s klidem ho používám a až bude třeba jistě se dovím, co to je, jak ho léčit, jaxi ho upravovat, znesmrtelnit...apod

daleko víc mě ted zajímá mysl, protože si myslím, že jsem daleko víc mylí než tělem a mysl má lidská má také kontakty na mysli božské
...................................
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků