Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Moderátor: Jari

Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Jari » úte 01. lis 2011 23:01:02

Zeptejte se na zásadní otázku. Jsi osvícený? Ne, nejsem. Jak tedy můžeš dávat návody na osvícení? Odpověď je logická, nemůžu. Takže teď máme výchozí pozici přesně a jasně definovanou. Možná je tu ještě jedna otázka? Chceš být osvícený? Odpověď zní, nemám odvahu a příliš lpím na neosvíceném stavu. No a možná poslední otázka je, proč si myslíš že víš, co je to osvícení? Já to osobně nevím, ale (ale je slovo které neguje předchozí část věty) mám zvláštní záblesky komunikace s něčím, s někým, koho neznám a nikdy jsem ho neviděl. Přesto je to intenzivní, hluboce cítím že logické a tím pravdivé. Nemusím TO obhajovat, je to tady, neuvěřitelně mně to pomáhá v běžném životě (kariéra, peníze) a já opravdu nemám sebemenší důvod to zahánět. Otázka. Co ti to reálně dalo, bez vymýšlení. Takže bez vymýšlení. Dobře. Jsem učitel, nebo lektor. Miluji rozevírat svou paví chloubu před svými posluchači. Být lektorem znamená POMÁHAT těm kteří se berou vážně, chtějí se změnit. Potom přebírám absolutní zodpovědnost. Píšu učebnice, vytvářím manuály, postupy, učebnice k tomu aby dosáhli více než si dokáží představit. Je to egoistické? Ano, šíleně, miluju to.
Tzv. duchovnu, a v mém pojetí je to meditace a odosobněné pozorování, velmi tvrdou analýzu mých "slabostí" a síly. Duchovno znamená se odosobnit od svého vysvětlování, omlouvání, zachování pudu sebezáchovy. Odosobnění znamená brát vše opravdu tak jak to je, proto upřímně fandím každému, protože vše je součástí tohoto vesmíru, byť tomu nerozumím.
Pokud se vrátím k osvícení, k osvícení nevede žádná cesta. Osvícení není o učení, o přeměně z bodu A do bodu B. Osvícení nelze pobrat hlavou, nelze nikdy říct, jsem osvícený. Osvícení nelze vysvětlit. Osvícení jako takové jde nad všechny formy tohoto pozemského života. Je tak šíleně jednoduché, že právě ta jednoduchost je největší zdí, která nám brání se k tomu dostat.
Pokud prosívám pamětí všechny mesiáše, nejblíže k osvícení byl Ježíš. Jen on šel vstříc smrti, věděl, nebo s velkou jistou věděl že ho čeká smrt a to velmi bolestivá. Smrt je férová výzva. Pokud svým katům řekl: "Bože, odpusť jim, neboť neví co činí", tak mluvil jen o tom, že určitou překážkou k osvícení je právě ta posedlost svým vědomím a tím fantazírováním o své roli v tomto světě. Žádnou roli nemáme, je to totálně fuk co jsme, co dokážeme, co jsme, co tu zanecháme, protože smrt to prostě vezme. Můžeme se ptát, jestli vezme všechno Ne, vezme jen to, co jsme v tomto životě zanechali.
Vše čeho dosáhneme, naše jméno, naše vzdělání, náš majetek je prostě je dým, který vyfoukneme s úst. Je to skvělý efekt, patří sem, ale protože je stejný jako záblesk ze zrcátka, tak propadne do propadliště dějin. To by mohlo vést k představě, že vše je vlastně zbytečné. To je omyl. Není.
Uděláte krok dopředu, patří to do vesmíru. Pohnete prstem, má to stejnou důležitost jako vyhasnutí slunce. Pohnutí motýlých křídel způsobí devastující zemětřesení na druhém konci světa. Každou milióntinu sekundy čeká celý vesmír na váš další počin a mění se v ohromujícím rozsahu. V podstatě je celá budoucnost naprosto nadržená aby okamžitě reagovala na váš záměr. Chcete mít skvělého partnera? Vemte si ho. Chcete se topit v bohatství? Šáhněte si pro něho. Ale platí zde naprosto absolutní pravidla. Základní bránou je absence strachu a tím samozřejmě nekonečná důvěra spojená s trpělivostí. To co nám brání dosáhnout osvícení, jakékoliv touhy, přestavy, cíle, přání je prostě nedostatek důvěry na základě míry našeho strachu. Necháme se příliš zahnat do společenské škatule patřičnosti.
Takže žijeme v mlze, ve slepotě a ... přežíváme. Čím méně se budeme bát a čím více budeme důvěřovat (a to je to bez námahy a prakticky), tím snadněji si vezmeme to co chceme z bohatého stolu universa. Pokud tomu nevěříte, tak se prostě bojíte. Stejně jako já.
Pokud se vrátím k Ježíši, a ten nedošel na samý konec, ale byl už v tom prostředí, tak se budete dívat na všechny jako byste byli sebou, půjdete na smrt protože tento život je sfouknutím zápalky a osud je naprosto vyjímečný učitel. Nakonec, s osudem se nedá smlouvat, osud jste vy. Osud je vaše inteligentní spirituální rozhodnutí co ještě máte poznat, čím máte projít. Protože život, ve své zamlženosti dává privilegium prožitků, vnímání rozdílů. Tak jako je zásadní rozdíl v chození do školy a letní zamilovaností. Ta zamilovanost je prchavá a krátká a škola vám dá základ na celý váš život. Přesto zamilovanost je neskutečně více intenzivní, šílená a živá.
Příště už řeknu jak se tedy k tomu osvícení bez námahy dostat.
Uživatelský avatar
Jari
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 30. říj 2011 18:28:22

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Goro » stř 02. lis 2011 7:23:52

Prozradím ti tajemství. Ty nikdy nebudeš osvícen. Protože není žádné ty. Probuzení je uvědomění/uvidění toho, že žádné já, které by mělo být osvíceno neexistuje. To je základní paradox osvícení. Přesto to musíš uvidět, abys k tomu došel. Všechno co říkáš jsou hezky napsané koncepty, ale skutečnost je takhle jednoduchá.
Goro
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 04. zář 2011 10:16:03

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod maros » stř 02. lis 2011 9:03:01

Ty nikdy nebudeš osvícen. Protože není žádné ty.

Je mi jasné, že Ty, Goro, nemôžeš ináč reagovať.
Toto je však trochu z iného súdku, a môjmu vnímaniu reality veľmi blízke:
Pokud se vrátím k osvícení, k osvícení nevede žádná cesta. Osvícení není o učení, o přeměně z bodu A do bodu B. Osvícení nelze pobrat hlavou, nelze nikdy říct, jsem osvícený. Osvícení nelze vysvětlit. Osvícení jako takové jde nad všechny formy tohoto pozemského života. Je tak šíleně jednoduché, že právě ta jednoduchost je největší zdí, která nám brání se k tomu dostat.

Osho hovoril: skutočné šťastie prežívajú len blázni, deti a osvietení. Teda Tí, ktorí rozum ešte nedostali, alebo Tí, ktorí sa ho dokázali zbaviť.
Ja trénujem , aby som dal 40-dňový pôst vo viere, že nastane v mozgu veľký tresk a po vyhodení všetkých kravín, konceptov a balastu ostane mozog dieťaťa, ktorého čistotu chcem strážiť do smrti. Neverím žiadnemu konceptu, ktorý prichádza zvonku, ani Gorovmu: ja neexistuje. Jeden koncept, ktorý je hlboko vo mne, je určujúci:
je to môj život-som zodpovedný tomu, kto mi ho dal, aby som ho prežil tak, ako to plánoval.
Život/sen, realita/ilúzia.....
No a čo? ;)
maros
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 21. zář 2011 8:55:13

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 02. lis 2011 10:22:53

Jari jsem nedočkavý jak je to dál
Návštěvník
 

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 02. lis 2011 10:31:46

Všechno co říkáš jsou hezky napsané koncepty, ale skutečnost je takhle jednoduchá.
..Prozradím ti tajemství. Ty nikdy nebudeš osvícen.

Goro, tady s tímhle pláčeš na špatném hrobě jak se říká. Vypadá to, že lépe ti sedí prostředí tvých Duelů.
Tam to jede podle tvých pravidel.

:sos:
Jarda Malej
 

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod orog » stř 02. lis 2011 10:47:30

Jari píše:...k osvícení nevede žádná cesta. Osvícení není o učení, o přeměně z bodu A do bodu B. Osvícení nelze pobrat hlavou, nelze nikdy říct, jsem osvícený. Osvícení nelze vysvětlit. Osvícení jako takové jde nad všechny formy tohoto pozemského života. Je tak šíleně jednoduché, že právě ta jednoduchost je největší zdí, která nám brání se k tomu dostat....

Základní bránou je absence strachu...

To nejde udělat snahou se ho zbavit. Strach je na dně všech našich snah nějak si to vylepšit - i na dně snahy o osvícení.

Jak si ho uvědomit pod tím vším? Když tu jak se zdá bezdůvodně je, čím může zmizet? Anebo není bezdůvodný? Jaký je v tom případě jeho důvod? Dá se to rozpoznat? A může to rozpoznání nějak ovlivnit jeho existenci?
orog
 

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 02. lis 2011 10:57:28

Jari:
Základní bránou je absence strachu...

Orog:
To nejde udělat snahou se ho zbavit..

Ne, nejde. Asi to vyplyne i z Jariho povídání.



:sos:
Návštěvník
 

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Goro » stř 02. lis 2011 18:51:10

Jarda Malej píše:Goro, tady s tímhle pláčeš na špatném hrobě jak se říká. Vypadá to, že lépe ti sedí prostředí tvých Duelů.
Tam to jede podle tvých pravidel.


Vážně? Nějak jsem si nevšiml.
Goro
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 04. zář 2011 10:16:03

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Goro » stř 02. lis 2011 19:18:06

maros píše:Je mi jasné, že Ty, Goro, nemôžeš ináč reagovať.


Protože to co říkám je pravda.

Toto je však trochu z iného súdku, a môjmu vnímaniu reality veľmi blízke:


Tvému vnímání reality je to možná blízké. Ale to co říkám je pořád pravda.

Neverím žiadnemu konceptu, ktorý prichádza zvonku, ani Gorovmu: ja neexistuje.


Taky nechci abys tomu věřil. Stačí se podívat. Existuje já?

Jeden koncept, ktorý je hlboko vo mne, je určujúci
je to môj život-som zodpovedný tomu, kto mi ho dal, aby som ho prežil tak, ako to plánoval.
Život/sen, realita/ilúzia.....
No a čo? ;)


Máš pravdu, je to jen koncept. Není to tvůj život a ty za něj nejsi zodpovědný. Nikdo ti ho také nedal. Ale jinak tomu klidně věř.
Goro
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 04. zář 2011 10:16:03

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 02. lis 2011 19:40:37

Jarda Malej píše:Goro, tady s tímhle pláčeš na špatném hrobě jak se říká. Vypadá to, že lépe ti sedí prostředí tvých Duelů.
Tam to jede podle tvých pravidel.
Návštěvník
 

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 02. lis 2011 20:35:03

Jarda Malej píše:
Goro, tady s tímhle pláčeš na špatném hrobě jak se říká. Vypadá to, že lépe ti sedí prostředí tvých Duelů.
Tam to jede podle tvých pravidel.
Goro:
Vážně? Nějak jsem si nevšiml.

To se časem spraví. Čím dřív, tím líp.

:sos:
Jarda Malej
 

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod maros » čtv 03. lis 2011 13:14:27

Máš pravdu, je to jen koncept. Není to tvůj život a ty za něj nejsi zodpovědný. Nikdo ti ho také nedal. Ale jinak tomu klidně věř.

V mojom živote mi v máji zomrel otec. V mojom časopriestore bol v utorok Deň svätých, a ja som prvý krát po cca 20-tich rokoch bol v cintoríne v tento deň. Nad jeho hrobom som sa ja porozprával s mojim otcom, a kašlal som na akékoľvek koncepty. A pod týmto vplyvom som v stredu písal odpoveď o mojom živote.
maros
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 21. zář 2011 8:55:13

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod vostalpetr » ned 06. lis 2011 10:27:20

maros píše:Je mi jasné, že Ty, Goro, nemôžeš ináč reagovať.



Protože to co říkám je pravda.
........................................................................................................

Ale Goro,
už zase taháš tu pravdu za uši.... :D

Osvícení je skutečně poznání, že zde není žádná osoba, že vše je vědomí,
ale toto je možné jen díky tomu, že je zde nějaká osoba, nějaká pseudoentita



Protože není žádné ty. Probuzení je uvědomění/uvidění toho, že žádné já, které by mělo být osvíceno neexistuje. To je základní paradox osvícení.
.........................................................................................................................................
No paradox je OK,
jenže potřebuješ dualitu, abys to mohl říct, abys to mohl vidět,
bez duality mně to asi dost blbě řekneš.... :D
Takže přestože je všechno jen Vědomí, tak zde také existují osvícený osoby, které si to uvědomují...


Takže jde o NE - DVOJNOST,
nikoli o guláš JEDNOTY....


PS.
Ono Goro se to i těch hipie kecech píše tak jak to píšeš i ty,
ale sem tam opravdu velmi zřídka to nějakej hipie guru vysvětluje poněkud jinak:
že je zde nějaké velmi jemné osvícené ego (já)
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Goro » ned 06. lis 2011 10:59:56

vostalpetr píše:Ono Goro se to i těch hipie kecech píše tak jak to píšeš i ty,
ale sem tam opravdu velmi zřídka to nějakej hipie guru vysvětluje poněkud jinak:
že je zde nějaké velmi jemné osvícené ego (já)


Hmm, a já říkám že žádné jemné osvícené já neexistuje. Ale nemá cenu se s tebou o tom dohadovat, protože tobě jde jen o to dohadování samo. Máš potřebu vyjadřovat se ke všemu, co tu kdo napíše, ale tím dost ztrácí obsah toho, co říkáš. Tak trochu to víš, tak se snažíš stále sám sebe shazovat, abys zakryl to, že se vlastně nudíš a potřebuješ komentovat všechno, co kdo napíše na duchovním fóru, ačkoli vlastně nemáš nic důležitého, co bys řekl. Po čase se to stává nudné a repetitivní a i když se to snažíš oživit vtipem, vtipný bohužel nejsi.
Goro
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 04. zář 2011 10:16:03

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod vostalpetr » ned 06. lis 2011 11:36:01

Goro píše:
vostalpetr píše:Ono Goro se to i těch hipie kecech píše tak jak to píšeš i ty,
ale sem tam opravdu velmi zřídka to nějakej hipie guru vysvětluje poněkud jinak:
že je zde nějaké velmi jemné osvícené ego (já)


Hmm, a já říkám že žádné jemné osvícené já neexistuje. Ale nemá cenu se s tebou o tom dohadovat, protože tobě jde jen o to dohadování samo. Máš potřebu vyjadřovat se ke všemu, co tu kdo napíše, ale tím dost ztrácí obsah toho, co říkáš. Tak trochu to víš, tak se snažíš stále sám sebe shazovat, abys zakryl to, že se vlastně nudíš a potřebuješ komentovat všechno, co kdo napíše na duchovním fóru, ačkoli vlastně nemáš nic důležitého, co bys řekl. Po čase se to stává nudné a repetitivní a i když se to snažíš oživit vtipem, vtipný bohužel nejsi.



Hmm, a já říkám že žádné jemné osvícené já neexistuje. Ale nemá cenu se s tebou o tom dohadovat, protože tobě jde jen o to dohadování samo.
......................................................................................................................................

No dohadování mě baví,
co bych to nepřiznal,
ale nejde jen o to, abych se pobavil,
ale aby jsi se především pobavil ty s tou svoji pravdou, co tady píšeš...

A protože ti nemíním nakopat a bejt důležitej,
tak proto se opravdu radši schodím


ačkoli vlastně nemáš nic důležitého, co bys řekl.
...........................................................
Jistě že mám něco důležitého,
říkám ti, aby sis nebyl s tou svou VELEPRAVDIVOU PRAVDOU tak jistej,
to je asi tak všechno, co jsem kdy řekl,
je pak jen na tobě, co si pak k tý svý vlastní pravdě řekneš sám k sobě

Prostě jen říkám to samý co ty: PODÍVEJ SE...

Pokud ti to nepřijde důležitý,
no tak potom ti nemůže ani tvoje naprosto stejná rada (PODÍVEJ SE) přijít důležitá...


abys zakryl to, že se vlastně nudíš a potřebuješ komentovat všechno, co kdo napíše na duchovním fóru,
............................................................................................................................
jaksi na to přišel, že bych něco takovýho zakrýval,
vždy jsem se k tomuto hlásil



Po čase se to stává nudné a repetitivní a i když se to snažíš oživit vtipem, vtipný bohužel nejsi.[/quote]
...........................................................................................................................
No naše kriteria na vtipnost se poněkud rozcházej,
tebe bavěj vtípky na účet druhých,
mě zase na účet můj
sorry, ale moje blbost je pro mě zajímavější a vtipnější nežli ta tvá...

(jen tak čistě teoreticky, není to naprostá blbost psát někomu, kdo má pravdu ?
ale já mám pitomosti vcelku rád)



Hmm, a já říkám že žádné jemné osvícené já neexistuje.
.....................................................................

tak se podívej, samozřejmě chceš-li... :D

(tedy abys to nebral nějak osobně,
není to o té tvé metodě,

ale je to popisu realizace at už jdeš jakoukoli cestou,
on tento koncept není jen nějakým tvým specifikem ,
ale všeobecně hlásanou záležitostí v každý duchovní hipieknize...)
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Goro » ned 06. lis 2011 12:40:45

vostalpetr píše:dohadování mě baví


Měl by sis to napsat do podpisu. Aspoň by bylo každému hned jasné, o co ti jde.

A protože ti nemíním nakopat


Hahaha. Na to abys někomu nakopal bys na to nejdřív musel mít a nebýt jen kecal na internetu.

tak proto se opravdu radši schodím


Shazuješ se protože meleš hovadiny a sám to víš.

Jistě že mám něco důležitého,
říkám ti, aby sis nebyl s tou svou VELEPRAVDIVOU PRAVDOU tak jistej,
to je asi tak všechno, co jsem kdy řekl,


To je asi tak všechno důležité, cos tu kdy řekl. Škoda, že k tomu potřebuješ stovky příspěvků o ničem.

No naše kriteria na vtipnost se poněkud rozcházej,
tebe bavěj vtípky na účet druhých,
mě zase na účet můj


Mě baví jakýkoli humor. Jestliže ale myslíš, že to co děláš ty, je vtipné, tak se bohužel velmi přeceňuješ.

sorry, ale moje blbost je pro mě zajímavější a vtipnější nežli ta tvá...


Tak to máš dobré, že tě tvoje blbost baví a přijde ti vtipná. Než to ale začneš cpát ostatním, měl by sis položit otázku, jestli se to může zdát vtipné i jim. Plácání kravin není automaticky dobrý vtip. Chápeš?
Goro
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 04. zář 2011 10:16:03

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 06. lis 2011 12:52:04

Jsi pořád stejně agresivní Goro, osvícení - neosvícení.

Být trpělivý a laskavý jen k tomu, kdo s tebou souhlasí, umí být každý moula.
Návštěvník
 

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 06. lis 2011 12:59:23

Zdejší hosté jsou holt různí. Někdo nabídne postřeh nebo pochopení, které stojí za úvahu, jiný aspoň humor. No a další jen neomalenost. Jaký jsi, to děláš. Chovat se jak hulvát - proč ne, to je dneska normální. Říkat tomu osvícenost je černý humor. Aspoň něco ;) když smysl pro humor chybí :green:
Návštěvník
 

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod vostalpetr » ned 06. lis 2011 13:15:01

Shazuješ se protože meleš hovadiny a sám to víš.
..........................................................

:D :D :D

No já to vím,



ALE VÍŠ TO I TY SÁM O SOBĚ ?


ach promin, já zapomněl, že ty nejsi já, že nám sem píše samo božské realizované Vědomí,
a že tě vlastně nemůžu do prdele nakopat, protože prdel nemáš...




Plácání kravin není automaticky dobrý vtip. Chápeš?
.............................................................
To je pravda, ono mnohem lepším vtipem je plácání pravdou. Chápeš ?

Ale přesto (když dovolíš) se raději zabavím vlastní blbostí,
nežli tvými vyčtenými hovadinami co sem házíš jako nějaký absolutní PRAVDY
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: Jak prakticky a bez námahy dosáhnout osvícení I.

Nový příspěvekod vostalpetr » ned 06. lis 2011 14:25:25

Tak to máš dobré, že tě tvoje blbost baví a přijde ti vtipná. Než to ale začneš cpát ostatním, měl by sis položit otázku, jestli se to může zdát vtipné i jim. Plácání kravin není automaticky dobrý vtip. Chápeš?
...........................................................................................................................

Dobře Goro,
napíšu ti to seriozně,

něco jsem k tomu tvému provolání PRAVDY napsal,

a ty, místo to, aby jsi se seriozně k tomu vyjádřil, začneš rozebírat moji osobu.

CO TI JE DO MÝ OSOBY ???

A ted mně tady povídej něco o tom, kdo z nás dvou je většší kretén ???

No samozřejmě že já, nic jiného, než opětovnou rozborku mý osoby jsem nemohl čekat...

Takže moje chyba....to je lepší a i zábavnější házet perly sviním...


Takže milý GORO:

Plácání kravin není automaticky dobrý vtip. Chápeš?


A TADY MÁŠ TU SVOJI ODPOVĚD ZPĚT:


Hmm, a já říkám že žádné jemné osvícené já neexistuje.
(TO JE FAKT SILNEJ ARGUMENT, BOHUŽEL TAKY JEDINEJ)



Ale nemá cenu se s tebou o tom dohadovat, protože tobě jde jen o to dohadování samo. Máš potřebu vyjadřovat se ke všemu, co tu kdo napíše, ale tím dost ztrácí obsah toho, co říkáš. Tak trochu to víš, tak se snažíš stále sám sebe shazovat, abys zakryl to, že se vlastně nudíš a potřebuješ komentovat všechno, co kdo napíše na duchovním fóru, ačkoli vlastně nemáš nic důležitého, co bys řekl. Po čase se to stává nudné a repetitivní a i když se to snažíš oživit vtipem, vtipný bohužel nejsi.
(DÍKY, ALE NA TO JSEM SE TĚ NEPTAL, NEBO TO NEVÍŠ ???)
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Další

Zpět na Jari

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník