Re: POSTŘEHY Z CEST

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » pát 09. led 2015 11:56:22

štěstí nevidím jako něco, s čím bych měl něco dělat..ale jako něco, co udělá něco se mnou..co bych sám...bez štěstí...se sebou udělat nemoh...a nebo i moh,jo...ale neměl bych to štěstí to zhodnotit...propás bych to...

takže vlastně mít štěstí...nevidím jako serii štastných událostí v mém životě..výhry...vítězství..a tak..ale jako správné zhodnocení jakýchkoli událostí...které upevní můj postoj a přístup na duchovní cestě...a hle..paradoxně..to bude ta výhra a vítězství!...

a takto..budu-li odloučen od nutnosti konkrétních výsledků..a plně a vítězně obrácen k životu...budu připraven na další postup..a ten je otevřen...

...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » pát 09. led 2015 17:07:11

jedna cesta je se štěstím...druhá bez jeho hledání a možná i bez něj...

tady si, Peto trochu protiřečíš, bo jednou říkáš , že ukazuješ obě možnosti jako rovnocenné a možné..a jindy se přikláníš a preferuješ jen jedno z obou a navíc deklasuješ tu druhou...
no, ale to už je tvoje věc

rozejděmež se tak, že já si půjdu za štěstím a ty zase svoji cestou

...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod jaosiva1 » sob 10. led 2015 9:43:04

Slovo kurnik mi napovida, zes mozna trochu konsternovan mou nechapavosti...
Omlouvam se...problem mozna tkvi v onom zahazovani, bo ja nic nezahazuju...ci jen malo...
Mej se
...x...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » ned 18. led 2015 13:11:06

Poznámky z magické cesty..den 247

(no asi nic delšího a souvislého zatím nedám, bo samo mé paradigma ted není souvislé...)

1-člověk na jisté úrovni už má představu, že by měl odbourat 3D uvažování,ok
2-člověk na jisté úrovni už má představu, že by měl odbourat 3D uvažování,ok...
ale co místo toho?

nejhorší a nejtěžší pro mě ted-je zbavit se uvažování typu:
Aby toto nastalo--musím udělat NĚCO!
tj: udělám něco--něco správného...a ono požadované pak nastane...ejhle 3D kauzalita
tedy-- uvažování v příčinných souvislostech... a to je právě přemýšlení prvnáka-kauzalita, logika..a toto mi ted zavazí!!

(pozn kamaráda:...roztočil si kola )

kdysi sem myslel,že když něco chcu, musím pro to něco udělat,
a ted se mi to plní samo,i když jinak ,než sem si to představoval a plánoval

mi se to zamlouvá,jo...
ale mám problém, pochopit,že kola už sou roztočená,
a tak ze setrvačnosti furt cosi vymýšlím...hledám to správné...místo abych si všiml, že správným je to, co dělám
místo abych se zklidnil...no fajn mi to ted bylo vysvětleno...
jo,dík dělám to správně...

což zase neznamená, že hned za chvíli to může už být nesprávné, či že hned za chvíli to nemůže být ještě správnější...

mín zasahovat a víc věřit...
...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod vostálník » ned 18. led 2015 15:39:05

mín zasahovat a víc věřit...


mín zasahovat a víc se uvolnit...
vostálník
 

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » ned 18. led 2015 16:02:20

ty věříš na uvolnění...já věřím na věření...Mistrovi..čas a výsledky potvrzují..a potvrdí naše metody...
koneckonců jádro mé výpovědi bylo, že není třeba DĚLAT NĚCO...aby se výsledky dostavily...
tj ani JEN VĚŘENÍ...nebo JEN UVOLNOVÁNÍ...nevede k Cíli..či nemusí 100% vést k Cíli

přesto-Víra v Mistra ...je pro mě důležitým faktorem posunu...

...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod jaosiva1 » pon 19. led 2015 7:34:17

Obe tve poznamky, Peto, sou ve stinu pricinnosti, o kere sem prave se snazil napsat, ze ji chci odbourat co nejvic, bo na Postupu dal dost prekazi...

V prve poznamce si udelal kauzalni retez:
1- vira..2- uvolneni...3- zharmonizovani...atd

V druhe poznamce opet predpokladas, ze pricinou vysledku je chteni vysledku

To nic, ja to delam take, bo nic jineho neumim, jen tusim, ze toto kauzalni mysleni bych moh nahradit lepsim...

Vic verit na zazraky a min na logiku
...x...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod vostálník » pon 19. led 2015 8:08:49

V druhe poznamce opet predpokladas, ze pricinou vysledku je chteni vysledku


Právě že ne,

jakékoliv chtění je na překážku,

proto v tomto případě píšu, že je nutné použít relaxaci k nácviku tohoto stavu,

jakékoliv chtění ovšem nedovolí realxovat



To nic, ja to delam take, bo nic jineho neumim, jen tusim, ze toto kauzalni mysleni bych moh nahradit lepsim...

Vic verit na zazraky a min na logiku


Lepším myšlením ???

Myšlení je přece kauzální záležitost...

Myšlení je svým způsobem chtěni, stejně tak víra je chtění

Tedy rozhodně nevím, proč v případě nechtění, píšeš o někakém cíli či výsledku,

to mě tedy poněkud zmátlo...

Proč bych měl věřit na zázraky ???

Stav, kdy funguješ na principu nechtění není žádný zázrak,

je to výsledek realizace,

vyráběj to číně a říkaj tomu wu wei

V prve poznamce si udelal kauzalni retez:
1- vira..2- uvolneni...3- zharmonizovani...atd


Napsal jsem ti to proto, protože píšeš o nějakým výsledku,

tak jsem předpokládal, že píšeš o tomto, že se chceš naučit snadno jen pomocí zaměření pozornosti naučit dosahovat cílů
vostálník
 

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » pon 19. led 2015 8:27:07

no nic,asi se zase nedomluvíme,já si půjdu za svejma zázrakama a tobě příjemnou relaxaci a realizci přeji

...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » úte 20. led 2015 10:19:18

1

1 STAVBA BYTOSTI

já když uvažuju o sobě jako o člověku-zhruba,používám nejčastěji 4 oblasti:

1-mysl lidská
2-tělo
3-můj svět
4- vyšší mé Úrovně
...................

celé mé zapojení do Stvoření je pak technicky definováno v tzv mentálních sítích,což sou registry,kde je o mně,jako o bytosti,uvedeno úplně vše,nebo skoro vše....taková mentální DNA...jak tomu říká šeldrejk-morfogenetická pole(zhruba totéž)

celé mé fyzické zapojení do Stvoření je pak dáno tzv torziony-energetickými útvary-qazartaly...,které,fraktálním způsobem,tvoří universum a vše v něm,včetně mě

vazby a jejich posun těchto věcí mezi sebou-určují vše-a hlavně můj vývoj-jehož nejbližším cílem je 1-prokomunikovat,2-zesynchronizovat a 3-zcela se propojit s vyššími úrovněmi

...xa...


2 PRAVDA-NEVĚDOMOST

občas slyším:já už si nic nenalhávám--žiju v pravdě

stále si nás většina,co tu jsme-ve světě--něco nalháváme--abychom,potom,až si to nalhávat přestanem,pokročili dál...

kdo si myslí,že si nic nenalhává,je většinou zatím dost do toho nalhávání ještě ponořen....

z mého pohledu:není jen pravda --a lež,

je jen míra==stupen našeho nalhávání=nevědomosti--a tu máme,krok za krokem opouštět--a krok za krokem(i když ani skok není vyloučen) zase zvyšovat stupeň našeho Poznání Pravdy

bohužel člověk něco málo pozná--a začne se domnívat,že skončil a že je hotov..a to jej na čas zbrzdí...

...xx...

3 KDE JE MÉ VŠEVĚDOMÍ??

lidé hledají---chtějí se kontaktovat se svými vyššími úrovněmi---s anděly,s duší,s bohem...

i já volám v noci:Bohyně,kde si?...Přijď,prosím!...Zjev se!!

a dneska mě napadlo:
je to něco podobného,jako když ryby v moři křičí:Kde je voda?...Chci se zkontaktovat s vodou!!...Vodo,zapřísahám tě,Zjev se!!!

...xq...

4 RŮZNÁ SÍLA MYŠLENKY


Představy a Skutečnost-Vjemy

axiom:Existuje vnímání!!!

takto řečeno je to trochu lepší,než říct-já vnímám---nebot už je do toho pak zapojeno jakési diskutabilní vnímající já....

takže:existuje vnímání

je vjem domu a je vjem myšlenky domu a je vjem rozdílu mezi těmito vjemy...

to vnuká myšlenku,že dům je skutečnější než jen pouhá myšlenka na dům

jaxe přesvědčím o skutečnosti nějakého vjemu?

nemohu jinak,než zase jiným vjemem

praštím-li se hlavou o dům,je to pro mě potvrzení skutečnosti---praštit se o myšlenku domu je obtížnější

a přesto sou idealisté,kteří myšlenku považují za skutečnější,než časoprostorovou formu...anebo i časoprostorovou formu považují za myšlenku

existují vjemy--a tyto vjemy--čehokoli---sou(v pojetí,které uznávám)--myšlenky

čí myšlenky??

myšlenky Skutečnosti...Tvůrce...Zdrojové myšlenky

myšlenka Skutečnosti,je ze Skutečnosti,vytvořená k obrazu Skutečnosti--tudíž sama Skutečná

iluze také existuje,je to zdání,že existuje něco jiného,než jen a jen Skutečnost

přijetí rovnosti všech vjemů je východisko mých momentálních úvah

ještě k tomu domu a myšlence domu---vjemy sou rovnocenné kvalitativně--všechny sou Skutečností,ale už ne tak zcela kvantitativně...má lidská myšlenka domu je takříkajíc slabší,než dům naproti...dům naproti je totiž také myšlenka,ale podstatně silnější Mysli...
...xja...

5 SEBEPOZNÁNÍ=CÍL

Sebepoznání

V modelu,který používám,je to to hlavní,co se děje-jeho neustálé navyšování..tj-neustálé navyšování sebepoznání

není to práce s informacema či stavba mentálních struktur--tomu říkám vědění,sbírání vědomostí

Sebepoznání je jiný výraz pro Absolutno,Sebepoznávání je cesta k Němu--informace nejsou až tak zapotřebí..

je to tenký led,neb řada lidí řekne:ale ty už Absolutno si!!

ano,tak jako vše kolem,a tak jako vše kolem k Němu-k Sobě Samému du...

ano,vše co mám k dispozici-mysl,tělo,svět,je vytvořeno Jeho Silou,a Jeho Silou je také vytvořena ztráta této Síly,ztráta Paměti na Sebe Sama,ztráta Uvědomění,nevědomost o Stvoření,fragmentace,desynchron fragmentovaných částí Stvoření,pády do různých polarizovaných světů,úrovní a dimenzí...vskutku ta pravá příležitost to studovat,experimentovat a obracet...

žádný pokus není bez užitku,každý omyl lze zhodnotit,je možno si vybírat cesty a metody dle libosti,neb je to jedno,TO je všude...a tak milion let v nevědomosti se může ukázat jako ten pravý katalyzátor pokroku...nelze to zastavit a času dost...

...xs...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » úte 20. led 2015 19:39:41

"přijímat si můžeš-co chceš"....výborná rada, Peto, přesně to dělám...

ty ale evidentně nepřijímáš, co píšu já,rada pro tebe je tedy at to tady nečteš

donekonečna se vyjadřovat, že to tady je blbost..sice svědčí o tvé vytrvalosti,ale také o jiných věcech

pochop, nepíšu to jen pro tebe

...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » úte 20. led 2015 19:46:04

2

1 TVORBA

Pokusím se rozebrat větu:

Absolutno k Sobě zaujme postoj-a jen proto se zdá,že něco vzniklo,žije,je...


jediné,co existuje skutečně-je Absolutno...nic dalšího široko - daleko neexistuje!

Absolutno jako Zdroj,Podstata,Neprojevené,Nedefinovatelné...(pod pojmem bůh,bůh stvořitel.. rozumím už něco trochu jiného...)...

Absolutno k Sobě zaujme Postoj---tímto "zaujetím postoje" rozumím kouzlo,kdy Absolutno odhlédne od Sebe a svých neomezených schopností---a začne se chápat např jako stvořená bytost se stvořenou-omezenou inteligencí a tělem a stvořeným-omezeným světem okolo...

co se stalo?

je zde zas jen Absolutno,nic víc a nic mín...

a je zde bytost,se svou Inteligencí,světem a osudem,která o Absolutnu nemusí mít šajnu...

cokoli tedy mohu principielně zkoumat dvojím způsobem:

jako iluzorní Stvoření--anebo jako skutečného Tvůrce(který k Sobě zaujímá Postoj-že je Stvořením...)

poslední,co bych chtěl dnes zmínit,je ona druhá má bytostná Inteligence,kterou mám k dispozici

není žádná druhá Inteligence,než ta,vzniklá postojem Absolutna k Sobě...

napadají mě proto tedy jen samé božské myšlenky?

nikoli,mnohdy i velké nesmysly...ano,dějí se velká kouzla

kouzlo,zázrak,div,překvapení---to jsou věci nad pravidly a zákony a logikou...vzbuzující údiv a úžas a pokoru....a naprosté položení té své druhé Inteligence k nohám Absolutna,kterým sem(jak to trefně řekl Ramana...)

...x...

2 PRAVDA DVOU TYPŮ

dnes na ranní procházce s pejskem sem dumal o pravdě...

první typ pravdy je tento:

představte si,že máme krabičku a v ní špendlík...několik lidí hádá co je v krabičce...

první věří,že tam je mince,druhý knoflík,třetí papírek,čtvrtý špendlík a pátý ořech

krabička se otevře a hle,čtvrtý měl PRAVDU!!...ostatní se mýlili

.............................

pravda druhého typu je tato:

máme "krabičku" a v ní cosi.....první člověk řekne:je tam toto...druhý:věřím,že je tam toto...atd,každý opět vidí něco jiného...

krabička se otevře--a každý v ní najde to,co tam viděl,čemu věřil,že tam je...

zde,v našem světě,máme spíš zkušenosti s pravdou prvního typu...

ale já věřím,že celý svět je spíš tou krabičkou pro druhý pokus...pro pravdu druhého typu

...............................

každý esoterik to myslím docela chápe a potvrdí,přesto pak ale s klidem hledá to pravé,to co je..JE!...a nedělá si to,co by chtěl,aby bylo...tzn předpokládá,že ta pravá Pravda je pravdou prvého typu

...x...


3 ÚROVNĚ POZNÁNÍ

Pokud by tady byli skutečně vidoucí...


každý něco vidí---každý je vidoucí...

čím je dáno toto vidění?

mou perspektivou,mou úrovní Poznání,tato úroven se mění...a má zkušenost říká,že bud se posunuju v Poznání výš-k oné skutečnější verzi,tj všeobsáhlejší,celisvější...anebo utužuju svou nevědomost a Poznání stagnuje...

říkat lidem,že mají vidět prázdno...že toto je to pravé vidění...to není má metoda...byť proti vidění prázdna..či bytí prázdnem nic nemám...jen bych to nenazýval skutečné vidění---pouze jednou možností,jaxe ke Skutečnosti blížit

....x....

4 CO PO MNĚ BŮH CHCE?

Bůh nepotřebuje,abych jednal určitým způsobem...učil se,byl štastný,trpěl,žil v klidu,bojoval...toužil po Něm,či se Jím stal...

Bůh míchá událostmi a stačí Mu pozorovat mé reakce,at sou jakékoli...

Jestliže tedy jednám určitým způsobem,je tomu tak proto,že tak jednat chci

K čemu je dobrá tato úvaha?

Osvobozuje mně od nutnosti hledat a dělat "správné" věci

Hledám a dělám si,co chci

Jediné omezení mám,abych tím děláním příliš neomezil dělání a úvahy druhých lidí

To,že já z této činnosti mám nějaký zisk a mohu se i něco naučit,být štastný,žít v klidu či další zajímavé věci---je Boží odměna za to,že se mnou experimentuje...

...x...

5 SLOVNÍČEK

A,AMA,AMAHA=Zdroj
XIA=Vědomí,Vědomí Zdroje
RA=Záře,Záření
QAZARA=Energetický útvar,Fraktál Stvoření

...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » stř 21. led 2015 9:52:57

A na kolik % ,Jani,si myslíš, že už ses MU přiblížila?...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » stř 21. led 2015 9:58:29

3


1 PTÁČCI NADĚJE

Na jednom z posledních stromů na sídlišti...
mezi bankou,supermarketem a nemocnicí...
si dva ptáčci-dobrodruzi
postavili hnízdo...
akcie klesají,potraviny draží,všude plno nemocí,
ale oni nedbají...
nevím,co je to za druh,
ale říkám jim:
ptáčci naděje..
...x...

2 VEN Z 3D

Jak opak souvisí s opakováním:
Často si myslíme,že nová metoda či nový pohled bude opakem starého...
Převrátíme starou metodu-a uskutečňujeme její opak--ale pohybujeme se takto jen z jednoho extrému do druhého...moc možností není...místo studeného-horké nebo ještě studenější,eventuelně vlažné...cik cak zas a znova...
Toto je opakování--a je matkou moudrosti,když přídeme na to,že to nové by mělo jít dál,překonat horizont...povznést se jinam..do jiných kategorií a dimenzí...
kdysi byl papír pro uchovávání dat-tu ruční,tu tenký,tu kniha,tu noviny..a pak zbrusu nové media ...
tak i naše vědomí se dá nastartovat k zcela jinému uchovávání dat,jinému vnímání,tvoření a prožívání...
...x...


3 CO JE SPRÁVNĚ?


(poznámka k předchozímu příspěvku o dvou krabičkách a dvou typech pravdy)
1.oblast-počítáme-li ve známé aritmetice příklad 2+ 13=
pak 15 je správně,16 méně správně a 124,6 úplně špatně...ok,zde má pojem správně,nesprávně a špatně jistý význam i opodstatnění
2.oblast-v kvantové fyzice ale je známý fakt,že při výsledku pokusu je třeba brát v potaz stav vědomí experimentátora...
příklad(zjednodušeně):
dělá -li pokus první experimentátor a předpokládá a očekává a touží po vzniku částice A--vznikne částice A
dělá-li tentýž pokus druhý experimentátor s očekáváním vzniku částice B--vznikne částice B
který výsledek je správný?
jistě existují další příklady z té či druhé oblasti
svět hmoty a forem je spíše charakterizován jako 1.oblast
svět duchovní bych viděl spíše jako oblast 2
bohužel nevhodným zjednodušením teze ze smaragdové desky-jak nahoře-tak(a myslí se bohužel přesně tak)dole...vznikl dojem,že co platí ve světě,platí v duchovnu stejně
a taxe objevuje logika,kauzalita,lineárnost,polární sémantika a další pravidla v jakýchsi duchovních principech,které jediné sou správné
podle mě je to mýlka,žádná kauzalita,žádná logika,žádná linearnost..a žádné principy,zejména ne ty podobné světu 3D v duchovní oblasti neplatí,a také žádné správně a špatně
s tou vyjímkou,že když si kdosi myslí,že platí--pak ano,pak pro něj platí(neboli opět je třeba zahrnout vědomí experimentátora)
...x...

4 SIMULACE

Kdysi kolem 1992 sem čet knihu našeho dobrého jogína Eduarda Tomáše,a on tam psal,že když toužíme po nějaké vlastnosti,a ona se zatím v nás nepříliš manifestuje,tak tomu máme pomoct vizualizací a sugescí,že už ji máme...
tato rada nnou tenkrát byla pochopena jen v negativním aspektu:
řek sem si:
no to je dobrý,tak když chcu být řidičem autobusu,taxi vsugeruju,že už jím sem,nastoupím do nějakého a ...brzy skončím v pankejtu i s pasažerama...
teprv později sem pochopil a v praxi vyzkoušel i pozitivní aspekt:
chci-li být více odvážný,tak dělám,že už jako sem,a skutečně,nebezpečné situace po nějaké době zvládnu líp s mín strachem...
z mé sugesce se stane zvyklost a zvyk je charakter,se někde říká
v poslední době sem si všiml ještě jedné věci,lidé pracující na své Síle,ziskají i sílu slova
je to už několik let,co sem si všiml,že když sem kamarádům bájil o svých schopnostech(nejsem chlubílek,ale občas se zveličení nevyhnu..)...co se nestalo:ty schopnosti se opravdu objevily!!
ovšem stejně tak,když sem se třeba pochlubil,že mohu meditovat i klidně při nějaké bolesti...okamžitě při nejbližší meditaci mě ty bolesti chytly a s úšklebkem řekly:cos to říkal?...fakt?...tak ukaž!!
jsem proto opatrnější ve svých slovech...
slovo tělem učiněno jest
jakož i toto
...x...

5 ODEVZDÁNÍ SE MISTROVI
Odevzdávám se
Odevzdávám se Vyšší úrovni bez podmínek...
Může si se mnou dělat,co uzná za vhodné...
Já si ale také mohu dělat,co uznám za vhodné já...
A vše,co dělám,dělám pro Ni,pro NĚJ
tak,jako Ona-vše,co dělá-dělá pro mě...
Spasi
...x...
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat
JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI JSEM!!!
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod nop » stř 21. led 2015 14:56:35

Jana píše:
papadev píše:A na kolik % ,Jani,si myslíš, že už ses MU přiblížila?...x...


Myslet si můžu co chci.

Buď je tady vědomá Boží přítomnost .... musím upravovat fotky z felinoterapie,.....
Přílohy
andulka-kocka_n.jpg
cicak_kutyak_w_11.jpg
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod nop » stř 21. led 2015 17:32:37

Jana píše:.....
Nejkrásnější je asi tahle:

21.1.2015 013.jpg

IMHO je to skvělý dokument, jen k osvětlení: cicinka (kocour) s šedivým kožíškem je uprostřed světle oblečených dětí , a bílých lůžkovin,
a tak ji uprostřed musím někde hledat pod jejich rukama.

Možná by byl výraznější byv nasvícený zdrojem světla na kožíšek, třeba silnou baterkou asistentem.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » stř 21. led 2015 20:00:38

pokouším se tady dát dokupy poznámky z mé Cesty
z důvodu přehlednosti se pokusím přendat to na jiné vlákno
ČAROVNÁ CESTA
...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: POSTŘEHY Z CEST

Nový příspěvekod papadev » pon 26. led 2015 11:51:19

1

1 SYMETRIE, VYSTŘEDOVÁNÍ, HARMONICKÉ PROUDĚNÍ

pozn z 2013

Poslední dobou si s oblibou hraji s různými obměnami starých zavedených a takřka neměnných rutin,zvyků a praktik...např ted zrovna se učím zavazovat tkaničky naopak,než sem je skoro 60 let zavazoval-jako pravák,učím se je teda zavazovat symetricky-jako levák

Neočekávám od změny zavazování nic extra-kromě jediného:
Ukazuj-li,že sem ochoten zavedené pořádky měnit--možná se změní i něco jiného,podstatnějšího--důležitějšího
A to,co sem viděl takřka 60 let stejně,náhle uvidím jinak!!!

... ... ... ... .
pozn. z 25.1.2015
po několikaměsíčním procvičování ted jsem daleko flexibilnější v používání symetrie..tedy i symetrie těla..a pomáhá to i onomu Vystředování a Harmonii bytí...Rovnováze apod..kamarád s tělem a jeho rotačně spirálovitými pohyby..dík
...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků