Re: POSTŘEHY Z CEST

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod jaosiva1 » ned 05. říj 2014 9:39:48

Ahoj Jardo
Zakladni pojmy -aspon ja mam s nima takovou zkusenost-jdou dost tezko explicitne vydefinovat

Zacnu u Absolutna---neb v Nem je zacatek Vseho

Nedefinovatelne Cosi--Tao--o kterem,cokoli reknes,tak uz Ho mijis

A Ona SILA--o ktere mluvim,je Jeho SILA,kterou Vse tvori,vnima a proziva

Tedy je to fenomen,ktery stoji jeste pred Vedomim a Mysli,kterez pomucky Absolutno vyvine kvuliva tvorbe Stvoreni-Universa-Svetasvetu

Ale ruzne modely to maj vselijak a I mi je jedno, ma-li nekdo jako zakladni vec Vedomi, ci jiny Mysl, nebo oboje...nebo I Energii...

V podstate vyclenim Absolutno-jako Zdroj...jeho Nastroj--jako vec pro tvorbu ( nebo Nastroje)...a samotne Dilo-Stvoreni-Samsaru-atp

V prvem priblizeni pak mohu rict, ze vsechny tri uvazovane veci sou RUZNE, ze teda Skutecne je Absolutno a jeho vytvory sou Iluzorni-Imagovane-Snene
V druhem priblizeni mohu rict,ze Absolutno tvori
1- ze sebe , v sobe , samo sebou a 2- k obrazu svemu
tedy Ono,Jeho Sila I Vytvor jsou rovnocennym,protoze Jednim

Rozdilnost obou priblizeni je pak zdrojem castych nedorozumeni,zpusobenych prilis fixovanym zdogmatictenim jednoho pohledu...kdezto porozumeni naopak vyzaduje relativizaci a pochopeni, ze trivialnim uvazovanim a logikou lidske mysli vztah onech tri komponent vyjadrit jen trochu presneji-je takrka nemozne

A-lidskou mysli-to nejde ani zazit...

Lidska mysl je schopna akorat zapracovat--s trochou stesti--na svem Otevreni se prilivu one Sily...a to je vse...neb hned a okamzite pak,prebira vse ona Sila

A presto-uz tisicileti--tu--preslapuji--a odhodlavam se--a......

Jeste k pojmu Energie--Energie je neco,co se hybe-pohyb je prvni a zakladbi vlastnost energie
Absolutno--kdyz se hne-tak se stane Energii
Vedomi I Myslenky --sou Energii
Tudiz I Stvoreni je Energii

Zakladni energeticky element pro tvorby je v mem modelu Vir--Vortex --Qasartal tomu ja rikam, neb fotky galaxii ci qasaru ono zatoceni pekne ukazuji
...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 22:55:05

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod jaosiva1 » ned 05. říj 2014 12:24:58

pokracuji tedy tim podstatnym:
JAXE OTEVRIT ???

Jako jednotka individualizovaneho vedomi vybavena telem a svetem

1- VNIMAM--tj-mam vjemy
2- TVORIM--tj menim vjemy--DELANIM a MYSLENIM
3- PROZIVAM SE--jako ...treba ona individualizovana jednotka Vedomi vybavena telem a okolim-tj "clovek"

( takto jsem uz to psal pred rokem,ale ted pridavam fenomen, ktery je vlastne nejpodstatnejsi pro ono Otevreni: )

4- POSTOJ--zaujimam Postoj-serie vnitrniho nastaveni, nekde se rika : Vibracni podpis--tedy jakasi UROVEN

co chci rict je,ze ani tak nezalezi na tom, co vnimqm,tvorim,delam,myslim,prozivam--jako S JAKYM POSTOJEM ty veci delam
a pozor--nemohu se selektivne zabyvat tedy jen tim dulezitym Postojem, protoze On vznika prave z kadlubu toho vnimani,delani,prozivani

Jaxem psal nedavno o Vasni = soucasti Postoje--nemohu delat Vasen,ale mohu s Vasni neco delat,ok?

Charakterizovat wvuj Postoj je obtizne, je to kompozit desitek,ne-li stovek ingredoenci, z nichz nektere jsou memu vedomi skryte, a byli -li by osvetleny, zmenily by Postoj k horsimu

Napr treba Uprimnost = soucast Postoje
Mluvim-li uprimne,o Uprimnosti moc neuvazuju,reknu-li: povim ti neco uprimne---je to uz spis obrat do Pozy uprimnosti
Stejne tak to dopada s Pokorou,ci Soucitem

Spravny Postoj pri delani ci mysleni tedy je,ze o Nem ani nevim,ci prilis se nestaram, a On potom fakt Je, jakmile Ho zacnu hledat a dokonce vylepsovat, uz je fuc

Pomuckou v tomto svozelnem postaveni je rozebirat si ono delani zpetne, paxou vic videt chyby v Postoji
a mame k dispozici Institut Omluvy a Opravy
...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 22:55:05

Ještě o síle (a slabosti)

Nový příspěvekod Jarda Malej » ned 05. říj 2014 19:52:46

Lidska mysl je schopna akorat zapracovat--s trochou stesti--na svem Otevreni se prilivu one Sily

A možná že si otevření se "přílivu oné Síly" bude žádat také jistou sílu.
Sílu k odevzdání (se), což je poměrně nedostatkové zboží.
Ano, patřičně připravená, tedy silná "lidská mysl je schopna zapracovat na svém otevření se přílivu..."
a zaměňovat silnou, ukázněnou mysl za silné, vypasené ego
je právě tak často tradovaným, jako oblíbeným omylem.

Je to právě ta neposlušná, nepřetržitě těkající, upovídaná, jedním slovem slabá mysl,
co není schopno vyvinout mentální sílu, potřebnou k jednobodovému soustředění,
jaké charakterizuje jak "bhakti," tak i "džňánu."
A platí úměra že čím slabší mysl, tím větší je strach z neznáma a ze ztišení se
které tu zdánlivou propast holého Bytí činí reálnější.
Proto se ta běžná, necvičená, tedy slabá mysl chytá každé byť sebemenší příležitosti
k prodlužování svojí tak jako tak dočasné životnosti a každé mentální krmivo je jí k tomu dobré.
Protože správně tuší že když se odmlčí na delší dobu než je pro ní zdrávo, pak
hned a okamzite pak,prebira vse ona Sila

..a ona pro nás ztratí svojí dosavadní důležitost.

:)
Jarda Malej
 

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » pon 06. říj 2014 11:16:59

ahoj Jardo

podmínil jsi vzestupný efekt(tím myslím otevření mysli)...jistou úrovní síly..ok,nic nenamítám,jistě je to lepší
malá síla--přivolá nástup větší,větší zas umožní ještě větší,...atd...nárůsty mohou být povlovné i skokové..a poněvadž skokové jsou lépe pozorovatelné...hovoří se o jevu DOKONAVÉM..tj např OSVÍCENÍ,..nikoli jak říkám já OSVĚCOVÁNÍ,tj jevu nedokonavém stále pokračujícím...

sám jsem zažil desetiletí,kdy se nic nehlo,takže o nějakém vzestupném efektu nemohla být řeč..a divím se,že sem to vůbec ustál a nesekl s esoterikou,a znám pokušení,sem tam si cosi vzestupného přibájit,aby člověk nevypadal jako blbec,co po třicetiletech meditování nic nevymeditoval...

některé věci ale zrály,ačkoli nebyly vidět...proč?
díky POSTOJI,jak jinak

tak jako voda na čaj povrchnímu pozorovateli neukáže žádnou změnu a tak je překvapen náhlým bubláním a varrem...
tak povrchní pozorovatel NEUVIDÍ NIC
1-ani ve stovkách dnes poctivě pracujících esoteriků
2-ani v bídné a stagnující politické situaci
3-no možná něco-první bublinky--ve světové situaci civilizace tzv lidské rasy

já nesu žádný expert,ale můj vnitřní teploměr de nahoru
a ne nadarmo se místu ,kde žiju říká ostravarr

jak říká Peta,SÍLA JE VŠUDE,TJ I VE MNĚ...je velkým kouzlem oné SÍLY,předstírat,že někde není a paxe tam s rachotem přihrnout...ale ta radost--RADOST,která tím vznikne,dává té SÍLE zadostiučinění..kdo nezažil--ZAŽIJEŠ!!!
...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » pát 10. říj 2014 11:48:18

ALGORITMY ZLEPŠOVÁNÍ

OTÁZKA:

KDY BUDU OTEVŘENÝ??

ODPOVĚĎ:

NIKDY!!

MOHU BÝT JEN VÍC OTEVŘENĚJŠÍ NEŽ SEM BYL, NEŽ TEĎ JSEM...

1-Mohu v to doufat...pokusit se o to..JÍT DO TOHO Z PLNOU VERVOU...V Z D Á T S E T O M .....u...

a buď se to podaří, nebo ne, a když ne...pak skok na 1.

...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod jaosiva1 » ned 19. říj 2014 8:35:34

Cesta se vnima jako sled udalosti,
vidim ji jako zmenu stavuu
Zmenu Charakteru--tedy toho, co vystihuje Uroven Hrace

Prvni tri etapy tedy
1- jsou Pripravne
2- vytycuji co-jake energie= chara...mam k dispozici ted
3- a co bych z nich chtel vytvorit= Cesta

Udalost= jakasi herni Etida= par Tahu a Protitahu...jedna uroven...napr tedy: nakup rohliku a nasyceni
Interpretace= rozbor Etidy
Konfrontace Rozboru s Paradigmatem, tzn jednal jsem v Etide dle pozadavku sveho stavajiciho Charakteru
Prispela Etida k jeho a tim I moji Zmene?

...oΔo...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 22:55:05

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » pon 20. říj 2014 9:32:58

jednou takhle v restauraci
v hlavě samou legraci
objednal si porci ticha
svíčku, mantru, sošku mnicha
vonnou tyčku, purány...
potom dostal do tlamy
paranick

Nahoru
Re: Honza Volf - ten co neumí hrát golf
Příspěvekod jaosiva1 » sob 18. říj 2014 16:31:40

Situace, popisovana paranickem neni zridkava, sam sem ji zazil...

Clovek obrati pozornost od sveta k duchu ci duchovni praci...tj ty mantry,svicky,meditace..a tak...

V ocekavani mohutneho vzestupu, rustu...nejen Vhledu a Vedomi, ale I prpvaleni do obyc zivota ve forme zdravi,hojnosti,lehkosti...a tak

Zprvu I zda se, ze vse funguje...Blazenost uz je na dosah,KDYZ TU

NAHLE PRIDE TO ---DO TLAMY!!!

Zdanlive naprosto bez priciny, nwhlizi to dotycny jako podpasove naruseni zakona karmy, zasevam mantru miru--a sklidim DO TLAMY...JAK TO? ZA CO?

Nespokojeny a roztrpceny jogin hleda pak vinika...v mantre, ve hnusnem svete, v utoku dabelskych sil...a-ma-li stesti...v sobe...

Vlastne sam jsem to DO TLAMY zazil 3 x zatim....v 1990 me to rozmazlo-2 roky v nemocnici...v 2005 me to rozmazlo trochu min, a to zejmena proto, ze sem myslel,ze uz mam takove veci za sebou...a letos do tretice...a-zda se, ze se mi to povedlo zpracovat docela dobre...oprava: zas trochu lip

Dost to souvisi s tim, co clovek povazuje za Cil duchovniho usilovani

Vzdy se mi zdalo divny, kdyz nekdo medtoval, ci se venoval magii na-podle me--dost vysoke urovni--a pak byl marod, v prpblemech a nakonec neslavne umrel treba na rakovinu ci potrkani buvolem...

Jak je to mozny?...rikal jsem si, vzdyt Mistr Magie se muze takovych problemu zbavit lusknutim prstu,ne?

Jo,muze,ale tato uroven je prave podminena projitim Zkousky..a jejim uspesnem vyhodnoceni...ok?
...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » čtv 23. říj 2014 14:45:58

různá učení mají různé pohledy na své základní pojmy,je dostt velký tlak na společné dorozumění se a generalizace těchto pojmů...

o úspěšnosti akce:UJASNĚNÍSI základních pojmů...nejsem přesvědčen

či takhle: ujasnit si,že základní pojem je třeba bůh,ok,to jo

ale ujasnit si,co to bůh je...???

hle..celá poradna nedělá od narození nic jiného, jakož i každá entita už věky věkův..a kde sme?...

jako schůdnější bych viděl prezentaci modelů skutečnosti s vymezením vztahů a procesů mezi základními hráči:
1-já
2-bůh
3-kosmos
4...a co kdo k tomu potřebuje

takto bychom získali snad kolem dseti schemat s viděním rozdílností a styčných bodů..s tím,že právě jednotlivé hrací prvky by definovány nebyly!!..jejich funkce a definice by vyplynulla implicitně ze schematu toho kterého modelu
...tmm...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » sob 25. říj 2014 9:45:03

ŠAMAN A SCHIZOFRENIK

Mezi esoterikem a schizofrenikem neniaž tak velkého rozdilu co do vnimani a šiře Vedomi, oba maji vjemy neslucitelne s tzv zdravym rozumem, mnohonasobne prevysujici vjemy a z daleko sirsiho spektra....

esoterik to ale zvlada ( aspon vetsinou) a kupodivu se najdou I taci, co z toho maji uzitek pro sebe I pro okoli,
kdežto schizofrenik to nezvlada, ma to popletene, boji se ci mluvi z cesty...
take esoterik prochazi chmurnymi obdobimi...TND,PSK...a podobne...a v teto dobe se stava snadnou koristi ceske psychiatrie, ktera ani nedovede rozlisit nemoc psychickou od prpblemu TND,
a dokonce nic takoveho jako TND nema v registrech chorob...
v cele ceske repoblice existuji dve nebo tri strediska--Anabasis v Praze a Holos v Opave, ktera pomahaji do problemu padlym esoterikum...
chtel jsem zalozit podobne stredisko u nas, ale nesehnal jsem penize a tak projekt padl...

...grvx...

( TND- temna noc duse, PSK- psychospiritualni krize)
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » sob 25. říj 2014 9:48:17

z debaty na fejsu:

Zacal jsem v 1980 cvicenim jogy,
po 10 ti letech pak zacal meditovat, mezitim I reiki, magie, a dalsi veci...a--nic moc se nedelo,

az v 2011...sem trochu te SILY ucitil poradnejc-a zaroven tezce onemocnel-asi-abych mel na cem tu svou Silu zkouset---

No a pred 150 dny priblizne-se to rozjelo dost silne--

Vis, pochopil jsem, ze je docela jedno, kerou jogu,magii,ci co clovek dela, ale Magie, ta SILA-se diva na tebe--

JAK TO DELAS,
jak Uprimne,jak Uslechtile, s jakym Nasazenim a Vasni--to sou dulezite veci pro ni,a kdyz Ona je spokojena-pride k tobe...

To neznamena, ze problemy zmizi-prave naopak-je to jeste tezsi!
Ale spolu s tou Silou se ony tezke problemy-vyresi snaze-takze JE TO LEHCI!

NEMUSIS s tim zacit, nevadi, ale pro mě jiste je, ze jednou zacnes...

Drzim palce!

...grvx...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » sob 25. říj 2014 9:52:10

práce se sexuální energií:

práce se sexuální energií-je citlivá záležitost...

a už vůbec nemá cenu ji rozebírat z pohledu tzv křestanské církve..ale ani z pohledu současné psychologie či sexuologie...
a ani! z pohledu rádoby autorizovaných tantrických či taoistických werkšopů....(samozřejmě neznám všechny,takže omluva těm,co dou za pravdou)

ne,že by v taoismu či tantře nebyla pravda,
jo,je a velká,ale než se to ke mně dostane--je to zředěné ne-li pošpiněné...snůška desinformací,a proč???...

protože takhle to vyhovuje vládnoucím...
člověk--s osvobozenou sexuální silou se už nedá zvládnout řetězy,které spolehlivě udrží slabého skorokastráta

....x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod Letadlo » sob 25. říj 2014 10:21:47

papadev píše:práce se sexuální energií:

práce se sexuální energií-je citlivá záležitost...

a už vůbec nemá cenu ji rozebírat z pohledu tzv křestanské církve..ale ani z pohledu současné psychologie či sexuologie...
a ani! z pohledu rádoby autorizovaných tantrických či taoistických werkšopů....(samozřejmě neznám všechny,takže omluva těm,co dou za pravdou)

ne,že by v taoismu či tantře nebyla pravda,
jo,je a velká,ale než se to ke mně dostane--je to zředěné ne-li pošpiněné...snůška desinformací,a proč???...

protože takhle to vyhovuje vládnoucím...
člověk--s osvobozenou sexuální silou se už nedá zvládnout řetězy,které spolehlivě udrží slabého skorokastráta

....x...


Sexuální energie spíš pracuje s námi, jak to vypadá.
Nevím ale přesně jakou energii myslíš... Například tu
energii s křižové kosti pokládají mnozí za sexuální,
ale to není můj postřeh...
Letadlo
 

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » sob 25. říj 2014 10:36:34

ahoj iru
TND není špatná--ok,nemám problém s takovým pohledem...jen myslím,že takový člověk potřebuje aspon supervizi...anebo teda,at je po tvém-nechat v klidu--ALE NIKOLI NADOPOVAT PSYCHOFARMAKY...

z řad svých přátel a známých bych moh uvést aspon 3 případy, kdy ono procházení nocí skončilo zničením bytu, pobytem na psychiatrii,i hůř...

podívej se na to označení:
PSK=PsychoSpirituálníKrize=KRIZE...už jen to označení je z ranku patologického přístupu
podle mě jde o psychospirituální ZMĚNU...která ,jo,někdy může projevit značné turbulence---ale v podstatě K LEPŠÍMU!!!

psychiatři a rodina takového člověka-působí jako housenky,co se seběhnou kolem kukly a chcou ji rozpárat a nebožáka vysvobodit..a hurá zas na štavnaté listy...NE A NE A NE...JÁ CHCI BÝT MOTÝLEM PROSÍM...GRDX...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » sob 25. říj 2014 10:41:15

AHOJ TAM NAHOŘE(POKUD NESI V HANGÁRU)

Sexuální energie spíš pracuje s námi, jak to vypadá...

JO,asi víc než my s Ní

já pod pojmem energie myslím na tu nejvyšší,tu co používá Absolutno k tvorbě a co Ji deleguje na ony Entity,co je s Ní,tj tou Silou vytvořila...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod irulan » sob 25. říj 2014 10:52:40

Vis, pochopil jsem, ze je docela jedno, kerou jogu,magii,ci co clovek dela, ale Magie, ta SILA-se diva na tebe--

JAK TO DELAS,
jak Uprimne,jak Uslechtile, s jakym Nasazenim a Vasni--to sou dulezite veci pro ni,a kdyz Ona je spokojena-pride k tobe...

To souhlasim. Jen ta "uslechtilost" je pro me jaksi relativní pojem, jak ji chápeš ty? Je to tak trosku odraz tvé osobnosti, tvých motivaci.
Kdyz bych to hodne vyhrotila, i treba Hitler do "sve veci" dával obrovské nasazeni a vášeň a dle jeho pohledu uslechtilost a upřímnost. A ta "sila" tam byla a jaká, ze dokazal zblbnout cely velky národ. :what:
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » sob 25. říj 2014 10:57:29

souhlasím s tím--že Ušlechtile--asi nevydefinuješ

ale

udělej něco,řekni své motivy a postoj k tomu,a já ti povím,zda to bylo ušlechtilé nebo ne,ok?...
...

ahoj Jardo,byla nebyla...to mě nebaví řešit...
...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod Letadlo » sob 25. říj 2014 11:18:45

papadev píše:AHOJ TAM NAHOŘE(POKUD NESI V HANGÁRU)

Sexuální energie spíš pracuje s námi, jak to vypadá...

JO,asi víc než my s Ní

já pod pojmem energie myslím na tu nejvyšší,tu co používá Absolutno k tvorbě a co Ji deleguje na ony Entity,co je s Ní,tj tou Silou vytvořila...


Zdar!
Dle mně je živoucí organismus takový modifikátor oné Síly o níž mluvíš na spoustu myslí definovaných energií.
Mezi nimi jedna tzv sexuální - např pokud touto se nechá člověk spoutat, žije asi tak jednou tisícinou svobody...
Letadlo
 

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » pon 27. říj 2014 16:14:53

NA POČÁTKU BYLO SLOVO

řek bych to takhle:
na počátku (Stvoření) bylo Slovo (koho jinýho,než Jeho)..
a to Slovo Jest bylo učiněno Tělem=Skutkem=Stvořením=Světem...

což ve Fraktalitě a Cykličnosti a Polarizovanosti a Fragmentaci Tvorby má ten význam,že dočista Vše bylo učiněno oním Logem...z Něj jsme vycházející a do Něj se vracející...(do jednoho,tj-1-jakože všici! a 2-jakože do Jednoho Zdroje!)

a tak--každý dobrý Kouzelník oním Šémem přichází na svět a zas se z něj dostává... ...sem do světa jako Golem do Hlavy a ven jako Král do Srdce si Ho dává...

kokni:
g-o l-e-m....m-o-l e-g (melek=král)...tj cesta--2.polovina= z otroka do hlíny...Králem v Království Nebeském...

...g...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod void » pon 27. říj 2014 18:09:28

My nevíme původní významy myšlenek. Stejně jako se rozvíjí tělo, rozvíjí se i mysl,
a my neznáme bezprostředně to, co jsme kdysi, po určitý čas, vnímali jako
"rodinné". Kdo si může být jist, že to zná nezprostředkovaně?

Možná bylo tenkrát to slovo dnes již neslyšitelným akordem vibrací...
Proto se možná říká, žě kdo se naučil tichu, tak zpívá.
void
 

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » úte 28. říj 2014 11:45:49

boží zákon zní:

VŠECHNO JE MOŽNÉ V TOMTO SVĚTĚ...

žádné jiné boží zákony neexistují,podle mě,
vše ,co považujete za zákon,je jen dohoda, kterou jsme sami se Sebou učinili a jali se ji dodržovat,
zapomenouce, že je to NAŠE dohoda, A ŽE JI MŮŽEM KDYKOLI ZMĚNIT

..g..
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron